8 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Xhup dimëror – Explorer 1,980 L
  8 vjeç11 vjeç12 vjeç

  Xhup dimëror nga Name It për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me tre ngjyra të ndryshme. Përshtatet më së miri me veshje sportive për ditët e ftohta dhe me shi. Xhupi ka mëngë elastike dhe kapuç i cili mund të hiqet. Ai është gjithashtu i papërshkrueshëm nga uji, ka një mbyllje me zinxhir dhe dy xhepa anësore. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore dhe garantojnë ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 8 – 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup – Utility wear 2,340 L
  8 vjeç10 vjeç11 vjeç12 vjeç14 vjeç

  Xhup dimëror nga Name It për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me 2 ngjyra të ndryshme. Përshtatet më së miri me veshje sportive për ditët e ftohta dhe me shi. Xhupi ka mëngë elastike dhe kapuç i cili mund të hiqet. Ai është gjithashtu i papërshkrueshëm nga uji, ka një mbyllje me zinxhir dhe perçina si dhe dy xhepa me kapak. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore dhe garantojnë ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 8 – 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup – Olive green 1,620 L1,740 L
  4 vjeç5 vjeç8 vjeç9 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 14 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror – Navy blue 1,380 L
  11 vjeç12 vjeç13 vjeç

  Xhupi dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me detaje anësore dhe ngjyrë blu të errët. Perfekt për ditët e ftohta me shi, ai ka mëngë elastike për mbrojtje maksimale nga era, është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kapuç i cili mund të hiqet. Xhupi mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa anësor. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 8 deri në 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup për vajza – Blu 3,150 L
  5 vjeç6 vjeç

  Xhup për vajza me kapuç dhe mëngë elastike. Materiale cilësore që sigurojnë butësi dhe ngrohtësi maksimale. Ky xhup me stil klasik dimëror kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e stinës. Stilojeni me një shall me ngjyrë të çelur për një veshje të rehatshme dhe plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhup për vajza blu
  • Me kapuç dhe mëngë elastike
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Material i ajrosshëm

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 5 – 6 vjeç
 • Xhup & jelek 2 në 1 – Ochre/Grey 5,250 L
  12 vjeç

  Xhaketë 2 në 1 për djem. Mund të përdoret në anën gri apo në anën ngjyrë mustardë. Karakteristikë e veçantë e kësaj xhakete është që mund të kthehet lehtësisht në një jelek pa mëngë për t’u përdorur në ditët më të ngrohta, mjafton të shkëpusni mëngët.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dhe jelek 2 në 1 për djem
  • Mëngët mund të shkëputen për t’a kthyer në një jelek
  • Mund të vishet nga ana gri ose nga ana në ngjyrë mustardë
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali i ajrosshëm nuk lejon nuk lejon mbinxehjen apo djerësitjen
  • I përshtatshëm në disa stinë të vitit

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12 vjeç
  • Materiali:  Pambuk & poliestër
 • Xhup uniseks – Cosmos Navy 3,870 L
  0- 3 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparmë  dhe mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
 • Pramsuit Navy – Xhup & footmuff 4,470 L4,800 L
  0- 3 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Kostumi i karrocës me printe yjesh nga Bonnie Mob është një sistem 2 në 1 i përbërë prej një xhupi klasik dhe një footmuff i cili mund të bashkohet me xhupin me anë të dy kapëseve duke e kthyer kështu në një veshje të kompletuar nga koka tek këmbët për shëtitjet me karrocë në ditët e ftohta të dimrit. Mund të vendoset gjithashtu në sediljet e makinës ashtu si në karrocë me anë të një hapësire në pjesën e këmbëve në të cilën do kalojnë rripat mbërthyes. Xhupi ka një kapuç komod të veshur me lesh dhe kompletohet nga një palë dorashka që mund të lidhen me mëngët e xhupit.

  Karakteristikat:

  • Xhup me kapuç dhe dorashka & footmuff
  • I përshtatshëm për vajza dhe djem
  • Kompletohet me një thes të ngrohtë për pjesën e poshtme të trupit që lidhet bashkeë me xhupin në karrocë
  • Nëse hiqet pjesa e poshtme tek këmbët kthehet në një xhup normal
  • Mbyllet nga para me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj erës dhe temperaturave të ulëta
  • I rehatshëm dhe super i ngrohtë

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Pesha: 400 gr
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories