21 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Fustan pambuku Leena – Puffin 2,310 L
  18- 24 muajsh

  Fustan i bërë 100% prej pambuku organik, i certifikuar nga GOTS

  Fustan prej pambuku organik me mëngë të gjata, me një bazë bezhë dhe me yje shumëngjyrësh. Është lehtësisht i kombinueshëm me atlete, xhaketa edhe aksesorë të tjerë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuk organik i shkëlqyeshëm për lëkurë delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik
 • Fustan pambuku Hetty- Thistle Applique 2,010 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Fustan i bërë 100% prej pambuku organik, i certifikuar nga GOTS

  Fustan prej pambuku organik me mëngë të gjata, me një bazë bezhë dhe me yje shumëngjyrësh. Është lehtësisht i kombinueshëm me atlete, xhaketa edhe aksesorë të tjerë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuk organik i shkëlqyeshëm për lëkurë delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik
 • Fustan pambuku Shona- Pink Jaquard 2,760 L
  3- 4 vjeç

  Fustan i bërë 95% prej pambuku organik, i certifikuar nga GOTS dhe 5% kashmiri.

  Fustan prej pambuku organik me mëngë të gjata, me një bazë bezhë dhe me yje shumëngjyrësh. Është lehtësisht i kombinueshëm me atlete, xhaketa edhe aksesorë të tjerë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuk organik i shkëlqyeshëm për lëkurë delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik dhe 5% kashmiri
 • Fustan me rripa – Summer 1,500 L
  9-12 muajsh18- 24 muajsh

  Fustan pambuku me rripa të hollë, ideal për stinën e nxehtë të verës. I përbërë nga 100 % pambuk i butë dhe i freskët duke garantuar rehati maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Ka një bel elastik dhe zbukurohet nga printe të ndryshme karakteristike për stinën e verës .

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me rripa të hollë
  • I përsosur për ditët e nxehta të verës
  • Me bel elastik
  • Material super i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40°
  • Mosha: 9 – 12 / 18 – 24 muajsh
 • Fustan me rripa – Daisy 1,500 L
  18- 24 muajsh

  Fustan pambuku me rripa të hollë, ideal për stinën e nxehtë të verës. I përbërë nga 100 % pambuk i butë dhe i freskët duke garantuar rehati maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Ka një bel elastik dhe printe të bukura luledelesh.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me rripa të hollë
  • I përsosur për ditët e nxehta të verës
  • Me bel elastik
  • Material super i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40°
  • Mosha: 18 – 24 muajsh
 • Fustan me rripa – Parrots 1,500 L
  18- 24 muajsh

  Fustan pambuku me rripa të hollë, ideal për stinën e nxehtë të verës. I përbërë nga 100 % pambuk i butë dhe i freskët duke garantuar rehati maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Ka një bel elastik dhe printe të bukura papagajsh.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me rripa të hollë
  • I përsosur për ditët e nxehta të verës
  • Me bel elastik
  • Material super i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40°
  • Mosha: 18 – 24 muajsh
 • Fustan ceremonial – Blooming roses 5,200 L
  6 muajsh

  Fustan festiv i realizuar me saten pambuku në një model super të rafinuar dhe elegant. I kuruar deri në detajet më të vogla: me një dekolte në formë V-je në pjesën e pasme, mëngë të valëzuara, detaje tyli me xixa dhe me bel të mbledhur për t’i dhënë fustanit një volum të gjerë elegant dhe ceremonial. Zgjedhje e shkëlqyer për festat më të rëndësishme!

  Karakteristikat:

  • Fustan elegant për festa & ceremoni
  • Ngjyra të ëmbla dhe printe trëndafilash rozë
  • Bel i mbledhur dhe fund me volum
  • Kurriz me dekolte në formë V-je

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Mosha: 6 muajsh
 • Fustan me mëngë të shkurtra – Cats 5,600 L
  12- 18 muajsh

  Fustan veror me mëngë të shkurta, i përbërë nga 95% pambuk organik dhe 5% elastan. I zbukuruar me printe macesh, me jakë rrumbullake dhe 3 kopsa që thjeshtojnë veshjen dhe i shtojnë fustanit një detaj të veçantë. Përshtatet më së miri me sandale për ditët e nxehta në verë dhe me atlete, xhaketë xhinsi ose triko për pranverë.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta
  • Me printe macesh
  • Material i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 95% pambuk organik dhe 5% elastan
  • Mosha: 12-18 muajsh
 • Fustan me mëngë të shkurtra – Rainbow 5,600 L
  6- 12 muajsh

  Fustan veror me mëngë të shkurta, i përbërë nga 95% pambuk organik dhe 5% elastan. I zbukuruar me ylberë shumëngjyrësh, me jakë rrumbullake dhe 3 kopsa që thjeshtojnë veshjen dhe i shtojnë fustanit një detaj të veçantë. Përshtatet më së miri me sandale për ditët e nxehta në verë dhe me atlete, xhaketë xhinsi ose triko për pranverë.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta
  • Me printe ylberësh shumëngjyrësh
  • Material i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhëna teknike: 

   • Materiali: 95% pambuk organik dhe 5% elastan
   • Mosha: 6-12 muajsh
 • Fustan me mëngë të shkurtra – Green Leaf 4,800 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Fustan veror me mëngë të shkurta, i përbërë nga 95% pambuk organik dhe 5% elastan. I zbukuruar me gjethe të mëdha dhe syze gazmore, me jakë rrumbullake dhe krahë me prerje të valëzuar. Përshtatet më së miri me sandale për ditët e nxehta në verë ose me atlete, xhaketë xhinsi ose triko për pranverë.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta
  • Me printe gjethesh dhe syzesh gazmore
  • Material i butë, i rehatshëm dhe i freskët

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 95% pambuk organik dhe 5% elastan
  • Mosha: 6-12/ 12-18 muajsh
 • Fustan me mëngë të shkurtra – Polo 4,400 L
  6 muajsh

  Fustan me mëngë të shkurta pambuku, në ngjyrë rozë, jakë polo dhe fund me pala. Përshtatet më së miri me atlete ose sandale dhe mund të vishet në disa stinë të vitit duke u kombinuar me xhaketa ose triko. Materiali 100 % pambuk është super i butë, i freskët dhe i rehatshëm, perfekt për lëkurat delikate.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta pambuku
  • Jakë polo
  • Fund me pala
  • I rehatshëm, i butë dhe i freskët

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Mosha: 6 muajsh
 • Fustan marinar – Blue navy 4,800 L5,400 L
  3 muajsh36 muajsh

  Fustan pambuku me mëngë të shkurta, me ngjyrë blu dhe detaje të veçanta në pjesën qëndrore dhe tek krahët. Fustani ka jakë rrumbullake dhe fund me pala. Përshtatet në mënyrë perfekte me atlete dhe sandale dhe mund të vishet në disa stinë të vitit duke e kombinuar me triko ose xhaketa.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta
  • Detaje të veçanta të stilit marinar
  • Jakë rrumbullake
  • Fund me pala
  • Pambuk super i butë dhe delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 %  pambuk
  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
 • Fustan me mëngë të shkurtra – Paris 6,100 L6,900 L
  6 muajsh

  Fustan pambuku me mëngë të shkurta, i përshtatshëm për verë por edhe në stinët e ndërmjetme duke e kombinuar me xhaketa ose triko. I zbukuruar me vizatime të monumenteve kryesore të Parisit,  jakë elegante me dantella dhe fund me pala. Super elegant por edhe i rehatshëm, ky fustan është një zgjedhje e shkëlqyer për festa fëmijësh jo vetëm për dizajnin e veçantë por edhe për materialin e butë dhe të freskët që do t’i lejojë vogëlushet tuaja të luajnë në liri të plotë.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta veror
  • I zbukuruar me vizatime të monumenteve të Parisit
  • Me jakë elegante dhe fund me pala
  • I butë, e rehatshëm dhe i freskët

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Mosha: 6/18/24/36  muajsh
 • Fustan me vija – White / Blue 1,620 L1,830 L
  6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Fustan pambuku me mëngë të gjata, me dizajn me vija, hapje me kopsa dhe fund me pala. Përshtatet në mënyrë perfekte me sandale ose atlete dhe mund të vishet në disa stinë të vitit duke u kombinuar me triko dhe xhaketa.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të gjata
  • Dizajn me vija
  • Hapje me kopsa tek jaka
  • Fund me pala
  • Pambuk super i butë dhe delikat me lëkurat e ndjeshme

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  100 % Pambuk
  • Mosha: 3/6/12/18/24/36  muajsh
 • Fustan me mëngë të gjata – Grey rainbow constellations 1,860 L
  6- 12 muajsh18- 24 muajsh

  Fustan pambuku me mëngë të gjata, me një bazë me gri dhe printe konstelacioni shumëngjyrësh. Super i butë dhe i rehatshëm, i përshtatshëm për disa stinë të vitit duke u kombinuar me xhaketa ose triko. Pjesa e pasme me kopsa e bën më të thjeshtë dhe më të rehatshme veshjen. Fustani është lehtësisht i kombinueshëm me atlete dhe këpucë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe komod
  • Pambuku cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % pambuk

  Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. 

 • Fustan pambuku – Rainbow stars 2,010 L
  18- 24 muajsh

  Fustan i bërë 100% prej pambuku organik, i certifikuar nga GOTS

  Fustan prej pambuku organik me mëngë të gjata, me një bazë bezhë dhe me yje shumëngjyrësh. Është lehtësisht i kombinueshëm me atlete, xhaketa edhe aksesorë të tjerë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuk organik i shkëlqyeshëm për lëkurë delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % pambuk organik
 • Fustan pambuku Shona- Grey Jaquard 9,200 L
  2-3 vjeç3- 4 vjeç6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Fustan i bërë 95% prej pambuku organik, i certifikuar nga GOTS dhe 5% kashmiri.

  Fustan prej pambuku organik me mëngë të gjata, me një bazë bezhë dhe me yje shumëngjyrësh. Është lehtësisht i kombinueshëm me atlete, xhaketa edhe aksesorë të tjerë.

  Karakteristikat:

  • Fustan pambuku me mëngë të gjata
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuk organik i shkëlqyeshëm për lëkurë delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik dhe 5% kashmiri

  S’ka stok

 • Fustan pa mëngë – Sorbet 10,900 L
  18- 24 muajsh

  Ndriçoni garderobën e vogëlushes tuaj me fustanin Sorbet nga marka britanike The bonnie Mob. I krijuar me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS dhe OEKO TEX, pa lëndë të dëmshme. Zbukurohet me një jakë të madhe të valëzuar dhe një print të adhurueshëm dielli. Fustani mbyllet me kopsa në kurriz, është i lehtë, i butë dhe super i rehatshëm. I përshtatshëm në verë por edhe në stinët e ndërmjetme, i kombinuar me një xhaketë xhinsi dhe balerina.

  Karakteristikat:

  • Fustan pa mëngë i përshtatshëm në disa stinë
  • Dizajn i veçantë dhe gazmor
  • I lehtë, i butë dhe i rehatshëm

  Këshillë: Lajeni në lavatriçe me 30°C në proçes delikat

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe OEKO-TEX
  • Mosha: 18 – 24 muajsh

  S’ka stok

 • Fustan pa mëngë – Popsicle 9,600 L
  6- 12 muajsh18- 24 muajsh

  Ndriçoni garderobën e vogëlushes tuaj me fustanin Popsicle Halkidiki nga marka britanike The bonnie Mob. I krijuar me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS dhe OEKO TEX, pa lëndë të dëmshme. Zbukurohet me një jakë të valëzuar me ylber shumëngjyrësh, një print gazmor në qëndër dhe fund me pala. Fustani mbyllet me kopsa në kurriz, është i lehtë, i butë dhe super i rehatshëm. I përshtatshëm në verë por edhe në stinët e ndërmjetme, i kombinuar me një xhaketë xhinsi dhe balerina.

  Karakteristikat:

  • Fustan pa mëngë i përshtatshëm në disa stinë
  • Dizajn i veçantë dhe gazmor
  • I lehtë, i butë dhe i rehatshëm

  Këshillë: Lajeni në lavatriçe me 30°C në proçes delikat

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe OEKO-TEX
  • Mosha: 6-12/ 18-24 muajsh

  S’ka stok

 • Fustan me mëngë të gjata – Darling Cat 8,300 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  95 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe 5 % kashmir organik super i butë!

  Fustan pambuku dhe kashmiri me mëngë të gjata, në ngjyrë të ëmbël rozë dhe printin e maces simpatike Sam. Ky fustan jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë është zgjedhja ideale për t’i bërë ballë më së miri ditëve të ftohta të dimrit. Kombinojeni me geta, kapuça dhe aksesorë të tjerë për një veshje të rehatshme dhe plot stil për vogëlushet tuaja.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të gjatame përbërje pambuku dhe kashmiri
  • Super i butë dhe i ngrohtë
  • I lehtë dhe i rehatshëm

  Këshilla:

  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C dhe nuk duhet të hekuroset. 

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 95% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe 5% kashmir organik

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Fustan pambuku – Rainbow stars 2,190 L
  2-3 vjeç

  Fustan me mëngë të gjata i përbërë nga 100 % pambuk organik, i çertifikuar nga GOTS. Përshtatet lehtësisht me atlete dhe xhaketa, është super i butë dhe i rehatshëm.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të gjata për vogëlushe
  • Me printe yjesh shumëngjyrëshe
  • Pëlhurë e butë dhe e ngrohtë
  • I përshtatshëm në disa stinë

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories