30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Dysheku i fryrë Mr bear golden caramel 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë ariu të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë karamel gold dhe me formën e ariut.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të ariut
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 134 x 98 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Panda Sandy 5,900 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar me dyshekun me formë panda të sjellë nga Liewood. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë, ngjyrë kafe dhe me formën e pandës.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të pandës
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 134 x 98 cm
  • Materiali: 100% PVC

  Ka stok

 • Set loje plazhi Brenda Peppermint 5,900 L

  Rërë, tokë, ujë, vaskë ose oqean, ky set di se si të frymëzojë kreativitetin dhe t’i bëjë fëmijët të dizenjojnë, luajnë dhe të kenë një imagjinatë të lartë krijuese. Përdorni lopatën dhe kovën për të hequr rërën dhe për të krijuar forma me modelet gjeometrike. Përveçse argëtuese kjo lojë stimulon kreativitetin e fëmijëve. Merren me lehtësi kudo dhe janë të bëra me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Set lodrash plazhi
  • Dizajn ergonomik me ngjyra verore
  • Lojë që stimulon kreativitetin
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Bërë nga material 100% silikon

   

   

  Ka stok

 • Seti pingpongut Casa Fes 5,200 L

  Koha e plazhit do jetë akoma më argëtuese me setin e pingpongut. Seti përfshin dy raketa,  topat e pingpongut dhe rrjetën ndarëse. Rrjeta e tërhequr ngjitet lehtësisht në shumicën e sipërfaqeve të tavolinës, duke e bërë shumë të lehtë vendosjen dhe paketimin. Me dy raketat dhe dy topa të bardhë , ju jeni gati të luani kudo që të shkoni.  Falë lehtësisë në paketim, mund të merret pa problem kudo ku shkoni. Është perfekte për disa orë aktiviteti sportiv dhe argëtimi.

  Karakteristika:

  • Set loje pingpongu
  • Përshin gjithçka që nevojitet
  • Perfekt për aktivitet sportiv dhe argëtim
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 15 x 5 x 20 cm

  Ka stok

 • Dive Buddies Ocean Treasure Rose 2,300 L

  Koha e plazhit apo e qëndrimit në ujë do të jetë akoma më argëtuese. Falë këtij seti me Dive Buddie, e cila  garanton lojë të pafundme në rërë në plazh ose në pishinë. Me dizajn argëtues dhe ngjyra verore këto tre pendë peshkaqen inkurajojnë fëmijët të krijojnë besim në ujë dhe të zhvillojnë aftësitë e tyre të zhytjes. Sikurse nga ana tjetër frymëzojnë lojën imagjinative të ujit me miqtë e tyre. Të bëra nga materiali i qëndrueshëm neoprene, këta Dive Buddies të lezetshëm dhe shumëngjyrësh thahen shpejt. Falë përmasave merren me shumë lehtësi kudo.

  Karakteristika:

  • Lodra plazhi dhe uji
  • Garanton lojë të pafundme në rërë në plazh ose në pishinë
  • Me dizajn argëtues dhe ngjyra verore
  • Inkurajojnë fëmijët të krijojnë besim në ujë
  • Frymëzojnë lojën imagjinative
  • Falë materialit thahen shpejt

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Neoprene
  • Përmasat:  17 x 3 x 18 cm

  Ka stok

 • Dyshek noti për vogëlushët Sonny the Sea Creature Neon Portokalli 3,700 L

  Dyshek noti enkas për vogëlushët, i cili me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me ngjyra verore. Vogëlushët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji. E krijuar për anëtarët më të vegjël ulësja ofron mbështetje të butë për këmbët dhe një mbështetëse koke të fryrë për më shumë stabilitet dhe rehati në ujë. Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Dyshek noti enkas për vogëlushët
  • Me dizajn unazor me ngjyra verore
  • Me ulëse enkas për vogëlushët
  • Ofron stabilitet dhe komoditet në ujë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 62 x 25 cm
  • Materiali: PVC
  • Pesha mbajtëse: 15 kg

   

  Ka stok

 • Dyshek noti për vogëlushët Mima the Fairy Rose 3,700 L

  Dyshek noti enkas për vogëlushët, i cili me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe lulesh. Vogëlushët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji. E krijuar për anëtarët më të vegjël ulësja ofron mbështetje të butë për këmbët dhe një mbështetëse koke të fryrë për më shumë stabilitet dhe rehati në ujë. Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Dyshek noti enkas për vogëlushët
  • Me dizajn unazor me printe lulesh
  • Me ulëse enkas për vogëlushët
  • Ofron stabilitet dhe komoditet në ujë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 70 x 25 cm
  • Materiali: PVC

   

  Ka stok

 • Kamera nënujore Smiley World Sol Sea 3,400 L

  Koha e plazhit apo e qëndrimit në ujë do të jetë akoma më argëtuese. Falë edhe kësaj kamere nënujore loder për të pasur aventura të paharrueshme nënujore. Kamera vjen me një dizajn që e mbron nga uji dhe një lidhëse për ta mbajtur.

  Karakteristika:

  • Lodra plazhi dhe uji
  • Kamera nënujore lodër
  • Aventura të paharrueshme nënujore

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat:  12 x 5 x 10 cm
  • Materiali: 50% ABS / 50% Papier

  Ka stok

 • Çadër plazhi Marbella Vintage Black 19,600 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar në plazh me çadrën e ofruar nga SunnyLife. Vjen me një shtresë rezistente ndaj ujit dhe mbrotje UV. Madje është bërë për t’i rezistuar kohës dhe për t’ju shoqëruar kudo. Ofron rehati dhe komoditet maksimal për të shijuar ditët e nxehta verore.

  Karakteristikat:

  • Çadër plazhi
  • Rezistente ndaj ujit
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Mbrotje UV
  • Hapet dhe mbyllet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 155 x 155 x 204 cm
  • Materiali: pambuk, dru ahu, PP, çelik

  Ka stok

 • Lucite Tic Tac Toe Aurora 11,500 L

  Loja tic-tac-toe Lucite – Aurora nga Sunnylife është një version më luks i klasikes. Një set transparent në ngjyra pastel do të adhurohet nga çdokush. Me rrathë plot ngjyra, të mëdhenj dhe kryqe në një prizëm ngjyrash, kompleti Lucite do të bëhet një veçori unike e shtëpisë tuaj gjatë gjithë vitit. Ky i sofistikuar tik-tac-këmbësh është po aq i bukur në pamje sa edhe në lojë. Inkurajon dhe mundëson orë të pafundme argëtimi.

  Karakteristikat:

  • Përfshin 1 kuti akrilike të pastër dhe 9 pjesë loje
  • Loja mblidhet në një vitrinë Lucite
  • Mbajeni larg rrezet e diellit direkte.
  • Pastroni kompletin me një leckë të butë dhe të thatë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e produktit: 20.5 x 20.5 x 4 cm
  • Përmasat e paketimit: 21.5 x 21.5 x 4.5 cm
  • Materiali: Akrilik

  Ka stok

 • Çanta e madhe termike e pijeve Casa Tunisa 9,200 L

  Jetojini dhe shijojini  në maksimum ditët në diell me Sunnylife falë edhe çantës  termike të pijeve. E bërë nga pëlhurë 100% pambuku me një rrip supi të lëvizshëm, kjo çantë ftohëse  ka sipërfaqe të brendshme të izoluar dhe të sigurt për ushqimin. E përshtatshme për të mbajtur edhe shishet e verës ose shampanjës, të cilat i mban të freskëta deri në 4 orë. Gjithashtu vjen edhe me një xhep të përparëm për aksesorë shtesë.

  Karakteristikat:

  • Çantë termike pijesh
  • Sipërfaqe të brendshme të izoluar
  • Tejet higjenike
  • Mban ushqim dhe pije
  • E përshtatshme për të mbajtur edhe shishet e verës ose shampanjës
  • Mban të freskëta deri në 4 orë

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 60% pëlhurë pambuku, 30% alumin, 10% PET
  • Përmasat: 41 x 30 x 22 cm
  • Kapaciteti: 31.5 litra

  Ka stok

 • Çanta termike e pijeve Casa Tunisa 5,800 L

  Jetojini dhe shijojini  në maksimum ditët në diell me Sunnylife falë edhe çantës termike të pijeve. E bërë nga pëlhurë 100% pambuku me një rrip supi të lëvizshëm, kjo çantë ftohëse  ka sipërfaqe të brendshme të izoluar dhe të sigurt për ushqimin. E përshtatshme për të mbajtur edhe shishet e verës ose shampanjës, të cilat i mban të freskëta deri në 4 orë. Gjithashtu vjen edhe me një xhep të përparëm për aksesorë shtesë.

  Karakteristikat:

  • Çantë termike pijesh
  • Sipërfaqe të brendshme të izoluar
  • Tejet higjenike
  • Mban ushqim dhe pije
  • E përshtatshme për të mbajtur edhe shishet e verës ose shampanjës
  • Mban të freskëta deri në 4 orë

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 60% pëlhurë pambuku, 30% alumin, 10% PET
  • Kapaciteti: 8.5 litra

  Ka stok

 • Artopalant muzike kundra ujit 3,700 L

  Jetojini dhe shijojini  në maksimum ditët në diell me Sunnylife! Shijoni muzikën tuaj me altoparlantin e plazhit të papërshkueshëm, cili vjen me një dizajn veror dhe me përmasa ideale. Është koha për të rritur volumin dhe për të shijuar tingujt e verës.

  Karakteristikat:

  • Punon me çdo smartphone ose tablet
  • Lidhet me Wireless
  • Përfshin kabllon e karikimit mini USB
  • I papërshkueshëm nga uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 8 x 5 x 8 cm
  • Materiali: ABS dhe Silikon
  • Pesha: 0.23 kg

  Ka stok

 • Dysheku i notit Parfum Champagne 9,200 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë  si në ngjyrë dhe formë, në formatin e një paketimi parfumi.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek noti
  • Me dizajn të veçantë, në formatin e paketimi parfumi
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 164 x 102 x 23 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg

  Ka stok

 • Lilo Chair Flashback Multi 10,400 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn plot ngjyra verore. Ofron mundësi mbështetjeje falë rrethimit. Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 85 x 170 x 50 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg
  • Materiali: PVC

  Ka stok

 • Shezlong 20,700 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar në plazh me shezlongun e ofruar nga SunnyLife. Vjen me një shtresë rezistente ndaj ujit dhe zbehjes. Madje është bërë për t’i rezistuar kohës dhe për t’ju shoqëruar kudo. Ofron rehati dhe komoditet maksimal për të shijuar ditët e nxehta verore.

  Karakteristikat:

  • Shezlong
  • Rezisten ndaj ujit
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Merret kudo me vete
  • Vjen bashkë me një çantë mbajtëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 180 x 56 x 10 cm
  • Pesha: 8 kg

  Ka stok

 • Lilo Chair Glitter 10,400 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë transparent dhe xixa. Ofron mundësi mbështetjeje falë rrethimit. Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues transparent me xixa
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 165 x 50 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg
  • Materiali: PVC

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë Njëbrirëshi Pastel 9,800 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë plot ngjyra dhe me formën e njëbrirëshit. Është i përshtatshëm për moshat +6 vjeç dhe jep mundësi komandimi.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të njëbrirëshit
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 160 x 160 x 130 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg
  • Mosha: +6 vjeç

  Ka stok

 • Pishina me xixa 7,500 L

  Përfitoni sa më shumë nga ditët me diell me këtë pishinë nga Sunnylife. E bërë nga materiale jo toksike, e biodegradueshme dhe pa ftalate, kjo pishinë elegante përshtatet për deri në tre të rritur. Lehtësisht e palosshme dhe mund të merret me vete kudo. Vjen me dizajn të tejdukshëm me xixa.

  Karakteristikat:

  • Pishinë
  • E bërë nga materiale të riciklueshme
  • Perfekte për tre persona
  • Lehtësisht e palosshme
  • Dizajn të tejdukshëm me xixa

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: PVC
  • Përmasat: 150 x 150 x 39 cm

   

  Ka stok

 • Komardare Ring Shell Bubblegum 5,600 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, dhe me një ngjyrë nuance pink. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me ngjyrë nuance pink
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 115 x 115 x 62 cm
  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Seti me raketa plazhi Casa Vintage Black 5,200 L

  Koha e plazhit do jetë akoma më argëtuese me setin e raketave të plazhit. Seti përfshin dy raketa, me dizajn vintage dhe dy topat e zinj Gjithashtu seti vjen me një këllëf neopreni dhe me një rrip shpatullash të rregullueshëm. Falë lehtësisë në paketim, mund të merret pa problem kudo ku shkoni, me një çantë me dizajn praktik dhe plot stil. Është perfekte për disa orë aktiviteti sportiv dhe argëtimi.

  Karakteristika:

  • Set raketash plazhi
  • Përshin gjithçka që nevojitet
  • Perfekt për aktivitet sportiv dhe argëtim
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime

  Ka stok

 • Seti me raketa plazhi Smiley World Sol Sea 4,100 L

  Koha e plazhit do jetë akoma më argëtuese me setin e raketave të plazhit. Seti përfshin dy raketa, plot ngjyra verore me dizajn shumëngjyrësh buzëqeshjes dhe dy topat smiley të verdhë.. Gjithashtu seti vjen me një këllëf neopreni dhe me një rrip shpatullash të rregullueshëm. Falë lehtësisë në paketim, mund të merret pa problem kudo ku shkoni, me një çantë me dizajn praktik dhe plot stil. Është perfekte për disa orë aktiviteti sportiv dhe argëtimi.

  Karakteristika:

  • Set raketash plazhi
  • Përshin gjithçka që nevojitet
  • Raketa plot ngjyra verore
  • Perfekt për aktivitet sportiv dhe argëtim
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime

  Ka stok

 • Seti me raketa plazhi De Playa Coral 3,700 L

  Koha e plazhit do jetë akoma më argëtuese me setin e raketave të plazhit. Seti përfshin dy raketa, plot ngjyra verore me dizajn koralesh dhe dy topat nuance blu. Gjithashtu seti vjen me një këllëf neopreni dhe me një rrip shpatullash të rregullueshëm. Falë lehtësisë në paketim, mund të merret pa problem kudo ku shkoni, me një çantë me dizajn praktik dhe plot stil. Është perfekte për disa orë aktiviteti sportiv dhe argëtimi.

  Karakteristika:

  • Set raketash plazhi
  • Përshin gjithçka që nevojitet
  • Raketa plot ngjyra verore
  • Perfekt për aktivitet sportiv dhe argëtim
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime

  Ka stok

 • Kapuç noti Shark Tribe Khaki Ombre 1,900 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, me ngjyra kaki, formë peshkaqeni dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Përmasat: 21 x 0.5 x 22 cm

  Ka stok

 • Kapuç noti Ocean Treasure Rose Ombre 1,900 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, me ngjyrë rozë, formë peshku dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Përmasat: 26 x 0.5 x 18 cm

  Ka stok

 • Jelek noti Smiley World Sol Sea 6,400 L
  2-3 vjeç

  Gjatë një dite në pishinë ose në plazh, siguria e fëmijëve është më e rëndësishmja. Fëmijët mund të argëtohen pafund në mënyrë të sigurt me jelekët e notit dhe shpëtimit nga SunnLife. Ky jelek shpëtimi është ideal për fëmijët e moshës 2 deri në 3 vjeç. Me një rrip të rregullueshëm midis këmbëve, duke parandaluar ngritjen e jelekut, siguron një përshtatje të përsosur. Bërë nga material neopren, i qëndrueshë për lëvizje dhe ngrohtësi.

  Karakteristikat:

  • Jelek shpëtimi për fëmijët
  • Me dizajn  plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Ofron siguri dhe  përshtatje të përsorur
  • Bërë material neopreni

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35 x 37 x 6 cm
  • Pesha mbajtëse (2-3 vjeç): 18 kg
 • Kapuç noti Smiley World Sol Sea 2,100 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, me printe buzëqeshjeje dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Përmasat: 21 x 0.5 x 18 cm

  Ka stok

 • Komardare krahu Smiley World Sol Sea 2,100 L

  Të notosh në pishinë ose në plazh nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese! Falë këtyre komardareve të krahut, me ilustrime buzëqeshjesh shumëngjyrëshe, fëmijët mund të praktikojë aftësitë e notit ndërsa argëtohen. Bërë nga materiale pa PBA, ftalate dhe materiale të dëmshme. Mund të merren me lehtësi kudo.

  Karakteristika:

  • Komardare krahu
  • Set prej 2 copë
  • Me dizajn me ilustrime buzëqeshjesh shumëngjyrëshe
  • Zhvillon aftësitë e fëmijëve për zhytje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 15.5 x 16 x 17 cm
  • Material: 100% PVC

  Ka stok

 • Komardare Smiley World Sol Sea 3,400 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe shumëngjyrëshe argëtuese. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me printe shumëngjyrëshe
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

 • Komardare De Playa Coral 4,900 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me formë unazore, me printe koralore. Fëmijët, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina. Bërë nga materiale PVC, pa ftalet dhe jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn unazor me printe koralore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 21 x 24 x 7 cm
  • Materiali: 100% PVC

   

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories