3 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Këpucë Masa 21 9,400 L

  Këpucë Masa 21, prodhuar me lëkure e butë që përmban një rrip të vetëm dhe janë të lehta për “eksploruesit e vegjël”.

  Karakteristikat:

  • Masa 21
  • Ngjyra jershile e errët

  Rekomandime & Këshilla:

  • Pastroni çdo dy javë për t’i mbajtur këpucët në gjendje të lartë
  • Shmangni zhytjet plotësisht në ujë
  • Mbajini larg nga rrezet e diellit direkte

  Ka stok

 • Pupa masa 10- Ecru 3,100 L

  Pupa për vogëlushët tuaj të bëra 100% nga pambuku organik. Janë shumë të buta dhe do ti mbajnë ngrohtë vogëlushët tuaj, në shtëpia apo daljet jashtë.

  Karakteristikat: 

  • Pupa prej pambuku organik
  • Puta të buta
  • Mbajnë ngrohtë këmbët e vogëlushëve

  Të dhëna teknike: 

  • Masa: 10
  • Ngjyra: Ecru
  • Lajini deri në 40 gradë

  Ka stok

 • Pantofla të vogla të qëndisura 6,100 L

  Pantofla të vogla të qëndisura në lëkure të verdhë 100% kerri dhe detaje prej tekstili. Ato janë të rehatshme, me të vetme lëkure kamoshi pa termorregulluese, të lehta për tu veshur, për tu hequr me zinxhirin në pjesën e prapme. Një dhuratë ideale për lindje.

  Karakteristikat:

  • Materiali prej lekure
  • Ngjyra portokalli
  • Mosha 6 – 12 muajsh

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories