Gushore me dekore shumëngjyrëshe që i mbajnë vogëlushët në një humor të mirë, edhe kur ushqehen, pavarësisht nëse ushqehen me gji ose me ushqime për bebe.

BabyBjorn dhe Aden + Anais kanë dizenjuar  koleksione të bukura të gushoreve, të cilat kombinojnë cilësi të lartë 100%  pambuk. Falë kopsave në pjesën e përparme ato mund të përshtaten masave të ndryshme.

Close
Çmimi

S’u gjetën produkte që përputhen me përzgjedhjen tuaj.

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories