30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Forma gjeometrike ndijore Hape 2,400 L

  I bërë nga një material i sigurt me bazë orizi, ky set me forma gjeometrike ndijore i ndihmon foshnjat të ndërmarrin hapat e tyre të parë eksplorues.  Ky set me tre forma dhe ngjyra të ndryshme ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Janë projektuar për tu mbajtur nga gishtat e vegjël.

  Karakteristikat:

  • Forma gjeometrike ndijore
  • Ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve
  • Janë me material bazë orizin
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Rrake ndijore Hape 1,500 L

  I bërë nga një material i sigurt me bazë orizi, kjo rrake  ndijore i ndihmon foshnjat të ndërmarrin hapat e tyre të parë eksplorues. Rrakja dhe unazat e dhëmbëve janë një zgjedhje perfekte për bebet. Unazat e dhëmbëve në forma dhe ngjyra të ndryshme ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Janë projektuar për tu mbajtur nga gishtat e vegjël.

  Karakteristikat:

  • Rrake ndijore
  • Rrake dhe unaza dhëmbësh
  • Janë me material bazë orizin
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Lodra ndijore Oibo Set 2,400 L

  I bërë nga një material i sigurt silikoni, ky koleksion formash ndijore i ndihmon foshnjat të ndërmarrin hapat e tyre të parë. Vijnë me materiale të buta, me 3 ngjyra të ndryshme janë një zgjedhje perfekte për bebet. Oibo Set ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Janë projektuar për tu mbajtur nga gishtat e vegjël.

  Karakteristikat:

  • Koleksion lodrash ndijore
  • Oibo Set ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve
  • Bërë nga një material i sigurt silikoni
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 8.3 x 8.3 x 19.2 cm

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti- Powder 5,600 L

  Spirale aktiviteti, me tre elementë për tu zbuluar dhe që i fal buzëqeshje dhe argëtim çdo fëmije.  Është një lodër origjinale e të mësuarit që mund të varet kudo në karrocë ose edhe në krevat. Kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve dhe për ti argëtuar. Gjithçka është bërë për të tërhequr vëmendjen e foshnjës dhe ngjallur kureshtjen e vogëlushëve. Kjo spirale aktiviteti është e bërë nga pëlhura shumë të buta.

  Karakteristikat:

  • Është perfekte për të stimuluar ndjesinë e prekjes së foshnjës
  • Spirale aktiviteti për vogëlushët
  • E bërë nga pëlhura të buta
  • Me materiale pambuku, poliestër dhe fibra poliesteri
  • Me diametër 10 cm
  • Mosha e rekomanduar që nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Pellush – Wally Balena 5,400 L

  Wally Cuddle Friend në formën e një balene është  një mik shumë i butë për të vegjëlit tuaj për ti mbajtur dhe përkëdhelur! Kësaj balene simpatike i pëlqejnë përqafimet dhe do t’ju fitojë me sytë e saj të ëmbël. E bërë nga materiale të sigurta për fëmijë, është një pellush i madh me të cilin është e pamundur të mos biesh në dashuri!

  Karakteristikat:

  • Pellush i ëmbël në formë balene
  • I butë dhe me një dizajn që do të adhurohet nga vogëlushët
  • Përmasat: 57 x 29 x 10 cm
  • Lahet në cikël në 40°C
  • Ide dhurate fantastike

  Ka stok

 • Varëse çuçi – Wally Blu 3,300 L

  Të vegjëlit mund të përkëdhelen me Wally-n e butë dhe të përgjumur, gishtat e tyre mund të kapin lehtësisht dhëmbësin në kurrizin e tij, që do ti ndihmojë ata gjatë fazës së daljes së dhëmbëve të parë. Dhëmbësi i butë do të stimulojë dhe qetësojë kruajtjen e mishrave të dhëmbëve ndërsa vogëlushët do të argëtohen duke eksploruar etiketat shumëngjyrëshe, materialet dhe format e ndryshme.
  Wally i lezetshëm do t’i mbajë biberonët afër kur është koha e gjumit ose edhe kur keni dalë për shëtitje. Kapësja praktike Velcro dhe unaza elastike ju lejojnë të lidhni të dy llojet e biberonëve, me dhe pa dorezë.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë dhe argëtuese për vogëlushët
  • E pajisur me dhëmbëzues për qetësimin e mishrave dhe stimulimin e daljes së dhëmbëve
  • Mbajtëse praktike çuçi

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 50% pambuk dhe 50% poliestër
  • Përmasat: 25 x 20 cm
  • Lahet në cikël në 40°C

  Ka stok

 • Lodër e vogël muzikore – Wally Blu 4,800 L

  Peshkaqeni i vogël Wally do të bëhet shoqëruesi i preferuar e vogëlushëve! Melodia e saj është e përsosur për të qetësuar vogëlushët dhe për t’i ndihmuar ata që të flenë gjumë. Është i butë dhe plot me detaje zbavitëse, duke tërhequr yllin e vogël që varet nga barku i tij, peshkaqeni do të lëshojë tinguj të ëmbël melodik. Kjo lodër aktivitetit përveçse argëtimit ndihmon në zhvillimin e shqisave dhe aftësive motorike të foshnjës. Mund të varet kudo, në krevat, karrocë, në seidiljen e makinës ose në lëkundëse.

  Karakteristikat:

  • Shoqëruesi i preferuar e vogëlushëve
  • Melodia e tij është perfekte për të qetësuar vogëlushët
  • Është i butë dhe me një dizajn të ëmbël
  • Pëlhura: 100% pambuk me mbushje fibra poliesteri
  • Përmasa: 24.5 x 12 cm
  • Mosha e rekomanduar: +0 muajsh

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Mustardë 5,600 L

  Në rrugë apo në shtëpi bebet tuaja nuk do mërziten kurrë me këtë spirale gazmore dhe argëtuese! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, tekstura të ndryshme si dhe me ngjyra e kontraste të forta, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. 

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Diametri: 10 cm

  Ka stok

 • Set lodrash sensoriale – Powder 4,800 L

  Foshnjat fillojnë të zhvillojnë aftësitë e tyre motorike që në muajt e parë të jetës. Tre lodrat e vogla të aktivitetit në këtë kuti dhurate janë të shkëlqyera për të praktikuar këto talente të hershme. Që nga lindja, lëvizja e foshnjës bazohet në reflekse dhe brenda gjashtë muajve të parë fëmija do të fillojë të reagojë ndaj tingujve, të kuptojë dhe të eksplorojë gjërat me gojë, të eksplorojë tekstura të ndryshme dhe të përdorë të dyja duart gjatë lojës. Të tre lojërat e aktivitetit fokusohen në fazat e hershme të zhvillimit. Ato janë të dizajnuara me ngjyra të buta dhe zhurma shushuritëse, të përsosura pë bebet e vogla.

  Karakteristikat:

  • Përmban tre lodra aktiviteti, me forma e detaje të ndryshme
  • Të përsosura që në muajt e parë të jetës
  • Perfekte për aktivizimin e shqisave të prekjes, shikimit, dëgjimit dhe aftësive motorike
  • Bërë nga materiale pambuku, poliestër dhe TPE
  • Pa lëndë toksike
  • Lahen në cikël 40 gradë
  • Mosha e rekomanduar: + 0 muajsh

  Ka stok

 • Pasqyrë aktiviteti – Raffi 5,400 L

  Pasqyra e aktivitetit Raffi ka një formë të bukur kanguri dhe është krijuar për të argëtuar fëmijët e vegjël dhe për ti ndihmuar atë të zhvillojnë aftësitë motorike dhe njohëse. Me tekstura të ndryshme të krijuara për të zhvilluar ndjenjën e prekjes dhe tinguj të ëmbël për të zhvilluar dëgjimin. Me anë të pasqyrës ata do të mund të zbulojnë veten dhe të eksplorojnë një nga një tiparet e tyre.
  Falë një mbushjeje të veçantë, kanguri i vogël qëndron vetë në këmbë, kështu që foshnjet mund ta shohin veten në pasqyrë për orë të tëra, ndërsa shtrihen rehat me bark ose kurriz.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë aktiviteti
  • Me pasqyrë
  • Ndihmon në zhvillimin e shqisave, aftësive njohëse dhe zbulimin e vetes
  • Materiali:  50% pambuk dhe 50% poliestër
  • Mbushja: 100% fibra poliestër me qese rëre kuarci
  • Përmasat: 26 x 22 x 8 cm

  Ka stok

 • Pasqyrë aktiviteti – Wally Blu 5,400 L

  Pasqyra e aktivitetit Wally ka një formë të bukur peshku dhe është krijuar për të argëtuar fëmijët e vegjël dhe për ti ndihmuar atë të zhvillojnë aftësitë motorike dhe njohëse. Me tekstura të ndryshme të krijuara për të zhvilluar ndjenjën e prekjes dhe tinguj të ëmbël për të zhvilluar dëgjimin. Me anë të pasqyrës ata do të mund të zbulojnë veten dhe të eksplorojnë një nga një tiparet e tyre.
  Falë një mbushjeje të veçantë, peshku i vogël qëndron vetë në këmbë, kështu që foshnjet mund ta shohin veten në pasqyrë për orë të tëra, ndërsa shtrihen rehat me bark ose kurriz.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë aktiviteti
  • Me pasqyrë
  • Ndihmon në zhvillimin e shqisave, aftësive njohëse dhe zbulimin e vetes
  • Materiali:  50% pambuk dhe 50% poliestër
  • Mbushja: 100% fibra poliestër me qese rëre kuarci
  • Përmasat: 26 x 22 x 8 cm

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti blu 5,600 L

  Spirale aktiviteti, me tre elementë për tu zbuluar dhe që i fal buzëqeshje dhe argëtim çdo fëmije.  Është një lodër origjinale e të mësuarit që mund të varet kudo në karrocë ose edhe në krevat. Kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve dhe për ta argëtuar. Gjithçka është bërë për të tërhequr vëmendjen e foshnjës dhe ngjallur kureshtjen e vogëlushëve. Kjo spirale aktiviteti është e bërë nga pëlhura shumë të buta.

  Karakteristikat:

  • Është perfekte për të stimuluar ndjesinë e prekjes së foshnjës
  • Spirale aktiviteti për vogëlushët
  • E bërë nga pëlhura të buta
  • Me materiale pambuku, poliestër dhe fibra poliesteri
  • Me diametër 10 cm
  • Mosha e rekomanduar që nga +0 muajsh

  Ka stok

 • Rrake Animambo 1,000 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i padiskutueshëm me rraken Animambo. Një lodër aktiviteti shumë origjinale për argëtimin e vogëlushëve tuaj, që nga mosha 1 vjeçare. Është një lodër plot ngjyra dhe kontraste. Vogëlushët mund ta mbajnë lehtësisht në dorë falë dorezës prej druri dhe ta tundin.

  Karakteristikat:

  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • E përshtatshme për moshat +12 muajsh
  • Një ide dhurate perfekte për lindjen e një bebi
  • Me përmasa 5.8 x 18.3 cm

  Ka stok

 • Rrake – Sophie la Girafe 2,700 L

  Rrakja, një produkt i domosdoshëm për të argëtuar vogëlushët, vjen tanimë me miks të 3 materialeve natyrale. Gomë natyrale, pambuk organik dhe bio-plastike.  Falë formës ergonomike të dorezës, rraketakja është e lehtë për tu kapur dhe mbajtur nga vogëlushët.  Koka e Sophie-s është prej gome natyrale dhe vogëlushët mund ta kafshojnë atë për të lehtësuar dhimbjen e mishrave të dhëmbëve.

  Karakteristikat:

  • Vjen  me miks të 3 materialeve natyrale
  • Gomë natyrale, pambuk organik dhe bio-plastike
  • Ergonomike
  • Koka e Sophie-s është prej gome natyrale që mund të kafshohet për të lehtësuar dhimbjen e mishrave të dhëmbëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 muajsh
  • Përmasat: 17.5 x  5.5 x  5.5 cm

   

  Ka stok

 • Koleksion lodrash ndijore 3,900 L

  I bërë nga një material i sigurt me bazë orizi, ky koleksion lodrash ndijore i ndihmon foshnjat të ndërmarrin hapat e tyre të parë eksplorues. Rrakja dhe unazat e dhëmbëve janë një zgjedhje perfekte për bebet. Unazat e dhëmbëve në forma dhe ngjyra të ndryshme ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Janë projektuar për tu mbajtur nga gishtat e vegjël.

  Karakteristikat:

  • Koleksion lodrash ndijore
  • Rrake dhe unaza dhëmbësh
  • Janë me material bazë orizin
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Top i butë aktiviteti – Safari 2,500 L

  Foshnjet fillojnë të zhvillojnë aftësitë e tyre motorike shumë herët. Duke zhvilluar shqisat dhe kuriozitetin, foshnjeve do ti tërheqë vëmëndjen unaza e silikonit e cila do të qetësojë kruajtjet e mishrave dhe do të stimulojë daljen e dhëmbëve të rinj. Doreza me rruaza të zhurmshme është e lehtë për t’u mbajtur në njërën dorë ndërsa dora tjetër eksploron topin argëtues, me relieve dhe ngjyra të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Top aktiviteti i butë, me relieve dhe ngjyra të ndryshme
  • I pajisur me një unazë pë qetësimin e dhëmbëve që shërben edhe si rrake
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe stimulimin e shqisave

  Të dhënat teknike:

  • Diametër:  10 cm
  • Mosha e rekomanduar: +2 muajsh

   

  Ka stok

 • Lodër sensoriale – Zebra Dizi 2,400 L

  Dizi the zebra është lodra e re e butë për fëmijë nga Taf Toys. Shumëllojshmëri pëlhurash me funksion tërheqje dhe kthimi në vend duke tërhequr rripin e lidhur me unazën, tinguj shushuritës dhe ngjyra bardh e zi, kjo zebër e adhurueshme inkurajon zhvillimin kognitiv dhe stimulimin vizual të foshnjës. Unaza e madhe plastike ju lejon të lidhni zebrën në çdo shufër karroce, në lëkundëse ose dorezë të sediljes së makinës dhe ta keni këtë lodër të mrekullueshme me vete gjatë gjithë kohës. Një lojë që ndihmon zhvillimin e shqisave dhe aftësive motorike të fëmijës.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë aktiviteti
  • Tinguj të butë shushuritës
  • Varet lehtësisht në çdo shufër karroce, krevati, në sediljen e makinës ose në lëkundësen e bebit
  • Ndihmon në zhvillimin e  shqisave, aftësive motorike dhe inteligjencën e foshnjës

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 17 cm

  Ka stok

 • Lodër sensoriale – Luani Harry 2,400 L

  Luani Harry dhe shoku i tij i vogël Libby. E pajisur me një unazë të butë për mishin e dhëmbëve është sa argëtuese po aq edhe funksionale. Vjen me një dizajn shumë të këndshëm që do të adhurohet nga vogëlushët. Varet lehtësisht në karrocë ose në djep me anë të unazës. Kjo lodër aktivitetit përveçse zbavitëse, ndihmon edhe në zhvillimin e shqisave, aftësive motorike dhe koordinimit.

   

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë aktiviteti
  • Inkurajon shqisat e shikimit, dëgjimit dhe prekjes
  • Zhvillon koordinimin dhe inteligjencën
  • Varet lehtësisht me një unazë silikoni fleksibël e cila shërben edhe si unazë dhëmbësh

   

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 11 x 4 x 24 cm

  Ka stok

 • Lodër sensoriale – Princi Pinguin 2,200 L

  Lodra e parë muzikore e foshnjës që mund të qetësojë fëmijët para gjumit dhe t’i argëtojë ata gjatë ditës. Një sensor unik riaktivizon muzikën dhe dritën për të qetësuar përsëri gjumin e foshnjes nëse zgjohet. Për gjumë më të lehtë dhe prindër më të qetë! Kjo lodër aktivitetit përveçse argëtuese, ndihmon edhe në zhvillimin e shqisave dhe aftësive motorike.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë me dritë, muzikë dhe një unazë gome për të qetësuar mishin e dhëmbëve
  • Varet lehtësisht me një unazë si në karrocën e fëmijëve, ashtu edhe në djep
  • Ndihmon në zhvillimin e  shqisave dhe aftësive motorike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Hark aktiviteti për karrocë 2,600 L

  Hark aktiviteti me lodra të varura për karrocë. Ngjyrat e bukura dhe modelet tërheqëse e bëjnë lojën me këtë hark të zbukuruar një kënaqësi të vërtetë relaksuese. Me këtë lodër të butë dhe shumëngjyrëshe, fëmija juaj do të zhvillojë shqisat dhe aftësitë motorike falë kukullave të varura. Një lodër e butë dhe shumëngjyrëshe që ngjitet në mbulesën e karrocës.  Aktivitete të shumta: pemë muzikore, unazë transparente me rruaza, unazë për qetësimin e mishit të dhëmbëve. Është fiksuar me 3 kapëse dhe rripa të rregullueshme për t’u përshtatur në ç’do karrocë.

  Karakteristikat:

  • Hark aktiviteti për karrocë
  • Me lloje të ndryshme lodrash
  • Materiale të buta që vogëlushët do adhurojnë ti prekin
  • Montohet lehtë dhe thjeshtë falë edhe tre kapëseve me gjatësi e gjërësi të rregullueshme
  • Përshtatet me çdo karrocë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Z. Luan 5,100 L

  Në rrugë apo në shtëpi zoti Luan di gjithmonë se si ta argëtojë fëmijën tuaj me këtë spirale gazmore nga Trixie! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, zile si dhe me një pasqyrë të vogël, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. Të treja lodrat e varura mund të shkëputen nga spiralja.

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 16 x 30 cm
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Znj. Lepurushe 5,100 L

  Në rrugë apo në shtëpi zonja Lepurushe di gjithmonë se si ta argëtojë fëmijën tuaj me këtë spirale gazmore nga Trixie! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, zile si dhe me një pasqyrë të vogël, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. Të treja lodrat e varura mund të shkëputen nga spiralja.

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 16 x 30 cm
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Z. Ari Polar 5,100 L

  Në rrugë apo në shtëpi zoti Ari di gjithmonë se si ta argëtojë fëmijën tuaj me këtë spirale gazmore nga Trixie! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, zile si dhe me një pasqyrë të vogël, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. Të treja lodrat e varura mund të shkëputen nga spiralja.

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 16 x 30 cm
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Z. Elefant 5,100 L

  Në rrugë apo në shtëpi zoti elefant di gjithmonë se si ta argëtojë fëmijën tuaj me këtë spirale gazmore nga Trixie! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, zile si dhe me një pasqyrë të vogël, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. Të treja lodrat e varura mund të shkëputen nga spiralja.

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 16 x 30 cm
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Rrake dore – Ariu polar 2,100 L

  Rrake në formë byrzylyku me fytyra të lezetshme kafshësh dhe me larmishmëri ngjyrash tërheqëse. Kjo lodër e veçantë do t’i zbavizë fëmijët për një kohë të gjatë pasi çdo lëvizje e dorës do të aktivizojë tinguj të ndryshëm. Ka një përshtatje të lirshme për të mos bezdisur kyçin dhe është bërë nga materiale jashtëzakonisht të buta.

  Karakteristikat:

  • Rrake në formë byrzylyku
  • Tingujt e ndryshëm do të tërheqin vëmendjen e fëmijëve
  • E realizuar me materiale shumë të buta
  • E rehatshme dhe elastike
  • Mund ta lani në lavatriçe me 30 gradë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 19 x 6 cm

  Ka stok

 • Rrake dore – Elefanti 2,100 L

  Rrake në formë byrzylyku me fytyra të lezetshme kafshësh dhe me larmishmëri ngjyrash tërheqëse. Kjo lodër e veçantë do t’i zbavizë fëmijët për një kohë të gjatë pasi çdo lëvizje e dorës do të aktivizojë tinguj të ndryshëm. Ka një përshtatje të lirshme për të mos bezdisur kyçin dhe është bërë nga materiale jashtëzakonisht të buta.

  Karakteristikat:

  • Rrake në formë byrzylyku
  • Tingujt e ndryshëm do të tërheqin vëmendjen e fëmijëve
  • E realizuar me materiale shumë të buta
  • E rehatshme dhe elastike
  • Mund ta lani në lavatriçe me 30 gradë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 19 x 6 cm

  Ka stok

 • Rrake dore – Dhelpra 2,100 L

  Rrake në formë byrzylyku me fytyra të lezetshme kafshësh dhe me larmishmëri ngjyrash tërheqëse. Kjo lodër e veçantë do t’i zbavizë fëmijët për një kohë të gjatë pasi çdo lëvizje e dorës do të aktivizojë tinguj të ndryshëm. Ka një përshtatje të lirshme për të mos bezdisur kyçin dhe është bërë nga materiale jashtëzakonisht të buta.

  Karakteristikat:

  • Rrake në formë byrzylyku
  • Tingujt e ndryshëm do të tërheqin vëmendjen e fëmijëve
  • E realizuar me materiale shumë të buta
  • E rehatshme dhe elastike
  • Mund ta lani në lavatriçe me 30 gradë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 19 x 6 cm

  Ka stok

 • Rrake dore – Luani 2,100 L

  Rrake në formë byrzylyku me fytyra të lezetshme kafshësh dhe me larmishmëri ngjyrash tërheqëse. Kjo lodër e veçantë do t’i zbavizë fëmijët për një kohë të gjatë pasi çdo lëvizje e dorës do të aktivizojë tinguj të ndryshëm. Ka një përshtatje të lirshme për të mos bezdisur kyçin dhe është bërë nga materiale jashtëzakonisht të buta.

  Karakteristikat:

  • Rrake në formë byrzylyku
  • Tingujt e ndryshëm do të tërheqin vëmendjen e fëmijëve
  • E realizuar me materiale shumë të buta
  • E rehatshme dhe elastike
  • Mund ta lani në lavatriçe me 30 gradë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 19 x 6 cm

  Ka stok

 • Rrake – Maçoku 1,400 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i siguruar me rraken me fytyrë maçoku. Një lodër aktiviteti shumë origjinale që do t’i zbavisë ata tuaj duke i stimuluar njëkohësisht shqisat. Koka e maçokut është e mbushur me forma të vogla plastike të cilat duke u lëvizur do përplasen me njëra – tjetrën dhe do të lëshojnë tinguj gazmorë.  Vogëlushët mund ta mbajnë në dorë dhe ta tundin lehtësisht falë dorezës prej druri.

  Karakteristikat:

  • Rrake gazmore me fytyrë maçoku
  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • E përshtatshme për moshat nga 3 muajsh
  • Ide dhurate fantastike
  • Përmasat: 6.5 x 10.5 cm

  Ka stok

 • Rrake – Top BabyBali 1,900 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i siguruar me tingujt e BabyBali të lëshuar nga lëvizja dhe përplasja e formave të ndryshme me njëri- tjetrin. Një lodër aktiviteti shumë origjinale me ngjyra pastel, të cilën vogëlushët tuaj do ta shijojnë në shumë mënyra. Forma që i ngjan një topi do të stimulojë fëmijët ecin këmba – dorazi ose të zavrriten për ta ndjekur. 4 kubat prej druri mund të rrotullohen dhe të zhvendosen nga një pikë në tjetrën si dhe 2 kubat transparent me rruaza shumëngjyrëshe do të krijojnë tinguj tërheqës kur tunden ose sa herë që topi është në lëvizje.

   

  Karakteristikat:

  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • Rrake shumë – funksionale
  • Aktivizon dhe zhvillon të gjitha shqisat
  • Inkurajon fëmijët të zvarriten dhe të ecin këmba dorazi për ta kapur
  • E përshtatshme për moshat nga 3 muajsh
  • Ide dhurate fantastike

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 9 x 9 x 9 cm
  • Mosha: + 3 muajsh

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories