Një kategori dedikuar karrigeve, një aksesor shumë i domosdoshëm. Padyshim produktet lidhen kryesisht me karrigen Tripp Trapp dhe aksesorët shtesë. Tripp Trapp është karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet.
Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës.
Por, jo vetëm kaq! Karrige me dizajne me motive kafshësh, ergonomike dhe me materiale cilësore që do adhurohen nga fëmijët. Sete, karrige dhe tavolinë, ideale për aktivitete argëtuese, aktivitete ngjyrosjeje, lojra në grupe, por edhe vakte të shpejta. Të gjitha me dizajne dhe cilësi superiore, që do përshtatet me çdo arredim dhome fëmijësh apo çdo këndi tjetër në shtëpi.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Jastëk Për Karrigen Clikk- Nordic Grey 6,600 L

  Përdorni jastëkun Stokke® Clikk  për foshnjën tuaj për t’i dhënë  mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e pasme dhe anësore. Stokke® Clikk™ Cushion i shton butësi dhe siguri më shumë karrigës së lartë Stokke® Clikk™ . Është prodhuar me material pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

  Karakteristikat:

  • Mund të përdoret në të dy anët, e lehtë për tu vendosur dhe hequr
  • Çertifikuar nga OCS 100 dhe Oeko-Tex 100
  • Mund të lahet në makinë në 40 ° C
  • I lehtë për tu montuar dhe për tu hequr
  • Bërë me pambuk organik me cilësi të lartë
  • Pështatet në perfeksion me Karrigen e Lartë Stokke® Clikk

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 28 x 21 x 8 cm
  • Pesha: 0.19 kg

   

  Ka stok

 • Tavolinë multifunksionale 23,100 L

  Me një dizajn të lëmuar të drurit të përkulur, tavolina shumëfunksionale është e përkryer për aktivitetet e fëmijëve. Ekzistojnë 2 ndarje për ruajtje lodrash ose aksesorësh të tjerë nën tavolinë dhe një hapësirë mbi tavoline që fëmijët mund ta përdorin me shkumës gjithashtu.

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi
  • Tavolina shumëfunksionale është e përkryer për aktivitetet e fëmijëve
  • Ekzistojnë 2 ndarje për ruajtje lodrash ose aksesorësh të tjerë nën tavolinë
  • Një hapësirë mbi tavoline që fëmijët mund ta përdorin me shkumës
  • Është i bërë me material druri

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 52 x 48.8 x 43.8 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Set LEMO 4 në 1 Stunning Black 55,300 L

  Seti LEMO 4 në 1 Pearl Pink, nga Cybex, përfaqëson zgjidhjen perfekte të arredimit për nevojat e prindëve për tu kujdesur maksimalisht për fëmijët e tyre. Ky set është i përshtatshëm që nga lindja. Karrigia Lemo u mundëson fëmijëve të jenë pjesë kryesore e tavolinës. Por, jo vetëm, mundëson edhe momente argëtuese familjare ndërsa është ulur në tavolinë. Seti Lemo  ofron mbështetjen që i nevojitet aty ku nevojitet dhe për mosha të caktuara. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni nga shumë mundësi të tjera. Seti përmban disa aksesorë kryesorë duke filluar nga karrige, tabaka, seti i foshnjes dhe mbështetësja e karriges. Lartësia është lehtësisht e rregullueshme duke variuar sipas moshës dhe funskionalitetit.

  Karakteristikat:

  • Seti Lemo është zgjidhja perfekte
  • Plotëson nevojat e prindëve për tu kujdesur maksimalisht për fëmijët e tyre
  • Është i përshtatshëm që nga lindja
  • Seti është i përshtatshëm për të gjitha fazat e rritjes
  • Lartësia është lehtësisht e rregullueshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 0- 99 vjeç
  • Ngjyra: Stunning Black

  Ka stok

 • Set LEMO 4 në 1 Pearl Pink 55,300 L

  Seti LEMO 4 në 1 Pearl Pink, nga Cybex, përfaqëson zgjidhjen perfekte të arredimit për nevojat e prindëve për tu kujdesur maksimalisht për fëmijët e tyre. Ky set është i përshtatshëm që nga lindja. Karrigia Lemo u mundëson fëmijëve të jenë pjesë kryesore e tavolinës. Por, jo vetëm, mundëson edhe momente argëtuese familjare ndërsa është ulur në tavolinë. Seti Lemo  ofron mbështetjen që i nevojitet aty ku nevojitet dhe për mosha të caktuara. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni nga shumë mundësi të tjera. Seti përmban disa aksesorë kryesorë duke filluar nga karrige, tabaka, seti i foshnjes dhe mbështetësja e karriges. Lartësia është lehtësisht e rregullueshme duke variuar sipas moshës dhe funskionalitetit.

  Karakteristikat:

  • Seti Lemo është zgjidhja perfekte
  • Plotëson nevojat e prindëve për tu kujdesur maksimalisht për fëmijët e tyre
  • Është i përshtatshëm që nga lindja
  • Seti është i përshtatshëm për të gjitha fazat e rritjes
  • Lartësia është lehtësisht e rregullueshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 0- 99 vjeç
  • Ngjyra: Pearl Pink

  Ka stok

 • Stokke® Mutable™ Puzzle 4,900 L
  Around the WorldBathroom

  Tavolina multifunksionale e lojës Stokke® MuTable™ Puzzle vjen me enigma shumëngjyrëshe prej druri dhe karti të një cilësie të lartë. Argëtim pafund dhe nxitin imagjinatën krijuese të fëmijëve. Falë dizajnit dhe madhësisë përshtatet me nevojat fizike dhe zhvillimore të fëmijve tuaj në rritje. E krijuar për t’iu përshtatur bazës së enigmës Stokke® MuTable™, çdo pjesë e enigmës është e madhe dhe e lehtë për t’u mbajtur dhe plotësuar nga duart e vogla. Vjen me dy dizajne të ndryshme, pazëlli i banjos dhe një udhëtimi rreth botës.

  Karakteristikat:

  • Nxit zhvillimin dhe aftësitë e shkëlqyera motorike
  • Pazëll i rrumbullakët për fëmijët
  • Argëtim pafund dhe nxitin imagjinatën krijuese
  • Madhësi e përshtatur për nevoja zhvillimore të fëmijëve
  • Bërë nga copa të mëdha dhe të lehta për tu mbajtur nga fëmijët
  • E përputhshme për bazën e enigmës Stokke® MuTable™
  • Rekomandohet për fëmijët e moshës +3 vjeç

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.5 kg
  • Materiali: Dru
  • Përmasat: 48 x 48 x 1 cm
 • Jastëk Për Karrigen Tripp Trapp® – Zemra Të Ëmbla 6,600 L

  Përdorni jastëkun Tripp Trapp® për foshnjën tuaj për t’i dhënë  mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e pasme dhe anësore. Jastëku Tripp Trapp® i shton butësi dhe siguri më shumë karrigës së lartë Tripp Trapp®. Është prodhuar me material pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

  Karakteristikat:

  • Mund të përdoret në të dy anët, e lehtë për tu vendosur dhe hequr
  • Çertifikuar nga OCS 100 dhe Oeko-Tex 100
  • Mund të lahet në makinë në 40 ° C
  • I lehtë për tu montuar dhe për tu hequr
  • Bërë me pambuk organik me cilësi të lartë
  • Pështatet në perfeksion me karriget Tripp Trapp®

  Përshtatet me:

  • Tripp Trapp® Chair Beech
  • Tripp Trapp® Chair Oak
  • Tripp Trapp® Baby Set

   

  Ka stok

 • Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Midnight Black 27,800 L

  Karrige e lartë Stokke® Clikk™ është projektuar për të ndihmuar të gjithë prindërit e rinj në 6 muajt e parë të ardhjes në jetë të vogëlushëve të tyre. Ky produkt është arritur pas konsultimeve se se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme gjatë vakteve familjare për prindërit. Stokke® Clikk ™ është krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në një zgjidhje! Do të jeni në gjendje të shijoni kohën e ushqyerjes me foshnjën tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të rregullt, me një karrige të lartë me një dizajn unik dhe minimal. Dhe mbi të gjitha e thjeshtë për t’u përdorur.

  Çfarë e bën kaq të vyer:

  • Përfshin gjithçka që ju nevojitet: karrige e lartë, tabaka dhe rrip sigurimi
  • Montohet shpejt
  • E lehtë në peshë, për tu lëvizur
  • Pastrohet lehtë falë sipërfaqes së lëmuar
  • Rripi është i lehtë për tu shkëputur dhe lahet në lavatriçe
  • Rrip sigurie me pesë pika
  • Çertifikuar, testuar dhe aprovuar nga JPMA
  • Çertifikuar GS Intertek
  • Nuk përmban asnjë substancë të dëmshme
  • Çertifikuar nga FSC®, këmbët e karriges janë prodhuar nga dru ahu (Made in EU)
  • Ofron rehati maksimale
  • Projektuar ergonomikisht për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç
  • Tre konfigurime për ulëse optimale në çdo moshë
  • Pllakë mbështetëse për këmbët,  e rdisponueshme në dy pozicione
  • Jastëk opsional për t’i dhënë butësi dhe rehati më të madhe

  Ka stok

 • Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Sunny Coral 27,800 L

  Karrige e lartë Stokke® Clikk™ është projektuar për të ndihmuar të gjithë prindërit e rinj në 6 muajt e parë të ardhjes në jetë të vogëlushëve të tyre. Ky produkt është arritur pas konsultimeve se se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme gjatë vakteve familjare për prindërit. Stokke® Clikk ™ është krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në një zgjidhje! Do të jeni në gjendje të shijoni kohën e ushqyerjes me foshnjën tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të rregullt, me një karrige të lartë me një dizajn unik dhe minimal. Dhe mbi të gjitha e thjeshtë për t’u përdorur.

  Çfarë e bën kaq të vyer:

  • Përfshin gjithçka që ju nevojitet: karrige e lartë, tabaka dhe rrip sigurimi
  • Montohet shpejt
  • E lehtë në peshë, për tu lëvizur
  • Pastrohet lehtë falë sipërfaqes së lëmuar
  • Rripi është i lehtë për tu shkëputur dhe lahet në lavatriçe
  • Rrip sigurie me pesë pika
  • Çertifikuar, testuar dhe aprovuar nga JPMA
  • Çertifikuar GS Intertek
  • Nuk përmban asnjë substancë të dëmshme
  • Çertifikuar nga FSC®, këmbët e karriges janë prodhuar nga dru ahu (Made in EU)
  • Ofron rehati maksimale
  • Projektuar ergonomikisht për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç
  • Tre konfigurime për ulëse optimale në çdo moshë
  • Pllakë mbështetëse për këmbët,  e rdisponueshme në dy pozicione
  • Jastëk opsional për t’i dhënë butësi dhe rehati më të madhe

  Ka stok

 • Karrige e lartë Stokke® Clikk™ Black Natural 27,800 L

  Karrige e lartë Stokke® Clikk™ është projektuar për të ndihmuar të gjithë prindërit e rinj në 6 muajt e parë të ardhjes në jetë të vogëlushëve të tyre. Ky produkt është arritur pas konsultimeve se se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme gjatë vakteve familjare për prindërit. Stokke® Clikk ™ është krijuar për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në një zgjidhje! Do të jeni në gjendje të shijoni kohën e ushqyerjes me foshnjën tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe të rregullt, me një karrige të lartë me një dizajn unik dhe minimal. Dhe mbi të gjitha e thjeshtë për t’u përdorur.

  Çfarë e bën kaq të vyer:

  • Përfshin gjithçka që ju nevojitet: karrige e lartë, tabaka dhe rrip sigurimi
  • Montohet shpejt
  • E lehtë në peshë, për tu lëvizur
  • Pastrohet lehtë falë sipërfaqes së lëmuar
  • Rripi është i lehtë për tu shkëputur dhe lahet në lavatriçe
  • Rrip sigurie me pesë pika
  • Çertifikuar, testuar dhe aprovuar nga JPMA
  • Çertifikuar GS Intertek
  • Nuk përmban asnjë substancë të dëmshme
  • Çertifikuar nga FSC®, këmbët e karriges janë prodhuar nga dru ahu (Made in EU)
  • Ofron rehati maksimale
  • Projektuar ergonomikisht për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç
  • Tre konfigurime për ulëse optimale në çdo moshë
  • Pllakë mbështetëse për këmbët,  e rdisponueshme në dy pozicione
  • Jastëk opsional për t’i dhënë butësi dhe rehati më të madhe

  Ka stok

 • Tavoline Multifunksionale Stokke® Mutable™- Tiffany 29,000 L

  Tavolina multifunksionale e lojës Stokke® MuTable™ përshtatet me nevojat fizike dhe zhvillimore të fëmijve tuaj në rritje. Me 4 pozicione lartësie të rregullueshme, tavolina e lojës mund të përdoret nga fëmijët e moshave të ndryshme. Me 4 tabela kreative dhe të këmbyeshme për lojëra, kthehet në vendin e përsosur për fëmijët tuaj për të luajtur dhe për të bërë një shumëllojshmëri të gjerë aktivitetesh. MuTable është një fitues ndërkombëtar i çmimit Red Dot Design Award 2019 dhe i vlerësuar me Çmimin e Artë të Zgjedhjes së Prindërve Amerikanë 2019 për kategorinë e lodrave.

  Karakteristikat:

  • Aktivitete angazhuese për të nxitur kreativitetin dhe zhvillimin
  • Lartësia e rregullueshme nga 45 në 59 cm
  • E bërë me dru dhe materiale cilësore për qëndrueshmëri
  • E lehtë për tu montuar
  • Vrima qendrore me një mbulesë për të pastruar lehtësisht lodrat
  • Me 4 tabela kreative dhe të këmbyeshme për lojëra

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 15.5 kg
  • Materiali: Dru

  Ka stok

 • Karrige Stokke® Mutable™ – Mente 8,500 L

  Të krijuara për t’u përshtatur me tavolinën e lojës Stokke® MuTable™ janë karrige funksionale dhe të gjithanshme. Falë dizajnit mund të përdoren për fëmijë të moshave të ndryshme. Janë  bërë prej druri të fortë, të sigurt dhe të qëndrueshëm që i bën karriget prej  Stokke® MuTable™ ideale për përdorim nga të vegjlit. Gjithashtu lartësia është fleksibël dhe e rregullueshme falë këmbëzave fleksibël. Ngjyra i bën akoma më të këndshme për arredimin e dhomave të fëmijëve ose këndit të lojrave në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • E bërë nga druri i fortë me bojë jo toksike me bazë uji
  • Këmbë të ndashme dhe të ndërrueshme
  • Lartësia e rregullueshme për mosha të ndryshme
  • E përputhshme me tryezën e luajtjes Stokke® MuTable™
  • Përshtatet lehtësisht me arredimin e dhomës së fëmijëve

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 27 x 27 x 48 cm
  • Materiali: Dru
  • Pesha: 3 kg
  • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

  Ka stok

 • Tabaka Stokke®- E Zezë 7,200 L

  Tabakaja Stokke e bën karrigen tuaj Tripp Trapp të përshtatshme për ngrënie. Tabakaja është zgjidhja ideale kur duhet të ushqeni shpejt fëmijën tuaj, ose kur nuk ka hapësirë ​​të mjaftueshme në tryezën e përbashkët. Vogëlushët mund ta përdorin si hapësirë për të ngrënë dhe luajtur. Linjat e pastra të dizajnit skandinav të tabakasë Stokke plotësojnë më së miri karriget Tripp Trapp duke i shtuar funksionalitetin dhe vlerën.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshëm për fëmijët nga 6 muajsh deri në 3 vjeç
  • E përbërë nga material plastik pa BPA
  • Pastrohet lehtë
  • E projektuar dhe e përshtatshme me karrigen Stokke Tripp Trap

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 44 x 41 x 4 cm
  • Pesha: 0.7 kg

  Ka stok

 • Karrige Lulu 10,400 L

  Karrigia e fëmijëve, Lulu është e bërë nga material prej druri të fortë. Karrigia vjen me një motiv maceje dhe me ngjyrë portokalli.  Mbështetësja është e lidhur me dy shufra metalike që i japin një qëndrueshmëri dhe siguri të lartë.  Madhësia e saj është përshtatur enkas për fëmijët dhe është ideale për të lexuar, për të luajtur ose vakte të shpejta duke iu bashkuar setit Les Moustaches, tavolinë dhe karrige.

  Karakteristikat:

  • Sipërfaqja e karriges mund të lahet lehtë me një sfungjer të lagur
  • Është me motiv macjeje ngjyrë portokalli
  • Mbështetësja është e lidhur me dy shufra metalike që i japin një qëndrueshmëri dhe siguri të lartë
  • Ideale për të lexuar, për të luajtur ose vakte të shpejta duke iu bashkuar setit Les Moustaches
  • Përshtatet lehtësisht me arredimin e dhomës së fëmijëve

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 30 x 30 x 56 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

  Ka stok

 • Karrige Les Moustaches 10,400 L

  Karrigia e fëmijëve, Les Moustaches është e bërë nga material prej druri të fortë. Karrigia vjen me një motiv maceje dhe me ngjyrë gri.  Mbështetësja është e lidhur me dy shufra metalike që i japin një qëndrueshmëri dhe siguri të lartë.  Madhësia e saj është përshtatur enkas për fëmijët dhe është ideale për të lexuar, për të luajtur ose vakte të shpejta duke iu bashkuar setit Les Moustaches, tavolinë dhe karrige.

  Karakteristikat:

  • Sipërfaqja e karriges mund të lahet lehtë me një sfungjer të lagur
  • Është me motiv macjeje ngjyrë gri
  • Mbështetësja është e lidhur me dy shufra metalike që i japin një qëndrueshmëri dhe siguri të lartë
  • Ideale për të lexuar, për të luajtur ose vakte të shpejta duke iu bashkuar setit Les Moustaches
  • Përshtatet lehtësisht me arredimin e dhomës së fëmijëve

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 30 x 30 x 56 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

  Ka stok

 • Tavolinë Les Moustaches 21,900 L

  Seti Les Moustaches, tavolinë dhe 2 karrige, të sjella nga Moulin Roty, janë vendi ideal për detyrat e shtëpisë, lojërat, punimet dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen në një kombinim fantastik ngjyrash për fëmijë dhe me dizajn modern që të mund të përshtatet në mënyrë perfekte me arredimin. Për shkak të ngjyrave perfekte ky set do të dukej i mrekullueshëm në dhomën e çdo fëmije. Tavolina, ngjyrë blu, në pjesën e sipërme vjen me printe yjesh dhe një gjysmë hëne. Ndërsa karriget janë fantastike, me dizajnin e dy maçokëve me ngjyra të ndryshme, në gri dhe portokalli.

  Karakteristikat:

  • Janë të bëra nga material prej druri
  • Përshin një tavolinë ngjyrë ngjyrë blu ku në pjesën e sipërme vjen me printe yjesh dhe një gjysmë hëne
  • Përfshin 2 karrige druri me dizajnin e dy maçokëve me ngjyra të ndryshme, në gri dhe portokalli.
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
  • Dizajn plot ngjyra

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 60 x 60 x 46.5 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • E përshtatshme për moshat +3 vjeç

  Ka stok

 • Seti Farmhouse Tavolinë & Karrige 42,900 L

  Seti Farmhouse, tavolinë dhe 4 karrige, të sjella nga KidKraft, janë vendi ideal për detyrat e shtëpisë, lojërat, punimet dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen në ngjyrë të bardhë dhe me dizajn klasik që të mund të përshtatet në mënyrë perfekte me arredimin. Për shkak të drurit natyral, ky set do të dukej i mrekullueshëm në dhomën e çdo fëmije.

  Karakteristikat:

  • Janë të bëra nga material prej druri
  • Përshin një tavolinë ngjyrë të bardhë
  • Përfshin 4 karrige druri ngjyrë të bardhë
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
  • Dizajn klasik

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 59.9 x 59.9 x 48.26 cm
  • Materiali: Dru
  • Ngjyra: E bardhë

  Ka stok

 • Seti Star Tavolinë & Karrige 29,700 L

  Seti star, tavolinë dhe 2 karrige, të sjella nga KidKraft, janë vendi ideal për detyrat e shtëpisë, lojërat ose vakte të shpejta dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen linja me të pastra, kombinim perfekt ngjyrash dhe përshtatur në mënyrë perfekte për fëmijët e moshave nga 3 deri më 8 vjeç. Për shkak të drurit natyral të tavolinës, ky set do të dukej i mrekullueshëm në dhomën e çdo fëmije. Madje nën tavolinë mund të mbahen aksesorë të ndryshëm gjatë ose pas loje.

  Karakteristikat:

  • Janë të bëra nga material prej druri, MDF dhe plastikë
  • Përshin një tavolinë ngjyrë natyrale
  • Nën tavolinë ka sirtarë mbajtës
  • Përfshin 2 karrige druri me detaje në formë ylli
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
  • Dizajn modern, elegant dhe kombinim perfekt ngjyrash

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 77.22 x 56.9 x 49.53 cm
  • Mosha e përshtatshme: 3-8 vjeç
  • Ngjyrat: Natyrale, e kuqe dhe blu

  Ka stok

 • Seti Heart Tavolinë & Karrige 29,700 L

  Seti i zemrave, tavolinë dhe 2 karrige, të sjella nga KidKraft, janë vendi ideal për detyrat e shtëpisë, lojërat ose vaktet e shpejta dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen me linja të pastra, elegancë moderne, kombinim perfekt ngjyrash dhe përshtatur në mënyrë perfekte për fëmijët e moshave nga 3 deri më 8 vjeç. Për shkak të drurit natyral të tavolinës, ky set do të dukej i mrekullueshëm në dhomën e çdo fëmije. Madje nën tavolinë mund të mbahen aksesorë të ndryshëm gjatë ose pas loje.

  Karakteristikat:

  • Janë të bëra nga material prej druri, MDF dhe plastikë
  • Përshin një tavolinë ngjyrë të bardhë
  • Nën tavolinë ka sirtarë mbajtës
  • Përfshin 2 karrige druri me detaje në formë zemre
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
  • Dizajn modern, elegant dhe kombinim perfekt ngjyrash

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 77.22 x 56.9 x 49.53 cm
  • Mosha e përshtatshme: 3-8 vjeç
  • Ngjyrat: E bardhë, pink dhe lejla

  Ka stok

 • Set modern Tavolinë & Karrige 28,400 L

  Seti modern, tavolinë dhe 2 karrige, të sjella nga KidKraft, janë perfekte për lojra, aktivitete argëtuese ose vakte të shpejta dhe që mund të përshtaten në çdo hapësirë. Seti vjen me linja të pastra, elegancë moderne dhe përshtatur në mënyrë perfekte për fëmijët e moshave nga 3 deri më 8 vjeç.

  Karakteristikat:

  • Janë të bëra nga material prej druri dhe MDF
  • Përshin një tavolinë ngjyrë të bardhë
  • Përfshin 2 karrige druri të bardha
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe
  • Dizajn modern dhe elegant

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 59.69 x 59.69 x 48.26 cm
  • Mosha e përshtatshme: 3-8 vjeç
  • Ngjyra: E bardhë

  Ka stok

 • Set për fëmijë Tavolinë & Karrige 35,900 L

  Set druri, tavolinë dhe 4 karrige, me ngjyrat klasike që janë perfekte për lojra, enigma, aktivitete vizatimi, për vakte të shpejta edhe shumë aktivitete të tjera. Ky set mund të qëndrojë në harmoni të plotë me dekorimin e dhomës së fëmijëve ose në një kënd dedikuar lojrave.

  Karakteristikat:

  • Material druri
  • Përshin një tavolinë druri ngjyrë natyrale
  • Përfshin 4 karrige druri ( e kuqe, e verdhë, jeshile dhe blu)
  • E lehtë për tu montuar
  • Perfekte për aktivitete të ndryshme dhe lojra në grupe

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Icon Grey 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Blue Fox 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Pink Fox 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Lucky Grey 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Star Silver 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Stars Multi 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp® 50th Anniversary- Icon Light Grey 6,600 L

  Jastëku Klasik Tripp Trapp® 50th Anniversary- Icon Light Grey, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 27.9 x 21.6 x 7.4  cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Waves Blue 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Soul System 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Icon Multicolor 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories