5 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Set ujë i aromatizuar & pellush – Paris 7,900 L

  Kjo kuti e bukur dhurate përmban një ujë të aromatizuar dhe një pellush të ëmbël në formën e një gjirafe. Uji i aromatizuar vjen me një aromë qetësuese që përmban ekstrakte organike të kërcellit të qershisë dhe glicerinë natyrale biologjike të nxjerrë nga vajrat karanja ose mahwa (pemë vendase në Indi). Kjo aromë është aroma e fëmijërisë e cila kombinon ëmbëlsinë e luleve të portokallit me butësinë e vaniljes. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale, nuk përmban alkol dhe është i testuar klinikisht për lëkura delikate. Pellushi super  i butë do të shoqërojë vogëlushët që në ditët të tyre të para dhe do të kthehet shumë shpejt në mikun e tyre të ngushtë. Përmasat prej 18 cm e bëjnë atë perfekt për duart e vogla. Ky set nga Sophie la girafe është dhurata e përsosur për lindje dhe baby shower.

  Karakteristikat:

  • Set dhurate me ujë të aromatizuar dhe pellush
  • Aromë e lehtë dhe qetësuese me lule portokalli dhe vanilje
  • E sigurtë për fëmijët e vegjël
  • Pellush i vogël dhe super i butë në formë gjirafe
  • Set dhurate fantastik për lindje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e pellushit: 18 cm
  • Përbërja e ujit të aromatizuar: 97% natyrale
  • Pa alkol
  • Përmbajtja: 100 ml

  Ka stok

 • Set eau de toilette & pellush – Paris 7,900 L

  Kjo kuti e bukur dhurate përmban një parfum dhe një pellush të ëmbël në formën e një gjirafe. Parfumi është i përshtatshëm për nëna dhe fëmijë mbi 5 vjeç, është vegan dhe me 97 % përbërës natyral. Eau de toilette Plush është një aromë shumë e butë dhe qetësuese, e cila është veçanërisht e përshtatshme për nënat shtatzënë që duan të kenë edhe gjatë kësaj periudhe të veçantë në jetën e tyre një aromë trupi të këndshme. Falë përbërësve të tij delikat dhe natyral, ky parfum nuk do të krijojë bezdi dhe marramëndje tek nënat e reja, ato do të adhurojnë aromën e lehtë si ajo e bebeve. Pellushi super  i butë do të shoqërojë vogëlushët që në ditët të tyre të para dhe do të kthehet shumë shpejt në mikun e tyre të ngushtë. Përmasat prej 18 cm e bëjnë atë perfekt për duart e vogla. Ky set nga Sophie la girafe është dhurata e përsosur për lindje dhe baby shower.

  Karakteristikat:

  • Set dhurate me eau de toilette dhe pellush
  • Aromë e lehtë dhe qetësuese me lule portokalli dhe vanilje
  • E sigurtë për fëmijët e vegjël
  • Pellush i vogël dhe super i butë në formë gjirafe
  • Set dhurate fantastik për lindje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e pellushit: 18 cm
  • Përbërja e parfumit: 97% natyrale
  • Pa alkol
  • Përmbajtja: 100 ml

  Ka stok

 • Ujë për kujdesin e lëkurës (30 ml) Sophie la girafe® & Qeramikë 3,400 L

  Ujë për kujdesin e lëkurës (30 ml) Sophie la girafe® & Qeramikë, aromatike për bebe,  pa alkool, shumë delikat dhe me 97% përbërës natyralë. Prodhuar në Francë, nga përbërës organikë, të tillë si vishnja dhe glicerinë natyrale. Mund të përdoret që nga lindja, për të hidratuar dhe parfumuar lëkurën e foshnjës. Gjithashtu është edhe një ide e bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Me një aromë lulesh qetësuese
  • Pa alkool dhe me përbërës natyral
  • Set perfekt për ide dhurate për lindje

  Të dhënat teknike:

  • Përbërja: 97% natyrale

  S’ka stok

 • Eau de toilette La Giraffe – Plush 5,800 L

  Parfum për nëna dhe fëmijë mbi 5 vjeç, vegan dhe me 97% përbërës natyral. Eau de toilette Plush është një aromë shumë e butë dhe qetësuese, e cila është veçanërisht e përshtatshme për nënat shtatzënë që duan të kenë edhe gjatë kësaj periudhe të veçantë në jetën e tyre një aromë trupi të këndshme. Falë përbërësve të tij delikat dhe natyral, ky parfum nuk do të krijojë bezdi dhe marramëndje tek nënat e reja, ato do të adhurojnë aromën e lehtë si ajo e bebeve. Unaza për mishrat e dhëmbëve është një dhuratë ekstra për bebin!

  Karakteristikat:

  • Parfum natyral me aromë lulesh dhe agrumesh
  • I përshtatshëm për nëna shtatzënë dhe fëmijë mbi 5 vjeç
  • E përfshirë një unazë për mishrat e dhëmbëve për bebe
  • Aromë e lehtë dhe qetësuese
  • Dhuratë fantastike për një nënë në pritje

  Të dhënat teknike:

  • Përbërja: 97% natyrale
  • Mosha: + 5 vjeç
  • Përmasa: 100 ml
  • Notat kryesore: Lule portokalli
  • Notat e zemrës: Jasemin
  • Notat bazë: Vanilje

  S’ka stok

 • Ujë i aromatizuar – Paris 5,800 L

  Kjo kuti e bukur dhurate përmban një ujë të aromatizuar dhe një unazë për mishrat e dhëmbëve që mund të përdoret që nga lindja. Uji i aromatizuar vjen me një aromë qetësuese që përmban ekstrakte organike të kërcellit të qershisë dhe glicerinë natyrale biologjike të nxjerrë nga vajrat karanja ose mahwa (pemë vendase në Indi). Kjo aromë është aroma e fëmijërisë e cila kombinon ëmbëlsinë e luleve të portokallit me butësinë e vaniljes. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale, nuk përmban alkol dhe është i testuar klinikisht për lëkura delikate. Unaza e mishrave të dhëmbëve është ideale për qetësimin e foshnjës gjatë fazës së daljes së dhëmbëve kur ato përjetojnë dhimbje dhe kruajtje të vazhdueshme. Materiali është i butë dhe elastik. Ka shumë pjesë të kafshueshme dhe një sipërfaqe me shumë relieve për një masazh të butë të mishrave të dhëmbëve. Unaza është e lehtë dhe e thjeshtë për t’u mbajtur falë unazës së saj, të përshtatshme për duart e vogla të foshnjeve.

  Mund të përdoret që nga lindja për të parfumuar me delikatesë flokët, trupin, rrobat si dhe jastëkun për një gjumë të qetë e shlodhës.

  Karakteristikat:

  • Ujë i aromatizuar dhe unazë dhëmbësh
  • Aromë e lehtë dhe qetësuese me lule portokalli dhe vanilje
  • E sigurtë për fëmijët e vegjël
  • Set dhurate fantastik për lindje

  Të dhënat teknike:

  • Përbërja: 97% natyrale
  • Përmasa: 50 ml
  • Pa alkol

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories