6 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Seti për të porsalindur Stokke® Nomi®- Grey Grey/Blue 15,900 L

  Ndihmësi i vogël i prindërve. Seti Stokke® Nomi® për të sapolindurit është krijuar për t’i siguruar fëmijës tuaj një vend të butë dhe komod në qendër të familjes. Lartësia e ngritur është ideale për të luajtur dhe për të mbajtur kontaktin me fëmijën tuaj. Karrigia Stokke® Nomi® me grupin e bashkangjitur për të sapolindurit është e lehtë për t’u lëvizur nëpër shtëpi. Është me pozicione fleksibël dhe që mund të rregullohen pa probleme midis pozicioneve pothuajse horizontale dhe më të drejta për të përmbushur nevojat në ndryshim të foshnjës tuaj.

  Karakteristikat:

  • Seti për të sapolindurit duhet të përdoret në pozicion horizontal për 8-10 javët e para pas lindjes së foshnjës.
  • Mundëson përdorimin e karriges Stokke® Nomi® që nga lindja
  • Përfshin rripin e sigurisë me 5 pika
  • Me pozicione fleksibël dhe të rregullueshme
  • Përshtatet të gjitha karriget Stokke® Nomi®

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 1.71 kg
  • I përshtatshëm: Nga 0 deri në 6 muajsh
  • Përmasat: 65 x 40 x 40 cm
  • Materiali i veshjes: 15% pambuk, 85% poliester
  • Materiali mbushjes: 100% poliester

  Ka stok

 • Shiriti i lodrave Stokke® Nomi® 4,200 L

  Projektuar për të stimuluar fëmijën tuaj. Shiriti i lodrave Stokke® Nomi® bashkëngjitet lehtësisht mbi setin Stokke® Nomi® për të sapolindurit. Përdorni sythet për të varur deri në 3 nga lodrat e preferuara të vogëlushit tuaj. Jo vetë, argëtues, por inkurajon dhe nxit zhvillimin e aftësive motorike. Mund ta rregulloni lehtësisht duke e palosur përpara ose pas.

  Karakteristikat:

  • Përfshin sythe për të varur deri në 3 lodra
  • Bashkëngjitha dhe shkëputja e lehtë
  • I përshtatshëm që nga lindja
  • Për t’u përdorur në setin Stokke® Nomi® për të sapolindurit

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.13 kg
  • I përshtatshëm: Nga 0 deri në 6 muajsh
  • Përmasat: 40 x 40 x 4 cm

  Ka stok

 • Jastëk për Stokke® Nomi®- Grey/Pink 6,600 L

  Jastëk i butë për karriget Stokke® Nomi®, i  gjithanshëm dhe funksional. Shton butësi dhe mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e poshtme dhe nga pas. Është prodhuar me material poliesteri dhe pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

  Karakteristikat:

  • Shton butësi dhe rehati
  • E kthyeshme, me dy ngjyra për shkathtësi
  • Lehtë për t’u montuar dhe hequr
  • Lahet në makinë
  • Pështatet në perfeksion me karrigen Stokke® Nomi®

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 25 x 1 cm
  • Materiali veshjes: 15% pambuk, 85% poliester
  • Materiali mbushjes: 100% poliester

   

  Ka stok

 • Jastëk për Stokke® Nomi®- Grey/Blue 6,600 L

  Jastëk i butë për karriget Stokke® Nomi®, i  gjithanshëm dhe funksional. Shton butësi dhe mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e poshtme dhe nga pas. Është prodhuar me material poliesteri dhe pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

  Karakteristikat:

  • Shton butësi dhe rehati
  • E kthyeshme, me dy ngjyra për shkathtësi
  • Lehtë për t’u montuar dhe hequr
  • Lahet në makinë
  • Pështatet në perfeksion me karrigen Stokke® Nomi®

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 25 x 1 cm
  • Materiali veshjes: 15% pambuk, 85% poliester
  • Materiali mbushjes: 100% poliester

   

  Ka stok

 • Stokke® Nomi® Baby Set 6,700 L
  AnthraciteBlackGreyWhite

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Stokke® Nomi® . Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia. Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Stokke® Nomi® , e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe.

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm që nga momenti kur fëmija juaj është në gjendje të ulet vetë
  • Ofron mbështetje anash dhe shpine
  • Bashkëngjitet me lehtësi në karrige
  • Pa substanca të dëmshme dhe prej plastike të riciklueshme
  • Përshtatet me të gjitha karriget Stokke® Nomi®

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 22 x 23 x 29 cm
  • Pesha: 0.29 kg
  • Mosha e përshtatshme: 6-36 muajsh
 • Karrige Stokke® Nomi® 27,800 L
  Nomi® Black BlackNomi® Natural AnthraciteNomi® Natural GreyNomi® Natural White

  Karrigia Stokke® Nomi® mund të përdoret që nga lindja dhe gjatë gjithë jetës.  Është një karrige e rehatshme për të gjithë, pavarësisht nga mosha. Vjen me një dizajn praktik, kombinime perfekte ngjyrash dhe që përshtatet me pothuajse të gjitha veprimtaritë. Montohet me shumë lehtësi, është fleksibël dhe mund të përdoret kudo në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet kudo, në tryezën e ngrënies apo në çdo kënd të shtëpisë
  • Mbështetje e qëndrueshme e këmbës
  • Dizajn ergonomik
  • Ofron rehati dhe qëndrueshmëri
  • Lartësi e rregullueshme
  • Me konstruksion druri dhe mban deri në 150 kg
  • Vjen me dizajn të këndshëm

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 59 x 52 x 83.5 cm
  • Pesha: 4.68 kg
  • Mosha e përshtatshme: Nga +0 muajsh
  • Pesha mbajtëse:  Deri në 150 kg

   

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories