Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Produktet e sjella nga Bee Kids, për kujdesin e dhëmbëve, ju vinë në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.

Këto produktet të bëra nga gomë 100% natyrale u lejon vogëlushëve tuaj të përtypin pjesët e buta, me dizajne të ndryshme, për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj. Këto produkte gjithashtu ndihmojnë në përmirësimin e fazës së daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Janë të projektuara  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Heart Sage 2,000 L

  BIBS Baby Bitie është i adhurueshëm dhe i përsosur për duart e vogla për t’u kapur. Vjen në formën e yllit dhe mund të përtypet me lehtësi nga vogëlushët. Ka tekstura të ndryshme, të cilat ofrojnë rehati qetësuese dhe ndihmojnë në stimulimin daljes së dhëmbëve. Baby Bitie është gjithashtu i shkëlqyeshëm për stimulimin e shqisave dhe aftësive të shkëlqyera motorike të foshnjës.

  Karakteristikat:

  • Qetëson mishrat
  • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve
  • Perfekt për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate
  • Material 100% i sigurtë
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Pastrohet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 2 deri në 10 muajsh
  • Materiali: TPU ushqimore

  Ka stok

 • Star Baby Blue 2,000 L

  BIBS Baby Bitie është i adhurueshëm dhe i përsosur për duart e vogla për t’u kapur. Vjen në formën e yllit dhe mund të përtypet me lehtësi nga vogëlushët. Ka tekstura të ndryshme, të cilat ofrojnë rehati qetësuese dhe ndihmojnë në stimulimin daljes së dhëmbëve. Baby Bitie është gjithashtu i shkëlqyeshëm për stimulimin e shqisave dhe aftësive të shkëlqyera motorike të foshnjës.

  Karakteristikat:

  • Qetëson mishrat
  • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve
  • Perfekt për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate
  • Material 100% i sigurtë
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Pastrohet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 2 deri në 10 muajsh
  • Materiali: TPU ushqimore

  Ka stok

 • Star Blush 2,000 L

  BIBS Baby Bitie është i adhurueshëm dhe i përsosur për duart e vogla për t’u kapur. Vjen në formën e yllit dhe mund të përtypet me lehtësi nga vogëlushët. Ka tekstura të ndryshme, të cilat ofrojnë rehati qetësuese dhe ndihmojnë në stimulimin daljes së dhëmbëve. Baby Bitie është gjithashtu i shkëlqyeshëm për stimulimin e shqisave dhe aftësive të shkëlqyera motorike të foshnjës.

  Karakteristikat:

  • Qetëson mishrat
  • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve
  • Perfekt për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate
  • Material 100% i sigurtë
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Pastrohet me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 2 deri në 10 muajsh
  • Materiali: TPU ushqimore

  Ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Unaza E Dhëmbëve Sophie 2,000 L

  Ashtu sikurse Sophie La Girafe,  edhe kjo unazë Sophie So Pure Teething, është bërë 100%  nga gome natyrale nga pema e Hevea. Ky qetësues dhëmbësh super i butë me tekstura të shumta dhe vende të kapshme lehtësisht nga duart e vogëlushëve.  Është perfekt për të ndihmuar në lehtësimin dhe qetësimin e dhimbjeve të lidhura me mishrat e dhëmbëve gjatë periudhës delikate të daljes së tyre. Është tejet e sigurtë dhe e rekomandueshme nga ekspertë, sepse është pa BPA dhe Ftalate.

  Karakteristikat:

  • Është bërë 100%  nga gome natyrale nga pema e Hevea
  • Perfekte për lehtësimin dhe qetësimin e mishrave të dhëmbëve
  • Vogëlushët e mbajnë me lehtësi
  • Është pa BPA dhe Ftalate

  S’ka stok

 • Shalqiri Wally 2,000 L

  Shalqiri Wally do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Shalqiri Wally është bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 2.2 x 13.5 x 6.9 cm

  S’ka stok

 • Seti I Dhuratës Sophie La Girafe Supersoft comforter 4,600 L

  Një set i adhurueshëm dhurate lindjeje i veçantë ofruar nga Sophie la Girafe. Seti përmban librin e aktivitetetit, unaza dhe lodrën e përsosur të mishrave të dhëmbëve Sophie la Girafe.

  Karakteristikat:

  • Set dhuratë
  • Perfekte për dhurata lindjeje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35.5 x 32 x 6 cm

  S’ka stok

 • Seti I Dhuratës Sophie La Girafe Composition 4,200 L

  Një set i adhurueshëm dhurate lindjeje i ofruar në një paketim të veçantë nga Sophie la Girafe. Seti përmban rraketaken dhe lodrën e përsosur të mishrave të dhëmbëve Sophie la Girafe. Për ta bërë dhuratën akoma më perfekte, ky set shoqërohet me një kartë dhuratë të personalizueshme dhe një çantë të bukur dhuratë.

  Karakteristikat:

  • Set dhuratë
  • Perfekte për dhurata lindjeje
  • Paketim dhuratë dhe kartë e personalizuara

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 22.5 x 21.5 x 6 cm

  S’ka stok

 • Set dhuratë- My Christmas 5,200 L

  Një koleksion i lezetshëm “Seti im i parë i dhuratave” nga Sophie la Girafe. I përshtatshëm që nga lindja, kompleti i paketuar përmban lodrën stimuluese Sopie La Girafe, çorape dhe kapuç me motiv krishtëlindjesh. Të gjitha janë të bëra me material të butë organik prej pambuku, poliesteri dhe gome natyrale. Kapuçi dhe çorapet e Krishtlindjes janë ideale  për ti ofruar ngrohtësi vogëlushëve gjatë kohës së dimrit.

  Karakteristikat:

  • Seti më i mirë për Krishtlindjet e para të Foshnjës
  • Përmban lodrën stimuluese Sopie La Girafe, çorape dhe kapuç me motiv krishtëlindjesh
  • Të gjitha janë të bëra me material të butë organik prej pambuku, poliesteri dhe gome natyrale

  Të dhënat teknike:

  • Materialet: Pambuk organik, poliestër dhe gomë natyrale
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Topthat shumëngjyrësh 3,700 L

  Një lodër klasike për vogëlushë. Ky koleksion shumëngjyrësh prej 6 topthash të rrumbullakëta shumëngjyrëshe, të lidhura me një fije të sigurt elastike, janë të shkëlqyera për tu mbajtur nga vogëlushët dhe ideale për qetësimin e tyre, sidomos në periudhë që iu dalin dhëmbët. Janë të ngjyrosura me bojra jo toksike me bazë uji.

  Karakteristikat:

  • Një lodër klasike për vogëlushë
  • Janë të shkëlqyera për tu mbajtur nga vogëlushët
  • Ideale për qetësimin e tyre, sidomos në periudhë që iu dalin dhëmbët
  • Janë të ngjyrosura me bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 10 x 9.6 x 3.5 cm
  • Mosha: +0 muajsh

   

  Ka stok

 • Elefant 2,200 L

  Elefanti simpatik prej gome ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve nga mishrat e dhëmbëve të vogëlushëve tuaj. Për më tepër,  stimulon ndjenjën e prekjes dhe shikimit, mëson se si t’i kapin gjërat me duart e vogla dhe stimulon koordinimin sy-duar. Elefanti është bërë  100% nga gome natyrale, pa materiale toksike dhe pa BPA.

  Karakteristikat:

  • Elefanti simpatik prej gome ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve nga mishrat e dhëmbëve
  • Stimulon ndjenjën e prekjes dhe shikimit
  • Elefanti është bërë  100% nga gome natyrale, pa materiale toksike dhe pa BPA

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 8 x 11
  • Mosha: +0 muajsh

   

  Ka stok

 • Brokoli – Brucy 2,200 L

  Brucy the Broccoli do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Brucy the Broccoli është bërë e gjitha në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • E butë, e lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 7 x 9 x 10.3 cm

  S’ka stok

 • Qershia – Mery 2,200 L

  Mery the Cherry do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Mery the Cherry është bërë e gjitha në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • E butë, e lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 2.2 x 13.5 x 6.9 cm

  Ka stok

 • Avokado Arnold 2,200 L

  Avokado Arnold do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Avokado Arnold është bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 6.4 x 4.2 x 9.4 cm

  Ka stok

 • Topi – Bota 2,500 L

  Earthy the World Ball dëshiron t’i prezantojë fëmijët në respektimin, mësimin dhe zbulimin e çdo cepi të planetit Tokë, si dhe vlerësimin e qenieve njerëzore. Pavarësisht nga ngjyra e lëkurës, kultura, vendndodhja ose preferencat, bota është më e mirë kur të gjithë jemi të bashkuar. Earthy the World Ballështë bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike! Në mënyrë që Earthy World Ball të mbahet lehtë për duart e foshnjave, ky produkt nuk është i fryrë plotësisht, kështu që është më i butë dhe më i lehtë për tu mbajtur.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea

  Ka stok

 • Rosaket e ujit 1,900 L

  Seti me 5 rosakë për lojrat e tualetity përveç se janë shumë të këndshëm dhe argëtues, janë plotësisht të sigurt për të vegjlit tuaj sepse nuk kanë përmbajtje të dëmshme. Ato janë aq të bukura sa që edhe nëse nuk është koha e banjës, do të duken shkëlqyeshëm në banjë.

  Karakteristikat: 

  • Argëtuese dhe të këndshme
  • Të përshtatshme për kohën e banjos
  • Pa materiale të dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Çelësat e drurit për beba 2,900 L

  Këto çelësa lodër prej druri janë krijuar për të stimuluar shqisat e të vegjëlve. Të përshtatshme nga mosha +4 muajshe, ato janë të lehta dhe kapen me lehtësi nga duart e vogla. Tingulli i çelësave prej druri është delikat dhe do të tërheqë vëmendjen e vogëlushëve tuaj, por pa i frikësuar ata. Edhe ngjyrat pastel, krejtësisht natyrale dhe të sigurta, e tërheqin vëmendjne me ëmbëlsi. Vogëlushët  zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike, dëgjim dhe koordinim sy-duar.

  Karakateristikat:

  • Lodër prej druri e krijuar për të stimuluar shqisat e të vegjëlve
  • E përshtatshme për moshën +4 muajsh
  • Tingulli delikat do ti tërheqë vëmendjen e vogëlushëve, pa i trembur
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të dëgjimit dhe rritjen e koordinimit sy- duar

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 10 x 7 x 6 cm
  • Mosha: +4 muajsh
  • Materiali: Dru

  Ka stok

 • Drenusha Fanfan 2,500 L

  Fanfan the fawn është  bërë duke përdorur 100% gomë natyrale dhe bojëra  ushqimore. Ai tërheq shikimin e vogëlushëve përmes njollave të bardha, me kontrast në të gjithë trupin e tij dhe bëhet një objekt i njohur. Një qetësues që njihet lehtësisht nga vogëlushët tuaj. Fanfan argëton vogëlushët, zhvillon ndjenjën e dëgjimit të foshnjës ndërsa  dhe ka edhe disa pjesë të përtypshme (veshë, këmbë, etj.). Është i përkryer për të ndihmuar në qetësimin e mishrave të dhëmbëve të vogëlushëve gjatë fazës së daljes së dhëmbëve të parë. Falë përbërjes 100% nga gomë natyrale dhe  bojë ushqimore, ai është plotësisht i sigurt për vogëlushët tuaj.

  Fanfan the fawn është i përshtatshëm në mënyrë perfekte për duart e vogla të të vegjëlve tuaj dhe këmbët e tij të gjata e bëjnë të lehtë për tu mbajtur. Cilësia e gomës 100% natyrale i kujton foshnjës butësinë e lëkurës së nënës. Era e këndshme dhe unike e gomës 100% i jep lodrës karakterin e saj që i ndihmon vogëlushët ta njohë atë midis lodrave të tjera.

  Karakteristikat:

  • Qetësues për mishrat e dhëmbëve të vogëlushëve
  • Është  bërë duke përdorur 100% gomë natyrale dhe bojëra  ushqimore
  • Fanfan argëton vogëlushët dhe zhvillon ndjenjën e dëgjimit të foshnjës
  • Ideale për fazën e daljes së dhëmbëve
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% gomë natyrale
  • Boja: 100% bojë ushqimore
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Unaza Sophie la Girafe 2,000 L

  Sophie la Girafe Ring Teether është ideale për të qetësuar vogëlushët tuaj që vuajnë nga mishrat e dhëmbëve. Kjo unazë për qetësimin e mishrave të  dhëmbëve është e bërë nga gomë 100% natyrale  dhe ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Veshët e Sophie, brirët dhe pjesa e unazës mund të kafshfohen nga vogëlushët tuaj pa asnjë problem.

  Karakteristikat:

  • Qetësues për mishrat e dhëmbëve të vogëlushëve
  • Veshët e Sophie, brirët dhe pjesa e unazës janë të buta
  • Ideale për fazën e daljes së dhëmbëve
  • Bërë nga gomë 100% natyrale
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Ka stok

 • Set dhurata e pare 7,200 L

  Një koleksion i lezetshëm “Seti im i parë i dhuratave” nga Sophie la Girafe. I përshtatshëm që nga lindja, kompleti i paketuar përmban një palë pupa, një kapuç, gushore, batanije dhe një Sophie la Girafe.   Të gjitha janë të bëra me material të butë organik prej pambuku, poliesteri dhe gome natyrale.

  Seti përmban:

  • Batanije
  • Pupa
  • Gushore
  • Kapuç
  • Sophie La Girafe

  Karakteristikat:

  • Seti përmban 5 dhurata
  • I përshtatshëm për të porsalindurit
  • I përshtatshëm për vajzat dhe djemtë

  Të dhënat teknike:

  • Materialet: Pambuk organik, poliestër dhe gomë natyrale
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Topi Sensorial 2,200 L

  Sophie la Girafe Senso Ball  është bërë nga 100% gome natyrale.  Është i sigurt dhe i butë për fëmijë për vogëlushët tuaj.  Ka ngjyra të ndritshme për të stimuluar foshnjën dhe tekstura të shumta për prekje.  Topi është i lehtë  dhe ergonomik për tu kapur nga duart e vogëlushëve.  Argëtuese për vogëlushin për ta shtypur, mbajtur, hedhur dhe prekur.

  Karakteristikat:

  • Pikat e errëta japin stimulim vizual për vogëlushët
  • Është i lehtë  dhe ergonomik për tu kapur nga duart e vogëlushëve
  • Padyshim që është i butë dhe i sigurtë
  • Argëtues për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% gome natyrale
  • Mosha: +3 muajsh

  S’ka stok

 • Teether – Peshku 1,400 L

  Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Baby Fishy ju vjen në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.  U lejon vogëlushëve tuaj të përtypin pjesët e trupit të peshkut mbajtur në një unazë rrethore me dru natural për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj.

  Baby Fishy ndihmon për të përmirësuar fazën e daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Është projektuar  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla. Baby Fishy është bërë  nga një trup me pjesë të buta me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Vjen me një dorezë për duar të vogla për tu kapur dhe mbajtur lehtë
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Ka formën e trupit të peshkut mbajtur në një unazë rrethore me dru natural
  • Është projektuar  në mënyrë ergonomike
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate
  • Rekomandohet për fëmijët e grupmoshës nga 0 muajsh e lart

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 7 x 7 x 5 cm

  Ka stok

 • Teether- Bufi Bobi 1,400 L

  Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Baby Bobi ju vjen në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.  U lejon vogëlushëve tuaj të përtypin dy pjesët rrethore të buta të bufit prej druri për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj.

  Baby Bobi ndihmon për të përmirësuar fazën e daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Është projektuar  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla. Baby Bobi është bërë  prej druri natyral në formën e një bufi, ku ka dhe dy pjesë të buta me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Vjen me një dorezë për duar të vogla për tu kapur dhe mbajtur lehtë
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Ka formën e një bufi, ku ka dhe dy pjesë të buta me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët
  • Është projektuar  në mënyrë ergonomike
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate
  • Rekomandohet për fëmijët e grupmoshës nga 0 muajsh e lart

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 6.5 x 4.5 x 5.5 cm

  Ka stok

 • Teether- Breshka 1,400 L

  Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Baby Torti ju vjen në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.  U lejon vogëlushëve tuaj të përtypin dhe këmbët e breshkës për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj.

  Baby Torti ndihmon për të përmirësuar fazën e daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Është projektuar  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla. Baby Torti është bërë  prej druri natyral në formën e një breshke, ku këmbët dhe koka janë me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Vjen me një dorezë për duar të vogla për tu kapur dhe mbajtur lehtë
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Ka formën e një breshke, ku këmbët dhe koka janë me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.
  • Është projektuar  në mënyrë ergonomike
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate
  • Rekomandohet për fëmijët e grupmoshës nga 0 muajsh e lart

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 6.5 x 7.5 x 2.8 cm

  Ka stok

 • Teether- Arushi 1,400 L

  Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Baby Chew ju vjen në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.  U lejon vogëlushëve tuaj të përtypin dhe kafshojnë unazën për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj.

  Baby Chew ndihmon për të përmirësuar fazën e daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Është projektuar  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla. Baby Chew është bërë nga një unazë prej druri natyrale, me një gjysmë mbulesë me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Vjen me një dorezë për duar të vogla për tu kapur dhe mbajtur lehtë
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Ka një gjysmë mbulesë me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët
  • Është projektuar  në mënyrë ergonomike
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate
  • Rekomandohet për fëmijët e grupmoshës nga 0 muajsh e lart

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 7 x 7 x 2 cm

  Ka stok

 • Kafshët e Savanës 1,700 L

  Zbuloni figurat e kafshëve të Savana të vendosura në një tub për argëtim dhe për të treguar histori. Një gjirafë, një majmun, një tigër dhe shumë kafshë tjera që ju mund ti zbuloni vetë do të kthehen në shoqëruesit ideal të momenteve të argëtuese të vogëlushëve tuaj. Vogëlushët tuaj edhe mund ti kafshojnë dhe ju nuk duhet të merakoseni sepse janë të padëmshme.  Kjo do ti ndihmojë tejmase për të mësuar ngjyrat, emërtimet e ndryshme të kafshëve dhe për ti shkathtësuar.

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues për fëmijë
  • Janë të bërë nga lëndë të padëmshme edhe nëse fëmijët i fusin në gojë
  • Ndihmojnë një njohjen e ngjyrave dhe emërtimit të kafshëve
  • E përshtatshme për moshat nga +18 muajsh
  • Ndihmojnë edhe në shkathtësimin e fëmijëve

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë: 9.5 x 15 cm

  Ka stok

 • Topa me zhurmë 1,200 L

  Vëzhgimi dhe dëgjimi i zërit që lëshon Rattle Ball kur lëviz dhe duke luajtur me të do të stimulojë dëgjimin, shikimin, prekjen dhe ekuilibrin e foshnjës tuaj. Ngjyrat dhe teksturat e tyre të ndryshme favorizojnë stimulimin e dëgjimit. Gjithashtu kontribuojnë në zhvillimin e aftësive praktike.

  Karakteristikat:

  • Do të stimulojë dëgjimin, shikimin, prekjen dhe ekuilibrin e foshnjës tuaj
  • Ngjyrat dhe teksturat e tyre të ndryshme favorizojnë stimulimin e dëgjimit
  • Gjithashtu kontribuojnë në zhvillimin e aftësive praktike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  6 muajsh deri 2 vjeç

  S’ka stok

 • Topa shqisorë 2,200 L

  Ky grup prej 6 topash të butë është ideal për të vegjlit që të fillojnë të zbulojnë forma dhe ngjyra të ndryshme. Materiali i tyre veçanërisht i butë dhe natyror i bën ato shumë të lehta për tu kuptuar dhe të përshtatshme për të vegjlit për tu mbajtur dhe shtypur. Ngjyrat dhe teksturat e tyre të ndryshme favorizojnë stimulimin shqisor, atë të prekshëm dhe vizual. Gjithashtu kontribuojnë në zhvillimin e aftësive praktike.

  Karakteristikat:

  • Të përshtatshëm që nga mosha 0-3 vjeç
  • Përmban 6 topa shqisorë
  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  S’ka stok

 • Arra Kokosit – Coco 2,200 L

  Coco the Coconut do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Coco the Coconut është bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 2.2 x 13.5 x 6.9 cm

  Ka stok

 • Molla – Pepita 2,200 L

  Pepita the Apple do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Pepita the Apple është bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 2.2 x 13.5 x 6.9 cm

  Ka stok

 • Lakra jeshile – Kendall 2,200 L

  Kendall the Kale do të stimulojë shqisat e foshnjeve ndërsa i qetëson edhe mishrat e dhëmbëve. Vogëlushët tuaj do ta ndjejnë realisht prekjen në mënyrë të shëndetshme. Ky produkt është i përsosur për tu përdorur si një thithës për fëmijët, si lodër, si lodër banje, për lojë shqisore dhe si objekt dekorativ. Është bërë nga një proces artizanal, eko- miqësor me gome 100% natyrale nga pemët Hevea. Kendall the Kale është bërë i gjithi në një copë  të vetme, pa vrima, të cilat shmangin krijimin e baktereve brenda.  Gjithashtu është pikturuar me dorë me pigmente natyrore një nga një, kështu që është unike!

  Çfarë e bën të vyer:

  • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
  • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
  • Pikturuar me dorë me pigmente natyrale.
  • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
  • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
  • Eko-lodra, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin
  • Pa përmbajtje lëndësh kimikate

  Të dhëna teknike:

  • Bërë me gome 100% natyrale nga pemët Hevea
  • Madhësia: 3.5 x 9 x 14.5  cm

  Ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories