30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Bluzë me mëngë të shkurtra Coaster Sunshine 4,200 L
  3- 6 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Bluzë me mëngë të shkurtra uniseks plot ngjyra verore dhe me printe të bukura dielli. Është bërë me material cilësor prej pambuku organik duke garantuar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Pjesa e pasme pas jakës është e pajisur me perçina duke e bërë praktike në heqje dhe veshje.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra uniseks
  • Me printe dielli
  • Pambuk organik super i butë, delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 95% pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100 5 % elastan
 • Bluzë me mëngë të shkurtra Coaster- Avocado 4,200 L
  3- 6 muajsh9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Bluzë me mëngë të shkurtra uniseks plot ngjyra verore dhe me printe të bukura avokado. Është bërë me material cilësor prej pambuku organik duke garantuar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Pjesa e pasme pas jakës është e pajisur me perçina duke e bërë praktike në heqje dhe veshje.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra uniseks
  • Me printe avokado
  • Pambuk organik super i butë, delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 95% pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100 5 % elastan
 • Kostum dëbore – Kelso Stars 9,000 L
  6- 9 muajsh9- 12 muajsh

  Ky kostum dëbore nga The Bonnie Mob është si një përqafim i ngrohtë për të vegjlit tuaj. I zbukuruar me pinguinat simpatikë ai është i përshtatshëm si për djem ashtu edhe për vajza. I veshur me pellush super të ngrohtë në të gjithë pjesën e brëndshme dhe kapuçin do t’i mbrojë më së miri vogëlushët edhe nga dimri më i ftohtë. Super i butë nga jashtë falë pambukut 100 % organik dhe po aq i butë nga brënda me pellushin e realizuar nga poliestër 100 % e ricikluar. Zinxhiri në pjesën e përparme e bën veshjen dhe heqjen shumë të thjeshtë. Këmbët mund të mbyllen për t’u veshur vetëm me çorape ose mund të hapen për këpucë.

  Karakteristikat:

  • Onesie për vogëlushë uniseks
  • Veshja e brëndshme prej pellushi është jashtëzakonisht e ngrohtë
  • Pjesa e jashtme prej pambuku është gjithashtu super e butë
  • E krijuar për t’u përdorur për kohë të gjatë
  • Këmbët mund të mbyllen ose të hapen për t’u veshur me këpucë

  Këshilla:

  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali i jashtëm: 100% pambuk organik
  • Pellushi i brëndshëm: poliestër 100 % e ricikluar
 • Pizhama pambuku – Lainey Puffin 6,900 L
  6- 9 muajsh

  Pizhama me mëngë të gjata me këmbëza të hapura, veshja e përsosur për vogëlushët tuaj në një natë dimri! Materiali cilësor prej pambuku organik siguron butësi dhe rehati maksimale. Mund ta kombinoni  me kapuçin dhe batanijen e së njëjtës linjë për një dhuratë të bukur dhe shumë të vlerësuar.

  Karakteristikat:

  • Pizhama të bëra me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS
  • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
  • Mund ta kombinoni me kapuçin dhe një batanije të së njëjtës linjë për një dhuratë të përkryer

  *Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS

  Ka stok

 • Pulovër – Lilac moon 7,400 L
  3- 6 muajsh

  Pulovër për vajza e bërë me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. E rehatshme, e butë në lëkurë si dhe shumë e ngrohtë. Kombinojeni me tutat e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Mëngët elastik dhe hapja me kopsa anësore ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e bluzës me lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Pulovër pambuku
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • E rehatshme, super e butë dhe e ngrohtë
  • Kombinojeni me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C
 • Pulovër – Blue moon 7,400 L
  3- 6 muajsh

  Pulovër për vajza dhe djem e bërë me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. E rehatshme, e butë në lëkurë si dhe shumë e ngrohtë. Kombinojeni me tutat e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Mëngët elastik dhe hapja me kopsa anësore ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e bluzës me lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Pulovër pambuku
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • E rehatshme, super e butë dhe e ngrohtë
  • Kombinojeni me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C
 • Pulovër – Grey seal 8,500 L
  3- 6 muajsh6- 12 muajsh

  Pulovër për vajza dhe djem e bërë me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS dhe kashmir. E rehatshme, e butë në lëkurë si dhe shumë e ngrohtë. Kombinojeni me tutat e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Mëngët elastike dhe hapja me kopsa anësore ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e bluzës me lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Pulovër pambuku dhe kashmiri
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • E rehatshme, super e butë dhe e ngrohtë
  • Kombinojeni me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 95 % pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS 5 % kashmir
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C
 • Tuta Oban – Gri 6,200 L
  3- 6 muajsh

  Tuta për vajza dhe djem të bëra me pambuk dhe kashmir. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me pulovrën dhe trikon e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Brezi elastik dhe këmbëzat eleastike ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e tyre dhe ju japin gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

  Karakteristikat:

  • Tuta uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • Të rehatshme, super të buta dhe të ngrohta
  • Kombinojini me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 95 % pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS 5 % kashmir
  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Tuta Travis – Blue moon 5,900 L
  3- 6 muajsh

  Tuta për vajza dhe djem të bëra me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me pulovrën dhe trikon e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Brezi elastik dhe këmbëzat eleastike ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e tyre dhe ju japin gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • Të rehatshme, super të buta dhe të ngrohta
  • Kombinojini me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Tuta Oban – Blue 6,200 L
  6- 12 muajsh18- 24 muajsh

  Tuta për vajza dhe djem të bëra me pambuk dhe kashmir. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me pulovrën dhe trikon e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Brezi elastik dhe këmbëzat eleastike ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e tyre dhe ju japin gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

  Karakteristikat:

  • Tuta uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • Të rehatshme, super të buta dhe të ngrohta
  • Kombinojini me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 95 % pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS 5 % kashmir
  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Tuta Lachlan – Clover Harem 4,900 L
  12- 18 muajsh

  Tuta për vajza dhe djem të bëra me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me pulovrën dhe trikon e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Brezi elastik dhe këmbëzat eleastike ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e tyre dhe ju japin gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • Të rehatshme, super të buta dhe të ngrohta
  • Kombinojini me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Pulovër – Sunshine Moon 7,400 L
  6- 12 muajsh

  Pulovër për vajza dhe djem e bërë me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. E rehatshme, e butë në lëkurë si dhe shumë e ngrohtë. Kombinojeni me tutat e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Mëngët elastik dhe hapja me kopsa anësore ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e bluzës me lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Pulovër pambuku uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • E rehatshme, super e butë dhe e ngrohtë
  • Kombinojeni me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C
 • Tuta Travis – Sunshine Moon 7,400 L
  6- 12 muajsh

  Tuta për vajza dhe djem të bëra me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me pulovrën dhe trikon e së njëjtës linjë për një komplet të mrekullueshëm plot stil. Brezi elastik dhe këmbëzat eleastike ndihmojnë në veshjen dhe heqjen e tyre dhe ju japin gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku uniseks
  • Material i ajrosshëm që nuk lejon mbinxjehjen
  • Të rehatshme, super të buta dhe të ngrohta
  • Kombinojini me pjesët e tjera të së njëjtës linjë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
 • Xhaketë pelushi – Polar nude 13,400 L
  2 vjeç3 vjeç

  Xhaketë sportive pelushi, për vajza dhe djem. Vjen me një jakë të lartë, mbyllje qëndrore me perçina, mëngë dhe fund elastik si dhe 2 xhepa anësorë. Xhaketa është e realizuar me mbushje pelushi të butë dhe super të ngrohtë. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulëta.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë sportive pelushi
  • E përshtatshme për vajza dhe djem
  • Super e butë dhe e ngrohtë
  • Jakë e lartë
  • Mbyllje me perçina

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
 • Pulovër pambuku – Trees 7,900 L
  2 vjeç

  Bluzë me mëngë të gjata super e butë dhe e rehatshme, e bërë me 100 % pambuk organik. Mund të kombinohet lehtësisht me xhinse dhe me funde për një veshje të rehatshme pranverore.

  Karakteristikat:

  • Bluzë për vajza dhe djem me mëngë të gjata
  • Me prerje të lirshme dhe jakë rrethore
  • Pambuk organik i butë, i ngrohtë dhe i rehatshëm

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % pambuk
  • Mosha: 2/3 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 40°C
 • Xhinse me pensa – Për vajza 3,600 L
  2-3 vjeç

  Xhinse ngjyrë blu me pensa për vogëlushet e moshave nga 1 vjeç deri 3 vjeç. Vijnë me një prerje moderne me 4 xhepa dhe me këmbëza elastike. Mund të kombinohen lehtësisht me shumë veshje të tjera dhe janë të përshtatshme për disa stinë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhinse blu me pensa për vajza
  • Me 4 xhepa dhe këmbëza elastike
  • Të bukura dhe të rehatshme
  • Kombinohen lehtësisht me shumë veshje të tjera
  • Të përshtatshme për disa stinë të vitit

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 75 % pambuk 24 % poliestër 1 % elastan
  • Mosha: 1/2 – 2/3 vjeç
  • Lahen në lavatriçe me 40°C dhe me çentrifugë minimale
 • Pulovër me pelush – Lilac 2,400 L

  Pulovër e veçantë me pelush për vajza nga Name it. Dhurata perfekte për të mirëpritur një bebe të lindur në dimër ose për vajzat pak më të rritura si dhuratë fundviti. Kombinohet në mënyrë të përkryer me tutat e buta prej kadifeje për të formuar një komplet dimëror super të butë, të ngrohtë dhe të bukur.

  Karakteristikat:

  • Pulovër për vajza me pelush
  • Super e ngrohtë, e butë dhe e rehatshme
  • Me detaje të qendisura

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 40°C  dhe çentrifugë të ulët
  • Materiali: 100 % poliestër e çertifikuar me standardin Oeko – Tex 100
  • Mosha: 1 muajsh – 2 vjeç
 • Xhinse Bibi – Për vajza 2,700 L
  1- 2 vjeç1-2 muajsh2-4 muajsh

  Xhinse për vajza në ngjyrë blu dhe pjesë të zbardhura. Vijnë me një model të veçantë me brez dhe këmbëza elastike si dhe detaje të valëzuara në të gjithë pjesën e përparme. Mund të kombinohen lehtësisht me shumë veshje të tjera dhe janë të përshtatshme për disa stinë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhinse Bibi për vajza
  • Ngjyrë blu dhe pjesë të zbardhura
  • Brez dhe këmbëza elastike
  • Të rehatshme dhe të buta
  • Kombinohen lehtësisht me veshje të tjera

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 95 % pambuk 5 % elastan
  • Lahen në lavatriçe me 40°C dhe me çentrifugë minimale
 • Pulovër me pelush – Smoky Grape 3,000 L
  1-2 vjeç

  Pulovër e veçantë me pelush për vajza nga Name it. Dhurata perfekte për ditëlindjen e parë të një bebi dimri ose për vajzat pak më të rritura si dhuratë fundviti. Kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta kadifeje për të formuar një komplet dimëror super të butë, të ngrohtë dhe të bukur.

  Karakteristikat:

  • Pulovër për vajza me pelush
  • Super e ngrohtë, e butë dhe e rehatshme
  • Me detaje të qendisura

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 40°C  dhe çentrifugë të ulët
  • Materiali: 40 % pambuk 60 % poliamid
  • Mosha: 1 – 2 vjeç
 • Streçe për vajza – Lilac 1,800 L
  4-6 muajsh6- 9 muaj

  Streçe pambuku me ngjyrë rozë dhe printe shumëngjyrëshe. Të përshtatshme për vajza të moshave 1 – 18 muajsh. Super të rehatshme, të buta dhe të ngrohta falë materialit prej pambuku 100% organik. Beli elastik i jep mundësinë për të lëvizur lirisht pa shqetësime.

  Karakteristikat:

  • Streçe pambuku uniseks
  • Të buta dhe super të rehatshme
  • Pambuku organik është delikat me lëkurat e ndjeshme dhe nuk lejon mbinxjehjen e trupit
  • Bel elastik
  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me 40 °C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Pulovër për vajza – Lule të qendisura 2,800 L
  4-6 muajsh

  Triko pambuku me thurje ngjyrë kremi, super e butë dhe e ngrohtë. Vjen me një dizajn klasik me jakë rrumbullake dhe zbukurohet nga disa lule të qendisura. Mund të kombinohet lehtësisht si me pantallona ashtu edhe me funde për një veshje të rehatshme dimri plot stil.

  Karakteristikat:

  • Pulovër pambuku me qendisje
  • Jakë rrethore me detaje
  • Super e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme

  Të dhëna teknike:

  • Për moshat nga 2 deri në 18 muajsh
  • Materiali: 100 % pambuk

  Ka stok

 • Bluzë me mëngë të gjata – Cream 2,100 L
  2-4 muajsh12-18 muajsh

  Bluzë me mëngë të gjata ngjyrë kremi, e bërë me pambuk super të butë. Vjen me prerje klasike, jakë rrethore e shoqëruar me dantella dhe printin e një bufi simpatik. Mund të kombinohet lehtësisht me pantallona ose fund për një veshje të rehatshme dhe plot stil.

  Karakteristikat:

  • Bluzë pambuku me mëngë të gjata
  • Jakë rrethore me dantella
  • Super e butë dhe e rehatshme
  • Kombinohet lehtësisht me veshje të tjera

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 2 – 12 muajsh
  • Materiali: 95 % pambuk 5 % elastan
 • Bluzë me mëngë të gjata – Lilla Burnished 2,100 L
  9-12 muajsh

  Bluzë me mëngë të gjata ngjyrë rozë, e bërë me pambuk super të butë. Vjen me prerje klasike, jakë rrethore e shoqëruar me dantella dhe printin e një bufi simpatik. Mund të kombinohet lehtësisht me pantallona ose fund për një veshje të rehatshme dhe plot stil.

  Karakteristikat:

  • Bluzë pambuku me mëngë të gjata
  • Jakë rrethore me dantella
  • Super e butë dhe e rehatshme
  • Kombinohet lehtësisht me veshje të tjera

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 2 – 12 muajsh
  • Materiali: 95 % pambuk 5 % elastan
 • Pantallona xhins për djem – Kafe 3,000 L
  1-2 muajsh

  Pantallona xhins për vogëlushët të bëra nga pambuku dhe elastani. Vijnë në ngjyrë bojëqielli, me prerje cargo, këmbëza të përthyera dhe brez elastik. Super të buta dhe të rehatshme, këto pantallona i përshtaten më së miri pranverës dhe vjeshtës dhe mund të kombinohen lehtësisht me triko, bluza sportive dhe atlete.

  Karakteristikat:

  • Pantallona xhins për djem
  • Model cargo me këmbëza të përthyera, brez elastik dhe xhepa anësorë
  • Të buta, të rehatshme dhe plot stil

  Të dhëna teknike:

  • Material: 98% pambuk 2% elastan
  • Larje në lavatriçe me 40°C dhe me cikël të shkurtër çentrifuge
  • Mosha: 2/4 – 4/6 – 6/9 – 9/12 – 12/18
 • Pulovër kadife – Vjollcë e errët 2,400 L
  2-3 vjeç3- 4 vjeç

  Triko kadifeje në ngjyrë vjollcë të errët për vajza dhe djem. Super e butë, e ngrohte dhe e rehatshme. Mund të kombinohet lehtësisht me veshje të tjera si xhinse, funde, atlte dhe këpucë. Model klasik me jkë rrethore dhe mëngë elastike.

  Karakteristikat:

  • Triko kadifeje për djem dhe vajza
  • Material super i butë pambuku
  • Mëngë elastike dhe jakë rrethore
  • Super e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 1/2 – 2/3 vjeç
  • Materiali: Pambuk
 • Jumpsuit pellushi – Fraser 10,900 L
  6 muajsh9 muajsh

  Jumpsuit pellushi i adhurueshëm nga Liewood, perfekt për të mbështjellë të vegjlit tuaj në ditët e ftohta të dimrit. Ky stil me kapuç është krijuar me pellush të butë artificial në pjesën e jashtme ndërsa pëlhura e brëndshme është 100 % pambuk. Ka mëngë me kyçe elastike izoluese dhe perçina në pjesën e përparme për të lehtësuar ndërrimin e bebit. Ofron ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale për vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Jumpsuit pellushi
  • Super i ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm
  • Mbyllje praktike me perçina
  • Ngjyrë karamel e përshtatshme për vajza dhe djem
  • Me kapuç, këmbëza të mbyllura dhe mëngë elastike

  Të dhëna teknike:

  • Materiali i jashtëm: 100 % poliestër e ricikluar
  • Veshja e brëndshme: 100 % pambuk
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
 • Kostum veror – Vigea Rainbow 2,200 L
  12-18 muajsh18- 24 muajsh24- 36 muajsh

  Kostum veror i përbërë nga një bluzë dhe tuta të shkurtra, me ilustrime të bukura që i përshtaten stinës së nxehtë. Të realizuara me material cilësor pambuku duke garantuar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Kostum veror për vajza
  • I lehtë, super i butë dhe i rehatshëm
  • Veshja ideale në ditët e nxehta të verës

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40°C
 • Pantallona treçerekshe – Sunny Lime 2,000 L
  18- 24 muajsh

  Pantallona treçerekshe me prerje komode dhe pelhurë super të butë e bërë prej 100 % pambuku. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe parandalon mbinxehjen. Pantallonat kanë brez elastik dhe lidhëse që të mos rrëshqasin gjatë lojës. Një veshje e domosdoshme gjatë stinës së nxehtë të verës, lehtësisht e kombinueshme me bluza dhe atlete.

  Karakteristikat:

  • Pantallona treçerekshe për djem
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Pambuku lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen, është delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100 % pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra – Subtle Green 1,500 L
  9-12 muajsh12- 18 muajsh

  Bluzë me mëngë të shkurtra, ideale për pranverë/verë. Vjen me prerje klasike, jakë rrethore dhe printe simpatike. E bërë me material cilësor prej pambuku organik, delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe parandalon mbinxehjen.

  Karakteristikat:

  • Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra për vajza
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Pambuku lejon ajrosjen, është delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40°C
 • Kanatiere – Sunny Lime 1,200 L
  12- 18 muajsh18- 24 muajsh24- 36 muajsh

  Kanatiere e freskët me rripa të trashë, jakë rrethore dhe printe simpatike në qëndër. Është e bërë me material cilësor prej 100 % pambuku duke garantuar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Kanatiere me rripa të trashë
  • Ideale për stinën e nxehtë të verës
  • Pambuk super i butë, delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Larja: Në lavatriçe me 40° C
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories