17 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Kangur Move 3D Mesh Grey 19,800 L

  Move 3D Mesh  është projektuar për prindërit që duan të dalin me fëmijën dhe kanë nevojë për një mbajtëse të rehatshme për fëmijë. Përmban mbështetje të integruar të shpinës, një rrip beli dhe rripa shpatullash të mbushura që ofrojnë lehtësim presioni. Rrjeta e butë dhe e ajrosur e mban fëmijën të freskët dhe të rehatshëm ndërsa është në mbajtëse. Mbështetja e kokës, pozicioni i këmbës dhe gjatësia janë të rregullueshme, duke i dhënë fëmijës suaj mbështetjen e duhur dhe rehati makimase. Kanguri BabyBjorn është ergonomik dhe i butë, një zgjedhje e zgjuar që do bëjë të mundur shtimin e afrimitetit prind-fëmijë që në ditët e para. 

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm nga të porsalindurit deri  në 15 muajsh
  • I butë dhe fleksibël
  • Materiali rrjetë mundëson ajrosje më të mirë dhe mos djersitje
  • Mbështetje e integruar e shpinës
  • Stabilitet, rehati dhe butësi e jashtëzakonshme
  • Pozicionim mbajtës me tre pozicione të ndryshme
  • Mundësi rregullimi për përmasat mbajtëse
  • Pëlhura e rrjetës është prej 100% poliestër
  • Përmbush certifikim e Oeko-Tex Standard 100

  Të dhëna teknike:

  • Përbërë nga material rrjetë
  • Lahet në lavatriçe me 40 gradë
  • Thahet në proces natyral
  • Nuk duhen përdorur zbardhues

  S’ka stok

 • Napa XL Little Water Whale (2 copë) 3,900 L

  Seti i napave XL të koleksionit Little Water Whale për vajza, vjen me një material 100% pambuk dhe lehtësissht i ajrosshëm, duke e bërë produktin super të butë për lëkurën delikate të të vegjëlve tuaj. Mund të përdoren si një pelenë, mbulesë e butë ose çfarëdo përdorimi që do ju nevojitet. Seti vjen me dy dizajne të ndryshme shumë të këndshme dhe me ngjyra të kombinuara në mënyrë perfekte. Falë materialit cilësor, napat qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta.

  Karakteristikat:

  • Ky set përmban 2 napa XL me dizajne të ndryshme
  • Janë të bëra nga material 100% pambuk
  • Janë super të buta
  • Perfekte për lëkurën delikate të të vegjëlve
  • Janë multifunksionale
  • Qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta
  • Të përshtatshme për të sapolindurit

  Të dhëna teknike:

  • Sasia: 2 copë
  • Përmasa: 120 x 120 cm
  • Larja: Në cikël në 60°C

  Ka stok

 • Kapele për vogëlushë – Vijat gri/ E bardhë 3,500 L
  3- 6 muajsh7-18 muajsh19-36 muajsh

  Kapele uniseks për vogëlushë, me ngjyrë të nuancës së bardhë dhe printe vijash gri, e përshtatshme për vogëlushët e moshës nga 3 deri në 36 muajsh. Kapelja e bërë me materiale 100% poliestër e ricikluar mbron vogëlushët nga rrezet e dëmshme të diellit falë mbrojtjes UV 80. Materiali mundëson që lagështia të thahet shpejt  dhe rripi elastik siguron rehati maksimale edhe kur janë në lëvizje.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga poliestër i ricikluar
  • Model me rripa për ta mbajtur në mënyrë perfekte
  • Perfekte për mbrojtjen e vogëlushëve nga rrezet e diellit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% poliestër e ricikluar
  • Mosha: 3- 6/ 7-18/ 19-36 muajsh
 • Çuç Sky Blue/Baby Blue +0 muajsh (2 copë) 1,300 L

  Çuçi origjinal BIBS është në treg për më shumë se 40 vjet. Vjen me një mburojë të rrumbullakët BIBS me tre vrima ventilimi dhe unazën e dorezës të rrumbullakët. Thitha është e rrumbullakët dhe i ngjan formës dhe madhësisë së gjirit të nënës për t’i ofruar rehati vogëlushëve tuaj. Është plotësisht i rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura, +0 muajsh. Paketimi prej 2 copësh vjen me dy ngjyra të ndryshme, me material lateks gome natyrale. Janë projektuar dhe prodhuar në Danimarkë dhe plotësojnë të gjitha certifikimet dhe standartet europiane.

  Karakteristikat:

  • Paketim prej 2 copë
  • Bërë nga goma natyrale
  • Me dy ngjyra të ndryshme
  • I rekomanduar nga mamitë për të mbështetur ushqyerjen natyrale me gji
  • Pa BPA, PVC dhe ftalate
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Përmbush standartin europian  EN 1400+A2

  Të dhënat teknike:

  • Madhësia: Nr. 1
  • Mosha: +0 muajsh
 • Çuç Sand/Pistachio +0 muajsh (2 copë) 1,300 L

  Çuçi origjinal BIBS është në treg për më shumë se 40 vjet. Vjen me një mburojë të rrumbullakët BIBS me tre vrima ventilimi dhe unazën e dorezës të rrumbullakët. Thitha është e rrumbullakët dhe i ngjan formës dhe madhësisë së gjirit të nënës për t’i ofruar rehati vogëlushëve tuaj. Është plotësisht i rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura, +0 muajsh. Paketimi prej 2 copësh vjen me dy ngjyra të ndryshme, me material lateks gome natyrale. Janë projektuar dhe prodhuar në Danimarkë dhe plotësojnë të gjitha certifikimet dhe standartet europiane.

  Karakteristikat:

  • Paketim prej 2 copë
  • Bërë nga goma natyrale
  • Me dy ngjyra të ndryshme
  • I rekomanduar nga mamitë për të mbështetur ushqyerjen natyrale me gji
  • Pa BPA, PVC dhe ftalate
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Përmbush standartin europian  EN 1400+A2

  Të dhënat teknike:

  • Madhësia: Nr. 1
  • Mosha: +0 muajsh
 • Tabaka Stokke®- E Zezë 7,200 L

  Tabakaja Stokke e bën karrigen tuaj Tripp Trapp të përshtatshme për ngrënie. Tabakaja është zgjidhja ideale kur duhet të ushqeni shpejt fëmijën tuaj, ose kur nuk ka hapësirë ​​të mjaftueshme në tryezën e përbashkët. Vogëlushët mund ta përdorin si hapësirë për të ngrënë dhe luajtur. Linjat e pastra të dizajnit skandinav të tabakasë Stokke plotësojnë më së miri karriget Tripp Trapp duke i shtuar funksionalitetin dhe vlerën.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshëm për fëmijët nga 6 muajsh deri në 3 vjeç
  • E përbërë nga material plastik pa BPA
  • Pastrohet lehtë
  • E projektuar dhe e përshtatshme me karrigen Stokke Tripp Trap

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 44 x 41 x 4 cm
  • Pesha: 0.7 kg

  Ka stok

 • Ushqyes silikoni Green/Blue 1,800 L

  Mbështjellja e butë prej silikoni u mundëson vogëlushëve të vetëushqehen me fruta ose perime përmes vrimave të vogla. Është ideale për t`u përdorur nga prinderit para dhe gjatë procesit të daljes së dhëmbëve tek foshnjet. Struktura e saj e mundëson vetë rrjedhjen e ushqimit drejt pjesës me vrima. Doreza rrethore e vogël e bën perfekte për tu kapur dhe mbajtur nga vogëlushët tuaj. Montohet lehtë dhe pastrohet shumë thjeshtë. Është e rekomandueshme për vogëlushët mbi 6 muajsh. Nuk përmban lëndë të dëmshme, pa BPA, pa PVC dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Mbështjellja e butë prej silikoni u mundëson vogëlushëve të vetëushqehen
  • Mund të përdoret  për daljen e dhëmbëve tek foshnjat
  • Montohet lehtë
  • Mbahet pa problem nga vogëlushët
  • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë
  • Nuk përmban lëndë të dëmshme, pa BPA, pa PVC dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e rekomanduar: + 6 muajsh

  Këshilla për larjen:

  • Lajeni mirë para përdorimit fillestar dhe pas çdo përdorimi
  • Lajeni secilën pjesë veç e veç
  • Mund ta lani me larësin e enëve ose sapun, me ujë të ngrohtë
  • MOS e përdorni në mikrovalë
  • MOS e vloni ose sterilizoni

  Ka stok

 • Gushore Gri 2,000 L

  Gushore, gri, e cila vjen me një dizajn unik. Nuk mbërthehet në qafë por në pjesën e shpatullave me anë të rripave. Ky dizajn është menduar që vogëlushët të mos kenë ndikime në qafë dhe ti shijojnë plotësisht vaktet e tyre. Gjithashtu ndërsa ushqehen mos ta heqin gushoren pafundësisht. Pastrohet me lehtësi dhe mblidhet për tu mbajtur kudo, pa prishur formën dhe funskionin.

  Karakteristikat:

  • Gushore e cila vjen me një dizajn unik
  • Mbërthehet me rripa në shpatulla
  • Janë projektuar për të mos dëmtuar vogëlushët, veçanësisht qafën
  • Pastrohet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Materiali: 100% silikon

  Ka stok

 • Çuç silikoni natyral +3 muajsh 1,500 L

  Flexy soothers  vjen me dizajn ergonomik.  Butësia e tij përshtatet rreth hundës dhe mjekrës së foshnjës tuaj për të qëndruar në vend dhe për të parandaluar rënien e tij. I siguron foshnjës rehatinë maksimale dhe parandalon në mënyrë efektive acarimin falë ajrosjes. Flexy soothers është i butë dhe me formë të rrumbullakosur, që e bën këtë biberon fallco të përsosur për foshnjat që ushqehen me gji dhe të porsalindurit. Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e thithkave.

  Karakteristikat:

  • Bërë me silikon higjenik natyral
  • I përmbahet udhëzimeve të Akademisë Amerikane të Pediatrisë për biberona të sigurt
  • Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e thithkave
  • I siguron foshnjës rehatinë maksimale dhe parandalon në mënyrë efektive acarimin

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 2 copë
  • Mosha: +3 muajsh
  • Ngjyra: E bardhë

  S’ka stok

 • Shishe silikoni- jeshile 2,300 L

  Përvoja e një shisheje silikoni me një shtrydhje të butë, si gjiri, siguron një kalim thuajse të padallueshëm në ushqyerjen me shishe, ose kur kombinohet me ushqyerjen me gji pa merakun e konfuzionit. Shishja përmban një bazë të qëndrueshme që parandalon derdhjet. Dizajni fleksibël, me qafë të gjerë, është i lehtë për tu pastruar. Mund të sterilizohet në sterilizuesin me avull me mikrovalë. Dizajni  funksional dhe kompakt vjen në versionin 9 oz, kështu që vogëlushi juaj mund të vazhdojë të përdorë shishen e tyre të preferuar ndërsa rriten.

  Karakteristikat:

  • Bërë me silikon higjenik natyral, të cilësisë së ushqimit, pa BPA, pa plumb dhe pa PVC
  • Fituese e çmimeve Flexy Silicone Baby Bottle që ofron përvojën  e ushqyerjes
  • Silikoni ultra i butë, i ngjashëm me gjirin, e bën më të lehtë se kurrë kalimin ushqimit të  foshnjës thuajse të padallueshëm mes gjirit të nënës dhe shishes

   

  Ka stok

 • Squirt – Mbajtës Ushqimi & Lugë 2në1 Rozë 2,300 L

  Squirt nuk është vetëm një lugë, por është një “zbulim”.  Ju mundëson të merrni ushqim me vete për vogëlushët, duke ju menjanuar mbajtës të tjerë dhe e paketon në një aksesor të vetëm. Edhe ushques edhe mbajtës ushqimi në një të vetëm. Ju thjeshton organizimin dhe nuk është e përbërë nga materiale të dëmshme ndaj fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • E përkryer për ushqyerjen e të vegjëlve për fazën 1 ose 2
  • Mbahet lehtë dhe mban deri në 90 ml ushqim
  • Perfekte për shëtitje të shkurtra
  • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë
  • Mosha e rekomanduar: + 4 muajsh
  • Bërë pa BPA ose PVC
  • Përmasat: 5 x 18 x 9.7

  Këshilla për larjen:

  • Lajeni mirë para përdorimit fillestar dhe pas çdo përdorimi
  • Lajeni secilën pjesë veç e veç
  • Mund ta lani me larësin e enëve ose sapun, me ujë të ngrohtë
  • MOS e përdorni në mikrovalë
  • MOS e vloni ose sterilizoni

   

  Ka stok

 • Rosaket e ujit 1,900 L

  Seti me 5 rosakë për lojrat e tualetity përveç se janë shumë të këndshëm dhe argëtues, janë plotësisht të sigurt për të vegjlit tuaj sepse nuk kanë përmbajtje të dëmshme. Ato janë aq të bukura sa që edhe nëse nuk është koha e banjës, do të duken shkëlqyeshëm në banjë.

  Karakteristikat: 

  • Argëtuese dhe të këndshme
  • Të përshtatshme për kohën e banjos
  • Pa materiale të dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Rripi Sigurues Stokke® – Bezhë 5,900 L

  Rripi sigurues, Stokke® Bezhë,  është lehtësisht i rregullueshëm dhe është projektuar me kujdes me pesë pika. Ju lutemi mos harroni të mos e lini kurrë fëmijën tuaj pa mbikëqyrje. Përshtatet shpejt dhe lehtë. Gjithashtu pastrohet shumë thjeshtë dhe ka material të fortë.

  Karakteristikat:

  • I lehtë për t’u përdorur
  • Projektuar me 5 pika dhe rripa të rregullueshëm
  • Bërë nga najloni i qëndrueshëm, i lehtë për tu larë
  • Asnjë substancë e dëmshme, pa BPA
  • Mund të përdoret vetëm me Setin e Foshnjës Tripp Trapp® në karrigen Tripp Trapp®.

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.2 kg
  • I përshtatshëm 6- 36 muajsh

  Ka stok

 • Mbajtës Për Perden Stokke® Sleepi™ – Natyral 5,800 L

  Mbajtësja e perdes së Stokke® Sleepi™ është projektuar për krijuar një mjedis qetësues për fëmijën tuaj. Me mbajtësin ju mund të përdorni mbulesën e Stokke® Sleepi për të larguar dritën e tepërt dhe për ti siguruar vogëlushëve tuaj një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm gjumi. Stokke® Sleepi™ Drape Rod mund të përdoret në krevatet Stokke® Sleepi dhe djepet Stokke®

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis qetësues për vogëlushët tuaj
  • Montim i lehtë në krevatin Stokke
  • Bërë nga druri i fortë ahu për qëndrueshmëri
  • Ka një vrimë të shpuar për të lidhur një celular
  Të dhënat teknike:
  • Pesha: 0.7 kg

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Star Silver 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Tripp Trapp Baby Set- Warm Red 6,700 L

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Tripp Trapp. Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia.

  Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Tripp Trapp, e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe dhe të lini thjeshtë karrigen revolucionare Tripp Trapp, e cila i ofron më shumë liri në lëvizje dhe më shumë pavarësi në qëndrimin e fëmijës ulur.

  Karakteristikat:

  • I jep fëmijës liri në lëvizje, por duke i penguar mundësinë e daljes vetë nga karrigia
  • Krijon lehtësi në uljen apo ngritjen e fëmijës nga karrigia.
  • I përshtatshëm deri në moshën 3- vjeҫare, ose deri në 15 kg

  Ka stok

 • Karrige Tripp Trapp- Warm Red 27,800 L

  Karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Karrigia Tripp Trapp është një karrige revolucionare, e dizenjuar nga Peter Opsvik, i cili zhvilloi kategorinë e karrigeve për fëmijë që në vitin 1972. Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës. Gjithashtu opsioni i rregullimit të lartësisë së këmbëve i shton komoditetin e qëndrimit në karrige.

  Karakteristikat:

  • Fëmija juaj mund të ulet pranë jush në tavolinë, për të shijuar vaktet së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
  • Dizajni i saj karakteristik klasik nuk do të stonojë me arredimin
  • Modifikimi unik i uljes dhe i këmbëve
  • Siguron mbështetje për shpinën dhe këmbët për ҫdo moshë ​
  • Konstruksion me dru ahu
  • Variacion ngjyrash që mund të përshtaten me çdo dekor apo mobilim

  Të dhëna teknike:

  • Mund të mbajë deri në 136 kg peshë
  • Përmasat: 49 x 79 x 46 cm ​

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories