30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Set veshjeje të brendshme 8,700 L
  3- 6 muajsh6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Set veshjeje të brendshme për vogëlushë, me 2 copë, ngjyrë rozë me print vishnjesh, duke përfshirë pjesën e sipërme me mëngë të zbukuruara dhe bloomers. Bërë nga super i butë 95% pambuk organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% elastan për rehati dhe shtrirje – i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate si dhe për mjedisin. Shtoni një kapelë dielli dhe këpucë të përshtatshme për një veshje të adhurueshme dhe elegante për bebe gjatë verës. Është tejet praktike falë hapjes së pasme dhe mëngëve elsatike.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga pambuk organik dhe elastani
  • Set veshjeje të brendshme për vogëlushë, me 2 copë
  • Perfekte për sstinën e verës
  • Lehtësisht e kombinueshme me kapele dhe aksesorë të tjerë

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Pambuk dhe elastan
  • Mosha: 3-6,  6-12, 12-18, 18-24 muajsh
  • Veshja mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale
 • Tuta të shkurtra 4,900 L
  3- 6 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Tuta të shkurtra për vogëlushë, të rehatshëm dhe me dizajn supër të këndshëm me printe qershish pink. Të bëra nga material 100% pambuk organik, super i butë i certifikuar nga GOTS, këto tuta të shkurtra verore unisex kanë një brez elastik dhe 2 xhepa për ruajtjen e aksesorëve të ndryshëm. Kombinojeni me bluza  për një veshje fantastike verore.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga 100% pambuk organik
  • Lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Kanë brez elastik
  • Printuar me metodën eco, pa kimikate
  • Është e përshtatshme për vajza dhe djem

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pëlhurë pambuku super të butë
  • Mosha: 3-6, 6-9, 9-12, 12-18, 18-24 muajsh
  • Veshja mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale
 • Tuta të shkurtra 5,400 L
  6- 9 muaj9- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Tuta të shkurtra për vogëlushë, të rehatshëm dhe me dizajn supër të këndshëm me printe limonash. Të bëra nga material 100% pambuk organik, super i butë i certifikuar nga GOTS, këto tuta të shkurtra verore unisex kanë një brez elastik dhe 2 xhepa për ruajtjen e aksesorëve të ndryshëm. Kombinojeni me bluza  për një veshje fantastike verore.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga 100% pambuk organik
  • Lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Kanë brez elastik
  • Printuar me metodën eco, pa kimikate
  • Është e përshtatshme për vajza dhe djem

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pëlhurë pambuku super të butë
  • Mosha: 6-9, 9-12, 12-18, 18-24 muajsh
  • Veshja mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 7,600 L
  3- 6 muajsh9- 12 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 9 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Print me frutin e shalqinit
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 7,600 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 9 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Print i lindjes së diellit
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të gjata 8,000 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh9- 12 muajsh

  Bodysuit me mëngë të gjata për vogëlushë nga mosha 0 deri në 12 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur,  me print luleshtrydheje.  Pjesa fundore është e hapur me preçina për prakticitet gjatë ndërrimeve. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Me print luleshtrydheje
  • Pjesa fundore është e hapur me preçina
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 12 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të gjata 8,000 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të gjata për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur,  me print kalin e detit shumëngjyrësh.  Pjesa fundore është e hapur me preçina për prakticitet gjatë ndërrimeve. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Me print kalin e detit shumëngjyrësh
  • Pjesa fundore është e hapur me preçina
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të gjata 7,600 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të gjata për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur,  me printe valësh të nuancave blu dhe teper praktik.  Pjesa fundore është e hapur me preçina për prakticitet gjatë ndërrimeve. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Me printe valësh të nuancave blu
  • Pjesa fundore është e hapur me preçina
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 7,100 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Printe syzesh shumëngjyrëshe
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodyjama me mëngë të gjata 7,600 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 9 muajsh9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodyjama me material pambuku organik me këmbëza të mbyllura. Është veshja e përsosur për vogëlushët tuaj për aktivitete brenda në shtëpi me temperatura normale. Vijnë me një dizajn me printe shumëngjyrëshe qershish. Janë ultra të buta për ti dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që vogëlushët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin atë ditë e natë. Mund ta kombinoni  edhe me veshje të tjera si,  me kapuçë apo edhe triko.

  Karakteristikat:

  • Bodyjama me material pambuku organik me këmbëza të mbyllura
  • Vijnë me një dizajn me printe shumëngjyrëshe qershish
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Janë ultra të buta për ti dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate
  • Mund ta kombinoni  edhe me veshje të tjera si,  me kapuçë apo edhe triko
  • Hapja me zinxhir e bën veshjen vërtetë praktike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  Nga 0 deri në  18 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Larja: Në cikël 40 °c
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 8,000 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik falë edhe hapjes me kopsa në pjesën e përparme. Krahët dhe këmbëzat janë elastike dhe si rrjedhojë janë më praktike për të qëndruar pas trupit. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Hapje e përparme me kopsa
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Bodysuit me mëngë të shkurtra 8,000 L
  0- 3 muajsh3- 6 muajsh6- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bodysuit me mëngë të shkurtra për vogëlushë nga mosha 0 deri në 18 muajsh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Vjen me një dizajn të bukur dhe teper praktik falë edhe hapjes me kopsa në pjesën e përparme. Krahët dhe këmbëzat janë elastike dhe si rrjedhojë janë më praktike për të qëndruar pas trupit. Mund të vishet për aktivitete në shtëpi ose edhe dalje kur temperaturat janë ideale.

  Karakteristikat:

  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Hapje e përparme me kopsa
  • 100% pambuk organik i certifikuar
  • Për të porsalindurit deri tek mosha 18 muajsh
 • Trupore me mëngë të shkurtra – Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurtra, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me rripa – Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,100 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Trupore me rripa, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme, ngjyra të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të shkurtra – Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  6 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurtra, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me rripa – Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,100 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Trupore me rripa, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme, ngjyra të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të shkurtra- Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh36 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurtra, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të shkurtra – Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurtra, për djem, set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me dizajne të ndryshme dhe kapëse mes këmbëve. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurtra
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajne të ndryshme me printe shumëngjyrëshe

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë (2 copë) 5,900 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë,  2 copë,  i cili  vjen me dizajne me printe të ndryshme dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 2 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 24 muajsh
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 3 deri në 24 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë (2 copë) 5,900 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë,  2 copë,  i cili  vjen me dizajne me printe të ndryshme dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 2 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 24 muajsh
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 3 deri në 24 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë (2 copë) 5,900 L
  3 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë,  2 copë,  i cili  vjen me dizajne me printe të ndryshme dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 2 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 24 muajsh
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 3 deri në 24 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë (5 copë) 6,600 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Set trupore me mëngë të shkurtra për vogëlushë,  5 copë,  i cili  vjen me dizajne me printe të ndryshme dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 36 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 5 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 36 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 3 deri në 36 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Set trupore për vogëlushë (5 copë) 6,600 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Set trupore për vogëlushë,  5 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me dizajnesh me printe dhe me ngjyra të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 12 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Me material 100%  pambuk
  • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
  • Seti vjen me 5 trupore me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
  • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 12 muajsh pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
  • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

  Të dhëna teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 1 deri në 12 muajsh
  • Materiali: 100% pambuk
  • Cikli i larjes në 40 °c
 • Trupore me mëngë të shkurtra– Set me 5 copë nga 6 deri në 36 muajsh 6,900 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurta- set me 5 copë për moshën nga 6 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 5 trupore me mëngë të shkurta
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk

  Ka stok

 • Trupore me mëngë të shkurtra– Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 4,400 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurta- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurta
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të gjata– Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  24 muajsh36 muajsh

  Trupore me mëngë të gjata- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të gjata
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të gjata– Set me 5 copë nga 3 deri në 12 muajsh 6,600 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Trupore me mëngë të gjata- set me 5 copë për moshën nga 3 deri në 12 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 5 trupore me mëngë të gjata
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk

  Ka stok

 • Trupore me mëngë të shkurtra– Set me 3 copë nga 3 deri në 48 muajsh 3,400 L
  6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurta- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 48 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të shkurta
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me ngjyra dhe dizajne të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36/48 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të shkurtra– Set me 2 copë nga 3 deri në 48 muajsh 2,800 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Trupore me mëngë të shkurta- set me 2 copë për moshën nga 3 deri në 48 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen në një ngjyrë të bardhë. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 2 trupore me mëngë të shkurta
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajn dhe ngjyrë të njejtë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36/48 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Trupore me mëngë të gjata- Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  3 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh36 muajsh

  Trupore me mëngë të gjata- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen në një ngjyra dhe me dizajne të ndryshe. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të gjata
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajn dhe ngjyra të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories