25 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Fustan me mëngë të shkurtra 7,600 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Fustan me mëngë të shkurtra, për vajza, e bërë nga pambuku, me dizajn me hapje me preçina tek jaka dhe fund me pala. Përshtatet në mënyrë perfekte me veshjet e tjera dhe mund të vishet në disa stinë të vitit.  Vjen me një dizajn të bukur me print limonash dhe me dy shepa të përparm. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurtra, për vajza
  •  Vjen me një dizajn të bukur me printe limonash
  • Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% Pambuk pambuk organik i certifikuar
  • Mosha: Nga 6 deri në 24 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 8,000 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik falë edhe hapjes me kopsa në pjesën e përparme. Krahët dhe këmbëzat janë elastike dhe si rrjedhojë janë më praktike për të qëndruar pas trupit. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Hapje e përparme me kopsa
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh

  S’ka stok

 • Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë (5 copë) 6,600 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë,  5 copë,  i cili  vjen me dizajne me printe të ndryshme dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 36 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 5 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 36 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 3 deri në 36 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Set trupore për vogëlushë (5 copë) 6,600 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Set trupore për vogëlushë,  5 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me dizajnesh me printe dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 12 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 5 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 12 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 1 deri në 12 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Ylber prej druri 3,100 L

  Vogëlushët do të argëtohen pamasë me ylberin grumbullues me nuanca ngjyrash të ndryshme. Përveç se argëtimi,  mund t’i përdorin këto forma gjysmërrethore për të luajtur dhe për të mësuar në të njëjtën kohë. Vogëlushët mund të përdorin imagjinatën e tyre për të bërë të gjitha llojet e krijimeve, si një tunel treni, një shtëpi për kukulla të vogla ose ura për makina të vogla.  Është perfekte shumë i mirë për zhvillimin e  aftësive motorike, zhvillimin e imagjinatës krijuese dhe rritjen e aftësisë për t’u përqëndruar. Është bërë nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji.

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi pafund
  • Vogëlushët do të argëtohen pamasë me ylberin grumbullues me nuanca ngjyrë rozë
  • Zhvillon aftësitë motorike të vogëlushëve
  • Rrit imagjinatën krijuese
  • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
  • Bërë nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 12 x 26 cm
  • Mosha: +18 muajsh

  Ka stok

 • Trupore me mëngë të shkurtra– Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 4,400 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurta- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurta
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk

  Ka stok

 • Jumbo Ducky 7,200 L

  Rosaku Jumbo Ducky simpatik do të adhurohet nga çdo fëmijë.  Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime.  Jumbo Ducky vjen në ngjyrë verdhe dhe portokalli dhe është rreth 51 cm i gjatë. Me një fytyrë të ëmbël dhe këmbë të mëdha është ideal për dhomat e fëmijëve dhe padiskutim një ide e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare
  • Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime
  • Jumbo Ducky vjen në ngjyrë verdhe dhe portokalli dhe është rreth 51 cm i gjatë
  • Ide e bukur dhurate për adhuruesit e kafshëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 50.8 x 48.7 x 50.8 cm

   

  Ka stok

 • Pupa çorape Junior Steps Eye 5,400 L
  18/1920/2122/2324/2526/27

  Të buta si çorapet dhe të rehatshme si pupat, janë perfekte për veshjen e përditshme dhe gjithashtu të shkëlqyera për shëtitjet e para të foshnjës. Pupa me dizajn ngjyrash që kombinojnë në perfeksion cilësinë dhe stilin.  Janë tejet praktike dhe komode. Pupat  Collegien kanë një shollë ergonomike, jo të rrëshqitshme dhe mikro-ventiluese. Falë edhe materialeve cilësore ato janë shumë të buta, mbajnë ngrohtë dhe ofrojnë një rehati maksimale në ecje.

  Karakteristikat:

  • Kombinojnë në perfeksion cilësinë dhe stilin
  • Janë tejet praktike dhe komode
  • Kanë një shollë ergonomike, jo të rrëshqitshme dhe mikro-ventiluese
  • Janë të buta
  • Ofrojnë rehati maksimale në ecje

  Të dhënat teknike:

  • Materiali përbërës: 86% pambuk, 12% poliamide  dhe 2% lycra
  • Lahen në cikël 30°
  • Rekomandohet tharja natyrale
 • Mega Pack – 212 pjesë 27,900 L

  Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit dhe argëtuarit, që do të frymëzojë paketa jonë Pastel Mega Pack prej 212 pjesësh. Kjo paketë përmban forma gjeometrike me ngjyra të ndryshme, e cila do të gjallërojë imagjinatën dhe do të inkurajojë lojën pa fund. E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi të pakufishme përmes lojës. Fëmijët mund të ndërtojnë kështjella, robotë, yje dhe shumë figura të tjera. Të gjitha pjesët përbërëse janë bërë duke përdorur plastikë ABS jo toksike që është pa BPA dhe ftalate, të mbyllura dhe me thumba për siguri shtesë. Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim.

  Paketa përfshin:

  • 12 katrorë të mëdhenj
  • 36 katrorë të vegjël
  • 36 trekëndësha barabrinjës
  • 36 trekëndësha kënddrejtë
  • 36 trekëndësha dykëndësh
  • 12 gjashtëkëndësha të mëdhenj
  • 12 pjesë dritaresh
  • 12 pjesë dyersh
  • 12 drejtëkëndësha
  • 12 gardhe
  • 2 baza makinash
  • 1 broshurë idesh

  Karakteristikat:

  • Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit dhe argëtuarit
  • Pastel Mega Pack përbëhet  prej 212 pjesësh
  • Përmban forma gjeometrike me ngjyra të ndryshme, e cila do të gjallërojë imagjinatën dhe do të inkurajojë lojën pa fund
  • E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi
  • Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 7.25 kg
  • Përmasat: 41 x 31 x 9 cm

   

  Ka stok

 • Seti portativ i Karaokeve 7,900 L

  Merre muzikën dhe argëtimi me vete kudo! Me setin portativ të Karaokeve gjithçka është e mundur. Falë lidhjes wireless dhe sistemit Bluetooth të këtij altoparlanti të fuqishëm, fëmijët mund të dëgjojnë muzikë dhe këndojnë kudo. Përveç kësaj, është shumë praktike edhe në transport falë një dorezë. Ky set përfshin 1 altoparlant portativ Bluetooth dhe 1 mikrofon të zi.

  Karakteristikat:

  • Me setin portativ të Karaokeve gjithçka është e mundur
  • Fëmijët mund të dëgjojnë muzikë dhe këndojnë kudo
  • Përfshin 1 altoparlant portativ Bluetooth dhe 1 mikrofon të zi
  • Altoparlant i fuqishëm me dalje zëri 10 vat dhe efekte ndriçimi
  • Prizë hyrëse ndihmëse 3,5 mm
  • Bateri të rikarikueshme
  • Hyrja me  USB dhe karta SD
  • 2 hyrje 6,3 mm për mikrofonin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +3 vjeç
  • Përmasat (altoparlanti): 20.8 x 15.6 x 11.56 cm
  • Përmasat e paketimit: 25.8 x 25.3 x 15.7 cm

   

  Ka stok

 • Tenda Orientale 10,900 L

  Një tendë madhështore shumëngjyrëshe orientale e bërë prej pëlhurë për të luajtur në shtëpi dhe për ti krijuar aventura pafund fëmijëve. Një tendë  vërtetë e bollshme dhe duke imituar në mënyrë perfekte modelin oriental, si në konstrukt dhe ngjyra, do ti kënaqë fëmijët pamasë. Është  e përshtatshme edhe për të luajtur në grup. Konstrukti i tendës ju mundëson ta ngreni kudo, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit ose edhe jasht në kopësht, e bëni thjeshtë dhe lehtë.

  Fëmijët do ta dashurojnë aq shumë saqë do ta kthejnë në këndin e tyre të preferuar, ku të fshihen, të luajnë, të mbajnë lodrat dhe të lexojnë. Tenda shumëngjyrëshe mund të jetë edhe një ide shumë e bukur për dhuratë ditëlindjeje. Hapësira e dritares dhe derës mund të mbyllet duke krijuar edhe një vend sekret për fëmijët!

  Karakteristikat:

  • Tendë e cila mund të vendoset kudo si brenda dhe jashtë
  • Dizajn dhe ngjyra të larmishme
  • E thjeshtë në hapje dhe praktike
  • Mundëson fëmijë të kryejnë aktivitete pafund argëtuese
  • Një ide shumë e bukur për dhuratë ditëlindjeje

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet e tendës: 106 cm në diametër x 130 cm në lartësi
  • Përmasat e kutisë: 41 x 41 x 7.5 cm
  • Materiali: pëlhurë

   

  Ka stok

 • Puzzle – Format & ngjyrat & numrat 2,100 L

  1234 Puzzle druri  nga Djeco. Një lodër prej druri argëtuese dhe shumëngjyrëshe që do t’u mësojë dhe ndihmojë fëmijët në riforcimin e numrave,  formave dhe ngjyrave. Dizajnuar është i bukur dhe me madhësi perfekte për duart e vogla. Katër forma të ndryshme, secila në një ngjyrë të ndryshme, duhet të vendosen në vendin e duhur sipas numrit të vrimave të tyre në suportin prej druri.

  Karakteristikat:

  • Një lodër prej druri argëtuese dhe shumëngjyrëshe që do t’u mësojë dhe ndihmojë fëmijët në riforcimin e numrave,  formave dhe ngjyrave.
  • Dizajnuar është i bukur dhe me madhësi perfekte për duart e vogla
  • Dizajni është i këndshëm dhe praktik
  • Është e bërë nga material cilësor prej druri
  • E përshtatshme për moshën +18 muajsh

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 29 x 8 x 5 cm
  • Mosha: +18 muajsh

  Ka stok

 • Krevat portativ – Bugaboo 38,700 L

  Gjumi është një pjesë thelbësore e zhvillimit dhe rritjes në mënyrë të shëndetshme të fëmijëve tuaj. Kjo është arsyeja pse Bugaboo  krijoi këtë oborr lojërash që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod, plotësisht çlodhës, por edhe ku mund të kalojë pjesën aktive të lojës. Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent për t’ju ofruar një oborr lojërash të gjitha në një, jashtëzakonisht të rehatshme që mund ta përdorni në shtëpi ose në lëvizje. Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive. Materiali cilësor i pjesës dyshekut, ajroset duke mos lejuar mbinxehjen.

  Karakteristikat:

  • Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent
  • Krevat që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod dhe plotësisht çlodhës
  • Paloset dhe hapet me lehtësi në disa hapa të thjeshtë
  • Përfshihet dyshek i rehatshëm i integruar
  • Mund të përdoret në shtëpi ose në lëvizje
  • Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (hapur): 98 x 64 x 85 cm
  • Përmasat (palosur): 14 x 64 x 85 cm
  • Pesha: 7.8 kg
  • Mosha e përshtatshme: 0-2 vjeç

  S’ka stok

 • 2 in 1 Doll House 19,600 L

  Të luash me lodra nuk ka qenë ndonjëherë kaq argëtuese. Me shtëpinë e kukullave 2 in 1 Doll House,  argëtimi dhe loja nuk kanë fund. Ndizni ëndrra të mëdha dhe imagjinative me shtëpinë e kukullave klasike 2 in 1 Doll House. Me tre nivele lojërash dhe 6 dhoma për tu dekoruar, kjo shtëpi e bukur kukullash ofron shumë hapësirë në mënyrë fëmijët të mund të eksplorojnë dhe luajnë në të njëjtën kohë. E përkryer për të promovuar lojën simbolike, madje edhe për tu kthyer në raft mbajtës librash, dhe për të dekoruar çdo dhomë në shtëpi. Përveç kësaj, zhvillohen një mori aftësish sociale, emocionale, empatike, afektive dhe intelektuale që i ndihmojnë të fitojnë vetëbesim dhe me të cilat, pak nga pak, rrisin autonominë e tyre. Mund të luhet në grupe ose vetëm. Falë dizajnit të saj dhe përmasave përshtatet pa problem në dhomën e fëmijëve ose këndin e dedikuar për lojra.

  Karakteristikat:

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë tre kate dhe 6 dhoma për tu dekoruar
  • Përmban 19 copë: 1 dritë, 16 mobilje dhe 3 qilima
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3- 12 vjeç
  • Përmasat: 90 x 61 x 33 cm

   

  Ka stok

 • Piano 8,600 L

  Zbuloni pianon elektronike nga koleksioni Animambo nga Djeco, një instrument muzikor për fëmijë nga 3 vjeç. Duke praktikuar muzikën, fëmija mund të luajë 4 melodi të njohura ose të kompozojë pjesë të tjera sipas dëshirës së tij. Çdo notë zëvendësohet me një shenjë me ngjyrë të shtypur para butonave të pianos. Fëmijët thjesht duhet të ndjekin butonat me ngjyrë në partiturë për të luajtur dhe praktikuar muzikën.

  Përveç se argëtuese kjo piano e bukur elektronike mund ti zgjojë pasionin e muzikës për fëmijët që në vegjëli. Gjithashtu ngjyrat dhe dizajni e kthjenë atë edhe në një dekoruese shumë të vyer të dhomës së fëmijëve. Pianoja mund të jetë një ide dhurate shumë e veçantë për ditëlindje ose festat e fundvitit.

  Karakteristikat:

  • E ndërtuar prej druri
  • Dizajn i këndshëm
  • Zgjon pasionin e muzikës që në vegjëli
  • Ide dhurate për ditëlindje
  • Mosha e përshtatshme mbi 3 vjeç

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e pianos: 33 x 24.7 x 28 cm
  • Përmasat e kutisë: 37 x 34 x 29 cm
  • Punon me 4 bateri AA

   

  Ka stok

 • Scooter Highwaykick 1- 2 in 1- Kiwi 14,600 L

  Scooter Highwaykick 1, 2 in 1,  është shoqëruesi i përsosur për fëmijët e moshës nga +1 vjeç deri në 5 vjeç. Falë stabilitetit, 2 rrotave të përparme dhe rrotës së pasme, produkti lejon që edhe fëmijët më të vegjël të lëvizin të ulur mbi të. Timoni dhe ulësja mund të rregullohet sipas dëshirës, në 3 lartësi të ndryshme, pa mjete shtesë. Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar.

  Karakteristikat:

  • Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar
  • Ka stabilitet të lartë 2 rrotave të përparme
  • Timoni dhe ulësja mund të rregullohen sipas dëshirës (3 pozicione)

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: 1-5 vjeç
  • Lartësia: 82 – 118 cm
  • Lartësia e sediljes : 22.5 – 29 cm
  • Timoni: 57 – 64 cm
  • Pesha mbajtëse (baza):  deri 50 kg
  • Pesha mbajtëse (ulësja):  deri 20 kg

   

  Ka stok

 • Scooter Highwaykick 1- 2 in 1- Lemon 14,600 L

  Scooter Highwaykick 1, 2 in 1,  është shoqëruesi i përsosur për fëmijët e moshës nga +1 vjeç deri në 5 vjeç. Falë stabilitetit, 2 rrotave të përparme dhe rrotës së pasme, produkti lejon që edhe fëmijët më të vegjël të lëvizin të ulur mbi të. Timoni dhe ulësja mund të rregullohet sipas dëshirës, në 3 lartësi të ndryshme, pa mjete shtesë. Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar.

  Karakteristikat:

  • Argëtimi me Scooter Highwaykick 1 është i garantuar
  • Ka stabilitet të lartë 2 rrotave të përparme
  • Timoni dhe ulësja mund të rregullohen sipas dëshirës (3 pozicione)

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: 1-5 vjeç
  • Lartësia: 82 – 118 cm
  • Lartësia e sediljes : 22.5 – 29 cm
  • Timoni: 57 – 64 cm
  • Pesha mbajtëse (baza):  deri 50 kg
  • Pesha mbajtëse (ulësja):  deri 20 kg

   

  Ka stok

 • Çantë kopshti Mini- Mr. Lion 4,900 L

  Mini çanta shpine të lezetshme, me ngjyra të ndryshme dhe dizenjo kafshësh simpatike. Mini çanta është perfekte për fëmijët gjatë aktiviteteve jashtë shkolle, si, shkurja në pishina, në orët sportive ose eskursione njëditore.  Hapësira që ofron është e bollshme. Gjithashtu struktura e çantës mundëson futje dhe nxjerrje me lehtësi të aksesorëve.   Sipas dëshirës fëmijët mund të zgjedhin ta mbajnë në dorë falë dorezave ose ta mbajnë në shpinë falë rripave.  Materiali përbërës është cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji.

  Karakteristikat: 

  • Mini çanta shpine të lezetshme, me ngjyra të ndryshme dhe dizenjo kafshësh simpatike
  • Perfekte për aktivitetet jashtë shkolle
  • Ofron hapësirë të bollshme
  • Tejet praktike në hapje dhe mbyllje
  • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
  • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 30 x 23 cm
  • Materiali : 100% prej pambuku

  Ka stok

 • Mjetet e ndërtimit 3,000 L

  Mjetet e ndërtimit | Filloni të punoni me këtë koleksion të automjeteve prej druri dhe dy barrierave rrugore! Ndërtim i fortë prej druri dhe pjesë lëvizëse në secilën automjet nënkupton kamiona ndërtimi, mikser çimentoje dhe ngarkuesin përpara do të qëndrojnë pafund për orë të tëra loje konstruktive. Lojërat e drurit të punëve të ndërtimit përshtaten në secilën prej automjeteve dhe mund të hiqen gjithashtu për mundësi shtesë lojrash.

  Ka stok

 • Forma gjeometrike 3,600 L

  Forma gjeometrike | E krijuar për të mbuluar një sërë përfitimesh të mësimit të hershëm, kjo ndihmë e gjithanshme bazohet në koncepte të krijuara më parë si forma dhe njohja e ngjyrave; duke futur numërimin dhe shoqërimin e ngjyrave në përzierje. Vogëlushët në rritje mësojnë përmes të dhënave vizuale, siç korrespondojnë me numrin e kunjave në numrin e vrimave në formë, për të kuptuar se ku i përket secilës formë. Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji.

  Ndihmon në:

  • njohjen e ngjyrës dhe formës
  • numërimin
  • renditjen
  • modelimin

  Ka stok

 • Kukulla Stella 5,400 L

  Kukulla Stella, një kukull bebe ultra të butë, me tipare të lezetshme të fytyrës, të qëndisura dhe me një tufë të butë flokësh bashkë me një biberon që bashkëngjitet me magnetizëm. E veshur me një ngjyre të bardhë me saten gati për festa.

  Karakteristikat:

  • Lani vetëm sipërfaqen
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

 • Autobuzi me pasagjerë 5,700 L

  Autobuzi me pasagjerë | Ky autobus me linja grafike nga ahu mbart në bord 9 karaktere të këmbyeshme. Kjo lodër prej druri argëton fëmijën tuaj ndërsa stimulon imagjinatën dhe nocionin e hapësirës. Rekomanduar për të gjithë të apasionuarit e automjeteve!

  Karakteristikat:

  • Dimensionet: 14×7,5×9,5 cm
  • Materialet: Dru i ngurtë
  • I përshtatshëm nga +2 vjeç

  Ka stok

 • Balanced Board 9,800 L

  Balanced Board | Zbuloni mënyra të ndryshme të ekuilibrit me këtë lodër! Kjo lodër vjen me litar dhe një dërrasë të lakuar që mund t’i ndihmojë fëmijët të mësojnë të ekuilibrohen në forma të ndryshme. Ideale për zhvillimin e forcës fizike dhe kontrollin e trupit. E përshtatshme për fëmijët 3 dhe mbi 3 vjeç.

  Ka stok

 • Seti me enë kuzhine 3,500 L

  Set me enë kuzhine  me shkëlqim, që edhe të rriturit do ti kishin zili. Seti vjen me madhësi perfekte që i përshtaten duarve të fëmijëve dhe me pamje sa më të përafërta me realet. Lojra me role do të bëhët akoma më emocionuese me falë këtij seti me enë kuzhine.

  Seti përmban:

  • tiganë
  • tenxhere
  • kullesë
  • lugë druri

  Karakteristikat:

  • Set me enë kuzhine
  • I përshtatshëm për duart e vogla të fëmijëve
  • I përshtatshmëm për lojë me role

  Ka stok

 • Set loje pastrimi 3,900 L

  Set loje pastrimi,  lejon që fëmijët të pastrojnë duke përdorur ujë të vërtetë ose imagjinatën e tyre. Pluhuri i pastrimit dhe shishja e sapunit mund të mbushet me ujë. Kompleti prej 9 copësh gjithashtu përfshin pajisje për t’i mbajtur objektet të shkëlqyera, si një leckë e butë, një furçë pastrimi, një sfungjer dhe një shtresë gome. Ekziston edhe një listë kontrolluese e ripërdorshme që i ndihmon fëmijët të mësojnë se cilat mjete funksionojnë më mirë për të pastruar objektet dhe zonat e ndryshme shtëpiake. Promovon aftësi të shkëlqyera dhe inkurajon lojën imagjinative.

  Karakteristikat: 

  • Promovon aftësi të shkëlqyera dhe inkurajon lojën imagjinative
  • Lojë argëtuese
  • Shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 20 x 20 x 20 cm

   

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories