30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Xhup dimëror – Navy Constellation 16,800 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashkat dhe 2 xhepa me kapak. Mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
  • Mosha: 6 – 24 muajsh
 • Kostum dëbore – Navy Constellation 15,500 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Kostum dëbore për fëmijë me printe yjesh, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç, dorashkat, çizmet dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

  Karakteristikat:

  • Kostum dëbore për fëmijë
  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 6 – 24 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër
  • Larja: Në cikël delikat me 30 °C
 • Xhup për vogëlushë – Animal Print 24,300 L
  2 vjeç3 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza dhe djem, i përshtatshëm për moshat nga 2 – 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit uniseks
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuç me lesh
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 – 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Kominoshe Dungaree- Reserve 15,900 L
  2 vjeç

  Kominoshet prej poliesteri janë një zgjidhje perfekte për periudhën e vjeshtës dhe dimrit, sjellë nga marka Tiny dhe prodhuar në EU. Vijnë me një dizajn të bukur me printe shumëngjyrash dhe nuancë ngjyre blu. Janë tejet praktike pasi falë dy rripave dhe hapjes me butona, mundësojnë një përshtatje perfekte dhe lehtësi në veshje. Mund të kombinohen me triko të hollë poshtë dhe xhup, për një veshje komode, praktike dhe me shumë stil.

  Karakteristikat:

  • Kominoshe poliesteri
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, 100% poliesteri
  • Vjen me rripa supe dhe hapje përpara me butona
  • Praktike dhe komode
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Për moshat nga 4 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Reserve 22,300 L24,300 L
  2 vjeç3 vjeç10 vjeç

  Xhup i përshtatshëm për moshat nga 2  deri në 3 vjeç. Vjen me një hapje me zinxhir përpara, një mbulesë zinxhiri për mbrojtje më të mirë, kapuç dhe mëngë elastike. I përkryer për kushtet e motit në të ftohtë borë ose ditë me shi, pasi është bërë me pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit me një shtresë të papërshkueshme nga uji pa PFC. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Dizajni është vërtetë i adhurueshëm me printe dhe ngjyrë nuance blu.

  Karakteristikat:

  • Vjen me një hapje me zinxhir përpara
  • Perfekt për ditën e ftohta dhe me shi
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
  • I përshtatshëm për moshat nga 2 dhe 3 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Xhup dimëror për vajza – Apple 22,900 L
  2 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 2 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë modern dhe gazmor. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të perçinave dhe ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Rrobëdishamber Sea Friends – Gri 7,300 L
  1- 2 vjeç3- 4 vjeç

  Rrobëdishamberi Sea Friends nga marka daneze Done By Deer është një produkt i bukur, i rehatshëm dhe i domosdoshëm, i përsosur si për pas banjës, ashtu edhe për një mëngjes dembel të së dielës! 60 cm i gjatë, është bërë nga një pëlhurë nape pambuku për të qenë i lehtë, i butë dhe delikat në lëkurën e bebes! Butësi që nuk humbet as larje pas larjes! Praktik për tu veshur, ai përmban një rrip të rehatshëm, kopës, kapuç dhe mëngë të gjata.

  Një përqafim i butë dhe i ëmbël!

  Karakteristikat:

  • Rrobëdishamber për fëmijë
  • Super i butë
  • Pëlhurë nape, delikate me lëkurat e ndjeshme
  • Dizajni: Sea Friends
  • Ide e shkëlqyer dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk i çertifikuar Oeko-Tex
  • Gjatësia: 60 cm
  • Kujdesi: Lahet në lavatriçe në 30 gradë
 • Rrobëdishamber Sea Friends – Mustardë 7,300 L
  1- 2 vjeç3- 4 vjeç

  Rrobëdishamberi Sea Friends nga marka daneze Done By Deer është një produkt i bukur, i rehatshëm dhe i domosdoshëm, i përsosur si për pas banjës, ashtu edhe për një mëngjes dembel të së dielës! 60 cm i gjatë, është bërë nga një pëlhurë nape pambuku për të qenë i lehtë, i butë dhe delikat në lëkurën e bebes! Butësi që nuk humbet as larje pas larjes! Praktik për tu veshur, ai përmban një rrip të rehatshëm, kopës, kapuç dhe mëngë të gjata.

  Një përqafim i butë dhe i ëmbël!

  Karakteristikat:

  • Rrobëdishamber për fëmijë
  • Super i butë
  • Pëlhurë nape, delikate me lëkurat e ndjeshme
  • Dizajni: Sea Friends
  • Ide e shkëlqyer dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk i çertifikuar Oeko-Tex
  • Gjatësia: 60 cm
  • Kujdesi: Lahet në lavatriçe në 30 gradë
 • Rrobëdishamber Sea Friends – Blu 7,300 L
  1- 2 vjeç3- 4 vjeç

  Rrobëdishamberi Sea Friends nga marka daneze Done By Deer është një produkt i bukur, i rehatshëm dhe i domosdoshëm, i përsosur si për pas banjës, ashtu edhe për një mëngjes dembel të së dielës! 60 cm i gjatë, është bërë nga një pëlhurë nape pambuku për të qenë i lehtë, i butë dhe delikat në lëkurën e bebes! Butësi që nuk humbet as larje pas larjes! Praktik për tu veshur, ai përmban një rrip të rehatshëm, kopës, kapuç dhe mëngë të gjata.

  Një përqafim i butë dhe i ëmbël!

  Karakteristikat:

  • Rrobëdishamber për fëmijë
  • Super i butë
  • Pëlhurë nape, delikate me lëkurat e ndjeshme
  • Dizajni: Sea Friends
  • Ide e shkëlqyer dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk i çertifikuar Oeko-Tex
  • Gjatësia: 60 cm
  • Kujdesi: Lahet në lavatriçe në 30 gradë
 • Rrobëdishamber Sea Friends – Powder 7,300 L
  1- 2 vjeç3- 4 vjeç

  Rrobëdishamberi Sea Friends nga marka daneze Done By Deer është një produkt i bukur, i rehatshëm dhe i domosdoshëm, i përsosur si për pas banjës, ashtu edhe për një mëngjes dembel të së dielës! 60 cm i gjatë, është bërë nga një pëlhurë nape pambuku për të qenë i lehtë, i butë dhe delikat në lëkurën e bebes! Butësi që nuk humbet as larje pas larjes! Praktik për tu veshur, ai përmban një rrip të rehatshëm, kopës, kapuç dhe mëngë të gjata.

  Një përqafim i butë dhe i ëmbël!

  Karakteristikat:

  • Rrobëdishamber për fëmijë
  • Super i butë
  • Pëlhurë nape, delikate me lëkurat e ndjeshme
  • Dizajni: Sea Friends
  • Ide e shkëlqyer dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk i çertifikuar Oeko-Tex
  • Gjatësia: 60 cm
  • Kujdesi: Lahet në lavatriçe në 30 gradë
 • Triko e trashë Polar- Navy/ Verdhë 13,900 L
  2 vjeç3 vjeç

  Vogëlushët do duken shumë bukur  dhe do rrethohen plot ngrohtësi falë kësaj triko të trashë. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina. Gjithashtu xhepat i mundësojnë vogëlushëve të mbajnë aksesorë ose lodra të vogla. Përbërja prej poliesteri, përveç se ofron cilësi, lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen. Nuk pengon aspak lëvizjen e vogëlushëve tuaj gjatë momenteve argëtuese.

  Karakteristikat:

  • Është e bërë nga 100% poliestër
  • Butësi si nga brenda dhe nga jashtë
  • Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • I përshtatshëm për vogëlushët e moshës 2 deri në 3 vjeçare
  • Nuk duhet hekurosur
  • Larje në temperatura të ulta
 • Triko e trashë Polar- Nude 13,400 L
  2 vjeç3 vjeç

  Vogëlushët do duken shumë bukur  dhe do rrethohen plot ngrohtësi falë kësaj triko të trashë. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina. Gjithashtu xhepat i mundësojnë vogëlushëve të mbajnë aksesorë ose lodra të vogla. Përbërja prej poliesteri, përveç se ofron cilësi, lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen. Nuk pengon aspak lëvizjen e vogëlushëve tuaj gjatë momenteve argëtuese.

  Karakteristikat:

  • Është e bërë nga 100% poliestër
  • Butësi si nga brenda dhe nga jashtë
  • Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • I përshtatshëm për vogëlushët e moshës 2 deri në 3 vjeçare
  • Nuk duhet hekurosur
  • Larje në temperatura të ulta
 • Triko kardigan- Violë 14,900 L
  2 vjeç

  Kardigani prej pambuku dhe merino është një zgjidhje perfekte për periudhën e vjeshtës dhe dimrit, sjellë nga marka Tiny dhe prodhuar në EU. Vjen me një dizajn të bukur me tonalitete ngjyrë violë. Është praktike dhe ka hapje me kopsa. Mund të kombinohet me triko të hollë poshtë dhe xhup, për një veshje komode, praktike dhe me shumë stil.

  Karakteristikat:

  • Kardigan violë
  • Bërë nga material 85% pambuku dhe 15% merino
  • Praktike dhe komode
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Për moshat 2 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Triko pambuku Reserve- Taupe 7,900 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë taupe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Triko Bonjour me jakë Golf- Powder Pink 4,300 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance powder pink, super e butë, bërë nga material pambuku pima, dy herë më i fortë dhe i qëndrueshëm se sa pambuku organik. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë golf dhe mbishkrime. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku supime  ngjyrë nuance pink
  • Me jakë golf
  • Bërë nga material 100% pambuku  pime
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Triko Supima Apples- Light Navy 7,400 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance kafe, super e butë, bërë nga material pambuku pime, dy herë më i fortë dhe i qëndrueshëm se sa pambuku organik. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me mollësh. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku supime  ngjyrë nuance navy
  • Bërë nga material 100% pambuku  pime
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Triko La Pluie- Ultramarine 7,700 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance kafe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme shiu. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë nuance kafe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Tuta pambuku- Reserve Taupe 6,300 L
  3 vjeç

  Tuta, ngjyrë taupe, super të buta, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vijnë me një dizajn me ilustrime të këndshme, me prerje normale, me brez dhe këmbëza elastike. Mund të kombinohet lehtësisht me një triko Reserve Taupe ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofrojnë ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me trikon Reserve Taupe
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Tuta pambuku- Jeshile 6,300 L
  3 vjeç

  Tuta, ngjyrë jeshile, super të buta, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vijnë me një dizajn me prerje normale, me brez dhe këmbëza elastike. Mund të kombinohet lehtësisht me një triko Bon Appetit ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku  ngjyrë jeshile
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofrojnë ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me trikon Bon Appetit
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 3 vjeç
 • Triko Bon Appetit- Jeshile 7,400 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë jeshile, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë jeshile
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Triko Reserve- Taupe 7,400 L
  2 vjeç3 vjeç

  Triko, ngjyrë taupe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të kënshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 2 deri në 3 vjeç
 • Xhinse për vogëlushë 3,600 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Xhinse, ngjyrë blu,  për vogëlushët e moshave nga 1 vjeç deri më 3 vjeç. Vijnë me një prerje perfekte për vogëlushët, me brez dhe këmbëza elastike dhe me bel të shkurtër. Xhinet janë bërë me material pambuku, poliesteri dhe elastani, duke ofruar komoditet, rehati dhe ngrohtësi. Mund të kombinohen me triko dhe xhup për një veshje dimërore plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhinse blu për vogëlulshët
  • Bërë nga material 75% pambuk, 24% poliester dhe 1% elastan
  • Vijnë me brez dhe këmbëza elastike
  • Komode dhe të rehatshme
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Lahen në cikël në 40°
 • Triko për të porsalindurit- Lilac 2,400 L
  1- 2 vjeç1-2 muajsh4-6 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Triko e veçantë për vajzat, nga koleksioni i veshjeve Name it. Dhurata perfekte për të mirëpritur vogëlushët. Triko vjen me një triko me mëngë të gjata, me një fytyrë të lezetshme lepurushi me veshë të qëndisur. Kombinohet në mënyrë të përkryer me tutat e buta kadifeje me një hark përpara dhe bel të rregullueshëm elastik.

  Karakteristikat:

  • Triko e bukur për të porsalindurit
  • Bërë nga material 100% poliester
  • Kombinim i bukur ngjyash dhe dizajni
  • Një dhuratë perfekte për të porsalindurit
  • Lahen në cikël në 40° veçmas
 • Set për të porsalindurit- Kremi 2,400 L
  1- 2 vjeç1-2 muajsh4-6 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Një set i lezetshëm për vajzat, me  2 copë, nga koleksioni i veshjeve Name it. Dhurata perfekte për të mirëpritur vogëlushët. Kostumi vjen me një triko me mëngë të gjata, me një fytyrë të lezetshme lepurushi me veshë të qëndisur. Kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta e buta kadifeje me një hark përpara dhe bel të rregullueshëm elastik.

  Karakteristikat:

  • Një set i lezetshëm për vajzat
  • Trikoja bërë nga material 100% poliester
  • Tutat bërë nga material 85% pambuk organik dhe 15% poliester e ricikluar
  • Kombinim i bukur ngjyash dhe dizajni
  • Një dhuratë perfekte për të porsalindurit
  • Lahen në cikël në 40° veçmas
 • Xhinse Bibi për vogëlushët 2,700 L
  1-2 muajsh2-4 muajsh4-6 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Xhinse Bibi shumë të veçanta për vogëlushët e moshave nga 1 muajsh deri më 24 muajsh. Vijnë me një prerje perfekte për vogëlushët, me brez dhe këmbëza elastike dhe detaje me dantella. Xhinet janë bërë me material pambuku dhe elastani, duke ofruar komoditet, rehati dhe ngrohtësi. Mund të kombinohen me triko dhe xhup për një veshje dimërore plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhinse Bibi shumë të veçanta
  • Bërë nga material 95% pambuk dhe 5% elastan
  • Vijnë me brez dhe këmbëza elastike
  • Komode dhe të rehatshme
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Lahen në cikël në 40°
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Dino 4,200 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me printe dinosaurash. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për vajza – Lavender 5,400 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Pumpkin Spice 4,600 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa anësore
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për djem – Military green 5,400 L
  1- 2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për djem
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe perçina
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Triko Cool Vibes- Rooibos Tea 2,300 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Triko, ngjyrë nuancë të kuqe, super e butë, bërë nga material pambuku. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore dhe me ilustrimin e dinosaurit simpatik. Mund të kombinohet lehtësisht me pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku me prerje normale
  • Bërë nga material 100% pambuku
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Larje në cikël në 40 gradë
  • Për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories