1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Komodina Stokke® Sleepi™ Dresser 2 në 1 e Bardhë 81,600 L

  Komodina Stokke® Sleepi™ e kombinuar edhe me ndërruesin është perfekte për tu pasur në dhomën e çdo fëmije, sepse ofron një mundësi ruajtje për rrobat, lodrat dhe thesaret e tyre të vogla. Ngjyra  me nuanca të së bardhës e bën perfekte lidhjen me mobiljet e tjera të dhomës ose këndit në shtëpi. Ofron tre hapësira me sirtarë, me madhësi të ndryshme, dhe shumë të thjeshtë për tu aksesuar. Komodina gjithashtu ju mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit. Madje ju mundëson prindërve të afroheni sa më shumë me ta. Falë materialeve cilësore dhe dizajnit me stil, e kthen në një aksesor arredues funksional me jetëgjatësi. Lartësia e komodinës mundëson që ndërruesi të vendoset lehtësisht dhe në mënyrë praktike

  Karakteristikat:

  • Përmban 3 sirtarë të gjerë dhe me mbyllje të butë
  • Hapësirë mbajtëse për rrobat, lodrat dhe aksesorë
  • Mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit
  • Dizajn dhe stil bashkëkohor skandinav
  • Bashkë me ndërruesin kthehet në set perfekt

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 88 x 53.7 x 98.5 cm
  • Mosha: Nga 0 deri në 12 muajsh
  • Pesha: 52.5 kg
  • Materiali: Dru dhe MDF

   

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories