Kategori e dedikuar kujdesit për vogëlushët gjatë kohës më të adhurueshme, banjos. Produktet janë përzgjedhur me kujdes për funksionalitetin e tyre, cilësinë e materialeve (pa materiale të dëmshme) dhe mbi të gjitha sigurinë maksimale që ofrojnë.

Gama e produkteve që sjell Bee Kids është e larmishme duke filluar nga Stokke Flexi Bath, Stokke Flexi Bath Newborn Support, organizueset e tualetit dhe setet e lojrave të kohës së banjos. Falë këtyre produkteve koha e banjos do kthehet në argëtuese si për vogëlushët, po ashtu edhe për prindërit.

5 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Leander Topper Cappuccino 2,500 L

  Leander Topper, i bërë prej pambuku të butë organik, është projektuar posaçërisht për t’iu përshtatur dyshekëve të ndërrimit Leander Matty™ dhe Leander Wally™. Përdoreni pjesën e sipërme si një peshqir të vogël, ose vendoseni nën fëmijën tuaj kur ndërroni pelenën për një ndjenjë më të rehatshme dhe më komode. Pjesa e sipërme mbron tapetin tuaj të ndërrimit dhe ju ndihmon në rast pakujdesish të vogla.

  Karakteristikat:

  • I butë dhe komod
  • E than dhe e ngroh trupin
  • Mund të përdoret si peshqir
  • Topper i përshtatet tapetit të ndërrimit Matty
  • I përshtatet dyshekëve të ndërrimit Leander Matty™ dhe Leander Wally™
  • Mund të lahet në 40°C

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 45 x 65 cm
  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Pesha: 0.15 kg

   

  Ka stok

 • Leander Topper Sage Green 2,500 L

  Leander Topper, i bërë prej pambuku të butë organik, është projektuar posaçërisht për t’iu përshtatur dyshekëve të ndërrimit Leander Matty™ dhe Leander Wally™. Përdoreni pjesën e sipërme si një peshqir të vogël, ose vendoseni nën fëmijën tuaj kur ndërroni pelenën për një ndjenjë më të rehatshme dhe më komode. Pjesa e sipërme mbron tapetin tuaj të ndërrimit dhe ju ndihmon në rast pakujdesish të vogla.

  Karakteristikat:

  • I butë dhe komod
  • E than dhe e ngroh trupin
  • Mund të përdoret si peshqir
  • Topper i përshtatet tapetit të ndërrimit Matty
  • I përshtatet dyshekëve të ndërrimit Leander Matty™ dhe Leander Wally™
  • Mund të lahet në 40°C

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 45 x 65 cm
  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Pesha: 0.15 kg

   

  Ka stok

 • Mbështetja e banjës Angelcare 4,000 L

  Mbështetja e banjës Angelcare është e përshtatshme nga të porsalindurit deri në 6 muaj ose afërsisht 9 kg. Bërë nga materiali i qëndrueshëm, kundër mykut, mbështetësja e banjës së foshnjës është e lehtë për t’u pastruar në përputhje me të gjitha rregullat e higjienës së foshnjës. E bën larjen shumë argëtuese dhe komode. Ka një shtresë materiali të butë TPE, i cili nxehet shumë shpejt në temperaturën e trupit të foshnjës dhe ujin e banjës.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshme nga të porsalindurit deri në 6 muaj ose afërsisht 9 kg
  • Bërë nga materiali i qëndrueshëm kundër mykut
  • Ka një shtresë materiali të butë TPE
  • Materiali rrjetë lejon kullimin e lehtë të ujit dhe rrjedhimisht tharjen e shpejtë
  • Nuk ka nevojë për montim

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 50.8 x 23.52 x 20.32 cm
  • Pesha maksimale: 9 kg

  Ka stok

 • Koshi organizues tualeti Xhungla 5,300 L

  Të mbash gjërat tualetit të organizuara ndonjëherë është e vështirë, por me koshin organizues të Petit Praia tani është më e thjeshtë. Ju mundëson të mbani të organizuara, madje është perfekt për ruajtjen e lodrave të tuualetit ose aksesorë të tualetit. Ofron një dizenjo të këndshme dhe funksionale, që  mund ta palosni dhe pastroni lehtësisht. Ofron tre ndarje të brendshme dhe dy kapëse anësore.

  Karakteristikat:

  • Organizues dhe mbajtës i aksesorëve të ndryshëm të tualetit
  • Perfekt për ruajtjen e lodrave dhe aksesorëve
  • Mban gjërat e organizuara në tualet
  • Ka dy mbajtëse për ta lëvizur

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 25 x 31 x 14 cm
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

 • Koshi organizues tualeti Garden 5,300 L

  Të mbash gjërat tualetit të organizuara ndonjëherë është e vështirë, por me koshin organizues të Petit Praia tani është më e thjeshtë. Ju mundëson të mbani të organizuara, madje është perfekt për ruajtjen e lodrave të tuualetit ose aksesorë të tualetit. Ofron një dizenjo të këndshme dhe funksionale, që  mund ta palosni dhe pastroni lehtësisht. Ofron tre ndarje të brendshme dhe dy kapëse anësore.

  Karakteristikat:

  • Organizues dhe mbajtës i aksesorëve të ndryshëm të tualetit
  • Perfekt për ruajtjen e lodrave dhe aksesorëve
  • Mban gjërat e organizuara në tualet
  • Ka dy mbajtëse për ta lëvizur

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 25 x 31 x 14 cm
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories