Lojra aktivitetesh perfekte për të argëtuar vogëlushët në muajt e parë. Opsione të ndryshme sipas moshave të vogëlushëve dhe me dizajne të ndryshme. Këto aktivitete janë shumë të rëndësishme për shkathtësimin e vogëlushëve. Falë dizenjos fantastike dhe kombinimit të ngjyrave përshtaten në mënyrë perfekte me dhomën e vogëlushëve ose në çdo kënd tjetër të shtëpisë.

27 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Qilim Rozë Inka për fëmijët 12,400 L

  Qilim i krijuar posaçërisht për nevojat e më të vegjëlve, për një hapësirë të tyre komode, e cila është veçanërisht e rëndësishme për fëmijët. Dizenjo e bukur dhe ngjyra e bëjnë perfekte për sipërfaqe loje të përshtatshme për fëmijët. Falë materialit,  lahet lehtësisht  në 30 gradë në makinën tuaj larëse. Përveç kësaj, ndjesia jashtëzakonisht e butë i fton ata të përqafohen dhe të ëndërrojnë në një atmosferë super komode.

  Karakateristikat:

  • Qilim i krijuar posaçërisht për nevojat e më të vegjëlve
  • Falë butësisë tyre ofrojnë një hapësirë komode
  • Perfekte për sipërfaqe loje të përshtatshme
  • Falë materialit,  lahet lehtësisht  në 30 gradë në makinën tuaj larëse

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Forma: Rrethore

  Ka stok

 • Baby nest- Done by Deer 14,900 L
  BluePowderRaffi Sand

  Shezlongu ka një hark aktiviteti të lëvizshëm për të ngjitur lodrat e preferuara të fëmijës suaj. Ndërsa fëmija juaj rritet dhe po fillon të eksplorojë botën, përdorni skajet e buta si mbështetëse koke duke i bërë të mundur që fëmija të ndjekë lëvizjet e mamasë dhe të babit. Është bërë prej pambuku të butë organik me mbushje poliester dhe ka një dyshek të butë 3D që siguron një ajrosjeje të vazhdueshme.

  Karakteristikat:

  • Mbulesa me material 100% pambuk organik i certifikuar OEKO-TEX®
  • Mbushja me material 100% poliester
  • Vjen me përmasa 76 x 42 x 12 cm
  • Mbulesa lahet në 30 gradë celcius
  • Ky produkt është i testuar dhe përputhet me standardin evropian për lodrat EN 7

 • Dyshek loje me harqe Miqtë e Detit- Powder 17,300 L

  Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra argëtuese për të vegjlit. Argëtimi i të vegjëlve është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj fëmijëve. Bashkë me dyshekun janë edhe lloje të ndryshme lodrash argetuese që do ti kënaqin të vegjlit pamasë.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese
  • Me material pambuk dhe poliestër
  • Me diametër 90 cm dhe lartësi 48 cm

  Ka stok

 • Dyshek loje me harqe- Miqtë e Detit 17,300 L

  Dyshek loje argëtues me një hark dhe shumë lodra të buta argëtuese për të vegjlit. Argëtimi i të vegjëlve është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj fëmijëve. Bashkë me dyshekun janë edhe lojrat argetuese që do ti kënaqin të vegjlit pamasë. Materiali i butë, dizajni plot ngjyra dhe prakticiteti e bëjnë atë perfekte.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me hark dhe lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese
  • Me material pambuk dhe poliestër
  • Me diametër 80 cm dhe lartësi 45 cm

  Ka stok

 • Play gym – Multicolored 11,900 L

  Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për forcimin e muskujve të vogëlushëve tuaj. Kjo palestër e këndshme përfshin 2 lodra të varura të cilat ndihmojnë në stimulimin e shqisave si prekja, shikimi dhe dëgjimi. Struktura është projektuar me katër këmbë për të parandaluar lëkundjet dhe për të shtuar sigurinë e fëmijëve gjatë lojës. Gjatë muajve të parë të jetës së bebit tuaj, mund ta vendosni mbi krevat ose mbi një tapet në dysheme. Pasi bebi të rritet dhe të fillojë të ecë mund të vazhdojë të luajë dhe të argëtohet duke bërë ushtrime të vogla të përshtatshme për moshën.

  Karakteristikat:

  • Argëtim, kënaqësi dhe pak stërvitje
  • Strukturë me katër këmbë e fortë dhe e qëndrueshme
  • Përfshin 2 lodra për stimulimin e shqisave
  • Mund ta përdorni mbi dyshek ose mbi një tapet në dysheme

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Dru
  • Përmasat: 47.5 x 55.9 x 47.5 cm
  • Pesha: 1.05 kg
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Tapet loje- Small 13,900 L
  Blush RoseDusty BluePearl Grey

  Lëreni fëmijën tuaj të luajë dhe të përmirësojë aftësitë e tij motorike në një sipërfaqe të butë dhe të sigurtë për ta. I përsosur për të krijuar një zonë pushimi ose loje për vogëlushët tuaj. Palosni renë e brendshme përgjysmë dhe krijoni një zonë të vogël për lojëra teatrale ose një hapësirë sekrete për tu fshehur. Është e përkryer për të inkurajuar lojën krijuese, aftësitë motorike por edhe për të luajtur lojëra që forcojnë ndjekjen vizuale dhe zhvillimin social. Palosni renë brenda dhe jashtë në gjysmë dhe dyfishoni argëtimin! Është e bërë me shkumë EVA me trashësi 12 mm, jo toksike, pa  BPA, ftalate dhe lateks. Rezistend ndaj ujit dhe shumë i lehtë për tu pastruar.

  Karakteristikat:

  • Tapet loje në formë reje
  • Perfekt për të krijuar një zonë pushimi ose loje për vogëlushët
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Mund të përdoret për mosha të ndryshme
  • Material shkume EVA, jo toksike, pa  BPA, ftalate dhe lateks
  • Rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t’u pastruar

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 145 x 90 cm
  • Trashësia: 12 mm
  • Madhësia: Small
  • Mosha: +10 muajsh
 • Dyshek aktiviteti – Safari 9,600 L

  Dyshek aktiviteti argëtues për të vegjlit, me një dizajn të bukur të frymëzuar nga xhungla dhe kafshët e saj. I butë dhe i rehatshëm për të lejuar orë të tëra argëtimi dhe loje në siguri të plotë. Ideal për bebet e vogla sepse stimulon koordinimin, zhvillon aftësitë motorike dhe shqisa si shikimi, prekja dhe dëgjimi. Ide dhurate fantastike për lindje.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues
  • Ka sipërfaqe të butë dhe të rehatshme
  • Stimulon koordinimin dhe shqisat si dhe zhvillon aftësitë motorike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 100 x 150 cm
  • Materiali: Pambuk, poliestër, plastikë

  Ka stok

 • Tapet pikniku 5,800 L

  Një tapet për të luajtur ose për një piknik në natyrë! Me material të papërshkueshëm nga uji duke e bërë akoma më të rehatshme dhe të sigurtë uljen në zona të lagështa si parqet me bar apo rëra. Pjesa e poshtme e tapetit mund të lahet lehtësisht me një leckë të njomë. Pasi të keni mbaruar lojën në natyrë mund ta palosni tapetin dhe ai do të kthehet në një çantë me dorezë që mund të transportohet lehtësisht. Shijoni natyrën dhe parqet e gjelbra dhe krijoni kujtime të paharrueshme me fëmijët tuaj!

  Karakateristikat:

  • Tapet pikniku
  • U mundëson vogëlushëve një zonë të thatë dhe të rehatshme për të luajtur
  • I butë dhe i papëshrkrueshëm nga uji e lagështia
  • Peshon pak dhe paloset në formën e një çante për tu tranpsortuar lehtësisht

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 140 x 115 cm

  Ka stok

 • Tapet i butë loje – Puzzle 4,500 L

  Kjo risi nga Eurekakids do t’i habisë dhe do t’i argëtojë pa masë vogëlushët tuaj. Ata do të kalojnë orë të tëra duke luajtur me të dhe mbi të. Përmban ilustrime të bukura dhe tërheqëse të personazheve nga koleksioni Circus. Me shumëllojshmëri ngjyrash, formash dhe relievesh fëmijët nuk do mërziten asnjëherë dhe do të kenë shumë për të zbuluar. Është ideale për të stimuluar prekjen, shikimin, si dhe për të zhvilluar aftësitë të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Tapet aktiviteti argëtues
  • I butë dhe i rehatshëm
  • Stimulon shikimin dhe prekjen
  • Njeh fëmijët me ngjyrat dhe kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +10 muajsh
  • Përmasat: 100 x 100 cm
  • Produkt me shkumë EVA me cilësi të lartë, pa përmbajtje lëndësh të dëmshme

   

  Ka stok

 • Play Gym – Orchard Series 11,900 L

  Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për forcimin e muskujve të vogëlushëve tuaj. Kjo palestër e këndshme përfshin 2 lodra të varura të cilat ndihmojnë në stimulimin e shqisave si prekja, shikimi dhe dëgjimi. Struktura është projektuar me katër këmbë për të parandaluar lëkundjet dhe për të shtuar sigurinë e fëmijëve gjatë lojës. Gjatë muajve të parë të jetës së bebit tuaj, mund ta vendosni mbi krevat ose mbi një tapet në dysheme. Pasi bebi të rritet dhe të fillojë të ecë mund të vazhdojë të luajë dhe të argëtohet duke bërë ushtrime të vogla të përshtatshme për moshën.

  Karakteristikat:

  • Argëtim, kënaqësi dhe pak stërvitje
  • Strukturë me katër këmbë e fortë dhe e qëndrueshme
  • Përfshin 2 lodra për stimulimin e shqisave
  • Mund ta përdorni mbi dyshek ose mbi një tapet në dysheme

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Dru
  • Përmasat: 47.5 x 55.9 x 47.5 cm
  • Pesha: 1.05 kg
  • Mosha: 0 +

  Ka stok

 • Dyshek loje për foshnje – Gri 9,900 L

  Loja është momenti më argëtues për fëmijët, prandaj është e domosdoshme që vendi ku fëmijët luajnë të jetë sa më i butë, i rehatshëm dhe i sigurtë për ta. Ky dyshek është i përsosur për momentet e lojës por fëmijët mund ta zgjedhin edhe për të fjetur falë rehatisë maksimale dhe materialit prej pambuku 100 % organik.

  Karakateristikat:

  • Dyshek loje i butë dhe i rehatshëm
  • Mund të përdoret edhe për të fjetur

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 75 x 95 cm
  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Larja në lavatriçe me 30 gradë

  Ka stok

 • Dyshek loje me harqe Trixie 18,900 L
  Mr. LionMrs. Elephant

  Dyshek loje për vogëlushët, i butë, i rehatshëm dhe argëtues. Në dy harqet mbi tapetin varen tre lodra të këndshme me disa funksione: një pasqyrë, një unazë për mishin e dhëmbëve, një unazë druri, një rrake, një pjesëz me letër të zhurmshme dhe detaje të tjera tërheqëse për fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë dhe të rehtashme
  • Stimulon shqisat nëpërmjet lojës
  • I përshtatshëm për forcimin e muskujve të qafës dhe kurrizit gjatë qëndrimit me bark
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Mosha: 0 +

  Të dhënat teknike:

  • Diametri: 100 cm
 • Tapet i butë loje Savannah 8,900 L

  Tapeti i lojës me shkumë TAF Toys Savannah është një vend perfekt lojërash i papërshkueshëm nga uji, ultra i butë dhe tepër  i sigurt për vogëlushët duke filluar nga mosha +1 muajsh. Ai përmban dizajne të bukur dhe të adhurueshme nga vogëlushët. Falë përmasave dhe dizajnit është perfekt për tu përshtatur lehtësisht në dhomën e ndenjes ose dhomën e lojërave. Është i thjeshtë për tu palosur dhe është i përshtatshëm për t’u transportuar kudo ku ju shkoni.

  Karakteristikat:

  • Tapet aktiviteti argëtues
  • I butë dhe i rehatshëm
  • Stimulon shikimin dhe prekjen
  • Njeh fëmijët me ngjyrat dhe kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +1 muajsh
  • Përmasat: 150 x 200 cm
  • Produkt me shkumë EVA me cilësi të lartë, pa përmbajtje lëndësh të dëmshme

   

  S’ka stok

 • Dyshek loje me harqe- Powder 13,600 L

  Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese për të vegjlit. Argëtimi i të vegjëlve është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj fëmijëve. Bashkë me dyshekun janë edhe tre llojet lojrave argetuese që do ti kënaqin të vegjlit pamasë.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese
  • Me material pambuk dhe poliestër
  • Me diametër 90 cm dhe lartësi 45 cm

  S’ka stok

 • Dyshek loje me harqe – Gri 13,200 L

  Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese për të vegjlit. Argëtimi i të vegjëlve është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj fëmijëve. Bashkë me dyshekun janë edhe tre llojet lojrave argetuese që do ti kënaqin të vegjlit pamasë.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese
  • Me material pambuk dhe poliestër
  • Me diametër 90 cm dhe lartësi 45 cm

  S’ka stok

 • Dyshek loje për foshnje – Pure Mint 9,800 L

  Loja është momenti më argëtues për fëmijët, prandaj është e domosdoshme që vendi ku fëmijët luajnë të jetë sa më i butë, i rehatshëm dhe i sigurtë për ta. Ky dyshek është i përsosur për momentet e lojës por fëmijët mund ta zgjedhin edhe për të fjetur falë rehatisë maksimale dhe materialit 100 % organik.

  Karakateristikat:

  • Dyshek loje i butë dhe i rehatshëm
  • Mund të përdoret edhe për të fjetur

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 75 x 95 cm
  • Materiali: 50 % lino dhe 50 % pambuk organik
  • Larja në lavatriçe me 30 gradë

  S’ka stok

 • Dyshek aktiviteti- Sailors Bay 16,300 L

  Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra të buta argëtuese për të vegjlit, i cili është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj vogëlushëve. Bashkë me dyshekun janë edhe lodrat shumëngjyrëshe të kafshëve të gëzuara nënujore varen në harqe, duke inkurajuar foshnjat t’i prekin dhe t’i zbulojnë ato. Janë të lëvizshme dhe mund të merren kudo. Përveç argëtimit është perfekte për të zhvilluar aftësitë motorike dhe shkathtësimin e vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 91 x 99 x 49 cm
  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër

  S’ka stok

 • Dyshek aktiviteti- Ocean Blue Shell 16,300 L

  Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra të buta argëtuese për të vegjlit, i cili është i garantuar.  Dysheku vjen me një stil ndryshe,  i butë dhe ofron rehati maksimale ndaj vogëlushëve. Bashkë me dyshekun janë edhe lodrat shumëngjyrëshe të kafshëve të gëzuara nënujore varen në harqe, duke inkurajuar foshnjat t’i prekin dhe t’i zbulojnë ato. Janë të lëvizshme dhe mund të merren kudo. Përveç argëtimit është perfekte për të zhvilluar aftësitë motorike dhe shkathtësimin e vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe  lodra argëtuese
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Lojë argëtuese

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 91 x 99 x 49 cm
  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër

  S’ka stok

 • Tapet loje- Large 13,900 L
  Blush RoseMinty GreenPearl Grey

  Tapeti i lojës në formë reje, i madh, me ngjyrë Minty Green, është i përsosur për të krijuar një zonë pushimi ose loje për vogëlushët. Palosni renë e brendshme përgjysmë dhe krijoni një zonë të vogël për lojëra teatrale ose hapësirë për fshehje. Është e përkryer për të inkurajuar lojën krijuese, aftësitë e shkëlqyera motorike, por edhe për të luajtur lojra që forcojnë ndjekjen vizuale dhe zhvillimin social. Palosni renë brenda dhe jashtë në gjysmë dhe dyfishoni argëtimin! Është e bërë nga material shkume EVA, jo toksike, pa  BPA, ftalate dhe lateks. Rezistend ndaj ujit dhe shumë i lehtë për tu pastruar.

  Karakteristikat:

  • Tapeti i lojës në form reje
  • Perfekt për të krijuar një zonë pushimi ose loje për vogëlushët
  • Ka sipërfaqe të butë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Perfekt për lojra argëtuese
  • Material shkume EVA, jo toksike, pa  BPA, ftalate dhe lateks
  • Rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t’u pastruar

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 175 x 145 cm
  • Trashësia: 13 mm
  • Madhësia: Large
  • Mosha: +10 muajsh

  S’ka stok

 • Dyshek loje me harqe – Maçoku Fernando 22,400 L

  Dyshek loje i butë për të argëtuar vogëlushët tuaj në siguri të plotë. Në dy harqet që qëndrojnë mbi tapetin varen 3 lodra të këndshme dhe tërheqëse: një unazë me rruaza brënda, një buf që lëshon tinguj dhe një bori që zhurmon kur shtypet. Shumë aktivitete pë të stimuluar dhe zhvilluar shqisat e më të vegjëlve: dëgjimin, prekjen dhe shikimin. Koka e maçokut Fernand mund të përdoret përveçse për të luajtur edhe si jastëk i butë ku fëmijët mund të mbështeten. Tapeti mund të shkëputet nga harku dhe mund të përdoret më vete. Lodrat që varen mbi harkun apo edhe lodra të tjera që zbavisin vogëlushët tuaj mund të kapen tek tapeti në tre kapëse të vogla të vendosura në skajet e tij. Fernandi me barkun e tij të bardhë e të butë do të jetë një dhuratë lindje e përsosur!!

  Karakteristikat:

  • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese
  • Stimulon shqisat dhe është i përshtatshëm për forcimin e muskujve të qafës dhe kurrizit gjatë qëndrimit me bark
  • Sipërfaqe e butë dhe e rehatshme
  • Harqet dhe tapeti mund të përdoren veç e veç

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 55 x 8 x 60 cm
  • Mosha: +0 muajsh
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Mos e thani në makinë tharëse

  S’ka stok

 • Set për të porsalindur- Dyshek & Harku Aktivitetit 12,900 L

  Set për të porsalindur, Dyshek & Harku Aktivitetit, është perfekt si për prindërit dhe vogëlushët. Dysheku, falë butësisë që ofron dhe anëve të rrumbullakosura, është vendi ideal për të mbajtur të vegjlit, kësisjo prindërit mund të bëjnë punët ose gatuajnë. Mund të përdoret për qëndrim, pushim edhe për kohë gjumi. Materiali i butë, lehtësisht i ajrosshëm, mundëson vendin ideal për vogëlushët. Në set vjen edhe harku i aktivitetit i cili është i lëvizshëm dhe i rregullueshëm. Bashkëngjitet në  katër cepat e dyshekut ose mblidhet në qendër. Përfshin kafshë të ndryshme, super të buta dhe unaza që vogëlushët të tentojnë ti kapin. Ky set është një ide e bukur dhe e veçantë dhurate lindjeje.

   Karakteristikat:

  • Set për të porsalindur
  • Përmban Dyshek & Hark Aktiviteti
  • Dysheku ofron një vend ideal, komod dhe të sigurtë
  • Ka sipërfaqe të butë dhe lehtësisht i ajrosshëm
  • Harku i aktivitetit vjen me kafshë të ndryshme super të buta
  • Hiqet dhe vendoset me lehtësi
  • Ide e bukur dhurate lindjeje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 70 x 10 x 50 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Cilindër aktiviteti Safari 4,200 L

  Ky cilindër aktiviteti nga koleksioni Safari është i butë dhe përfshin ilustrime të qepura të kafshëve të xhunglës, si dhe elementë të ndryshëm për argëtimin e vogëlushëve, si elefanti i lezetshëm, unaza dhe një pasqyrë. Është  ideal për stimulimin e zhvillimit motorik dhe shqisor të vogëlushëve. Padyshim vogëlushët tuaj do ta adhurojnë  dhe do të argëtohen pamasë duke vëzhguar elementët me grafika shumëngjyrëshe safari në secilën faqe.

  Karakteristikat:

  • Cilindër aktiviteti me ilustrime safari
  • Përmban elementë të ndryshëm për argëtimin e vogëlushëve
  • Ideal për stimulimin e zhvillimit motorik dhe shqisor të vogëlushëve
  • Mundëson aktivitet prekjeje, njohjen e ngjyrave dhe kontrastet

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 43 cm
  • Mosha e përshtatshme: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Tapet aktiviteti – Après la pluie 17,600 L

  Tapeti i madh aktiviteti për një përvojë fantastike shqisore nga Moulin Roty. Me shumëllojshmëri aktivitetesh ky tapet do t’i mbajë fëmijët e mbërthyer për orë të tëra. Ata do të zbulojnë forma dhe ngjyra të reja dhe do të zhvillojnë njëkohësisht shqisa si shikimi, dëgjimi dhe prekja. Tapeti përbëhet nga materiale të buta dhe të sigurta, ai është gjithashtu i ngrohtë dhe shumë i rehatshëm. Jo vetëm funksional por edhe një element dekori i veçantë në dhomën e fëmijëve!

  Përfshin:

  • ylberin me ngjyra
  • një re të butë me aplikacione
  • një gjethe të zhurmshme nën të cilë fshihet një pasqyrë e vogël
  • një unazë me rruaza të lidhur tek një mollë
  • një re me pika shiu të qendisuraa, nëse e shtypni renë do të dëgjoni zhurmën e shiut
  • një filxhan me tinguj nga i cili mund të tërhiqni një lepurush të vogël

  Karakteristikat:

  • Tapet aktiviteti
  • Përmasat: 100 x 100 cm
  • Mund të lahet në lavatriçe në proçesin e rrobave delikate

  S’ka stok

 • Palestër aktiviteti- Ocean blue 7,200 L

  Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për shkathtësim të vogëlushëve tuaj me këtë palestër aktiviteti.  Palestra për fëmijë Ocean Blue është prej druri të fortë dhe përfshin tre lodra të buta që kanë tekstura të ndryshme për t’u prekur. Vogëlushëve do tu pëlqejë të eksplorojnë këto lodra të lezetshme. Bleta ka një pasqyrë të vogël në bark. Pata e Vogël tundet dhe gjethet e luleve kanë një prekje të zbehtë. Përvec se argëtuese,  zhvillon koordinimin sy-duar, përmirëson aftësitë motorike dhe stimulon shqisat. Perfekte për tu vendosur në dysheme ose krevat.

  Karakteristikat:

  • Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për shkathtësim të vogëlushëve tuaj
  • Little Goose është prej druri të fortë dhe përfshin tre lodra të buta
  • Lodrat stimulojnë kuriozitetin e të vegjëlve
  • Zhvillon koordinimin sy-duar,
  • Përmirëson aftësitë motorike dhe stimulon shqisat
  • Bojrat e përdorura janë jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Dru dhe poliestër
  • Përmasat: 67.5 x 18 x 6.2 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Palestër aktiviteti- Little Goose 7,200 L

  Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për shkathtësim të vogëlushëve tuaj me këtë palestër aktiviteti.  Palestra për fëmijë Little Goose është prej druri të fortë dhe përfshin tre lodra të buta që kanë tekstura të ndryshme për t’u prekur. Vogëlushëve do tu pëlqejë të eksplorojnë këto lodra të lezetshme. Bleta ka një pasqyrë të vogël në bark. Pata e Vogël tundet dhe gjethet e luleve kanë një prekje të zbehtë. Përvec se argëtuese,  zhvillon koordinimin sy-duar, përmirëson aftësitë motorike dhe stimulon shqisat. Perfekte për tu vendosur në dysheme ose krevat.

  Karakteristikat:

  • Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për shkathtësim të vogëlushëve tuaj
  • Little Goose është prej druri të fortë dhe përfshin tre lodra të buta
  • Lodrat stimulojnë kuriozitetin e të vegjëlve
  • Zhvillon koordinimin sy-duar,
  • Përmirëson aftësitë motorike dhe stimulon shqisat
  • Bojrat e përdorura janë jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Dru dhe poliestër
  • Përmasat: 67.5 x 18 x 6.2 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Tenda E Aktiviteteve Sophie la girafe® 0-36 muaj 13,000 L

  Seti i aktiviteteve, nga Sophie La Girafe, është me të vërtetë perfekt për të argëtuar vogëlushët në muajt e parë. Pjesë e këtij seti është tapeti super i butë me përmasa, 90 x 90 cm, 4 shufra mbajtës dhe një pëlhurë për ta kthyer në një tendë aktivitetesh super argëtuese dhe gati për aventura. Ky set aktiviteti është ideal sepse ofron opsione të ndryshme sipas moshës së vogëlushëve tuaj. Me rritjen e tyre, përshtatja e setit ndikon në zhvillimin e imagjinatës dhe shkathtësimit. Falë dizenjos fantastike dhe kombinimit të ngjyrave përshtatet në mënyrë perfekte me dhomën e vogëlushëve ose në çdo kënd tjetër të shtëpisë. Montimi dhe çmontimi është praktik, i thjeshtë dhe nuk merr kohë.

  Karakteristikat:

  • Perfekt për agrëtimin e vogëlushëve tuaj
  • Ofron opsione të ndryshme sipas moshës
  • Përmban tapetin e aktivitetit, 4 shufra mbajtëse dhe pëlhurën
  • Ofron butësi dhe rehati maksimale
  • Montimi dhe çmontimi është praktik, i thjeshtë dhe nuk merr kohë
  • Përshtatet në mënyrë perfekte me dhomën e vogëlushëve ose në çdo kënd tjetër të shtëpisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat e tapetit: 90 x 90 cm

  S’ka stok

 • Dyshek Loje Me Harqe – Safari 9,600 L

  Mbulesa e aktiviteteve argëtuese, përveç argëtimit, përmirëson koordinimin, aftësitë motorike dhe zhvillon perceptimin vizual të vogëlushëve. Ka mënyra të ndryshme të lojës, vogëlushët mund të shtrihen me bark, me shpinë dhe të luajë për të arritur dhe kapur lodrat shumëngjyrëshe. Safari Play Gym përmban elementë që lëshojnë tinguj për të stimuluar shqisën e dëgjimit dhe ka zona të batanies që stimulojnë ndjenjen e prekjes. Dizajni i tij me format e kafshëve do t’i argëtojë dhe do të zgjojë kuriozitetin e vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Përmirëson koordinimin, aftësitë motorike dhe zhvillon perceptimin vizual të vogëlushëve
  • Ofron mënyra të ndryshme të qëndrimit
  • Përmban elementë që lëshojnë tinguj për të stimuluar shqisën e dëgjimit dhe ka zona të batanies që stimulojnë ndjenjen e prekjes
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 55 x 85 x 85 cm

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories