Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Produktet e sjella nga Bee Kids, për kujdesin e dhëmbëve, ju vinë në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.
Këto produktet të bëra nga gomë 100% natyrale u lejon vogëlushëve tuaj të përtypin pjesët e buta, me dizajne të ndryshme, për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj. Këto produkte gjithashtu ndihmojnë në përmirësimin e fazës së daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Janë të projektuara  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Dritë- Macja Sandy 4,200 L

  Abazhur me dizajnin e tij elegant dhe minimalist do të duket bukur në çdo ambjent fëmijësh, dhomë gjumi apo edhe kopësht! Montohet lehtësisht në mur dhe rrezaton një dritë të ngrohtë dhe qetësuese. Llamba është me teknologjinë LED, ndizet dhe fiket me çelës dhe e merr energjinë me prizë. 

  Karakteristikat:

  • Dritë nate
  • Rrezaton ndriçm të ngrohtë dhe të butë
  • Varet në mur
  • Me prizë
  • Llambë LED
  • Materiali: silikon dhe plastikë
  • Përmasat: 8.4 x 8.3 cm

  Ka stok

 • Sensori i lëvizjes & zhurmës Angelcare 11,900 L

  Si prind, siguria dhe mirëqenia e foshnjës suaj janë gjithmonë në rend parësor. AC110 Sound Baby Monitor ofron cilësi kristal të tingullit, kështu që ju dëgjoni çdo lëvizje, çdo të qarë dhe  të qeshur që bën fëmija kur jeni jashtë dhomës. Sensori mundëson një komunikim të dyanshëm. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturën falë sinjalizimit në monitor. Sensori i monitorimit mund të vendoset kudo, pranë krevatit, në komodinë apo në çdo pozicion të volitshëm.

  • Pajisje sensoriale
  • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
  • Sensori kap edhe lëvizjet më minimale
  • Mundëson një komunikim të dyanshëm
  • Monitorim të temperaturës së dhomës
  • Numri i modelit: AC110
  • Nevojitet  2  bateri AAA

  Ka stok

 • Kamera & Sensori i lëvizjes Angelcare 21,600 L

  Pajisja e sensorit të lëvizjes ju qetëson, duke ju njoftuar vetëm nëse nuk janë kapur lëvizje për 20 sekonda. Videoja është sjellë tek ju nëpërmjet një ekrani video, i cili gjithashtu ofron vizion nate me infra të kuqe. Sensori arrin të kapë lëvizjet pa krijuar prekje me fëmijën. Kamera vjen edhe me version zmadhimi dhe mund të vendoset kudo, edhe në mur. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturën falë sinjalizimit në ekran me ngjyra të kuqe dhe jeshile.

  • Kamera dhe pajisje sensoriale
  • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
  • Sensori kap lëvizje pa prekur vogëlushët
  • Sensori njofton automatikisht nëse nuk kap lëvizje për 20 sekonda
  • Monitorim të temperaturës së dhomës
  • Kamera ofron vizion nate me infra të kuqe
  • Numri i modelit: AC7200
  • Përmasat e produktit: 21.6 x 8.2 x 17.1 cm
  • Pesha e produktit: 453 gram 
  • Nevojitet  1 bateri CR2

  Ka stok

 • Little Balancing 3,300 L

  Lojë e kombinuar midis shpejtësisë për të reaguar dhe asaj për të ruajtur balancat. Fëmijët duhet të ruajnë balancën midis zambakëve të ujit dhe bretkosave për të mos rënë në pellg. Përveç argëtimit kjo lojë inkurajon komunikimin midis fëmijëve të vegjël dhe prindërve të tyre.

  • Lojë argëtuese
  • Fëmijët duhet të ruajnë balancën midis zambakëve të ujit dhe bretkosave
  • Inkurajon komunikimin fëmi- prind
  • Mosha e rekomanduar +2 vjeç

  Ka stok

 • Little Observation 4,200 L

  Lojë e kombinuar midsi mprehtësisë së vëzhgimit dhe shpejtësisë për të mësuar ngjyrat. Pasi 9 fluturat vendosen në tavolinë, secila prej tyre është bërë me ngjyra të ndryshme të paraqitura në 2 zare. Në varësi të ngjyrave që rezulton pas hedhjes së zareve fëmijët duhet të gjejnë fluturë. Lojë e cila luhet me 2-4 lojtarë dhe zgjat deri në 10 minuta.

  • Lojë argëtuese dhe vëzhgimi
  • Fëmijët do të gjejnë fluturat sipas kombinimit të zareve
  •  Lojë e cila luhet me 2-4 lojtarë
  • Mosha e rekomanduar +2 vjeç

  Ka stok

 • ABC Boom 3,700 L

  Një lojë fjalësh dhe ekuilibri. Lojtarët përpiqen të jenë të parët që vendosin të gjitha shkronjat e tyre në tabelë. Por, përpara se të shtoni një shkronjë , së pari duhet të thoni një fjalë që përmban atë shkronjë, duke u kujdesur që të mos bjerë e gjitha! Fjalori i pasur me fjalë dhe shkathtësia do të jenë çelësi për të fituar këtë lojë.

  • Lojë fjalësh dhe ekuilibri
  • Lojtarët duhet të vendosin gërmat duke patur kujdes mos shemben
  • Mënyrë argëtuese për të pasuruar fjalorin
  • Perfekt për 2-4 lojtarë
  • Mosha e rekomanduar +8 vjeç

  Ka stok

 • Piramida me kuba- Kafshët e egra 2,600 L

  10 kuti shumëngjyrëshe kartoni me figura kafshësh të egra, secila me imazhe  dhe nga njëra anë renditja e numrave. Një lojë stimuluese për imagjinatën dhe krijmtarinë e fëmijëve. Qëllimi i lojës është krijimi i një piramide sipas rendit të madhësisë së kutive dhe numrave përkatës. Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit.

  • Përmban 10 kuti të ndryshme kartoni
  • Me ilustrime kafshësh të egra shumëngjyrëshe
  • Mënyrë argëtuese për të mësuar numrat dhe njohur kafshët
  • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës

  Ka stok

 • Piramida me kuba- Miqtë e mi 2,600 L

  10 kuti shumëngjyrëshe kartoni me figura kafshësh, secila me imazhe nga 1 deri në 10 copë. Një lojë stimuluese për imagjinatën dhe krijmtarinë e fëmijëve. Qëllimi i lojës është krijimi i një piramide sipas rendit të madhësisë së kutive dhe numrave përkatës. Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit.

  • Përmban 10 kuti të ndryshme kartoni
  • Me ilustrime kafshësh shumëngjyrëshe
  • Mënyrë argëtuese për të mësuar numrat dhe njohur kafshët
  • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Treni i fermës 6,000 L

  Lodër druri me tërheqeje sjellë nga Djeco. Treni i fermës Djeco Trainimo është një lodër e përbërë nga 4 vagona dhe 7 kafshë ferme duke përfshirë një mace, një qen, një mi, një lopë, një gomar, një derr dhe një lepur. Fëmiët do të argëtohen duke i futur kafshët në tren dhe më pas duke i shëtitur nëpër shtëpi.

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ideale për të nxitur fëmijët drejt ecjes
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin sy – duar
  • Bërë prej druri
  • Ngjyrosur me ngjyra jo toksike
  • Përmasat: 39 x 8 x 10,5 cm
  • Mosha: +18 muajsh

   

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Rinoceronti Vilma 3,600 L

  Lodër druri me tërheqeje sjellë nga Djeco. Në pjesë e përparme të rinocentit, ndodhet një litar me të cilin fëmijët mund të tërheqin e të bëjnë xhiro bashkë me të. E përsosur për fëmijët që sapo kanë filluar të ecin, kjo lodër e bukur do t’i nxisë ata të shtojnë hapat dhe të krijojnë dalë ngadalë më shumë siguri tek këmbët e tyre.

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ideale për të nxitur fëmijët drejt ecjes
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin sy – duar
  • Bërë prej druri
  • Ngjyrosur me ngjyra jo toksike
  • Përmasat: 35 x 23 x 20 cm
  • Mosha: +18 muajsh

   

  Ka stok

 • Rrake Baby Cup 1,400 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i padiskutueshëm me rraken Baby Cup. Një lodër aktiviteti shumë origjinale për argëtimin e vogëlushëve tuaj, që nga mosha 1 vjeçare. Është një lodër plot ngjyra dhe kontraste. Vogëlushët mund ta mbajnë lehtësisht në dorë falë dorezës prej druri dhe ta tundin. Nga njëra anë vjen me dizajn luleje dhe nga ana tjetër me luanin.

  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • E përshtatshme për moshat +12 muajsh
  • Një ide dhurate perfekte për lindjen e një bebi

  Ka stok

 • Lojë argëtuese- Baby Popi 2,500 L

  Baby Popi është një lodër prej druri  që do të argëtojë pamasë vogëlushët nga mosha +13 muajsh. Ata do zbaviten duke i vendosur kafshët e vogla në 3 hapësirat e Pop up, pastaj duke i shtypur mbi kokë, do ti shohin të fluturojnë larg dhe do të mahniten. Ngjyrat dhe ilustrimet e bëjnë shumë tërheqëse për fëmijët. Një lodër e cila rit aftësitë motorike të fëmijëve, ndihmon në koordinimin sy – duar dhe zhvillimin e shqisave.

  • Lodër druri shumë argëtuese për vogëlushët
  • Zhvillon aftësitë motorike, koordinimin sy-duar dhe shqisat
  • Ide dhurate shumë e bukur
  • Mosha e rekomanduar +12 muajsh
  • Përmasat e paketimit 14 x 15 x 5 cm

  Ka stok

 • Varëse çuçi- Kurora Blu 2,200 L

  Zgjidhni kafshën e preferuar për ti bërë shoqëri vogëlushit tuaj. Varsja për çuç, nga Done By Deer, që kapet lehtësisht nga duart e vogla, është e butë dhe e bërë nga materiale cilësore. Vogëlushët tuaj nuk do ta humbin asnjëherë çuçin falë këtij aksesori të bukur dhe të veçantë. Mund të kapet tek rrobat falë kapses prej druri dhe me anë të unazës prej silikoni mund të vendosni ç’do lloj çuçi.

  Karakteristikat:

  • Varëse çuçi me kurore
  • Unaza e silikonit mundëson vendosjen e ç’do lloj çuçi
  • Kapet lehtë nga duart e vogla
  • Kapet tek rrobat me një kapse prej druri

  Ka stok

 • Varëse çuçi- Pantera blu 1,900 L

  Zgjidhni kafshën e preferuar për ti bërë shoqëri vogëlushit tuaj. Varsja për çuç, nga Done By Deer, që kapet lehtësisht nga duart e vogla, është e butë dhe e bërë nga materiale cilësore. Vogëlushët tuaj nuk do ta humbin asnjëherë çuçin falë këtij aksesori të bukur dhe të veçantë. Mund të kapet tek rrobat falë kapses prej druri dhe me anë të unazës prej silikoni mund të vendosni ç’do lloj çuçi.

  Karakteristikat:

  • Varëse çuçi me kafshë
  • Unaza e silikonit mundëson vendosjen e ç’do lloj çuçi
  • Kapet lehtë nga duart e vogla
  • Kapet tek rrobat me një kapse prej druri

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti- Lalee Sand 5,400 L

  Spirale aktiviteti, me tre elementë për tu zbuluar dhe që i fal buzëqeshje dhe argëtim çdo fëmije.  Është një lodër origjinale e të mësuarit që mund të varet kudo në karrocë ose edhe në krevat. Kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve dhe për ti argëtuar. Gjithçka është bërë për të tërhequr vëmendjen e foshnjës dhe ngjallur kureshtjen e vogëlushëve. Kjo spirale aktiviteti është e bërë nga pëlhura shumë të buta.

  Karakteristikat:

  • Është perfekte për të stimuluar ndjesinë e prekjes së foshnjës
  • Spirale aktiviteti për vogëlushët
  • E bërë nga pëlhura të buta
  • Me materiale pambuku, poliestër dhe fibra poliesteri
  • Me diametër 10 cm
  • Mosha e rekomanduar që nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Set dhuratë Bibs Baby Blush 4,800 L

  Bibs dhe Bee Kids sjellin sete dhuratash super e lezetshme për të vegjlit tuaj. Seti Baby Blu është një ide  perfekte dhurate për një pagëzim apo baby shower. Përfshin një pëlhurë muslini e cila mund të përdoret kurdo falë materialit super të butë, një mbajtës çuçi ose biberoni, në formë kanguri dhe bërë nga muslini. Gjithashtu edhe një unazë silikoni në formë ylli, e cila është e përsosur për kujdesin ndaj mishrave të dhëmbëve, mbi të gjitha në fazën e daljes së dhëmbëve.

  Karakteristikat:

  • Set dhurate i veçantë
  • Perfekt për pagëzime, për të porsalindurit dhe baby shower
  • Pëlhurat janë 100% prej pambuku organik të certifikuar GOTS
  • Unaza e përsosur për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate

   

  Ka stok

 • Set dhuratë Bibs Baby Blue 4,800 L

  Bibs dhe Bee Kids sjellin sete dhuratash super e lezetshme për të vegjlit tuaj. Seti Baby Blu është një ide  perfekte dhurate për një pagëzim apo baby shower. Përfshin një pëlhurë muslini e cila mund të përdoret kurdo falë materialit super të butë, një mbajtës çuçi ose biberoni, në formë kanguri dhe bërë nga muslini. Gjithashtu edhe një unazë silikoni në formë ylli, e cila është e përsosur për kujdesin ndaj mishrave të dhëmbëve, mbi të gjitha në fazën e daljes së dhëmbëve.

  Karakteristikat:

  • Set dhurate i veçantë
  • Perfekt për pagëzime, për të porsalindurit dhe baby shower
  • Pëlhurat janë 100% prej pambuku organik të certifikuar GOTS
  • Unaza e përsosur për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate

   

  Ka stok

 • Piramida me kuti Aaren- Vehicles / Downtown mix 3,400 L

  Luani së bashku me këto blloqe grumbullimi me printe të bukura makinash dhe numrash. Vendosini kubat njëri mbi tjetrin deri sa të arrini në majë. Me lojën e piramidës, të vegjlit mund të mësojnë numërimin dhe të njihen me mjete të ndryshme. Përfshin 10 blloqe, plot ngjyra, të bëra nga karton 100% i certifikuar nga FSC, me madhësi të ndryshme, të cilat e bëjnë mësimin argëtues dhe janë gjithashtu një element dekorativ në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Përfshin 10 blloqe për grumbullim
  • Me dizajn numrash dhe makinash
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimit sy – dorë
  • Ndihmon në mësimin e numrave dhe emërtimet e kafshëve

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: +18 muajsh

   

  Ka stok

 • Piramida me kuti Aaren- All together/ Sandy 3,400 L

  Luani së bashku me këto blloqe grumbullimi me printe të bukura kafshësh dhe numrash. Vendosini kubat njëri mbi tjetrin deri sa të arrini në majë. Me lojën e piramidës, të vegjlit mund të mësojnë numërimin dhe të njihen me kafshë të ndryshme. Përfshin 10 blloqe, plot ngjyra, të bëra nga karton 100% i certifikuar nga FSC, me madhësi të ndryshme, të cilat e bëjnë mësimin argëtues dhe janë gjithashtu një element dekorativ në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Përfshin 10 blloqe për grumbullim
  • Me dizajn numrash dhe kafshësh
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimit sy – dorë
  • Ndihmon në mësimin e numrave dhe emërtimet e kafshëve

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: +18 muajsh

   

  Ka stok

 • Lodra ndijore Ana Pop- Sea Blue Multi Mix 2,300 L

  Për duart e vogla kureshtare dhe mendjet hulumtuese, ky kalkulator lodër i butë silikoni Anne Pop përmirëson aftësinë e fëmijëve të vegjël për të qëndruar të fokusuar. Me një funksion zbavitës të zhurmës, dridhja lozonjare e stimulimit vjen në forma të ndryshme dhe në një madhësi që është e lehtë për t’u kapur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë dhe ndijore pop.
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Butonat me ngjyra
  • Madhësi perfekte për duart e vogëlushëve
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 11 x 7 cm
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Lodra ndijore Ana Pop- Sea shell 2,300 L

  Për duart e vogla kureshtare dhe mendjet hulumtuese, kjo lodër e butë silikoni Anne Pop përmirëson aftësinë e fëmijëve të vegjël për të qëndruar të fokusuar. Me një funksion zbavitës të zhurmës, dridhja lozonjare e stimulimit vjen në forma të ndryshme dhe në një madhësi që është e lehtë për t’u kapur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë dhe ndijore pop.
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Butonat me ngjyra
  • Madhësi perfekte për duart e vogëlushëve
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 11 x 11 cm
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Lodra ndijore Ana Pop- Jojoba Mix 2,300 L

  Për duart e vogla kureshtare dhe mendjet hulumtuese, kjo lodër e butë silikoni Anne Pop përmirëson aftësinë e fëmijëve të vegjël për të qëndruar të fokusuar. Me një funksion zbavitës të zhurmës, dridhja lozonjare e stimulimit vjen në forma të ndryshme dhe në një madhësi që është e lehtë për t’u kapur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë dhe ndijore pop.
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Butonat me ngjyra
  • Madhësi perfekte për duart e vogëlushëve
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 11 x 11 cm
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Lodra ndijore Ana Pop- Garden Green Multi Mix 2,300 L

  Për duart e vogla kureshtare dhe mendjet hulumtuese, kjo lodër e butë silikoni Anne Pop përmirëson aftësinë e fëmijëve të vegjël për të qëndruar të fokusuar. Me një funksion zbavitës të zhurmës, dridhja lozonjare e stimulimit vjen në forma të ndryshme dhe në një madhësi që është e lehtë për t’u kapur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë dhe ndijore pop.
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Butonat me ngjyra
  • Madhësi perfekte për duart e vogëlushëve
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 11 x 11 cm
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Mbajtëse e çuçi Philip Whale Blue 1,800 L

  Mbajtës silikoni për të mbrojtur dhe ruajtur  çuçin ose lodrën e vogël. Është higjienike, e sigurt, e lehtë për t’u pastruar dhe e sterilizueshme. Vjen me një unazë për ta bashkëngjitur në çantë ose dorezë karroceje.

  Karakteristikat:

  • Mbajtës silikoni
  • Për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël
  • Është higjienike dhe e sigurt
  • E butë dhe elastike
  • Bërë nga 100% silikon ushqimor
  • Pa BPA, PVC, toksina dhe ftalate
  • Me diametër 8 cm dhe lartësi 6 cm

  Ka stok

 • Toptha stimulues Jasmin Dark Rose/ Mustard 3,400 L

  Këta toptha silikoni Jasmin janë perfekt për stimulimin e foshnjës në fazën e parë. Çdo pjesë ka një strukturë të lëmuar, një ngjyrë të këndshme dhe është e lehtë për t’u trajtuar. Me këtë lloj lodre ata mund të argëtohen me orë të tëra dhe kjo do t’i ndihmojë të kafshojnë, të zbulojnë format e ndryshme dhe të luajnë. Ata ndihmojnë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Toptha stimulues që nga lindja
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Me certifikate ushqimore te FDA
  • Pa ftalate dhe BPA (pa bisfenole)
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • Paketim me 2 copë me dy ngjyra të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 9 cm
  • Mosha e rekomanduar: +0 muajsh
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Toptha stimulues Jasmin Light Lavender Rose Mix 3,400 L

  Këta toptha silikoni Jasmin janë perfekt për stimulimin e foshnjës në fazën e parë. Çdo pjesë ka një strukturë të lëmuar, një ngjyrë të këndshme dhe është e lehtë për t’u trajtuar. Me këtë lloj lodre ata mund të argëtohen me orë të tëra dhe kjo do t’i ndihmojë të kafshojnë, të zbulojnë format e ndryshme dhe të luajnë. Ata ndihmojnë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Toptha stimulues që nga lindja
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Me certifikate ushqimore te FDA
  • Pa ftalate dhe BPA (pa bisfenole)
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • Paketim me 2 copë me dy ngjyra të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 9 cm
  • Mosha e rekomanduar: +0 muajsh
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Toptha stimulues Jasmin Mustard & Peppermint 3,400 L

  Këta toptha silikoni Jasmin janë perfekt për stimulimin e foshnjës në fazën e parë. Çdo pjesë ka një strukturë të lëmuar, një ngjyrë të këndshme dhe është e lehtë për t’u trajtuar. Me këtë lloj lodre ata mund të argëtohen me orë të tëra dhe kjo do t’i ndihmojë të kafshojnë, të zbulojnë format e ndryshme dhe të luajnë. Ata ndihmojnë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Toptha stimulues që nga lindja
  • Teksturë e butë
  • Material 100% silikon
  • Me certifikate ushqimore te FDA
  • Pa ftalate dhe BPA (pa bisfenole)
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • Paketim me 2 copë me dy ngjyra të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 9 cm
  • Mosha e rekomanduar: +0 muajsh
  • Materiali: 100 % silikon

   

  Ka stok

 • Viyu Videomonitor mobile me WIFI 11,000 L

  Monitor video për fëmijë WiFi. Falë dizajnit të tij inovativ dhe aplikacionit celular të lehtë për t’u përdorur, Viyü veçohet si një monitor i dobishëm për kujdesin ndaj fëmijëve. Video monitori mund të vendoset kudo në dhomën e gjumit ose në dhomën e ndenjes pasi ka mundësi të shumta sesi mund ta mbështetni. Sigurisht lidhja me Wi-Fi ju mundëson fleksibilitet në lëvizje. Gjithashtu video monitori ofron dhe detektor lëvizje dhe zërit, që monitorimi i vogëlushëve të jetë maksimal.

  Karakteristikat:

  • Lidhja WiFi me aplikacionin celular
  • HD 1080p me vizion infra të kuqe LED
  • Baza fleksibël për opsionet me shumë mbështetje
  • Detektor i lëvizjes dhe zërit

  Ka stok

 • Piramida- Kafshët 2,800 L

   Vendosini kubat njëri mbi tjetrin deri sa të arrini në majë. Kjo piramidë e grumbulluar prej 10 kubesh të madhësive të ndryshme do t’i ndihmojë fëmijët tuaj të mësojnë të organizojnë pjesët sipas madhësisë dhe ngjyrës dhe të njihen me konceptin e madh dhe të vogël. Me lojën e piramidës, të vegjlit mund të mësojnë numërimin dhe me kalimin e moshës veprime si mbledhja dhe zbritja. Dhjetët kubikët me ngjyra, kfshë dhe me madhësi të ndryshme e bëjnë mësimin argëtues dhe janë gjithashtu një element dekorativ në dhomën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • 10 kuba me ngjyra, numra, madhësi dhe ilustrime kafshësh të ndryshme
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimit sy – duar
  • Ndihmon në mësimin e numrave dhe emërtimet e kafshëve
  • Mund të vendosen njëri mbi tjetrin ose brënda njëri – tjetrit
  • Bërë nga kartoni i fortë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +12 muajsh
  • Përmasat: 15 x 15 x 15 cm

   

  Ka stok

 • Lodër aktiviteti me tërheqje – Macja 2,000 L

  Lodra e aktivitetit Macja, është një lodër plot ngjyra e cila mund të tërhiqet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Ka një litar të gjelbër për t’u përdorur për tërheqje dhe një tel të lakuar metalik me katër rruaza shumëngjyrëshe. Ideale për të vegjlit në zhvillimin e të menduarit logjik dhe koordinimin sy – duar Kjo lodër do ti argëtojë pamasë të vogëlushët tuaj dhe do të jetë një dhuratë shumë e vlerësuar!

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese për vogëlushë
  • Shkathtëson vogëlushët dhe rrit koordinimin sy- duar
  • Printim termik me ngjyra plotësisht të sigurta për fëmijë
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimin sy -duar
  • Ide dhurate shumë e bukur

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 12 x 15 x 8 cm

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories