30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Govatë Dhe Suport XL Stokke®- Transparent blu 8,200 L

  Govata dhe suporti XL Stokke® – Govata është shumë praktike, e lehtë për t’u përdorur dhe mund të merret kollaj me vete edhe kur udhëtoni. Gjithashtu govata mund të paloset në sekonda dhe uji derdhet lehtësisht përmes tapës në pjesën e poshtme, e cila është ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe u jep prindërve një sugjerim ne lidhje me temperaturën e ujit.  Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes. Ky produkt nga marka revolucionare Stokke është i fortë për të mbajtur dhe e përdorshme nga fëmijët deri në moshën 6- vjeç. Stokke Newborn  përshtatet në mënyrë perfekte brenda në govatën e larjes Stokke Flexi Bath. Është projektuar për t’iu përshtatur formës natyrale të trupit të foshnjeve dhe ofron mbështetje ergonomike gjatë kohës së banjës.

  • E përshtatshme për femijët nga mosha 0- 6 vjeç
  • Pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe me sapun
  • E disponueshme në disa variante, me konture me ngjyra të ndryshme
  • Mbështetje ergonomike për të porsalindurin tuaj në kohën e banjës
  • Imiton në perfeksion mbështetjen e një krahu të qëndrueshëm të një prindi
  • Materiali: PP+TPE
  • Përmasat e hapur: 49 x 82 cm

  Këshillë!

  Ju lutemi vini re se tapa prej gome e ndjeshme ndaj nxehtësisë së ujit nuk është termometër! Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë për të siguruar që ajo është temperatura e duhur për rehatinë dhe sigurinë e fëmijës tuaj. Nëse keni dyshime, përdorni saktësisht një termometër të besueshëm

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™V3- Micky Celebration 7,200 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepy
  • Pesha: 0.185 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °

  Ka stok

 • Kamera & Sensori i lëvizjes Angelcare 21,600 L

  Pajisja e sensorit të lëvizjes ju qetëson, duke ju njoftuar vetëm nëse nuk janë kapur lëvizje për 20 sekonda. Videoja është sjellë tek ju nëpërmjet një ekrani video, i cili gjithashtu ofron vizion nate me infra të kuqe. Sensori arrin të kapë lëvizjet pa krijuar prekje me fëmijën. Kamera vjen edhe me version zmadhimi dhe mund të vendoset kudo, edhe në mur. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturën falë sinjalizimit në ekran me ngjyra të kuqe dhe jeshile.

  • Kamera dhe pajisje sensoriale
  • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
  • Sensori kap lëvizje pa prekur vogëlushët
  • Sensori njofton automatikisht nëse nuk kap lëvizje për 20 sekonda
  • Monitorim të temperaturës së dhomës
  • Kamera ofron vizion nate me infra të kuqe
  • Numri i modelit: AC7200
  • Përmasat e produktit: 21.6 x 8.2 x 17.1 cm
  • Pesha e produktit: 453 gram 
  • Nevojitet  1 bateri CR2

  Ka stok

 • Thes gjumi- All together & Sandy 9,600 L
  56-6868-8080-86

  Çanta e gjumit, me printe dhe ngjyra të këndshme, e bërë nga material 100% pambuk organik dhe me dizajn me printe safari, i mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë. Me një vlerësim Tog prej 1.0, ai fiksohet me dy kapëse në secilën shpatull. Përbërja me material cilësor e bën super të butë dhe qëndron e tillë pas çdo larje, certifikuar edhe me Oeko-Tex® Standard 100. Lejon arjrosjen, nuk krijon djersitje apo mbinxehje.

  Karakteristikat:

  • I mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë
  • I bërë nga material 100% pambuk organik
  • Të përsosur për ndryshime të shpejta gjatë natës
  • Ideale për një temperaturë dhome prej 20-24 gradë
  • Certifikuar edhe me Oeko-Tex® Standard 100
  • Mbyllet me dy butona të shpatullave

  Të dhënat teknike:

  • Tog: 1.0
  • Mosha: 0-6 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk organik
 • Komodina Stokke® Sleepi™ Dresser 2 në 1 e Bardhë 81,600 L

  Komodina Stokke® Sleepi™ e kombinuar edhe me ndërruesin është perfekte për tu pasur në dhomën e çdo fëmije, sepse ofron një mundësi ruajtje për rrobat, lodrat dhe thesaret e tyre të vogla. Ngjyra  me nuanca të së bardhës e bën perfekte lidhjen me mobiljet e tjera të dhomës ose këndit në shtëpi. Ofron tre hapësira me sirtarë, me madhësi të ndryshme, dhe shumë të thjeshtë për tu aksesuar. Komodina gjithashtu ju mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit. Madje ju mundëson prindërve të afroheni sa më shumë me ta. Falë materialeve cilësore dhe dizajnit me stil, e kthen në një aksesor arredues funksional me jetëgjatësi. Lartësia e komodinës mundëson që ndërruesi të vendoset lehtësisht dhe në mënyrë praktike

  Karakteristikat:

  • Përmban 3 sirtarë të gjerë dhe me mbyllje të butë
  • Hapësirë mbajtëse për rrobat, lodrat dhe aksesorë
  • Mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit
  • Dizajn dhe stil bashkëkohor skandinav
  • Bashkë me ndërruesin kthehet në set perfekt

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 88 x 53.7 x 98.5 cm
  • Mosha: Nga 0 deri në 12 muajsh
  • Pesha: 52.5 kg
  • Materiali: Dru dhe MDF

   

  Ka stok

 • Shkop për perden Stokke® Sleepi™ V3 5,900 L

  Shkopi për perden e Stokke® Sleepi™ është projektuar për krijuar një mjedis qetësues për fëmijën tuaj. Me shkopin ju mund të përdorni mbulesën e Stokke® Sleepi për të larguar dritën e tepërt dhe për ti siguruar vogëlushëve tuaj një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjumi.

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis qetësues për vogëlushët tuaj
  • Montim i lehtë në krevatin Stokke
  • Bërë nga druri i fortë ahu për qëndrueshmëri
  • Ka një vrimë të shpuar për të lidhur një celular
  Të dhënat teknike:
  • Pesha: 0.7 kg
  • Përmasat: 45 x 4 x 62 cm
 • Veshje për ndërrues Petit Praia Family 4,800 L

  Ndërruesi Petit Praia, është tejet praktik për prindërit. Mund të vendoset kudo, tek krevati, komodina ose edhe në tavolinë. Butësia e dyshekut, forma dhe dizajni praktik e shdërrojnë në një vend të sigurtë për ndërrimin e vogëlushëve. Lartësia dhe pozicionimi mundëson kontaktin e vazhdueshëm me sy. Veshja e ndërruesit ju mundëson ti jepni një pamje të re dhe akoma më të bukur sa herë keni nevojë.

  Karakteristikat:

  • E bërë me material 100% pambuk
  • Vjen me një dizajn të bukur
  • Lahet në 30°C
  • Vjen me përmasa  70 x 80 cm

   

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™V3 7,200 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepi

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.185 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °
 • Set mbulesash Lalee- Blu (3 copë) 2,700 L

  Set mbulesash Lalee, me tonalitete të ngjyrës blu është zgjidhja juaj perfekte, si mbulesë gjatë kohës së gjumit, shëtitjeve, por edhe gjatë ushqyerjes.  Seti vjen me një dizajn të bukur dhe të adhurueshëm për fëmijët. Mbulesat janë të bëra nga materiali i pambukut organik, certifikuar nga OEKO-TEX® dhe GOTS®.

  Karakteristikat:

  • Set me tre mbulesa
  • Me dizajn të bukur dhe me material 100% pambuku organik
  • Material i butë
  • Me përmasa 70 x 70 cm

   

   

  Ka stok

 • Ndërrues Confetti Blu 8,000 L

  Ndërruesi Confetti, ngjyrë nuance blu, është tejet praktik për prindërit. Mund të vendoset kudo, tek krevati, komodina ose edhe në tavolinë. Butësia e dyshekut, forma dhe dizajni praktik e shdërrojnë në një vend të sigurtë për ndërrimin e vogëlushëve. Lartësia dhe pozicionimi mundëson kontaktin e vazhdueshëm me sy.

  Karakteristikat:

  • Multifunksional dhe tejet praktik për prindërit
  • I butë dhe komod
  • Me mbushje shkumë polieteri
  • Veshje me ndërthurje materiali poliesteri dhe shkume poliesteri
  • Lahet në 30°C
  • Vjen me përmasa  50 x 65 x 10 cm

   

  Ka stok

 • Mbajtës celulari – Bugaboo 7,900 L

  Mbajtësi i celularit për karrocat Bugaboo është një aksesor i vyer për prindërit gjatë udhëtimeve apo shëtitjes së pasditeve. Mund të keni ndërveprim gjatë gjithë kohës me telefonin tuaj, të përgjigjeni e të bëni telefonata me video pa përdorur duart dhe mund ta rrotulloni atë 360 gradë, sipas nevojës.

  Karakteristika:

  • Mbajtës celulari për karroca
  • Përshtatet me të gjitha karrocat
  • Mund të rrotullohet 360 gradë sipas nevojës

  Ka stok

 • Krevat Stokke® Sleepi™ V3 White 125,000 L

  Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet vjen me një version akoma më të përmirësuar.

  Krevati Stokke® Sleepi™ është një shtrat evolues që ndryshon teksa fëmija juaj rritet. Është i bërë nga druri i fortë i ahut, me lartësi të rregullueshme, Stokke® Sleepi™ përshtat nevojat në ndryshim të fëmijës tuaj në rritje. Dizajni oval u mundëson fëmijëve rehati dhe gjumë të qetë. Sapo fëmija juaj të arrijë në fazën që i pëlqen të ngjitet dhe të lëvizë, ju mund të hiqni njërën anë të shtratit për qasje të lehtë dhe për të përkrahur ndjesinë e lirisë dhe pavarësisë tek fëmija juaj. Rrotat mbyllen për të mbajtur shtratin afër dhe ju kurseni hapesirë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Lejon qarkullimin maksimal të ajrit për një gjumë të rehatshëm
  • Krevati është me rrota, qe fiksohen lehtësisht dhe baza e dyshekut mund të levizë dhe të fiksohet në lartësinë e dëshiruar
  • Ka binarë anësorë të lëvizshëm që mundësojnë qasje të lehtë dhe akses për të vegjëlit tuaj
  • Forma unike ovale krijon ndjesinë e një foleje për foshnjën tuaj
  • Krevati është i punuar me dru ahu
  • Ofron siguri dhe fleksibilitet për çdo moshë

  Pesha dhe dimensionet:

  • Pesha: 22.16 kg
  • Përmasat: 141 x 74 x 87 cm
  • I përshtatshëm për moshat: 0-5 vjeç

   

  Ka stok

 • Karusel muzikor Miqtë e Detit- Blu 10,700 L

  Karusel i bukur muzikor Miqtë e Detit, ngjyrë nuance blu, me personazhe simpatike kafshësh detare. Përfshin melodi të ëmbël  që do ti bëjë vogëlushët të bien në gjumë. Muzika është e përshtatur enkas për vogëlushët.  Ideale për në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe falë melodisë muzikore. E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale.

  Karakteristikat:

  • Karusel muzikor me lodra të buta tërheqëse
  • Përfshin melodi të ëmbël
  • Ideale për  në shtrat dhe përpara se vogëlushët të flenë
  • E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale
  • Lodrat e buta bërë nga 100% poliesteri dhe me mbushje fibra poliesteri
  • Plastikë jo toksike
  • Diametër 27 cm dhe mosha e rekomanduar +0 muajsh

  Ka stok

 • Perde djepi BabyBjorn 10,900 L

  Rrethoni fëmijët tuaj me qetësi dhe plot stil falë perdes së djepit ofruar nga BabyBjorn. Mbulesa u mundëson fëmijëve krijimin e një ambienti komod, çlodhës dhe të ngrohtë. Perfekte për një gjumë të qetë duke mos lejuar edhe dritën e tepërt për ti shqetësuar gjatë gjumit. Është e bërë me material  pëlhure rrjete, 100% poliestër, e cila është lehtësisht e ajrosshme.

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis komod dhe qetësues për fëmijët tuaj
  • Pëlhurë transparente
  • Perfekte për qarkullim optimal të ajrit
  • Montim i lehtë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 66 cm
  • Pesha: 0.4 kg
  • Materiali: 100% Poliestër
  • Larje në lavatriçe në 40°

  Ka stok

 • Kapëset e karrocave 1,900 L

  Kapëset e karrocave e bëjnë të lehtë ngjitjen e çantave për ndërrimin e foshnjave, çantat e dorës, çantat e blerjeve ose lodrat në karrocë dhe heqjen e tyre në mënyrë fleksibël. Kjo kryhet falë fiksimit me grep dhe unazë. Këto kapëse mund të përdoren universalisht në sistemet e kombinuara të udhëtimit. Janë shumë të vlefshme pasi mund të bashkëngjitni çantat e veshjeve ose edhe ushqimet e blera.

  Karakteristikat:

  • Lidh në mënyrë fleksibël çantat e ndërrimit të foshnjave, çantat e dorës, çantat e blerjeve ose lodrat
  • E thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përshtatur
  • Mund të përdoret në mënyrë universale

  Të dhënat teknike:

  • Materiali:  Poliestër dhe plastikë me cilësi të lartë
  • Përmasat: 9.6 x 19.5  x 2 cm

  Ka stok

 • Delja Ewan Deluks Gri 6,900 L

  Ewan  Deluxe është projektuar me mjeshtëri për të ndihmuar të vegjlit të qetësohen gjatë natës, nëse ata zgjohen dhe janë duke qarë. Ofron rehatinë, si në barkun e nënës, me një përzgjedhje të tingujve qetësues, përfshirë regjistrimet aktuale të barkut të nënës dhe rrahjeve të zemrës së nënës. Falë një sensori inteligjent, MoonMode smartCRY, i cili aktivizohet automatikisht kur foshnja shqetësohte ose qan gjatë natës, siguron që e gjithë familja të ketë një gjumë të qetë dhe çlodhës gjatë natës.  Për më tepër, këto tinguj janë provuar gjithashtu që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes së shkaktuar nga COLIC. Shkëlqimi i butë i dritës rozë  dhe erës imiton ambientin e barkut të nënës për të ndihmuar qetësimin e vogëlushëve tuaj, ndërsa tingujt e tij magjikë dhe drita e natës shfaqen nëpërmjet pellushit.  Madje pas 4 orëve fiket automatikisht për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Ewan Deluxe ka gjithashtu një kapak kontrolli të lëvizshëm në mënyrë që ewan të mund të lahet, duke e mbajtur atë të pastër dhe të shëndetshëm.

  Karakteristikat:

  • Imiton në perfeksionin ambientin në barkun e nënës
  • Ka pesë tinguj të përzgjedhur
  • Ndihmon shumë në ofrimin e një gjumi të qetë për vogëlushët
  • Ka efekt qetësues tek vogëlushët
  • Ka kohëmatës për fikje automatike
  • Varet kudo

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në 30 gradë
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Peshqir me kapuç- Mrs. Elephant (75×75 cm) 4,800 L

  Peshqir me kapuç- Mrs. Elephant, do ti mbajë fëmijët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, ai nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që fëmija të mbështillet plotësisht.

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 30 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 75 x 75 cm

  Ka stok

 • Rripi Sigurues Stokke® – Bezhë 5,900 L

  Rripi sigurues, Stokke® Bezhë,  është lehtësisht i rregullueshëm dhe është projektuar me kujdes me pesë pika. Ju lutemi mos harroni të mos e lini kurrë fëmijën tuaj pa mbikëqyrje. Përshtatet shpejt dhe lehtë. Gjithashtu pastrohet shumë thjeshtë dhe ka material të fortë.

  Karakteristikat:

  • I lehtë për t’u përdorur
  • Projektuar me 5 pika dhe rripa të rregullueshëm
  • Bërë nga najloni i qëndrueshëm, i lehtë për tu larë
  • Asnjë substancë e dëmshme, pa BPA
  • Mund të përdoret vetëm me Setin e Foshnjës Tripp Trapp® në karrigen Tripp Trapp®.

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.2 kg
  • I përshtatshëm 6- 36 muajsh

  Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X – Modern Grey 22,600 L

  Stokke® Xplory® X – çanta e karrocës  është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Çantë karroce
  • Materiali i çantës është  UPF 50+ dhe pa PFC
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë
  • I bashkëngjitet karrocave Stokke
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  Ka stok

 • Tripp Trapp Baby Set- Aqua Blue 6,400 L

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Tripp Trapp. Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia.

  Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Tripp Trapp, e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe dhe të lini thjeshtë karrigen revolucionare Tripp Trapp, e cila i ofron më shumë liri në lëvizje dhe më shumë pavarësi në qëndrimin e fëmijës ulur.

  Karakteristikat:

  • I jep fëmijës liri në lëvizje, por duke i penguar mundësinë e daljes vetë nga karrigia
  • Krijon lehtësi në uljen apo ngritjen e fëmijës nga karrigia.
  • I përshtatshëm deri në moshën 3- vjeҫare, ose deri në 15 kg

  Ka stok

 • Karrige Tripp Trapp- Soft Mint 28,500 L

  Karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Karrigia Tripp Trapp është një karrige revolucionare, e dizenjuar nga Peter Opsvik, i cili zhvilloi kategorinë e karrigeve për fëmijë që në vitin 1972. Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës. Gjithashtu opsioni i rregullimit të lartësisë së këmbëve i shton komoditetin e qëndrimit në karrige.

  Karakteristikat:

  • Fëmija juaj mund të ulet pranë jush në tavolinë, për të shijuar vaktet së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
  • Dizajni i saj karakteristik klasik nuk do të stonojë me arredimin
  • Modifikimi unik i uljes dhe i këmbëve
  • Siguron mbështetje për shpinën dhe këmbët për ҫdo moshë ​
  • Konstruksion me dru ahu
  • Variacion ngjyrash që mund të përshtaten me çdo dekor apo mobilim

  Të dhëna teknike:

  • Mund të mbajë deri në 136 kg peshë
  • Përmasat: 49 x 79 x 46 cm ​

  Ka stok

 • Djep Për Bebe – I Bardhë 42,300 L

  Një djep kompakt me lëkundje të butë dhe qetësuese për fëmijën tuaj.

  Kur fëmija juaj fle i qetë, ashtu flini edhe ju! Djepi BabyBjörn është krevati i përsosur për fëmijën tuaj. Lëkundja e butë e këtij djepi është qetësuese dhe e sigurt për foshnjën tuaj. Djepi është i përsosur në muajt e parë kur të porsalindurit kalojnë nëpër periudha të shkurtra gjumi dhe zgjimi. Djepi mund të lëvizë lehtësisht nëpër shtëpi, kështu që gjithmonë mund ta mbani fëmijën afër. Djepi është krijuar në konsultim me ekspertët e sigurisë dhe faqet anësore të djepit janë te krijuara me një pëlhurë te butë për qarkullimin sa të mirë të ajrit.

  Pikat Kryesore

  • I përshtatshëm për foshnjet nga 0 – 6 muajsh (Maksimumi 8 kg)
  • Lëkundje e butë elastike e ngjashme me lëvizjen qetësuese të një karroce
  • Djepi është i lehtë për t’u lëkundur me dorë ose me këmbë
  • Një pëlhurë e butë ndihmon  ajrosjen dhe lejon fëmijës një gjumë të sigurt
  • Të gjitha materialet janë të sigurta dhe jo të dëmshme ndaj lëkurës së foshnjës tuaj, të çertifikuara sipas Standartit OEKO-TEX 100, Class 1 për produktet e fëmijëve
  • Ju jep mbikëqyrje të sigurt të foshnjës tuaj
  • Djepi është i lehtë për t’u lëvizur nëpër shtëpi
  • Djepi është shumë i qëndrueshëm dhe ka këmbë të forta që nuk rrëshqasin
  • Djepi është i lehtë për tu montuar dhe gjithçka që ju nevojitet është e përfshirë në paketim
  • Djepi është i lehtë për t’u palosur
  • Djepi i palosur është vetëm 13 cm i lartë
  • Dysheku i djepit lahet në lavatrice me temperaturë të lartë (60 ° C)
  • Një dyshek është i përfshirë

  Materialet:

  • Pëlhura kryesore, pëlhura rrjetë dhe mbushja: 100% poliester
  • Mbulesa e dyshekut: 100% pambuk
  • Këmbët: dru, çelik dhe baza e poshtme me plastikë
  • Dysheku: shkumë polieteri

  Pesha dhe dimensionet:

  • Pesha e djepit: 6 kg
  • Dysheku: 36 x 72 cm
  • Djepi i montuar: 58 x 79 x 65 cm

  Shënim: Mos vendosni asnjë dyshek tjetër në djep.

  Ka stok

 • Lodër për lëkundëse – Miqtë e Butë 6,400 L

  Kjo lojë e mrekullueshme përbëhet nga një shufër mbajtëse e veshur me material të butë 3D nga i cili, pothuajse sikur të ishin majmunë,  janë varur tre kukulla 100% pambuk me ngjyra të ndryshme. Fëmijët do t’i adhurojnë miqtë e tyre të butë dhe do të lozin me to për orë të tëra!

  Karakteristikat:

  •  Përshtatet të gjithë lëkundësit BABYBJÖRN.
  • Stimulon zhvillimin e aftësive motorike të fëmijës nëpërmjet lojës.
  • E lehtë për t’u vendosur dhe hequr nga një i rritur.
  • Pëlhurë e butë edhe për të vegjlit.
  • Dizajn emocionues për fëmijët kuriozë.
  • Ngjyra të lehta qetësuese

   

   

  Ka stok

 • Kosh për rroba- Luani 4,000 L

  Koshi i rrobave me figurën e luanit është zgjidhja perfekte për të mbajtur dhomën e fëmijës të rregullt duke ju ndihmuar në sistemimin e rrobave . Dy doreza të mëdha, të cilat palosen përbrenda krijojnë një hapje rrethore në të cilën futen rrobat. Baza është e bërë me një pëlhurë rrjetë për ajrosje. Koshi i rrobave është lehtësisht i pastrueshëm dhe paloset në mënyrë të sheshtë kur nuk është në përdorim.

  Karakteristikat:

  • Koshi ka dy doreza të mëdha që ndihmojnë në lëvizje, nga një vend në tjetrin
  • Mund të pastrohet lehtë, dhe nuk zë shumë vend kur nuk është në përdorim

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% poliestër
  • Përmasat: 48 x 56 x 28 cm

  Ka stok

 • Organizues- Iriqi 2,500 L

  Të mbash gjërat e organizuara ndonjëherë është e vështirë, por me mbajtësen e 3 Sprouts iriqi tani është më e thjeshtë. Ju mundëson të mbani të organizuara pelenat, pudrën, letrat e lagura apo ҫdo gjë tjetër që ju nevojitet. Ofron një dizenjo të këndshme dhe funksionale, që  mund ta përdorni edhe si mbajtëse për lodra.

  Karakteristikat:

  • Organizues dhe mbajtës i aksesorëve të ndryshëm
  • Mbajtës pelenash, pudre dhe letrash të lagura
  • Mban gjërat e organizuara kudo në shtëpi
  • Dizajni i këndshëm shkon me çdo dekor

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 26.5 x 28 x  25.5 cm
  • Materiali: 100% poliestër
  • Mund të pastrohet lehtë me një letër të lagur

  Ka stok

 • Perde – Stokke® Sleepi™ V3 9,400 L

  Rrethoni fëmijët tuaj me qetësi dhe plot stil falë tendës Stokke® Sleepi. Mbulesa u mundëson fëmijëve krijimin e një ambienti komod, çlodhës dhe të ngrohtë. Perfekte për një gjumë të qetë duke mos lejuar edhe dritën e tepër për ti shqetësuar gjatë gjumit. Është e bërë me material  100% Poliestër dhe e certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1.

  • Krijon një mjedis komod dhe qetësues për fëmijët tuaj
  • Pëlhurë transparente
  • Perfekte për qarkullim optimal të ajrit
  • Montim i lehtë
  • Pështatet  Stokke® Sleepi™ Mini V3, Stokke® Sleepi™ Bed V3
  • Përmasa: 180 x 82 x 155 cm
  • Larje në lavatriçe në 40°

  S’ka stok

 • Karrige lëkundëse Baby Adventures me stol për këmbë- E bardhë 51,200 L

  Karrigia lëkundëse Classic Baby Adventure imiton lëvizjen natyrale të foshnjës kur është brenda barkut të nënës për të ndihmuar ndjeshëm në qetësimin e tyre. Është krijuar për të ofruar rehati maksimale gjatë ushqyerjes me gji të foshjeve. Karrigia vjen me një dizajn plotësisht ergonomik, me fleksibilitet në pozicionime, duke mundësuar 3 pozicionime të ndryshme. Dizajni modern dhe stili e bëjnë lehtësisht të përshtatshme në pjesë të ndryshme të shtëpisë. Materiali dru dhe jastëkët e butë e relaksues e bëjnë atë ideale. Karrigia vjen e shoqëruar edhe me një stol për të mbështetur këmbët, për një pozicion sa më komod.

  Karakteristikat:

  • Ideale për ushqyerjen me gji dhe lëkundjet relaksuese të foshnjës
  • Dizajn modern dhe plotësisht egonomike
  • Mundëson 3 pozicione të ndryshme
  • Ofron relaks dhe komoditet maksimal
  • Bashkë me stol për mbështetjen e këmbëve
  • Stili i përshtatet arredimit të shtëpisë
  • Jastëkë të butë dhe të rehatshëm
  • Strukturë me material druri

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (karrigia): 110 x 60 x 100 cm
  • Përmasat (stoli): 40 x 60 x 37 cm
  • Pesha: 15 kg
  • Materiali: Dru

  S’ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Perde – Stokke® Sleepi™ 9,400 L

  Rrethoni fëmijët tuaj me qetësi dhe plot stil falë tendës Stokke® Sleepi. Mbulesa u mundëson fëmijëve krijimin e një ambienti komod, çlodhës dhe të ngrohtë. Perfekte për një gjumë të qetë duke mos lejuar edhe dritën e tepër për ti shqetësuar gjatë gjumit. Është e bërë me material  100% Poliestër dhe e certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1.

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis komod dhe qetësues për fëmijët tuaj
  • Pëlhurë transparente
  • Perfekte për qarkullim optimal të ajrit
  • Montim i lehtë
  • Pështatet perfekt me krevatët Stokke

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 147 x 250 cm
  • Materiali: 100% Poliestër
  • Larje në lavatriçe në 40°

  S’ka stok

 • Tripp Trapp® Newborn Bundle 15,900 L

  Kompleti për të porsalindurit dhe karrigia Tripp Trapp® është zgjidhja ideale për prindërit e rinj. I sjell vogëlushët tuaj  në qendër të tryezës ose kudo ku ju ndodheni në shtëpi. Është fleksibël dhe lehtësisht e rregullueshme sipas nevojave dhe garanton sigurinë maksimale të vogëlushëve tuaj. Ofron një pazmore sigurie me 5 pika dhe jastëk mbështetje shpatullash për një komoditet dhe ultra rehati maksimale. Edhe pse ofron siguri maksimale, vogëlushët kanë hapësira dhe lirshmëri lëvizjeje. Falë këtij kompleti vogëlushët tuaj do ti keni në qendër të vëmendjes duke i ofruar përkëdhelje plot dashuri. Karrigia Tripp Trapp® është lehtësisht dhe ajo e rregullueshme sa i përket lartësisë. Ky komplet mund të përdoret edhe për vogëlushë më të rritur duke i bashkëngjitur aksesorë shtesë.

  Karakteristikat:

  • Komplet ideal për të porsalindurit
  • Përmban karrigen Tripp Trapp dhe jastëkun mbështetës
  • Ofron siguri dhe komoditet maksimal
  • Është fleksibël duke iu përshtatur nevojave
  • Lëvizet në çdo kënd që ju pështatet
  • Ergonomike
  • Vogëlushët kanë lirshëri lëvizjeje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Dru

  S’ka stok

 • Jastëk shtatëzanie Theraline- Grey Lions Print (190 cm) 9,600 L

  Jastëku Theraline ofron një mbështetje të rehatshme dhe të sigurt gjatë shtatëzanisë. Mund të përdoret gjatë aktivitetit ditor dhe gjatës natës. Është bërë nga materiali i butë dhe me një dizajn ergonomik. Jastëku origjinal i infermierisë dhe shtatzënisë madje rekomandohet dhe përdoret nga 97% e të gjitha mamive. Bërë me materiale cilësore, antialegjik, pa erë dhe pa substanca të dëmshme. Gjithashtu mund ta përdorini edhe gjatë ushqyerjes me qumësht gjiri, ose gjatë aktiviteteve të vogëlushëve në muajt e parë si mbështetës.

  Karakteristikat:

  • Ofron një mbështetje të rehatshme dhe të sigurt
  • Përshtatet gjatë aktivitetit ditor dhe gjatë natës
  • Bërë nga material i butë dhe cilësor
  • Vjen me dizajn ergonomik
  • Rekomandohet dhe përdoret nga 97% e të gjitha mamive
  • Antialegjik, pa erë dhe pa substanca të dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e jashtme: 190 cm x 38 cm
  • Sasia mbushëse: 42 litra 
  • Mbushje: mikrorruaza EPS 
  • Lahet deri në 60 gradë

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories