26 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Kapele e dyanshme – Pika /Rozë 3,500 L
  3- 6 muajsh

  Kapele verore për vogëlushë, mund të vishet nga ana me pika ose nga ana rozë. E përshtatshme për vogëlushët e moshës nga 3 deri në 36 muajsh. Materiali me mbrojtje UV 80siguron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit. Përthith lagështinë dhe parandalon mbi- nxehjen dhe falë rripit elastik siguron rehati maksimale edhe kur fëmijët janë në lëvizje.

  Karakteristikat:

  • Kapele verore e dyanshme
  • Me mbrojtje 80 ndaj rrezeve UV
  • Përmasa ideale për të mbrojtur edhe fytyrën
  • Ripat e sigurojnë kapelen në kokë që të mos e humbni edhe kur fëmijët janë në lëvizje

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% poliestër e ricikluar
 • Kapele – Papagaj 3,500 L
  3- 6 muajsh

  Kapele uniseks për vogëlushë, në ngjyrë të bardhë dhe printe papagajsh, e përshtatshme për vogëlushët e moshës nga 3 deri në 36 muajsh. Materiali me mbrojtje UV 80siguron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit. Përthith lagështinë dhe parandalon mbi- nxehjen dhe falë rripit elastik siguron rehati maksimale edhe kur fëmijët janë në lëvizje.

  Karakteristikat:

  • Kapele verore uniseks
  • Me mbrojtje 80 ndaj rrezeve UV
  • Përmasa ideale për të mbrojtur edhe fytyrën
  • Ripat e sigurojnë kapelen në kokë që të mos e humbni edhe kur fëmijët janë në lëvizje

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% poliestër e ricikluar
  • Mosha: 3- 6/ 7-18/ 19-36 muajsh
 • Kapuç me qafë – blu me vija 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç me vija i punuar me lesh dhe pambuk, ofron një mbrojtje maksimale ndaj temperaturave të ulëta të dimrit. Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr. Super i butë, i ngrohtë dhe delikat ndaj lëkurave të ndjeshme. Modeli praktik mbron kokën dhe qafën njëkohësisht. Ide shurate shumë e këndshme

  Karakteristikat:

  • Kapuç dhe shall 2 në 1
  • I bërë me material 70% pambuk 30% lesh
  • I ngrohtë dhe shumë i butë
  • Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr
  • Delikat me lëkurat e ndjeshme

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
 • Kapuç me qafë – Marshmallow 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç për vajza 2 në 1. I punuar me lesh dhe pambuk, ofron mbrojtje maksimale ndaj temperaturave të ulëta të dimrit. Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr. Super i butë, i ngrohtë dhe delikat ndaj lëkurave të ndjeshme. Modeli praktik mbron kokën dhe qafën njëkohësisht. Ide shurate shumë e këndshme

  Karakteristikat:

  • Kapuç dhe shall 2 në 1
  • I bërë me material 70% pambuk 30% lesh
  • I ngrohtë dhe shumë i butë
  • Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr
  • Delikat me lëkurat e ndjeshme

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
 • Kapuç me qafë – Rozë me vija 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç me vija i punuar me lesh dhe pambuk, ofron një mbrojtje maksimale ndaj temperaturave të ulëta të dimrit. Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr. Super i butë, i ngrohtë dhe delikat ndaj lëkurave të ndjeshme. Modeli praktik mbron kokën dhe qafën njëkohësisht. Ide shurate shumë e këndshme

  Karakteristikat:

  • Kapuç dhe shall 2 në 1
  • I bërë me material 70% pambuk 30% lesh
  • I ngrohtë dhe shumë i butë
  • Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr
  • Delikat me lëkurat e ndjeshme

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
 • Kapuç me qafë – Yje 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç dimri i punuar me lesh dhe pambuk, ofron një mbrojtje maksimale ndaj temperaturave të ulëta të dimrit. Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr. Super i butë, i ngrohtë dhe delikat ndaj lëkurave të ndjeshme. Modeli praktik mbron kokën dhe qafën njëkohësisht. Ide shurate shumë e këndshme

  Karakteristikat:

  • Kapuç dhe shall 2 në 1
  • I bërë me material 70% pambuk 30% lesh
  • I ngrohtë dhe shumë i butë
  • Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr
  • Delikat me lëkurat e ndjeshme

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
 • Kapuç Peruvian – Bezhë 3,900 L
  1 muajsh

  Kapuç me stil peruvian për t’i mbajtur ngrohtë vogëlushët tuaj edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Kapuçi mbulon mirë edhe pjesën e veshëve për të siguruar mbrojtje maksimake edhe në zonat më të ndjeshme. Ngjyrat e bëjnë lehtësisht të kombinueshëm me veshjet e vogëlushëve, të cilët do ta adhurojnë!

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimri unisex me stil peruvian
  • I përbërë nga 48% Lesh 42% Poliamid 10% Alpaka
  • Super i butë dhe i ngrohtë
  • Mbulon mirë edhe pjesën e veshëve

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
 • Shall me formë – Black 3,315 L

  Shall për vogëlushët tuaj, për t’i mbajtur ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Materiali i përdorur është përzierje prej leshi dhe akriliku. Ngjyra e zezë dhe detaji me qendisje me fytyrën e arush pelushit lozonjar e bën të adhurueshëm për vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Shal dimëror me formë të ngurtë
  • Mban ngroftë vogëlushët gjatë ditëve të ftohta
  • Përmban detaj me qendisje me fytyrën e arushit

  Këshilla:

  • Materiali: 50 % akrilik 50 % lesh
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  Ka stok

 • Kapuç për vajza – Love 3,500 L
  0- 6 muajsh

  Kapuç i bërë 100% pambuku organik dhe i certifikuar nga GOTS

  Kapuç super i butë, me veshë të lezetshëm dhe i mbuluar me zemra rozë lozonjare. I bërë me pambuk organik, kapuçi ofron butësi dhe ngrohtësi në dimër. Delikat edhe ndaj lëkurave më të ndjeshme të të porsalindurve. Mund ta kombinoni lehtësisht me veshje të tjera. Një ide dhurate e mrekullueshme për lindje.

  Karakteristikat:

  • Kapuç elegant pambuku për vajza
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi
  • Delikat për lëkura të ndjeshme

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Pambuk organik
 • Kapuç unisex – Powder Stripes 2,720 L

  Kapuç për vogëlushët, perfekt për të porsalindurit në muajt e parë të jetës. Kapuçi do ti ofrojë ngrohtësi, butësi dhe mbrojtje nga temperaturat e ulëta, por edhe një pamje akoma të bukur dhe elegante të vegjëlve tuaj. Është i bërë nga material me cilësi të lartë dhe nuk irriton lëkurën e të vegjëlve, madje edhe ato më delikatet.

  Karakteristikat:

  • Kapuç unisex
  • I ngrohtë dhe i butë
  • Ideal për muajt e parë të jetës

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk, në brendësi poliestër

  Ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – Grey 1,955 L

  Kapuç dimëror për vogëlushë, perfekt për të porsalindurit në muajt e parë të jetës. Kapuçi do ti ofrojë ngrohtësi, butësi dhe mbrojtje ndaj temperaturave të ulëta.  Është i bërë nga material me cilësi të lartë dhe nuk irriton lëkurën e të vegjëlve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror për bebe
  • Unisex
  • Ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
  • Mban ngrohtë
  • Material cilësor, delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – Diamond White 1,955 L

  Kapuç dimëror për vogëlushë, perfekt për të porsalindurit në muajt e parë të jetës. Kapuçi do ti ofrojë ngrohtësi, butësi dhe mbrojtje ndaj temperaturave të ulëta.  Është i bërë nga material me cilësi të lartë dhe nuk irriton lëkurën e të vegjëlve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror për bebe
  • Unisex
  • Ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
  • Mban ngrohtë
  • Material cilësor, delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – Diamond Stone 2,635 L

  Kapuç dimëror për vogëlushë, perfekt për të porsalindurit në muajt e parë të jetës. Kapuçi do ti ofrojë ngrohtësi, butësi dhe mbrojtje ndaj temperaturave të ulëta.  Është i bërë nga material me cilësi të lartë dhe nuk irriton lëkurën e të vegjëlve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror për bebe
  • Unisex
  • Ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
  • Mban ngrohtë
  • Material cilësor, delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – Anthracite 2,720 L

  Kapuç dimëror për vogëlushë, perfekt për të porsalindurit në muajt e parë të jetës. Kapuçi do ti ofrojë ngrohtësi, butësi dhe mbrojtje ndaj temperaturave të ulëta.  Është i bërë nga material me cilësi të lartë dhe nuk irriton lëkurën e të vegjëlve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror për bebe
  • Unisex
  • Ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
  • Mban ngrohtë
  • Material cilësor, delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk

  Ka stok

 • Kapuç – I’m a boy 1,530 L

  Kapuç për djem i markës BamBam. Elegant me një mbishkrim të lezetshëm dhe lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha stilet. Ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj! Kapuçi është bërë prej materiali me cilësi të lartë dhe ofron butësi dhe rehati.

  Karakteristikat:

  • Kapuç për djem
  • Ideal për muajt e parë të jetës
  • I ngrohtë dh i butë
  • Materiali prej pambuku cilësor

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0 – 3 muajsh
  • Materiali: pambuk

  Ka stok

 • Kapuç unisex – Ecru 2,890 L

  Kapuç për fëmijë dimëror, i bërë me pambuk organik. Mbron në mënyrë të përkryer kokën dhe veshët falë një shtresë të dyfishtë pambuku, shumë i butë dhe shumë i ngrohtë. Materiali natyral i pambukut organik parandalon mbinxjehjen, përthith lagështinë dhe është delikat ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror me veshë të gjatë dhe rripa
  • Ngjyrat në dispozicion: bezhë dhe ecru
  • E bërë 100% prej pambuku,  pa përdorimin e lëndëve toksike dhe pesticideve (çertifikatë GOTS).
  • Karton i certifikuar nga FSC
  • Mban ngrohtë edhe veshët, por nuk krijon mbinxehje
  • Material që ajroset
  • Nuk irriton as lëkurat më delikate

  Të dhëna teknike:

  • Masa: 38
  • Ngjyra: Ecru

  Ka stok

 • Kapuç dimëror uniseks – Ecru 2,890 L

  Kapuç për fëmijë dimëror, i bërë me pambuk organik. Mbron në mënyrë të përkryer kokën dhe veshët falë një shtresë të dyfishtë pambuku, shumë i butë dhe shumë i ngrohtë. Materiali natyral i pambukut organik parandalon mbinxjehjen, përthith lagështinë dhe është delikat ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror me veshë të gjatë dhe rripa
  • Ngjyrat në dispozicion: bezhë dhe ecru
  • E bërë 100% prej pambuku,  pa përdorimin e lëndëve toksike dhe pesticideve (çertifikatë GOTS).
  • Karton i certifikuar nga FSC
  • Mban ngrohtë edhe veshët, por nuk krijon mbinxehje
  • Material që ajroset
  • Nuk irriton as lëkurat më delikate

  Të dhëna teknike:

  • Masa: 40
  • Ngjyra: Ecru

  Ka stok

 • -15%LimitedSold Out
  Shall koke – Snood Cream 4,080 L

  Shall koke i adhurueshëm për vajza. Shoqëruesi më i mirë gjatë ditëve të fothta të dimrit. Jo vetëm i butë dhe shumë i ngrohtë por edhe një aksesor elegant dhe i veçantë.

  Karakteristikat:

  • Shall koke për vajza me push
  • Super i ngrohtë dhe i butë
  • I përsosur pë ditët e ftohta të dimrit
  • Aksesor elegant dhe i veçantë në garderobën e vajzës tuaj

  Këshilla:

  • Materiali: poliestër
  • Nuk duhet ta hekurosni
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Larje me 30° C

  S’ka stok

 • Kapuç me qafë – Stripes 3,900 L
  3- 6 muajsh12- 18 muajsh

  Kapuç dimri i punuar me lesh dhe pambuk, ofron një mbrojtje maksimale ndaj temperaturave të ulëta të dimrit. Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr. Super i butë, i ngrohtë dhe delikat ndaj lëkurave të ndjeshme. Modeli praktik mbron kokën dhe qafën njëkohësisht. Ide shurate shumë e këndshme

  Karakteristikat:

  • Kapuç dhe shall 2 në 1
  • I bërë me material 70% pambuk 30% lesh
  • I ngrohtë dhe shumë i butë
  • Është praktik dhe i lehtë për tu vendosur ose hequr
  • Delikat me lëkurat e ndjeshme

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C

  S’ka stok

 • Kapuç me veshë – Blu me yje 4,600 L
  3- 6 muajsh

  Sado i egër të jetë dimri, vogëlushët tuaj nuk do ta ndjejnë të ftohtin falë këtij kapuçi super të butë dhe të ngrohtë nga Petit Bateau. Modeli i gjatë siguron rehati dhe mbrojtje maksimale edhe ndaj veshëve, që janë shumë të ndjeshme ndaj temperaturave të ulëta. Elegant, i rehatshëm, i butë dhe super i ngrohtë. Gjithçka që duam në dimër.

  Karakteristikat:

  • Kapuç super i ngrohtë dimri
  • Model me veshë
  • Shumë i butë dhe i rehatshëm
  • Dizajn elegant

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C

  S’ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – I kuq 4,600 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç për vogëlushë, për t’i mbajtur ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Materiali i përdorur është përzierje leshi dhe akriliku, super i ngrohtë edhe në ditët më të ftohta. Dizajn simpatik me fytyrë arushi dhe veshë.

  Karakteristikat:

  • Kapuç unisex dimëror
  • Mban ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta
  • Dizajn simpatik me fytyrë arushi

  Këshilla:

  • Materiali: 50% lesh dhe 50% akrilik
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • Kapuç dimëror unisex – I zi 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Kapuç për vogëlushë, për t’i mbajtur ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Materiali i përdorur është përzierje leshi dhe akriliku, super i ngrohtë edhe në ditët më të ftohta. Dizajn simpatik me fytyrë arushi dhe veshë.

  Karakteristikat:

  • Kapuç unisex dimëror
  • Mban ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta
  • Dizajn simpatik me fytyrë arushi

  Këshilla:

  • Materiali: 50% lesh dhe 50% akrilik
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • Dorashka dimërore – Black 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Dorashka dimërore për vogëlushët tuaj, për t’i mbajtur ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Materiali i përdorur është përzierje leshi dhe akriliku, shumë i ngrohtë dhe i butë. Ngjyra e kuqe dhe detaji me putrat e ariut i bën të adhurueshëm për vogëlushët. Dorashkat lidhen me njëra – tjetrën me një litar në mënyrë që të mos humbasin.

  Karakteristikat:

  • Dorashka dimri
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat me 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • Dorashka dimërore – Red 3,900 L
  3- 6 muajsh

  Dorashka dimërore për vogëlushët tuaj, për t’i mbajtur ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Materiali i përdorur është përzierje leshi dhe akriliku, shumë i ngrohtë dhe i butë. Ngjyra e zezë dhe detaji me putrat e ariut i bën të adhurueshëm për vogëlushët. Dorashkat lidhen me njëra – tjetrën me një litar në mënyrë që të mos humbasin.

  Karakteristikat:

  • Dorashka dimri
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat me 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Materiali: 50 % lesh 50 % akrilik

  S’ka stok

 • -15%LimitedSold Out
  Kutia e dhëmbëve – Mémoire d’enfant 2,635 L

  Zbuloni kutinë e dhëmbëve të qumështit nga koleksioni Les Moustaches nga Moulin Roty.  Një kuti prej rrëshire me portretin e maceve Lulu, në të cilën do të ruani dhëmbët e parë të vogëlushëve tuaj, si një kujtim të çmuar.

  Karakteristikat:

  • Kuti për ruajtjen e dhëmbëve të qumështit
  • Koleksioni: Les Moustaches nga Moulin Roty

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Rrëshirë
  • Diametri: 6 cm

  S’ka stok

 • -15%LimitedSold Out
  Kapuç dimëror unisex – Bezhë 3,230 L

  Kapuç për fëmijë dimëror, i bërë me pambuk organik. Mbron në mënyrë të përkryer kokën dhe veshët falë një shtresë të dyfishtë pambuku, shumë i butë dhe shumë i ngrohtë. Materiali natyral i pambukut organik parandalon mbinxjehjen, përthith lagështinë dhe është delikat ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Kapuç dimëror me veshë të gjatë dhe rripa
  • Ngjyrat në dispozicion: bezhë dhe ecru
  • E bërë 100% prej pambuku,  pa përdorimin e lëndëve toksike dhe pesticideve (çertifikatë GOTS).
  • Karton i certifikuar nga FSC
  • Mban ngrohtë edhe veshët, por nuk krijon mbinxehje
  • Material që ajroset
  • Nuk irriton as lëkurat më delikate

  Të dhëna teknike:

  • Masa: 38
  • Ngjyra: Bezhë

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories