30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Bugaboo Fox 3 Black Frame – Grey Mélange 180,000 L

  Bugaboo Fox 3 Black Frame vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni karrocën tuaj lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Nga prindërit përshkruhet si karroca më e sofistikuar në treg. E projektuar me asistencën e specialistëve ortopedë, është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Bugaboo Fox 3 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

  Karroca më e mirë për të gjitha terrenet!

  Karakteristikat:

  • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
  • Rrota të mëdha, rezistente ndaj shpimit. Pezullimi me 4 rrota ofron udhëtimin më të qetë
  • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
  • Rripa sigurie të mbushura, me 5 pika me klikim të shpejtë për komoditet dhe mbrojtje optimale
  • Djep dhe dyshek të ajrosshëm dhe super të rehatshëm
  • Shporta e madhe nën sedilje mban deri në 10 kg/35 litra peshë
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Plotësisht ergonomike
  • Pjesët përbërëse mund të lahen plotësisht

  Përshtatet:

  • Pesha: 9.9 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër ( Mund të lahen në lavatriçe me 30°C)
  • Përmasat maksimale (e hapur): 104 x 60 x 108 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 47 x 60 x 90 cm

   

  Ka stok

 • 9 Miqtë e mi 850 L

  Përshkrim i shkurtër

  ibri 9 MIQTË E MI është hartuar sipas fushave kurrikulare: zhvillimi gjuhësor, matematikor, shkencor, artistik, social dhe shëndetësor. Libri është strukturuar me 9 kapituj, që iu përgjigjen 9 muajve mësimorë, nga tetori deri në qershor. Në secilin muaj fëmija do të njihet me nga një personazh: Arusha Ada, Dinozauri Dino, Tigri Tigo, Pinguini Pigo, Majmuni Moja, Flutura Fufu, Patoku Pam, Bretkosa Besi, Lepurushi Lori. Nëpërmjet ilustrimeve tërheqëse dhe personazheve zbavitëse, fëmija njëkohësisht do të mësojë dhe do të argëtohet. Çdo mësim ka një ose dy faqe, ku fëmija heton (investigon), lexon figurën, tregon, dallon, numëron, pyet, përgjigjet, vepron, zgjedh (rrugën drejtimin), lidh të njëjtat, dallon ndryshimet. ngjyros, vizaton, shkruan.

  Detaje:

  • Shtëpia botuese: Albas
  • Autor: Rita Petro
  • ISBN: 9789928282217
  • Faqe: 176
  • Viti botimi: 2018

  Ka stok

 • Hartë xhepi Franca 935 L

  Hartë xhepi e personalizueshme me ngjyrat që dëshironi. Jepini prekjen tuaj të veҫantë hartës së bukurive që ofron Franca! Hartat e xhepit janë një suvenir udhëtimesh për t’u plotësuar, ngjyrosur dhe mbushur me kujtimet e vendeve që ju keni vizituar.

  Karakteristikat

  • Harta e bukurive të Francës e personalizueshme me ngjyrat që dëshironi
  • Përmban 1 hartë të madhe prej letre
  • 12 ngjitëse që mund ti vendosni në pikat turistike që keni vizituar

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa e hartës së hapur: 52 x 38 cm

  Ka stok

 • Role adezivi ngjitës 1,870 L

  Kjo rrotull letre ngjitëse mund të pritet, ngjitet dhe  të personalizohet dhe dekoruar brendësinë e shtëpisë, mobiljet dhe objektet tuaja. Vendose dhe mund të hiqet lehtësisht pa lënë asnjë gjurmë. Këto rrotulla me ngjitje janë të dizenjuara për përdorim të përkohshëm dhe nuk janë aq të qëndrueshëm me kalimin e kohës sa letër-muri. Ju mund të shprehni imagjinatën tuaj dhe ti ngjyrosni sipas krijimtarisë tuaj.

  Karakteristikat:

  • Rrotull adezivi ngjitëse
  • Mund të vendoset kudo në shtëpi
  • Perfekte për orë të pafundme krijimtarie dhe argëtimi
  • Mund ta personalizoni sipas dëshirës

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% FCS
  • Përmasat: 5 x 30 cm

   

   

  Ka stok

 • Fletore vizatimi me spirale 2,125 L

  Fletorja e vizatimit, e sjellë nga OMY, është perfekte për orë të pafundme krijimtarie dhe argëtimi. Fletorja spirale e bërë nga letra e ricikluar ofron, përveç njëqind e njëzet faqeve të pastra, përmban edhe skica bardh e zi të ndryshme gati për tu ngjyrosur.

  Karakteristikat:

  • Fletore vizatimi me skica
  • Përmban 120 faqe të pastra
  • Perfekte për orë të pafundme krijimtarie dhe argëtimi
  • Lidhje me spirale

  Detaje teknike:

  • Materiali: Letër e ricikluar
  • Përmasat: 17.5 x 23 cm

   

   

  Ka stok

 • Thrist Quencher 5,525 L

  Melissa & Doug Thirst Quencher Dispenser është një lodër super argëtuese. Argëtohuni pafund me lojë me role me këtë shpërndarës prej druri të akullit dhe pijeve! Fëmijët mund të porosisin katër lloje të ndryshme “lëngjesh” (portokalli, mollë, miks frutash ose rrushi) në një kartë menuje të ripërdorshme. Ngarkoni kubet e  akullit dhe futni futjen e pijeve në shpërndarës, rrotulloni numrin dhe shtypni levën dhe voilà! “Pijet e ftohta” bien në gota. Ky set argëtues është perfekt për lojën dhe i ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike .

  Seti përbëhet nga:

  • Set argëtues i lojës me role
  • Fëmijët mund të porosisin katër lloje të ndryshme lëngjesh
  • Përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Është perfekt për lojën dhe i ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 8,65 x 5,3 x 11,2 cm

  Ka stok

 • Gara e Dominove 2,040 L

  Loja argëtuese Gara e Dominove, për fëmijët  dhe tok me prindërit, është shumë e veçantë dhe tërheqëse. Përbëhet nga dominoplot ngjyra dhe gati për të krijuar blloqe pafund. Falë kësaj loje argëtuese fëmijët mësojnë rreth shkakut dhe pasojës, përveç se argëtimit të pafundëm.

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese
  • Perfekte për momente argëtimi në  familje
  • E përshtatshme për moshën nga +3  vjeç

  Detajet teknike:

  • Mosha: +3vjeç
  • Përmasat: 1.75 x 3.5 x 0.6 cm

  Ka stok

 • Çizme shiu- Golden caramel/ Sandy mix 6,715 L
  32

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojë botën dhe t’i mbajë këmbët të komode dhe të thata me këto çizme retro shumë të bukura. Çizmet e shiut nga Liewood janë perfekte për stinën e dimrit.  Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash dhe printesh, i bën të adhurueshme dhe shumë të dashura nga fëmjët!

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu uniseks
  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik

  Të dhënat teknike: 

  • Masa:  31
 • Çizme shiu – Hunter Green/ Black mix 8,160 L
  2223242526

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme cope që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme shiu me lesh – Hunter Green 10,625 L
  2829303233

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme pellushi të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje pellushi në brendësi që i mban këmbët  super ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar
 • Çizme shiu – Tuscany Rose/ Sandy mix 8,160 L
  2223242526

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme cope që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme shiu me lesh – Tuscany Rose 10,625 L
  2627282930

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme pellushi të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje pellushi në brendësi që i mban këmbët  super ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar
 • Qendra e përkujdesit të bebit 28,815 L

  Qendra e përkujdesit të bebit | Kjo qendër shumë-funksionale e veprimtarisë së kujdesit për kafshët kukulla të fëmijëve, e mbushur me gjithçka që duhet për të rritur imagjinatën dhe të luajnë! Qendra prej druri të fortë përfshin një kuzhinë me frigorifer, lavaman dhe karrige të lartë. Një zonë të ndryshueshme dhe banjë përmban një vaskë me grykë dhe rrëshqitje në ndryshim të rrobave, një pasqyrë, shpërndarësin e fshinave, heqjen e pelenave dhe lavatriçen me buton.

  Zona e çerdhes ka një djep të lëkundur, ruajtjen e veshjeve dhe dritare të mbyllur me një kartë që mund të zhyten në një skenë të ditës ose gjatë natës. Udhëzimet e detajuara të asamblesë janë të përfshira. Fëmijët mbi tre vjeç  do të duan të kenë hapësirën e tyre shumë të madhe për të ushqyer dhe kujdesur për bebet e tyre!

  Ka stok

 • Karroca e akullorës 33,065 L

  Karroca e akullores do të adhurohet nga fëmijët, sepse vetë akulloren e adhurojnë. Karroca lodër vjen me stilin Barrow dhe me ngjyra shumë të bukura, e punuar në material druri. Kjo karroce lodër i kthen pak mbas në kohës duke i bërë nostalgjik edhe prindërit. Aksesorët janë pothuajse realistë që nga mbajtësja e ftohtë e shijeve të akulloreve deri tek kaushët magnetikë mbajtës. Rrotat mundësojnë lëvizje dhe përshtatje në çdo kënd. Karroca e akullores është një ide e bukur dhe e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Karrocë akulloreje me rrota të lëvizshme
  • Përfshin një ndarje të ftohtë me hapje dhe 2 akullore
  • E bërë nga druri i qëndrueshëm
  • Testuar rigorozisht për të përmbushur standardet më të larta të sigurisë
  • Dekoruar duke përdorur bojëra me bazë uji, jo toksike
  • Frymëzon lojën krijuese imagjinative
  • Një lodër e mrekullueshme për të luajtur me role për të ndihmuar të mësuarit

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 68.5 x 32.5 x 114 cm

  Ka stok

 • Xhup – Navy Constellation 14,280 L
  2-3 vjeç4-5 vjeç

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashkat dhe 2 xhepa me kapak. Mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
 • Xhup dimëror – Navy Constellation 14,280 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashkat dhe 2 xhepa me kapak. Mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
  • Mosha: 6 – 24 muajsh
 • Xhup – Animal print mustardë 20,655 L
  10 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza dhe djem, i përshtatshëm për moshat nga 2 – 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit uniseks
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuç me lesh
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 10 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Xhup për vogëlushë – Animal Print 24,300 L
  2 vjeç3 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza dhe djem, i përshtatshëm për moshat nga 2 – 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit uniseks
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuç me lesh
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 – 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Reserve 22,300 L24,300 L
  2 vjeç10 vjeç

  Xhup i përshtatshëm për moshat nga 2  deri në 3 vjeç. Vjen me një hapje me zinxhir përpara, një mbulesë zinxhiri për mbrojtje më të mirë, kapuç dhe mëngë elastike. I përkryer për kushtet e motit në të ftohtë borë ose ditë me shi, pasi është bërë me pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit me një shtresë të papërshkueshme nga uji pa PFC. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Dizajni është vërtetë i adhurueshëm me printe dhe ngjyrë nuance blu.

  Karakteristikat:

  • Vjen me një hapje me zinxhir përpara
  • Perfekt për ditën e ftohta dhe me shi
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
  • I përshtatshëm për moshat nga 2 dhe 3 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Xhup dimëror për vajza – Apple 22,900 L
  2 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 2 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë modern dhe gazmor. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të perçinave dhe ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Çizme shiu – Nuuroo Iris 4,930 L
  2224

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojnë botën edhe me shi duke i mbajtur këmbët të thata me këto çizme gome fantastike. Çizmet e shiut nga Nuuro janë të papërshkrueshme nga uji dhe era. Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bën shumë të dashura nga fëmijët. Ç,do palë është unike!

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Unike
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gomë natyrale
  • Veshja: 100% pambuk
 • Çizme shiu – Nuuroo Mahogani 4,930 L
  2223

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojnë botën edhe me shi duke i mabjtur këmbët të thata me këto çizme gome fantastike. Çizmet e shiut nga Nuuro janë të papërshkrueshme nga uji dhe era. Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bën shumë të dashura nga fëmijët. Ç,do palë është unike!

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Unike
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gomë natyrale
  • Veshja: 100% pambuk
 • Xhup – Utility wear 6,630 L
  10 vjeç11 vjeç12 vjeç14 vjeç

  Xhup dimëror nga Name It për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me 2 ngjyra të ndryshme. Përshtatet më së miri me veshje sportive për ditët e ftohta dhe me shi. Xhupi ka mëngë elastike dhe kapuç i cili mund të hiqet. Ai është gjithashtu i papërshkrueshëm nga uji, ka një mbyllje me zinxhir dhe perçina si dhe dy xhepa me kapak. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore dhe garantojnë ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 8 – 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup – Olive green 4,930 L
  10 vjeç11 vjeç12 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 14 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Light Navy 19,900 L
  3 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshën 3 vjeç në ngjyrë blu. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 3 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhup dimëror – Light Navy 16,915 L
  6 vjeç10 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshën 4 – 10 vjeç në ngjyrë blu. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 3 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhup dimëror – Summer Red 16,915 L
  8 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshat 4 – 8 vjeç në ngjyrë të kuqe. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 4 – 8 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhaketë waterproof – Unicorn 3,910 L
  12 vjeç13 vjeç

  Xhaketë për vajza, ideale për kalimin nga vjeshta në dimër si dhe nga dimri në pranverë. Ajo është e papërshkrueshme nga uji, ka mëngë elastike dhe një kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa anësor. Ngjyrat e ëmbla pastel do zbukurojnë edhe ditët më të zymta me re!

  Karakteristikat:

  • Xhaketë për vajza e papërshkrueshme nga uji
  • E përshtatshme në periudhën e ndërrimit të stinëve
  • Me ngjyra të ëmbla pastel
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Bel elastik

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 8 deri në 14 vjeç
 • Xhup dimëror – Navy blue 3,910 L
  11 vjeç12 vjeç14 vjeç

  Xhupi dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me detaje anësore dhe ngjyrë blu të errët. Perfekt për ditët e ftohta me shi, ai ka mëngë elastike për mbrojtje maksimale nga era, është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kapuç i cili mund të hiqet. Xhupi mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa anësor. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 8 deri në 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup – Paloma dyngjyrësh 16,915 L
  8 vjeç

  Xhup Liewwod 2 në 1 me dy ngjyra. I përshtatshëm për moshat nga 4 deri 9 vjeç. Kthejeni xhupin sa herë të dëshironi dhe përshtasni veshjet tuaja të preferuara në një mori kombinimesh me ngjyrën blu dhe jeshile. Materiali i papërshkrueshëm nga uji dhe era, kapuçi si dhe mëngët elastike do të sigurojnë mbrojtje dhe ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup me dy ngjyra
  • Mund të kthehet nga të dyja anët sipas dëshirës
  • Me kapuç të heqshëm
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Me mëngë elastike
  • Super i ngrohtë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliester e riciklueshme & pambuk
  • I përshtatshëm për moshat nga 4 deri në 9 vjeç

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories