9 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Sinjalizues për makine Reer për mamatë shtatëzëna 1,200 L

  Sinjalizues për makine Reer për mamatë shtatëzëna është perfekt për tu përdorur në rrugë gjatë udhëtimeve. Mund të vendoset në pjesët e dukshme anësore ose në xhamin e pasëm. Vendoset me lehtësi, është me dizajn të dukshëm dhe më e rëndësisshme nuk kufizon drejtuesin e automjetit sa i përket shikueshmërisë.

  Karakteristikat:

  • Sinjalizues për makine Reer për mamatë shtatëzëna
  • Informues perfekt
  • I lehtë për tu bashkangjitur
  • Dizajn i dukshëm dhe modern
  • Asnjë kufizim i fushës së shikimit të shoferit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 15.5 x 1.5 x 15.5 cm
  • Materiali: Plastikë

   

   

  Ka stok

 • Kostum Dinozauri 4,930 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Ky është kostumi ideal për të gjithë fëmijët qe kanë pasion dinozaurët. Kjo kominoshe e vecantë është e përbërë nga një material i butë dhe i ngrohtë i cili do ti japë fëmijes tuaj të gjithë rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 3 deri në 5 vjeç.

  Karakteristikat:

  • Kostum Dinosauri në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me pellush kokën e dinosaurit
  • Material i butë dhe i ngrohtë

   

  Ka stok

 • Kostum Qenushi 4,930 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtyre kominosheve në formë qenushi. Me material të butë dhe të ngrohtë për ti dhënë fëmijëve rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 3 deri në 5 vjeç.

  Karakteristikat:

  • Kostum qenushi në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me veshët e qenushit
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  Ka stok

 • Kostum Lepurushi 4,930 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtyre kominosheve në formë lepurushi. Me material të butë dhe të ngrohtë për ti dhënë fëmijëve rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës.

  Karakteristikat:

  • Kostum lepurushi në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me veshët e lepurit
  • Material i butë dhe i ngrohtë
 • Liewood Footmuff Orion – Avoine 12,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Orion Footmuff nga kompania Liewood. Mbështjellësja është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat dhe ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Mbyllet me preçina për të ofruar një mbrojtje maksimale.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë
  • Vjen me përmasa 45 x 110 cm
  • Bërë me materiale poliestër të riciklueshme dhe pambuk organik

  Ka stok

 • Liewood Footmuff Orion – Midnight Navy 12,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Orion Footmuff nga kompania Liewood. Mbështjellësja është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat dhe ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Mbyllet me preçina për të ofruar një mbrojtje maksimale.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë
  • Vjen me përmasa 45 x 110 cm
  • Bërë me materiale poliestër të riciklueshme dhe pambuk organik

  Ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Fustan pambuku – Rainbow stars 6,205 L
  2-3 vjeç

  Fustan me mëngë të gjata i përbërë nga 100 % pambuk organik, i çertifikuar nga GOTS. Përshtatet lehtësisht me atlete dhe xhaketa, është super i butë dhe i rehatshëm.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të gjata për vogëlushe
  • Me printe yjesh shumëngjyrëshe
  • Pëlhurë e butë dhe e ngrohtë
  • I përshtatshëm në disa stinë

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk

  S’ka stok

 • Stokke® Xplory® X Foot Muff 19,700 L

  Vogëlushët tuaj do ti adhurojnë shëtitjet gjatë muajve të ftohtë me Stokke® Xplory® X Foot Muff. Ata do të ndihen rehat dhe ngrohtë pavarsisht temperaturave jashtë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Hapje e ndryshueshme e pjesës së sipërme e cila ndihmon në ruajtjen e temperaturës të pershtashme të trupit.
  • Push i butë antialergjik i çertifikuar.
  • Komoditet dhe lirshmëri në lëvizje.
  • Qasje e femijës me lehtësi falë zinxhirit në të gjithë pjesën e përparshme.
  • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji dhe lagështia.

  Të dhëna teknike:

  • Përmasa: 91 x 46 x 8 cm
  • Pesha : 0.92 kg

  S’ka stok

 • Napa 100% pambuk L

  Napat e Aden + Anais janë te perbëra nga 100% pambuk duke shtuar kështu butësinë pas çdo larje. Janë rezistent ndaj detergjentëve, krejtësisht higjenik pasi kalon ajrin, nuk shkaktojnë reaksione alergjike dhe mbrojnë trupin nga mbinxehja. Mund të përdoren si çarçafë, mbështjellës për fëmijën ose si peshqir për të thithur lagështinë.

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories