30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Peshqir Leander Hoodie Sage Green (80 x 80 cm) 4,100 L

  Peshqir me kapuç, sjellë nga marka Leander ngjyrë nuance jeshile, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk organik, përthith shpejt lagështirën dhe  nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që vogëlushët të mbështillen plotësisht.

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 40 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 80 x 80 cm

  Ka stok

 • Ka stok

 • Qilim Rozë Inka për fëmijët 12,400 L

  Qilim i krijuar posaçërisht për nevojat e më të vegjëlve, për një hapësirë të tyre komode, e cila është veçanërisht e rëndësishme për fëmijët. Dizenjo e bukur dhe ngjyra e bëjnë perfekte për sipërfaqe loje të përshtatshme për fëmijët. Falë materialit,  lahet lehtësisht  në 30 gradë në makinën tuaj larëse. Përveç kësaj, ndjesia jashtëzakonisht e butë i fton ata të përqafohen dhe të ëndërrojnë në një atmosferë super komode.

  Karakateristikat:

  • Qilim i krijuar posaçërisht për nevojat e më të vegjëlve
  • Falë butësisë tyre ofrojnë një hapësirë komode
  • Perfekte për sipërfaqe loje të përshtatshme
  • Falë materialit,  lahet lehtësisht  në 30 gradë në makinën tuaj larëse

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Forma: Rrethore

  Ka stok

 • Koshi i pelenave Angelcare 4,000 L

  Koshi i pelenave Angelcare është një mënyrë e përshtatshme dhe higjienike për hedhjen e pelenave të pista. Përmban teknologjinë Air-Seal të krijuar për të mbajtur larg erën e keqe dhe mbi të gjitha është tejet i thjeshtë në përdorim. Përdor një qese penguese me shumë shtresa në kasetën e rimbushjes e cila mban larg erën e keqe.

  Karakteristikat:

  • Përmban teknologjinë Air-Seal
  • Mënyrë e përshtatshme dhe higjienike për hedhjen e pelenave të pista
  • E bën ndërrimin e pelenave më të lehtë se kurrë
  • Një kasetë e vetme zgjat mesatarisht deri në 28 ditë
  • Është miqësor ndaj mjedisit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 49 x 24.5 x 27.5 cm

  Ka stok

 • Kamera & Pajisje sensori Angelcares 37,400 L

  Kamera & Monitori i lëvizjes së bebeve 3-në-1 Angelcare  Pajisja e sensorit të lëvizjes ju qetëson, duke ju njoftuar vetëm nëse nuk janë kapur lëvizje për 20 sekonda. Videoja është sjellë tek ju nëpërmjet një ekrani video 4.3 inç, i cili gjithashtu ofron vizion nate me infra të kuqe. Sensori arrin të kapë lëvizjet pa krijuar prekje me fëmijën. Kamera vjen edhe me version zmadhimi dhe mund të vendoset kudo, edhe në mur. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturë falë sinjalizimit në ekran. Komunikimi audio është me dy mënyra, edhe dëgjoni, por edhe komunikoni me vogëlushin tuaj.

  Karakteristikat:

  • Kamera dhe pajisej sensoriale
  • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
  • Sensori kap lëvizje pa prekur vogëlushët
  • Videoja shfaqet në ekranin e madh të butonit me prekje LED 4.3 inç
  • Monitorim të temperaturës së dhomës
  • Kamera ofron vizion nate me infra të kuqe

  Ka stok

 • Lodër kujdesi për dhëmbët- Rose/Lilac 4,900 L

  Lodër e vogël, e cila mund të shërbejë edhe si qetësues për mishrat e dhëmbëve është e përshtatshme nga mosha +3 muajsh. Lodra e projektuar nga materiale dru të papërpunuar dhe mne rruaza silikoni, pa BPA. jo toksike dhe mund të përtypet në mënyrë të sigurt nga vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Qetëson dhimbjen dhe kruajtjen e mishrave të dhëmbëve
  • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve të rinj
  • I përsosur për stimulimin e shqisave
  • Material 100% i sigurtë
  • Formë e hapur për tu kapur lehtësisht nga duart e bebeve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 muajsh
  • Materiali: Dru i papërpunuar dhe 100% silikon ushqimor

  Ka stok

 • Mbajtëse çuçi- Smoke Grey 2,000 L

  Mbajtës silikoni për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël. Është higjienike, e sigurt, e lehtë për t’u pastruar dhe e sterilizueshme. Vjen me një unazë për ta bashkëngjitur në çantë ose dorezë karroceje.

  Karakteristikat:

  • Mbajtës silikoni
  • Për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël
  • Është higjienike dhe e sigurt
  • E butë dhe elastike
  • Bërë nga 100% silikon ushqimor
  • Pa BPA, PVC, toksina dhe ftalate

  Ka stok

 • Mbajtëse çuçi- Cloud Grey 2,000 L

  Mbajtës silikoni për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël. Është higjienike, e sigurt, e lehtë për t’u pastruar dhe e sterilizueshme. Vjen me një unazë për ta bashkëngjitur në çantë ose dorezë karroceje.

  Karakteristikat:

  • Mbajtës silikoni
  • Për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël
  • Është higjienike dhe e sigurt
  • E butë dhe elastike
  • Bërë nga 100% silikon ushqimor
  • Pa BPA, PVC, toksina dhe ftalate

  Ka stok

 • Mbajtëse çuçi- Sky Blue 2,000 L

  Mbajtës silikoni për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël. Është higjienike, e sigurt, e lehtë për t’u pastruar dhe e sterilizueshme. Vjen me një unazë për ta bashkëngjitur në çantë ose dorezë karroceje.

  Karakteristikat:

  • Mbajtës silikoni
  • Për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël
  • Është higjienike dhe e sigurt
  • E butë dhe elastike
  • Bërë nga 100% silikon ushqimor
  • Pa BPA, PVC, toksina dhe ftalate

  Ka stok

 • Lëkundëse- Bliss mesh Grey/Beige 29,400 L

  BabyBjörn Bouncer Soft Mesh është ergonomik dhe mund të përdoret për disa vite! Falë sediljes së butë dhe mbështjellëse, është ideale që në ditët e para të jetës për fëmijë nga 3,5 kg ose 53 cm. Lëkundësja  ofron mbështetje të mirë për qafën dhe shpinën e foshnjës, ndërsa ndenjësja prej pëlhure përshtatet me trupin e foshnjës dhe e shpërndan peshën në mënyrë të barabartë. Lëvizjet e fëmijës e bëjnë atë të lëkundet, pa përdorur bateri. Fëmija relaksohet me lëvizjen dhe stërvit në mënyrë natyrale aftësitë e tij motorike si dhe zhvillon aftësitë ekuilibruese. Lëkundësja nuk lëviz nëse bebi nuk është duke lëvizur. Kjo do të thotë që bebi mund ta bëjë gjumin e qetë dhe nëse zgjohet mund ta lëkundë vetë veten për të fjetur sërish.

  Karakteristikat:

  • I përshatshëm për fëmijë të porsalindur deri në 2 vjeç ose deri ne 13 kilogram
  • Promovon aftësinë e lëvizjes dhe të ekuilibrit
  • Përshtatet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës
  • Mundësi zgjedhje midis tre pozicioneve: Lojë, pushim, gjumë
  • Materiali rrjetë parandalon djersitjen e vogelushëve
  • Përputhet me standardin evropian EN12790
  • Mosha: 0 – 3 vjeç ose 3.5 kg/53 cm – 13 kg

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet e hapur: 58 x 89 x 39 cm
  • Dimensionet e palosur: 11 x 89 x 39 cm
  • Pesha e lëkundëses: përafërsisht 2,3 kg
  • Pesha minimale mbajtëse: 3.5 kg
  • Pesha maksimale mbajtëse: 13 kg
  • Copa lahet në lavatriҫe me 40°C

  Ka stok

 • Peshqir me kapuç Petit Praia 6,000 L

  Peshqir me kapuç, me formë lepurushi, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, përthith shpejt lagështurën dhe  nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që vogëlushët të mbështillen plotësisht.

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 90 x 90 cm
  • Mosha: Nga +0 muajsh deri në 24 muajsh

  Ka stok

 • Dritë nate me bateri Ariu 5,100 L

  Drita e natës Pabobo Lumicolor, e modeluar sipas një ariu polar, ndryshon ngjyrën në varësi të nuancës së objektit që vendoset. Efekti i kameleonit që ndryshon ngjyrën funksionon si një efekt shtesë i lezetshëm në lojërat gjatë ditës, ndërsa natën ariu polar mund të vendoset për të riprodhuar një dritë të zbehtë relaksuese. Kur ngarkohet plotësisht, pajisja funksionon si një dritë gjumi deri në 24 orë dhe është e mundur të planifikoni që drita të fiket automatikisht pas 45 minutash. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet ose nxehet, kështu që mund ta vendosni në shtrat nën batanije nën krahun tuaj për të fjetur.

  Karakteristikat:

  • Ndryshon ngjyrën sipas platformës
  • Sipërfaqe me ndjesi të butë
  • Ndizet deri në 24 orë
  • Fikja automatike (45 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Kabllo karikimi mikro-USB i përfshirë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 8 x 8 x 15 cm
  • Materiali: PVC
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri Aqua effect Blue 7,500 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton panoramikë ujore në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Projektori ka tre faza që ndryshojnë gradualisht që mbështesin ritmin e gjumit dhe gjumit të fëmijës. Ka dy tinguj të ndryshëm dhe periudhë programesh prej 20 ose 40 minutash. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një panoramikë nëujore
  • Dy tinguj të ndryshëm dhe me sensor për kapjen e zhurmave
  • Dy llojë programesh prej 20 dhe 40 minutash
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 27 x 27 x 11 cm
  • Pesha: 0.5 kg
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri Ylli Bezhë 4,900 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton modele yjesh që ndryshojnë ngjyrën (blu, jeshile ose portokalli) në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Ekzistojnë dy vëllime të zgjedhura për tingullin që luhet, ose është gjithashtu e mundur të çaktivizoni plotësisht muzikën. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një model ylli që ndryshon ngjyrën në tavan
  • Luan një ninullë ose zhurmë qetësuese
  • Fikja automatike (15 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 16 x 16 x 7 cm
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri Breshka Bezhë 4,500 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton modele yjesh që ndryshojnë ngjyrën (blu, jeshile ose portokalli) në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Ekzistojnë dy vëllime të zgjedhura për tingullin që luhet, ose është gjithashtu e mundur të çaktivizoni plotësisht muzikën. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një model ylli që ndryshon ngjyrën në tavan
  • Luan një ninullë ose zhurmë qetësuese
  • Fikja automatike (15 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri Ylli Pink 4,900 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton modele yjesh që ndryshojnë ngjyrën (blu, jeshile ose portokalli) në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Ekzistojnë dy vëllime të zgjedhura për tingullin që luhet, ose është gjithashtu e mundur të çaktivizoni plotësisht muzikën. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një model ylli që ndryshon ngjyrën në tavan
  • Luan një ninullë ose zhurmë qetësuese
  • Fikja automatike (15 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 16 x 16 x 7 cm
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri- Kërpudha Pink 4,900 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton modele yjesh që ndryshojnë ngjyrën (blu, jeshile ose portokalli) në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Ekzistojnë dy vëllime të zgjedhura për tingullin që luhet, ose është gjithashtu e mundur të çaktivizoni plotësisht muzikën. Nëse sensori i pajisjes dëgjon të qarën e një fëmijë, ai rindez projektorin për 22 minuta. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një model ylli që ndryshon ngjyrën në tavan
  • Luan një ninullë ose zhurmë qetësuese
  • Fikja automatike (22 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 16 x 16 x 12 cm
  • Pesha: 230 g
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri- Kërpudha blu 4,900 L

  Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton modele yjesh që ndryshojnë ngjyrën (blu, jeshile ose portokalli) në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Ekzistojnë dy vëllime të zgjedhura për tingullin që luhet, ose është gjithashtu e mundur të çaktivizoni plotësisht muzikën. Nëse sensori i pajisjes dëgjon të qarën e një fëmijë, ai rindez projektorin për 22 minuta. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Pasqyron një model ylli që ndryshon ngjyrën në tavan
  • Luan një ninullë ose zhurmë qetësuese
  • Fikja automatike (22 min)
  • Dritë LED me efikasitet energjetik
  • Nuk nxehet nga sipërfaqja
  • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

  Të dhënat teknike:

  • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Përmasat: 16 x 16 x 12 cm
  • Pesha: 230 g
  • Materiali: plastikë ABS
  • Rekomandimi për moshën: 0+

  Ka stok

 • Gushore Elodi Sweethearts 2,600 L

  Derdhja është e lejuar dhe nuk është aspak problem me gushoren për vogëlushë nga Elodi. Ajo vjen me ilustrime zemrash të këndshme dhe me një shtresë të brëndshme të papërshkueshme nga uji. Nuk duhet të shqetësoheni për rrobat e bebit sepse ato do të qëndrojnë plotësisht të thata.

  Karakteristikat:

  • Gushore me ilustrime zemrash
  • E butë dhe delikate me lëkurën
  • E përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 6 deri ne 18 muajsh
  • E papërshkrueshme nga uji

  Ka stok

 • Rrobëdishamber Elodie Sweethearts 7,500 L

  Rrobëdishamberi nga marka Elodie është një produkt i bukur, i rehatshëm dhe i domosdoshëm, i përsosur si për pas banjës, ashtu edhe për një mëngjes  të së dielës! Është bërë nga një pëlhurë pambuk terry për të qenë i lehtë, i butë dhe delikat në lëkurën e bebes! Butësi që nuk humbet as larje pas larjes! Praktik për tu veshur, ai përmban një rrip të rehatshëm, kopës, kapuç dhe mëngë të gjata. Një përqafim i butë dhe i ëmbël!

  Karakteristikat:

  • Rrobëdishamber për fëmijë
  • Super i butë
  • Pëlhurë 100% pambuk terry
  • Dizajni me printe zemrash
  • Ide e shkëlqyer dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk terry
  • Kujdesi: Lahet në lavatriçe në 70 gradë

  Ka stok

 • Peshqir me kapuç Elodie Mineral Green Bunny (80 x 80 cm) 4,800 L

  Peshqir me kapuç, me formë lepurushi, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, përthith shpejt lagështurën dhe  nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që vogëlushët të mbështillen plotësisht. Produkti është i certifikuar me Oeko-Tex Standard 100, Class 1

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 40 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 80 x 80 cm
  • Mosha: Nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Peshqir me kapuç Elodie Sweethearts (80 x 80 cm) 5,200 L

  Peshqir me kapuç, me printe lulesh zemrash, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, përthith shpejt lagështurën dhe  nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që vogëlushët të mbështillen plotësisht. Produkti është i certifikuar me Oeko-Tex Standard 100, Class 1

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 40 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 80 x 80 cm
  • Mosha: Nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Peshqir me kapuç Elodie Meadow Blossom (80 x 80 cm) 5,200 L

  Peshqir me kapuç, me printe lulesh shumëngjyrëshe, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, përthith shpejt lagështurën dhe  nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që vogëlushët të mbështillen plotësisht. Produkti është i certifikuar me Oeko-Tex Standard 100, Class 1

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 40 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 80 x 80 cm
  • Mosha: Nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Kuti argjendi dhuratë Dhëmbi i parë & Flokët e parë- Blue 4,900 L

  Një set kujtimesh i çmuar e larë me argjend nga BAMBINO BY JULIANA®. E krijuar posaçërisht për të ruajtur dhëmbët dhe floket e parë të fëmijës tuaj si një kujtim i vyer i vegjëlisë. E zbukuruar me me një arush të gdhendur dhe mbishkrimet respektivee. Një ide dhurate e mrekullueshme!

  Karakteristikat:

  • Kuti për të ruajtur dhëmbët dhe flokët e parë të fëmijëve
  • E kompletuar me një kuti dhurate me emrin e markës

  Ka stok

 • Kuti argjendi dhuratë Dhëmbi i parë & Flokët e parë- Pink 4,900 L

  Një set kujtimesh i çmuar e larë me argjend nga BAMBINO BY JULIANA®. E krijuar posaçërisht për të ruajtur dhëmbët dhe floket e parë të fëmijës tuaj si një kujtim i vyer i vegjëlisë. E zbukuruar me me një arush të gdhendur dhe mbishkrimet respektivee. Një ide dhurate e mrekullueshme!

  Karakteristikat:

  • Kuti për të ruajtur dhëmbët dhe flokët e parë të fëmijëve
  • E kompletuar me një kuti dhurate me emrin e markës

  Ka stok

 • Kornizë fotografie Pagëzimi 3,800 L

  Kjo kornizë fotografie është krijuar posaçërisht për të ruajtur më së miri këtë moment të rëndësishëm, pagëzimim në jetën e çdo prindi. Zbukurohet me printe të argjenda dhe shoqëruar me mbishkrimin ” Christening Day”

  Karakteristikat:

  • Kornizë fotografie për të memorizuar momentin e pagëzimi
  • Zbukurohet me printe të argjenda dhe shoqëruar me mbishkrimin ” Christening Day”
  • Mund të varet në mur ose mund të mbështetet në një sipërfaqe të sheshtë

  Të dhëna teknike:

  • Formati i fotografisë: 18 x 13 cm

  Ka stok

 • Topi dekorues Krishtëlindjet e Para 12,000 L

  Çfarë ka më emocionuese se festat e fundvitit dhe akoma më shumë kur ato janë festat e para me vogëlushët tuaj. Ky top dekorues peme vjen i dedikuar për vogëlushët për të simbolizuar krishtëlindjet e para.

  Karakteristikat:

  • Top dekorues për krishtëlindje
  • Vjen me uje të argjenda dhe me mbishkrim
  • Mund të varet kudo

  Të dhëna teknike:

  • Diametri: 7.5 cm

  Ka stok

 • Kornizë fotografie Krishtëlindjet e Para 2,000 L

  Çfarë ka më emocionuese se festate fundvitit dhe akoma më shumë kur ato janë festat e para me vogëlushët tuaj. Kjo kornizë fotografie është krijuar posaçërisht për të ruajtur më së miri këtë moment të vyer në jetën e çdo prindi. Zbukurohet me flokë bore dhe tre ikona, arushin, karroca dhe kali

  Karakteristikat:

  • Kornizë fotografie për të memorizuar krishtëlindjet e para
  • Shoqërohet me ilustrime të bukura  me flokë bore dhe tre ikona, arushin, karroca dhe kali
  • Mund të varet në mur ose mund të mbështetet në një sipërfaqe të sheshtë

  Të dhëna teknike:

  • Formati i fotografisë: 10 x 15 cm

  Ka stok

 • Set me 3 pjesë Kiddish- Jeshile 1,800 L

  Seti Kiddish me lugë, pirun dhe thikë nga Deer Friends është krijuar me forma të rrumbullakosura për të ndihmuar të vegjlit të praktikojnë vetë-ushqyerjen në mënyrë të sigurtë. Përmasat janë të mirë menduara për duart e vogla dhe të provuara tërësisht nga fëmijët. Ky set është i krijuar në Danimarkë me materiale tërësisht të riciklueshme. Produktet janë të veshura me një material super të butë dhe ngjyrat mat përshtaten me të gjitha pjesët e tjera të koleksionit Kiddish.

  Karakteristikat:

  • Set me pirun, lugë dhe thikë për fëmijë
  • Me forma të rrumbullakosura dhe përmasa të përshtatshme për fëmijë të vegjël
  • Mund të lahen në pjatalarëse
  • Rezistente ndaj nxehtësisë deri ne max 70°C

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 13 x 3 x 1 cm
  • Të provuara dhe të çertifikuara me standartet europiane EN 14372 dhe standartet 10/2011 & 1935/2004 për materialet në kontakt me ushqimin

  Ka stok

 • Set ngrënie Kiddish Mint 2,500 L

  Set ushqimi prej silikoni jashtëzakonisht praktik për fëmijët e vegjël. Ato janë të pathyeshme dhe i bëjnë përpjekjet e para për t’u vetë-ushqyer më pak stresuese si për prindërit ashtu edhe për fëmijët. Me kompletin e ngrënies Kiddish nga Done by Deer, vogëlushi juaj do e presë me padurim orarin e ushqimit! Ky set përmban një lugë, një gotë dhe një tas me bord të ngritur. Përmasat janë të menduara posaçërisht për duart e vogla duke nxitur kështu dëshirën për pavarsi. Materialet janë plotësisht të sigurta për fëmijët, të realizuara pa lëndë toksike, pa BPA, PVC dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Set ngrënie i përbërë nga një pjatë, një gotë dhe një lugë
  • Nxit fëmijët të vetë-ushqehen
  • Të realizuara pa lëndë toksike dhe pa BPA, PVC dhe ftalate
  • Janë të lehta, nuk thyhen, nuk rrëshqasin, janë rezistente ndaj nxehtësisë dhe pastrohen lehtësisht
  • Mund të përdoren në furrë, mikrovalë, ngrirje dhe pjatalarëse

  Të dhëna teknike:

  • Diametri i pjatës: 13.5 cm
  • Gjatësia e lugës: 13 cm
  • Diametri i gotës: 6.5 cm
  • Materiali: 100 % silikon ushqimor

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories