30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Çarçaf – Stokke® Sleepi™ 6,900 L

  Fëmijët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë dhe enkas për lëkurën delikate të fëmijëve, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni.  Është e bërë me material  100% pambuk dhe e certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Nuk irritojnë lëkurat delikate
  • Gjumë të rehatshëm
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Larje në lavatriçe në 40°
  • Pesha: 0.185 kg
 • Perde – Stokke® Sleepi™ 9,400 L

  Rrethoni fëmijët tuaj me qetësi dhe plot stil falë tendës Stokke® Sleepi. Mbulesa u mundëson fëmijëve krijimin e një ambienti komod, çlodhës dhe të ngrohtë. Perfekte për një gjumë të qetë duke mos lejuar edhe dritën e tepër për ti shqetësuar gjatë gjumit. Është e bërë me material  100% Poliestër dhe e certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1.

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis komod dhe qetësues për fëmijët tuaj
  • Pëlhurë transparente
  • Perfekte për qarkullim optimal të ajrit
  • Montim i lehtë
  • Pështatet perfekt me krevatët Stokke

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 147 x 250 cm
  • Materiali: 100% Poliestër
  • Larje në lavatriçe në 40°

  Ka stok

 • Mbajtës Për Perden Stokke® Sleepi™ – Gri E Mjegullt 5,800 L

  Mbajtësja e perdes së Stokke® Sleepi™ është projektuar për krijuar një mjedis qetësues për fëmijën tuaj. Me mbajtësin ju mund të përdorni mbulesën e Stokke® Sleepi për të larguar dritën e tepërt dhe për ti siguruar vogëlushëve tuaj një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjumi. Stokke® Sleepi™ Drape Rod mund të përdoret në krevatet Stokke® Sleepi dhe djepet Stokke®

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis qetësues për vogëlushët tuaj
  • Montim i lehtë në krevatin Stokke
  • Bërë nga druri i fortë ahu për qëndrueshmëri
  • Ka një vrimë të shpuar për të lidhur një celular
  Të dhënat teknike:
  • Pesha: 0.7 kg
  • Ngjyra: Gri E Mjegullt

  Ka stok

 • Dockatot Deluxe Rozë E Ëmbël 24,700 L

  DockATot Deluxe Rozë e ëmbël u ofron vogëlushëve dhe të porsalindurve, nga 0 deri në 8 mujash, një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur. Është e  butë, e rehatshme dhe e bërë nga materiale të certifikuara Oeko-Tex . Ky është një dok lehtësisht i lëvizsshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime. Ofron një ambient dhe vend të sigurtë për vogëlushët që të luajnë dhe qetësohen ndërsa prindërit kujdesen për punët e shtëpisë.

  Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të kenë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur. Forma e rrumbullakosur imiton barkun, gjë që është qetësuese për të vegjlit. DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët. Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse. Si mbulesa ashtu edhe mbushja janë të certifikuara Oeko-Tex Standard 100 Class 1, duke e bërë DockATot Deluxe Basic Strawberry Creamideale për vogëlushët me lëkurë të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Ofron një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur
  • Është lehtësisht i lëvizshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime
  • DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët
  • Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të ketë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur
  • Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse
  • Certifikuar me standartin Oeko-Tex Standard 100 Class 1

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (pjesa fundore e hapur): 45 x 15 x 85 cm
  • Përmasat (pjesa fundore e mbyllur): 45 x 15 x 85 cm
  • Pesha: 1.7 kg
  • Mosha e përshtatshme: 0-8 muajsh
  • Materiali i mbulesës: 100% pambuk
  • Materiali i mbushjes: 100% poliester

  S’ka stok

 • Dockatot Deluxe Blu Qiellore 24,700 L

  DockATot Deluxe Blu qiellore u ofron vogëlushëve dhe të porsalindurve, nga 0 deri në 8 mujash, një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur. Është e  butë, e rehatshme dhe e bërë nga materiale të certifikuara Oeko-Tex . Ky është një dok lehtësisht i lëvizsshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime. Ofron një ambient dhe vend të sigurtë për vogëlushët që të luajnë dhe qetësohen ndërsa prindërit kujdesen për punët e shtëpisë.

  Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të kenë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur. Forma e rrumbullakosur imiton barkun, gjë që është qetësuese për të vegjlit. DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët. Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse. Si mbulesa ashtu edhe mbushja janë të certifikuara Oeko-Tex Standard 100 Class 1, duke e bërë DockATot Deluxe Basic Celestial Blue ideale për vogëlushët me lëkurë të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Ofron një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur
  • Është lehtësisht i lëvizshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime
  • DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët
  • Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të ketë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur
  • Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse
  • Certifikuar me standartin Oeko-Tex Standard 100 Class 1

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (pjesa fundore e hapur): 45 x 15 x 85 cm
  • Përmasat (pjesa fundore e mbyllur): 45 x 15 x 85 cm
  • Pesha: 1.7 kg
  • Mosha e përshtatshme: 0-8 muajsh
  • Materiali i mbulesës: 100% pambuk
  • Materiali i mbushjes: 100% poliester

  S’ka stok

 • Dockatot Deluxe E Bardhë 24,700 L

  DockATot Deluxe E bardhë u ofron vogëlushëve dhe të porsalindurve, nga 0 deri në 8 mujash, një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur. Është e  butë, e rehatshme dhe e bërë nga materiale të certifikuara Oeko-Tex . Ky është një dok lehtësisht i lëvizsshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime. Ofron një ambient dhe vend të sigurtë për vogëlushët që të luajnë dhe qetësohen ndërsa prindërit kujdesen për punët e shtëpisë.

  Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të kenë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur. Forma e rrumbullakosur imiton barkun, gjë që është qetësuese për të vegjlit. DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët. Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse. Si mbulesa ashtu edhe mbushja janë të certifikuara Oeko-Tex Standard 100 Class 1, duke e bërë DockATot Deluxe Basic Pristine White ideale për vogëlushët me lëkurë të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Ofron një vend ideal për t’u qetësuar, për të luajtur dhe për t`u përkëdhelur
  • Është lehtësisht i lëvizshëm dhe përshtatet perfekt në shtëpi sikurse për udhëtime
  • DockATot ofron siguri, ultra komoditet, super butësi dhe përkujdesje maksimale për vogëlushët
  • Anët e rrumbullakosura dhe të mbushura të DockATot i mundësojnë vogëlushëve të ketë hapësirën e vet komode dhe ideale për t’u çlodhur
  • Është i bërë nga material ajrosës që është anti- bakterial dhe lahet në makinë larëse
  • Certifikuar me standartin Oeko-Tex Standard 100 Class 1

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (pjesa fundore e hapur): 45 x 15 x 85 cm
  • Përmasat (pjesa fundore e mbyllur): 45 x 15 x 85 cm
  • Pesha: 1.7 kg
  • Mosha e përshtatshme: 0-8 muajsh
  • Materiali i mbulesës: 100% pambuk
  • Materiali i mbushjes: 100% poliester

  S’ka stok

 • Karusel muzikor Fly Swan 7,300 L

  Karusel i bukur muzikor Fly Swan, me mjelmat simpatike dhe yje ngjyrë rozë. Është tërheqëse dhe lëshon tinguj duke bërë që vogëlushët të bien në gjumë.    Ideale për në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe falë mjelmave simpatike. E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale.

  Karakteristikat:

  • Karusel i bukur muzikor Fly Swan, me mjelmat simpatike dhe yje ngjyrë rozë
  • Është tërheqëse dhe lëshoj tinguj duke bërë që vogëlushët të bien në gjumë
  • Ideale për  në shtrat dhe përpara se vogëlushët të flenë
  • E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Krevat portativ – Bugaboo 38,700 L

  Gjumi është një pjesë thelbësore e zhvillimit dhe rritjes në mënyrë të shëndetshme të fëmijëve tuaj. Kjo është arsyeja pse Bugaboo  krijoi këtë oborr lojërash që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod, plotësisht çlodhës, por edhe ku mund të kalojë pjesën aktive të lojës. Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent për t’ju ofruar një oborr lojërash të gjitha në një, jashtëzakonisht të rehatshme që mund ta përdorni në shtëpi ose në lëvizje. Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive. Materiali cilësor i pjesës dyshekut, ajroset duke mos lejuar mbinxehjen.

  Karakteristikat:

  • Bugaboo Stardust kombinon teknologjinë unike dhe dizajnin inteligjent
  • Krevat që mund ta bëjë gjumin më të lehtë, komod dhe plotësisht çlodhës
  • Paloset dhe hapet me lehtësi në disa hapa të thjeshtë
  • Përfshihet dyshek i rehatshëm i integruar
  • Mund të përdoret në shtëpi ose në lëvizje
  • Pjesët e buta anësore ofrojnë mbrojtje maksimale për vogëlushët gjatë kohës aktive

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (hapur): 98 x 64 x 85 cm
  • Përmasat (palosur): 14 x 64 x 85 cm
  • Pesha: 7.8 kg
  • Mosha e përshtatshme: 0-2 vjeç

  S’ka stok

 • Djep – Stokke® Home® 40,400 L

  Djepi Stokke® Home® ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale. Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës. Falë madhësisë ideale, ju mund ta merrni pranë shtratit tuaj, ose gjatë ditës në dhomën e ndenjes. Pesha e tij, prej vetëm 7 kg, e bën shumë të lehtë zhvendosjen. Gjithashtu materialet cilësore ndalojnë mbinxehjen e temperaturës falë ajrosjes.  Mbajini vogëlushët afër kudo dhe çfarëdo që jeni duke bërë me Stokke® Home® Cradle.

  Karakateristikat:

  • Ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale
  • Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës
  • Mund ta vendosni kudo falë madhësisë dhe peshës së lehtë
  • I bërë nga materiale cilësore që ndalojnë mbinxjehjen
  • Pëlhura mund lahet në makinë në cikël, 40˚C

  Të dhënat teknike:

  • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
  • Pesha: 7 kg
  • Përmasat: 81 x 73 x50 cm

  Ka stok

 • Re aktiviteti muzikor 6,300 L

  Një re e aktivitetit muzikor me unazë të varur dhe yll të vogël të ëmbël, hënë dhe zog, që do t’i mbajë të vogëlushët me argëtim. Një dhuratë  perfekte për të porsalindurit ose një dhuratë speciale festash nga koleksioni Il Etait Une Fois. Ka shumë për të zbuluar dhe plot surpriza, falë tingujve që lëshojnë pjesët përbërëse. Kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve dhe për ta argëtuar.

  Karakteristikat:

  • Është perfekte për të stimuluar ndjesinë e prekjes së foshnjës
  • Lodër aktiviteti për vogëlushët plot ngjyra
  • E bërë nga pëlhura të buta
  • Është gjithashtu edhe argëtuese

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 30.5 cm
  • Materialet: pambuk, poliestër, plastikë
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Karusel muzikor Musical Garden 8,900 L

  Karusel i bukur muzikor Musical Garden me personazhe simpatike, lepurin Ronnie, një zog dhe një luleshtrydhe. Përfshin 30 minuta muzikë klasike dhe tinguj të natyrës që do ti bëjë vogëlushët të bien në gjumë. Muzika është e përshtatur enkas për vogëlushët.   Ideale për në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe falë melodisë muzikore. E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale.

  Karakteristikat:

  • Karusel muzikor me tre personazhe simpatike
  • Përfshin 30 minuta muzikë klasike dhe tinguj të natyrës
  • Ofron kontroll të volumit
  • Ideale për  në shtrat dhe përpara se vogëlushët të flenë
  • E përkryer që vogëlushët të zhvillojnë shqisat, aftësitë njohëse dhe inteligjencën emocionale.

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 bateri AAA
  • Mosha:  0- 6 muajsh

  Ka stok

 • Karusel muzikor Après la Pluie 14,800 L

  Karusel i bukur muzikor me personazhet Après la Pluie me motive të figurave të vogla  që kanë ardhur për t’u strehuar në dhomën e gjumit pas një shëtitjeje në pyll.  Janë të veshura me materiale natyrale, liri dhe pambuk organik, me veshë të mëdhenj dhe super të butë.  Ideale për  në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore. Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Me personazhet Après la Pluie me motive të figurave të vogla
  • Baza është prej druri
  • Ideale për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore
  • Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35 x 65 cm
  • Pesha: 1.5 kg
  • Mosha:  0- 6 muajsh

  Ka stok

 • Karusel muzikor Sous Mon Baobab 14,800 L

  Karusel i bukur muzikor, përbëhet nga 4 personazhe nga sfera e Sous Mon Baobab, gjirafë, elefant, luan dhe krokodil së bashku me një pemë baobab. Baza është prej druri ndërsa kukullat e rrobave  janë shumë të buta. Ideale për  në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore. Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Përbëhet nga 4 personazhe nga sfera e Sous Mon Baobab (gjirafë, elefant, luan dhe krokodil)
  • Baza është prej druri
  • Ideale për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore
  • Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35 x 65 cm
  • Pesha: 3 kg
  • Mosha:  0- 6 muajsh

  Ka stok

 • Djep Për Fëmijë – I Bardhë 73,800 L

  Kur fëmija juaj fle mirë edhe ju fleni mirë. Djepi për fëmije nga Babybjorn është shtrati i parë perfekt për fëmijën tuaj. Krevati është zhvilluar në konsultim me ekspertët e sigurisë dhe anët e tij janë  bërë një pëlhurë rrjetë e butë për qarkullim të mirë të ajrit. Dysheku është i përshtatur posaçërisht dhe është i integruar në anët e krevatit të fëmijës, duke eliminuar çdo rrezik që fëmija juaj të kapet midis hekurave të krevatit, dyshekut ose anës së krevatit. Fëmija juaj do të jetë i qetë dhe i sigurt ndërsa fle. Dysheku mund të rregullohet në dy pozicione lartësie, kështu që ju mund të përdorni krevatin e foshnjës për të sapolindurit dhe të vegjëlit deri në moshën 2 vjeç. Dizajni tërheqës lejon që krevati i foshnjës e bën arredues perfekt për dhomën e fëmijëve.

  Karakateristikat:

  • Babybjorn Baby Crib është shtrati i parë perfekt për fëmijën tuaj
  • Krevati është zhvilluar në konsultim me ekspertët e sigurisë
  • Dysheku është i përshtatur posaçërisht dhe është i integruar në anët e krevatit të fëmijës
  • Dysheku mund të rregullohet në dy pozicione lartësie
  • Dizajni tërheqës lejon që krevati i foshnjës e bën arredues perfekt për dhomën e fëmijëve
  • Pëlhura e djepit hiqet lehtë dhe lahet në makinë në të ngrohtë, 40˚C

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 0 muajsh deri në 2 vjeç
  • Materialet: Poliestër,  Shkumë polieteri dhe pambuk
  • Përmasat: 57 x 110 x 77 cm

  Ka stok

 • Çarçaf për djep të bardhë 4,800 L

  Çarçaf për djep të bardhë, i bërë me porosi për djepin BabyBjorn. Është e përshtatshme në mënyrë të përkryer për një sipërfaqe të sigurt, të lëmuar dhe të butë. Është bërë nga pambuku organik dhe buza elastike është 100% gome natyrale.

  Karakateristikat:

  • Për përdorim me dyshekun BabyBjorn Cradle
  • Material pambuk organik dhe gome 100% natyrale
  • Sipërfaqe e lëmuar dhe të butë
  • Larja në proces në 30 gradë
  • Thajeni në mënyrë natyrale

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35.6 x 71 cm
  • Materialet: 100% pambuk organik dhe gome natyrale
  • Larja në proces në 30 gradë

  Ka stok

 • Rrethues Për Krevat – Mustardë 9,200 L

  Lojrat dhe gjumi janë momentet më argëtuese për fëmijët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, mbrojtësja e lojës ose e gjimit, Playpen bumper Bliss Mustard, është zgjidhja juaj perfekte. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave  për të parandaluar lëndimet e forta. Linja përshtatet në mënyrë të përkryer me dyshekun në të njëjtin koleksion dhe mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës. Falë saj, prindërit do jenë më të lehtësuar pasi vendi i argëtimit ose i gjumit  të fëmijëve është më i sigurtë.

  Karakateristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave ose të gjumit
  • Ofron butësi, komoditet dhe siguri shtesë
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 120 x 30 cm
  • Materialet: 100% pambuk organik dhe PES
  • Larja në proces në 30 gradë

  Ka stok

 • Rrethues Për Krevat – E Kuqe Tulle 11,900 L

  Lojrat dhe gjumi janë momentet më argëtuese për fëmijët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, mbrojtësja e lojës ose e gjimit, Playpen bumper Ribble Red, është zgjidhja juaj perfekte. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave  për të parandaluar lëndimet e forta. Linja përshtatet në mënyrë të përkryer me dyshekun në të njëjtin koleksion dhe mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës. Falë saj, prindërit do jenë më të lehtësuar pasi vendi i argëtimit ose i gjumit  të fëmijëve është më i sigurtë.

  Karakateristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave ose të gjumit
  • Ofron butësi, komoditet dhe siguri shtesë
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 120 x 30 cm
  • Materialet: 100% pambuk organik dhe PES
  • Larja në proces në 30 gradë

  Ka stok

 • Rrethues Për Krevat – Rozë 11,900 L

  Lojrat dhe gjumi janë momentet më argëtuese për fëmijët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, mbrojtësja e lojës ose e gjimit, Playpen bumper Ribble Rose, është zgjidhja juaj perfekte. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave  për të parandaluar lëndimet e forta. Linja përshtatet në mënyrë të përkryer me dyshekun në të njëjtin koleksion dhe mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës. Falë saj, prindërit do jenë më të lehtësuar pasi vendi i argëtimit ose i gjumit  të fëmijëve është më i sigurtë.

  Karakateristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave ose të gjumit
  • Ofron butësi, komoditet dhe siguri shtesë
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 120 x 30 cm
  • Materialet: 100% pambuk organik dhe PES
  • Larja në proces në 30 gradë

  S’ka stok

 • Rrethues Për Krevat – Jeshile Ulliri 11,900 L

  Lojrat dhe gjumi janë momentet më argëtuese për fëmijët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, mbrojtësja e lojës ose e gjimit, Playpen bumper Bliss Olive, është zgjidhja juaj perfekte. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave  për të parandaluar lëndimet e forta. Linja përshtatet në mënyrë të përkryer me dyshekun në të njëjtin koleksion dhe mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës. Falë saj, prindërit do jenë më të lehtësuar pasi vendi i argëtimit ose i gjumit  të fëmijëve është më i sigurtë.

  Karakateristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave ose të gjumit
  • Ofron butësi, komoditet dhe siguri shtesë
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Mund të ngjitet në çdo cep falë shiritave ngjitës

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 70 x 120 x 30 cm
  • Materialet: 100% pambuk organik dhe PES
  • Larja në proces në 30 gradë

  S’ka stok

 • Rrethues Për Krevatin Stokke® Sleepi™ – I Bardhë 10,100 L

  Rrethuesi i krevatit Stokke® Sleepi™ ju mundëson vogëlushëve një ambient më të rehatshëm gjatë gjumit dhe kohës së ndenjes në krevatet Stokke. I gjithë perimetri i krevatit me pjesën e drunjtë kthehet direkt në një pjesë të butë falë Stokke® Sleepi™ Bumper. Gjithashtu  përshtatet në mënyrë thuajse perfekte me formën ovale të krevatit. I bërë prej pambuku organik dhe i aprovuar nga OEKO- TEX.

  Karakteristikat:

  • Bërë për t’iu përshtatur krevatit ovale të Sleepi në mënyrë perfekte
  • E butë dhe mbrojtëse rreth shinave të krevatit prej druri
  • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
  • Cilësi e aprovuar nga Oeko-Tex Standard 100, klasi 1
  • Mund të lahet në makinë larëse në temperaturë 40 °

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.46 kg
  • Përmasat: 317 x 27 cm

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™ Mini- Blu 4,900 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Mini Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepi Mini

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.111 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™ Mini – Rozë 4,900 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Mini Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepi Mini

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.111 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™ Mini – I Bardhë 4,900 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Mini Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepi Mini

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.111 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °

  Ka stok

 • Mbajtës Për Perden Stokke® Sleepi™ – I Bardhë 5,800 L

  Mbajtësja e perdes së Stokke® Sleepi™ është projektuar për krijuar një mjedis qetësues për fëmijën tuaj. Me mbajtësin ju mund të përdorni mbulesën e Stokke® Sleepi për të larguar dritën e tepërt dhe për ti siguruar vogëlushëve tuaj një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjumi. Stokke® Sleepi™ Drape Rod mund të përdoret në krevatet Stokke® Sleepi dhe djepet Stokke®

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis qetësues për vogëlushët tuaj
  • Montim i lehtë në krevatin Stokke
  • Bërë nga druri i fortë ahu për qëndrueshmëri
  • Ka një vrimë të shpuar për të lidhur një celular
  Të dhënat teknike:
  • Pesha: 0.7 kg

  Ka stok

 • Mbajtës Për Perden Stokke® Sleepi™ – Natyral 5,800 L

  Mbajtësja e perdes së Stokke® Sleepi™ është projektuar për krijuar një mjedis qetësues për fëmijën tuaj. Me mbajtësin ju mund të përdorni mbulesën e Stokke® Sleepi për të larguar dritën e tepërt dhe për ti siguruar vogëlushëve tuaj një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjumi. Stokke® Sleepi™ Drape Rod mund të përdoret në krevatet Stokke® Sleepi dhe djepet Stokke®

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis qetësues për vogëlushët tuaj
  • Montim i lehtë në krevatin Stokke
  • Bërë nga druri i fortë ahu për qëndrueshmëri
  • Ka një vrimë të shpuar për të lidhur një celular
  Të dhënat teknike:
  • Pesha: 0.7 kg

  Ka stok

 • Voksi Baby Nest Premium Blue Moon 16,900 L

  Komoditet, rehati, ngrohtësi dhe një mjedis i sigurtë për vogëlushët tuaj me Voksi Baby Nest Premium. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie. Të gjitha pjesët përbërëse të Voksi® Baby Nest Premium janë të certifikuara sipas Oeko-Tex® Standard 100, Klasi 1, i cili siguron që vogëlushët tuaj të jenë të rrethuar nga materiale pa substanca të rrezikshme ose kimikate të dëmshme. Dysheku i fortë por i butë i siguron rehati maksimale foshnjës tuaj ndërsa mbështet qafën dhe shpinën. Ndërsa sipërfaqja e përbërë nga 100% pambuk i jep më tej një ndjenjë të butë përkëdhelëse ndërsa shijon gjumin.

  Voksi® Baby Nest Premium, e krijuar jo rastësisht në formë veze imiton ndjenjën e të qenit në barkun e nënës dhe i jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje. Kudo ku jeni, në shtëpi apo në udhëtim, me familjen apo me grup miqsh, Voksi® Baby Nest Premium u krijon mundësinë që vogëlushët tuaj të ndihen rehat dhe e bëjnë gjumin ose kohën e lojës shumë më të lehtë.

  Nuk ka të mbaruar, Voksi® Baby Nest Premium është krijuar gjithashtu për t’u rritur me fëmijën tuaj. Duke qenë në gjendje të hapni rripin prej lëkure dhe të palosni pjesën e zgjatjes, ju mund t’i siguroni fëmijës tuaj edhe më shumë hapësirë. Çanta praktike e udhëtimit, në të cilën vjen Voksi® Baby Nest Premium, e bën të lehtë të merrni Voksi® Baby Nest Premium me vete në çdo udhëtim. Për t’i siguruar fëmijës tuaj sigurinë më të lartë të mundshme, Voksi® Baby Nest Premium është testuar kundër standardeve të shumëfishta dhe i është nënshtruar disa vlerësimeve të rrezikut, p.sh. nga SGS France.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Voksi® Baby Nest Premium vjen me një dyshek 3D që mundëson ajrosje totale
  • Të gjitha materialet përbërëse janë certifikuara sipas  STANDARD 100 nga Oeko-Tex® Klasi I
  • E lehtë për ta mbajtur gjatë udhëtimeve
  • Rritet me fëmijën duke u zgjeruar
  • Dyshek i fortë por i butë jep mbështetje shtesë dhe një komoditet të lartë ergonomik
  • Unaza e jashtme e butë por e fortë, e cila pozicionon dhe mbron fëmijën
  • Për të parandaluar rrezikun e mbytjes, nuk ka tela ose litarë të lirshëm

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia, diametri i jashtëm:  91 cm x 53 cm (kur hapet),  81 cm x 53 cm (kur mbyllet)
  • Madhësia, diametri i brendshëm:  71 cm x30 cm (kur hapet),  59 cm x 30 cm (kur mbyllet)
  • Pëlhura e jashtme: 100% pambuk
  • Pëlhura e brendshme: 100% pambuk
  • Mbushja: 100% poliester
  • Dysheku: 3D, 100% poliester

  Udhëzimet për larje

  • Lajeni në 60 ° C
  • Thajeni në temperaturë të ulët
  • Mos e zbardhni,
  • Mos e hekurosni,
  • Mbulesa: Lajeni në 40 ° C me cikël të butë ose lajeni me dorë në 60 ° C
  • Dysheku: Lajeni me dorë në 60 ° C
  • Mosha e përdorimit: përafërsisht 0-7 muaj

  Ka stok

 • Voksi Baby Nest Premium Grey Flying 16,900 L

  Komoditet, rehati, ngrohtësi dhe një mjedis i sigurtë për vogëlushët tuaj me Voksi Baby Nest Premium. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie. Të gjitha pjesët përbërëse të Voksi® Baby Nest Premium janë të certifikuara sipas Oeko-Tex® Standard 100, Klasi 1, i cili siguron që vogëlushët tuaj të jenë të rrethuar nga materiale pa substanca të rrezikshme ose kimikate të dëmshme. Dysheku i fortë por i butë i siguron rehati maksimale foshnjës tuaj ndërsa mbështet qafën dhe shpinën. Ndërsa sipërfaqja e përbërë nga 100% pambuk i jep më tej një ndjenjë të butë përkëdhelëse ndërsa shijon gjumin.

  Voksi® Baby Nest Premium, e krijuar jo rastësisht në formë veze imiton ndjenjën e të qenit në barkun e nënës dhe i jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje. Kudo ku jeni, në shtëpi apo në udhëtim, me familjen apo me grup miqsh, Voksi® Baby Nest Premium u krijon mundësinë që vogëlushët tuaj të ndihen rehat dhe e bëjnë gjumin ose kohën e lojës shumë më të lehtë.

  Nuk ka të mbaruar, Voksi® Baby Nest Premium është krijuar gjithashtu për t’u rritur me fëmijën tuaj. Duke qenë në gjendje të hapni rripin prej lëkure dhe të palosni pjesën e zgjatjes, ju mund t’i siguroni fëmijës tuaj edhe më shumë hapësirë. Çanta praktike e udhëtimit, në të cilën vjen Voksi® Baby Nest Premium, e bën të lehtë të merrni Voksi® Baby Nest Premium me vete në çdo udhëtim. Për t’i siguruar fëmijës tuaj sigurinë më të lartë të mundshme, Voksi® Baby Nest Premium është testuar kundër standardeve të shumëfishta dhe i është nënshtruar disa vlerësimeve të rrezikut, p.sh. nga SGS France.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Voksi® Baby Nest Premium vjen me një dyshek 3D që mundëson ajrosje totale
  • Të gjitha materialet përbërëse janë certifikuara sipas  STANDARD 100 nga Oeko-Tex® Klasi I
  • E lehtë për ta mbajtur gjatë udhëtimeve
  • Rritet me fëmijën duke u zgjeruar
  • Dyshek i fortë por i butë jep mbështetje shtesë dhe një komoditet të lartë ergonomik
  • Unaza e jashtme e butë por e fortë, e cila pozicionon dhe mbron fëmijën
  • Për të parandaluar rrezikun e mbytjes, nuk ka tela ose litarë të lirshëm

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia, diametri i jashtëm:  91 cm x 53 cm (kur hapet),  81 cm x 53 cm (kur mbyllet)
  • Madhësia, diametri i brendshëm:  71 cm x30 cm (kur hapet),  59 cm x 30 cm (kur mbyllet)
  • Pëlhura e jashtme: 100% pambuk
  • Pëlhura e brendshme: 100% pambuk
  • Mbushja: 100% poliester
  • Dysheku: 3D, 100% poliester

  Udhëzimet për larje

  • Lajeni në 60 ° C
  • Thajeni në temperaturë të ulët
  • Mos e zbardhni,
  • Mos e hekurosni,
  • Mbulesa: Lajeni në 40 ° C me cikël të butë ose lajeni me dorë në 60 ° C
  • Dysheku: Lajeni me dorë në 60 ° C
  • Mosha e përdorimit: përafërsisht 0-7 muaj

  S’ka stok

 • Voksi Baby Nest Premium Dark Grey Flying 16,900 L

  Komoditet, rehati, ngrohtësi dhe një mjedis i sigurtë për vogëlushët tuaj me Voksi Baby Nest Premium. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie. Të gjitha pjesët përbërëse të Voksi® Baby Nest Premium janë të certifikuara sipas Oeko-Tex® Standard 100, Klasi 1, i cili siguron që vogëlushët tuaj të jenë të rrethuar nga materiale pa substanca të rrezikshme ose kimikate të dëmshme. Dysheku i fortë por i butë i siguron rehati maksimale foshnjës tuaj ndërsa mbështet qafën dhe shpinën. Ndërsa sipërfaqja e përbërë nga 100% pambuk i jep më tej një ndjenjë të butë përkëdhelëse ndërsa shijon gjumin.

  Voksi® Baby Nest Premium, e krijuar jo rastësisht në formë veze imiton ndjenjën e të qenit në barkun e nënës dhe i jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje. Kudo ku jeni, në shtëpi apo në udhëtim, me familjen apo me grup miqsh, Voksi® Baby Nest Premium u krijon mundësinë që vogëlushët tuaj të ndihen rehat dhe e bëjnë gjumin ose kohën e lojës shumë më të lehtë.

  Nuk ka të mbaruar, Voksi® Baby Nest Premium është krijuar gjithashtu për t’u rritur me fëmijën tuaj. Duke qenë në gjendje të hapni rripin prej lëkure dhe të palosni pjesën e zgjatjes, ju mund t’i siguroni fëmijës tuaj edhe më shumë hapësirë. Çanta praktike e udhëtimit, në të cilën vjen Voksi® Baby Nest Premium, e bën të lehtë të merrni Voksi® Baby Nest Premium me vete në çdo udhëtim. Për t’i siguruar fëmijës tuaj sigurinë më të lartë të mundshme, Voksi® Baby Nest Premium është testuar kundër standardeve të shumëfishta dhe i është nënshtruar disa vlerësimeve të rrezikut, p.sh. nga SGS France.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Voksi® Baby Nest Premium vjen me një dyshek 3D që mundëson ajrosje totale
  • Të gjitha materialet përbërëse janë certifikuara sipas  STANDARD 100 nga Oeko-Tex® Klasi I
  • E lehtë për ta mbajtur gjatë udhëtimeve
  • Rritet me fëmijën duke u zgjeruar
  • Dyshek i fortë por i butë jep mbështetje shtesë dhe një komoditet të lartë ergonomik
  • Unaza e jashtme e butë por e fortë, e cila pozicionon dhe mbron fëmijën
  • Për të parandaluar rrezikun e mbytjes, nuk ka tela ose litarë të lirshëm

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia, diametri i jashtëm:  91 cm x 53 cm (kur hapet),  81 cm x 53 cm (kur mbyllet)
  • Madhësia, diametri i brendshëm:  71 cm x30 cm (kur hapet),  59 cm x 30 cm (kur mbyllet)
  • Pëlhura e jashtme: 100% pambuk
  • Pëlhura e brendshme: 100% pambuk
  • Mbushja: 100% poliester
  • Dysheku: 3D, 100% poliester

  Udhëzimet për larje

  • Lajeni në 60 ° C
  • Thajeni në temperaturë të ulët
  • Mos e zbardhni,
  • Mos e hekurosni,
  • Mbulesa: Lajeni në 40 ° C me cikël të butë ose lajeni me dorë në 60 ° C
  • Dysheku: Lajeni me dorë në 60 ° C
  • Mosha e përdorimit: përafërsisht 0-7 muaj

  S’ka stok

 • Krevati Stokke Sleepi Mini- Natural 57,600 L

  Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Stokke Sleepi Versioni Mini është krevati i parë që përshtatet në mënyrë perfekte për fëmijën tuaj.  Forma e tij karakteristike ovale i jep fëmijës suaj një ndjesi sigurie duke krijuar një ambient komod si fole. Krevati ofron opsionin e rregullimit të lartësisë (së dyshekut) si dhe mundësinë e rritjes së bashku me fëmijën tuaj. Krevati- Mini zgjerohet për t’ju përshtatur nevojave së fëmijës në rritje, ndërsa ruan ndjesinë e familjaritet duke patur gjithnjë formën e tij të veçantë ovale.

  Krevati zë një vend shumë të vogël në dhomën e fëmijës, ndërsa rrotat me frena lejojnë të lëvizet me lehtësi nga dhoma në dhomë. I gjerë vetëm 67 cm, është jashtëzakonisht shumë efikas dhe në një vend më pak hapësirë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Formë karakteristike ovale që krijon një ambient komod si fole për fëmijën tuaj
  • Krevat fleksibël që rritet së bashku me fëmijën, nga mosha 0-10 vjeҫ
  • Rregulluesit e lartësis së dyshekut bëjnë të mundur lëvizjen e fëmijës në mënyrë më të rehatshme
  • Rrotat të pajisur me frena, lejojnë lëvizjen me lehtësi nga dhoma në dhomë
  • I bërë me dru ahu të qëndrueshëm
  • Dysheku është i përbërë me shkumë rezistente ndaj presionit, është hipoalergjik dhe ka një mbulesë që mund të hiqet lehtësisht dhe të lahet
  • Fundi i dyshekut është me vrima për qarkullimin maksimal të ajrit
  • Paketa për zgjerimin e krevatit nga Stokke Sleepi Versioni Mini në Stoke Sleepi Krevat shitet veçmas

  Pesha dhe dimensionet:

  • Pesha e krevatit: 16 kg
  • Përmasat e krevatit i montuar: 83 x 87 x 67 cm
  • Një dyshek është i përfshirë

  Ka stok

 • Krevati Stokke Sleepi Mini- Hazy Grey 57,600 L

  Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Stokke Sleepi Versioni Mini është krevati i parë që përshtatet në mënyrë perfekte për fëmijën tuaj.  Forma e tij karakteristike ovale i jep fëmijës suaj një ndjesi sigurie duke krijuar një ambient komod si fole. Krevati ofron opsionin e rregullimit të lartësisë (së dyshekut) si dhe mundësinë e rritjes së bashku me fëmijën tuaj. Krevati- Mini zgjerohet për t’ju përshtatur nevojave së fëmijës në rritje, ndërsa ruan ndjesinë e familjaritet duke patur gjithnjë formën e tij të veçantë ovale.

  Krevati zë një vend shumë të vogël në dhomën e fëmijës, ndërsa rrotat me frena lejojnë të lëvizet me lehtësi nga dhoma në dhomë. I gjerë vetëm 67 cm, është jashtëzakonisht shumë efikas dhe në një vend më pak hapësirë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Formë karakteristike ovale që krijon një ambient komod si fole për fëmijën tuaj
  • Krevat fleksibël që rritet së bashku me fëmijën, nga mosha 0-10 vjeҫ
  • Rregulluesit e lartësis së dyshekut bëjnë të mundur lëvizjen e fëmijës në mënyrë më të rehatshme
  • Rrotat të pajisur me frena, lejojnë lëvizjen me lehtësi nga dhoma në dhomë
  • I bërë me dru ahu të qëndrueshëm
  • Dysheku është i përbërë me shkumë rezistente ndaj presionit, është hipoalergjik dhe ka një mbulesë që mund të hiqet lehtësisht dhe të lahet
  • Fundi i dyshekut është me vrima për qarkullimin maksimal të ajrit
  • Paketa për zgjerimin e krevatit nga Stokke Sleepi Versioni Mini në Stoke Sleepi Krevat shitet veçmas

  Pesha dhe dimensionet:

  • Pesha e krevatit: 16 kg
  • Përmasat e krevatit i montuar: 83 x 87 x 67 cm
  • Një dyshek është i përfshirë

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories