30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Komardare plazhi- Shark Tribe Khaki  3,400 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues unazore në formë peshkaqeni. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor në formë peshkaqeni
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh
  • Bërë nga material 100% PVC
  • Me përmasa 67 x 67 x 20 cm

   

  Ka stok

 • Dysheku i notit Njëbrirëshi Pastel 9,800 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë me formën e njëbrirëshit ngjyrë pastel.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  • Dyshek noti
  • Me dizajn formë njëbrirëshitngjyrë pastel
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate
  • Përmasat: 160 x 160 x 130 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg

  Ka stok

 • Pishina Fiesta Mariposa 15,600 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante përshtatet për deri në tre të rritur. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo. Vjen me dizajn plot ngjyra verore

   

  • Lehtësisht e palosshme
  • Me dizajn  dhe ngjyra verore
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec
  • Materiali: PVC
  • Përmasat: Ø150xH39cm
  • Bërë nga TPU e qëndrueshme, jo toksike e biodegradueshme pa ftalat

   

  Ka stok

 • Pishina- Bubble Floor 3,000 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante me printe shumëngjyrëshe. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo. Vjen me dizajn plot ngjyra verore.

   

  • E bërë nga materiale të riciklueshme
  • Lehtësisht e palosshme
  • Dizajn plot ngjyra verore
  • Bërë nga PVC

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Mr bear golden caramel 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë ariu të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë karamel gold dhe me formën e ariut.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të ariut
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 134 x 98 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Panda Sandy 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë panda të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë kafe dhe me formën e pandës.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të pandës
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 134 x 98 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Çadër plazhi Marbella Vintage Black 19,600 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar në plazh me çadrën e ofruar nga SunnyLife. Vjen me një shtresë rezistente ndaj ujit dhe mbrotje UV. Madje është bërë për t’i rezistuar kohës dhe për t’ju shoqëruar kudo. Ofron rehati dhe komoditet maksimal për të shijuar ditët e nxehta verore.

  Karakteristikat:

  • Çadër plazhi
  • Rezistente ndaj ujit
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Mbrotje UV
  • Hapet dhe mbyllet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 155 x 155 x 204 cm
  • Materiali: pambuk, dru ahu, PP, çelik

  Ka stok

 • Dysheku i notit Parfum Champagne 9,200 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë  si në ngjyrë dhe formë, në formatin e një paketimi parfumi.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek noti
  • Me dizajn të veçantë, në formatin e paketimi parfumi
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 164 x 102 x 23 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg

  Ka stok

 • Shezlong 20,700 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar në plazh me shezlongun e ofruar nga SunnyLife. Vjen me një shtresë rezistente ndaj ujit dhe zbehjes. Madje është bërë për t’i rezistuar kohës dhe për t’ju shoqëruar kudo. Ofron rehati dhe komoditet maksimal për të shijuar ditët e nxehta verore.

  Karakteristikat:

  • Shezlong
  • Rezisten ndaj ujit
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Merret kudo me vete
  • Vjen bashkë me një çantë mbajtëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 180 x 56 x 10 cm
  • Pesha: 8 kg

  Ka stok

 • Lilo Chair Glitter 10,400 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë transparent dhe xixa. Ofron mundësi mbështetjeje falë rrethimit. Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues transparent me xixa
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 165 x 50 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg
  • Materiali: PVC

  Ka stok

 • Pishina me xixa 7,500 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante përshtatet për deri në tre të rritur. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo. Vjen me dizajn të tejdukshëm me xixa.

  Karakteristikat:

  • Pishinë
  • E bërë nga materiale të riciklueshme
  • Perfekte për tre persona
  • Lehtësisht e palosshme
  • Dizajn të tejdukshëm me xixa

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: PVC
  • Përmasat: 150 x 150 x 39 cm

   

  Ka stok

 • Komardare Ring Shell Bubblegum 5,600 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, dhe me një ngjyrë nuance pink. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me ngjyrë nuance pink
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 115 x 115 x 62 cm
  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Kapuç noti Shark Tribe Khaki Ombre 2,100 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, me ngjyra kaki, formë peshkaqeni dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Përmasat: 21 x 0.5 x 22 cm

  Ka stok

 • Kapuç noti Smiley World Sol Sea 2,100 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, me printe buzëqeshjeje dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Përmasat: 21 x 0.5 x 18 cm

  Ka stok

 • Komardare Smiley World Sol Sea 3,400 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe shumëngjyrëshe argëtuese. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me printe shumëngjyrëshe
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Komardare De Playa Coral 4,900 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe koralore. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me printe koralore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 21 x 24 x 7 cm
  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Komardare Ring Glitter 3,700 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me xixa në brendësi. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me xixa në brendësi
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 110 x 110 x 35 cm
  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Dushi magjik i madh Surfing Dino 8,100 L

  Vera është më argëtuese me produktet e SunnyLife të sjella me shumë dashuri nga Bee Kids! Kënaquni në dushin magjik të spërkatës me fryrje dinosauri. Vjen me një përshtatës zorrësh që i përshtatet shumicës së zorrëve.  Ai spërkat ujë nga koka e tij dhe falë madhësisë merret kudo. Ofron argëtim pafund për fëmijë si në kopështin e shtëpisë sikurse në plazh. Vjen i bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike dhe pa ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dush magjik spërkatës
  • Me dizajn në formë dinosauri
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose në kopështin e shtëpisë
  • Bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike, pa ftalate 

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 165 x 90 x 170 cm

   

  Ka stok

 • Petë notuese Sea Creature Neon Portokalli 2,900 L

  Petë noti Sonny The Sea Creature Sunnylife janë të  përkryer për pishinë ose plazh, duke ju dhënë rehati dhe siguri shtesë. Seti përfshin 2 copë. Vijnë me dy ngjyra të ndryshme verore. Janë të bëra nga materiale PVC.

  Karakteristika:

  • Petë notimi
  • Set prej 2 copë
  • Me dizajn plot ngjyra verore
  • Zhvillon aftësitë e fëmijëve për zhytje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 47 x 23 x 100 cm
  • Material: 100% PVC

  Ka stok

 • Dushi magjik i madh Mima the Unicorn Lemon Lilac 8,100 L

  Vera është më argëtuese me produktet e SunnyLife të sjella me shumë dashuri nga Bee Kids! Kënaquni në dushin magjik të spërkatës me fryrje njëbrirëshi. Vjen me një përshtatës zorrësh që i përshtatet shumicës së zorrëve.  Ai spërkat ujë nga koka e tij dhe falë madhësisë merret kudo. Ofron argëtim pafund për fëmijë si në kopështin e shtëpisë sikurse në plazh. Vjen i bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike dhe pa ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dush magjik spërkatës
  • Me dizajn në formë njëbrirëshi
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose në kopështin e shtëpisë
  • Bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike, pa ftalate 

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 213 x 90 x 155 cm

   

  Ka stok

 • Dushi magjik Mima the Unicorn Lemon Lilac 4,100 L

  Vera është më argëtuese me produktet e SunnyLife të sjella me shumë dashuri nga Bee Kids! Kënaquni në dushin magjik të spërkatës me fryrje njëbrirëshi. Vjen me një përshtatës zorrësh që i përshtatet shumicës së zorrëve.  Ai spërkat ujë nga koka e tij dhe falë madhësisë merret kudo. Ofron argëtim pafund për fëmijë si në kopështin e shtëpisë sikurse në plazh. Vjen i bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike dhe pa ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dush magjik spërkatës
  • Me dizajn në formë njëbrirëshi
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose në kopështin e shtëpisë
  • Bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike, pa ftalate 

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 7 x 63 x 92 cm

   

  Ka stok

 • Pishina Ocean Treasure- Rozë 9,200 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante mban deri në 150 kg peshë. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo. Vjen me dizajn plot ngjyra verore.

  Karakteristikat:

  • Pishinë
  • E bërë nga materiale të riciklueshme
  • Lehtësisht e palosshme
  • Dizajn plot ngjyra verore

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 145 x 135 x 34 cm
  • Kapaciteti: 270 litra

  Ka stok

 • Komardare Mima the Fairy Lemon Lilac 3,400 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe limonash. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me printe limonash
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 67 x 67 x 20 cm

   

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Dinosauri Faune Green 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë dinosauri të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë nuance jeshile dhe me formën e dinosaurit.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të dinosaurit
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 108 x 78 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Arushi Oat 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë ariu të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë kafe dhe me formën e arushit.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të ariut
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 115 x 89 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Flotador Donut 2,300 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me tematikë verore, falë ilustrimeve dhe ngjyrave të ndezura. Fëmijët, duke filluar nga +6 vjeç, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Diametri: 119 cm

   

  Ka stok

 • Set komardare plazhi- Citrus & Neon Coral 7,400 L

  Set komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me tematikë verore, falë ngjyrave të ndezura. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC pa materiale të dëmshme, pa ftalate.

  Karakteristikat:

  • Set komardare plazhi
  • Përmban 2 copë ngjyra të ndryshme
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh
  • Bërë nga materiale PVC

  Të dhënat teknike:

  • Diametri: 90 cm

   

  Ka stok

 • Pishina- Mermaid Ombre 7,500 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante vjen me dizajn e një sirene dhe plot ngjyra verore. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo.

  Karakteristikat:

  • Pishinë plazhi me dizajn sirene
  • E bërë nga materiale të riciklueshme
  • Lehtësisht e palosshme
  • Dizajn plot ngjyra verore

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti uji: 70 litra
  • Diamerët: 140 cm
  • Lartësi: 34 cm
  • Mosha: +6 vjeç

  Ka stok

 • Komardare- Monty The Monster 3,700 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues unazore në formë e monstrës. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor në formë monstre
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 49 x 27.5 x 53 cm
  • Pesha: 1 kg

   

  Ka stok

 • Komardare & Top- Smiley 4,200 L

  Set perfekt veror komardare dhe top plazhi me një dizajn shumë argëtues, ngjyra verore dhe me printe buzëqeshjesh. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zënë vend dhe merren me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Set perfekt veror komardare dhe top plazhi
  • Me dizajn veror me printe buzeqeshjesh
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Diametër: 110 cm
  • Lartësi: 35 cm
  • Pesha maksimale: 100 kg

   

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories