30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Xhup dimëror – Navy Constellation 5,040 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashkat dhe 2 xhepa me kapak. Mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
  • Mosha: 6 – 24 muajsh
 • Xhup për vogëlushë – Animal Print 19,440 L
  2 vjeç3 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza dhe djem, i përshtatshëm për moshat nga 2 – 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit uniseks
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuç me lesh
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 – 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Reserve 6,690 L7,290 L
  2 vjeç10 vjeç

  Xhup i përshtatshëm për moshat nga 2  deri në 3 vjeç. Vjen me një hapje me zinxhir përpara, një mbulesë zinxhiri për mbrojtje më të mirë, kapuç dhe mëngë elastike. I përkryer për kushtet e motit në të ftohtë borë ose ditë me shi, pasi është bërë me pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit me një shtresë të papërshkueshme nga uji pa PFC. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Dizajni është vërtetë i adhurueshëm me printe dhe ngjyrë nuance blu.

  Karakteristikat:

  • Vjen me një hapje me zinxhir përpara
  • Perfekt për ditën e ftohta dhe me shi
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
  • I përshtatshëm për moshat nga 2 dhe 3 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Xhup dimëror për vajza – Apple 18,320 L
  2 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 2 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë modern dhe gazmor. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të perçinave dhe ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 2 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Xhup dimëror për vajza – Lavender 1,620 L
  1-2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Pumpkin Spice 1,380 L
  4 vjeç5 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa anësore
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Light Navy 15,920 L
  3 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshën 3 vjeç në ngjyrë blu. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 3 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhup dimëror për vogëlushë – Summer Red 15,920 L
  2 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshat 2 – 3 vjeç në ngjyrë të kuqe. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 2 – 3 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhaketë e trashë Yves – Cream / Brown 6,880 L
  2 vjeç3 vjeç

  Vogëlushët do duken shumë bukur dhe do të mbështillen me ngrohtësi dhe butësi falë kësaj xhakete nga Liewood. Është po aq e butë si nga jashtë dhe brënda, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tuta, bluza sportive dhe kapele për një look sportiv të rehatshëm për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulëta.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë e ngrohtë dimri
  • Mbyllje me perçina
  • 2 xhepa
  • Super e butë dhe e ngrohtë
  • E çertifikuar me standardin OEKOTEX® 100
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Është e përshtatshme për vajza dhe djem

  *Mund të personalizohet me etiketë emri

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar e çertifikuar OEKO TEX 100
  • Mosha: 2 vjeç
 • Xhaketë e trashë Yves – brown / Dark chocolate 6,880 L
  2 vjeç

  Vogëlushët do duken shumë bukur dhe do të mbështillen me ngrohtësi dhe butësi falë kësaj xhakete nga Liewood. Është po aq e butë si nga jashtë dhe brënda, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tuta, bluza sportive dhe kapele për një look sportiv të rehatshëm për vogëlushët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulëta.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë e ngrohtë dimri
  • Mbyllje me perçina
  • 2 xhepa
  • Super e butë dhe e ngrohtë
  • E çertifikuar me standardin OEKOTEX® 100
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Është e përshtatshme për vajza dhe djem

  *Mund të personalizohet me etiketë emri

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar e çertifikuar OEKO TEX 100
  • Mosha: 2 vjeç
 • Xhup dyngjyrësh – Paloma 15,920 L
  2 vjeç

  Xhup Liewwod 2 në 1 me dy ngjyra. I përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Kthejeni xhupin sa herë të dëshironi dhe përshtasni veshjet tuaja të preferuara në një mori kombinimesh me ngjyrën blu dhe jeshile. Materiali i papërshkrueshëm nga uji dhe era, kapuçi si dhe mëngët elastike do të sigurojnë mbrojtje dhe ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup me dy ngjyra
  • Mund të kthehet nga të dyja anët sipas dëshirës
  • Me kapuç të heqshëm
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Me mëngë elastike
  • Super i ngrohtë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliester e riciklueshme & pambuk
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
 • Mushama shiu – Mente 11,900 L
  12 muajsh

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen me një ngjyrë mente të ëmbël, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12/18/24/36 muajsh
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër
  • Veshja e brëndshme: 100% pambuk
 • Mushama shiu – E verdhë 10,900 L
  6 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen me një ngjyrë të verdhë, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12/18/24/36 muajsh
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër
  • Veshja e brëndshme: 100% pambuk
 • Mushama shiu – E kuqe 12,900 L
  6 muajsh12 muajsh18 muajsh

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen me një ngjyrë të kuqe, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12/18/24/36 muajsh
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër
  • Veshja e brëndshme: 100% pambuk
 • Xhaketë për vajza – Pink 1,620 L1,830 L
  3 muajsh12 muajsh36 muajsh

  Xhaketë për vajza me mëngë të gjata dhe me mbyllje me kopsa. E përkryer për vjeshtë ose pranverë kur temperaturat e ajrit fillojnë të ulen dhe xhaketat kthehen në domosdoshmëri veçanërisht në darkë. Përshtatet lehtësisht si me veshje elegante ashtu edhe me një look më sportiv. Veshja e kësaj xhakete do të jetë një kënaqësi e veçantë për vogëlushët falë pambukut super të butë e të ngrohtë.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë me mëngë të gjata dhe me mbyllje me kopsa
  • Material super i butë dhe i ngrohtë
  • Ideale për pranverë / vjeshtë
  • Përshtatet me veshje elegante dhe sportive

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pambuk
  • Mosha: 6/12/18/24/36 muajsh
 • Triko me motive floreale 2,640 L
  24 muajsh36 muajsh

  Triko për vogëlushë e punuar me thurje dhe me hapje me kopsa. Detajet floreale në të gjithë trikon, e bëjnë atë shumë të veçantë. Super e butë, si nga jashtë ashtu edhe nga brënda falë pambukut cilësor. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta apo pantallona elegante për një veshje të rehatshme, të ngrohtë dhe plot stil!

  Karakteristikat:

  • Triko për vogëlushë
  • Punuar me thurje dhe me hapje me kopsa
  • Detaje unike
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 56% Lesh 44% Pambuk
  • Mosha: 24 – 36 muajsh
 • Triko me kapuç 1,650 L
  6 muajsh

  Triko për vogëlushë me kapuç, mbyllje me zinxhir dhe dy xhepa të përparmë. Është super e butë, si nga jashtë ashtu edhe nga brenda falë pambukut cilësor. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me të gjitha rrobat e vjeshtës për një look plot stil, të ngrohtë e të rehatshëm.

  Karakteristikat:

  • Triko për vogëlushë me kapuç dhe zinxhir
  • 2 xhepa anësorë
  • Pambuk super i butë
  • E ngrohtë dhe e rehatshme

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Pambuk
  • Mosha: 6 muajsh
 • Kostum dëbore – Red 3,450 L
  24 muajsh36 muajsh

  Kostum dëbore për fëmijë i kuq, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç, dorashkat, çorapet e lidhura dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

  Karakteristikat:

  • Kostum dëbore për fëmijë
  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 24 – 36 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër
  • Larja: Në cikël delikat me 30 °C
 • Xhup uniseks – Cosmos Navy 3,870 L
  0- 3 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparmë  dhe mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
 • Kostum dëbore – Cosmos 4,650 L
  9- 12 muajsh

  Kostum dëbore për bebe, me printe yjesh ngjyrë ari, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç të veshur me lesh, dy dorashka dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

  Karakteristikat:

  • Kostum dëbore për bebe
  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  3 – 12 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër
  • Larja: Në cikël delikat me 30 °C
 • Pramsuit Navy – Xhup & footmuff 4,470 L4,800 L
  0- 3 muajsh6- 9 muaj9- 12 muajsh12- 18 muajsh

  Kostumi i karrocës me printe yjesh nga Bonnie Mob është një sistem 2 në 1 i përbërë prej një xhupi klasik dhe një footmuff i cili mund të bashkohet me xhupin me anë të dy kapëseve duke e kthyer kështu në një veshje të kompletuar nga koka tek këmbët për shëtitjet me karrocë në ditët e ftohta të dimrit. Mund të vendoset gjithashtu në sediljet e makinës ashtu si në karrocë me anë të një hapësire në pjesën e këmbëve në të cilën do kalojnë rripat mbërthyes. Xhupi ka një kapuç komod të veshur me lesh dhe kompletohet nga një palë dorashka që mund të lidhen me mëngët e xhupit.

  Karakteristikat:

  • Xhup me kapuç dhe dorashka & footmuff
  • I përshtatshëm për vajza dhe djem
  • Kompletohet me një thes të ngrohtë për pjesën e poshtme të trupit që lidhet bashkeë me xhupin në karrocë
  • Nëse hiqet pjesa e poshtme tek këmbët kthehet në një xhup normal
  • Mbyllet nga para me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj erës dhe temperaturave të ulëta
  • I rehatshëm dhe super i ngrohtë

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Pesha: 400 gr
 • Triko me zinxhir – Ochre stars 2,010 L
  6- 12 muajsh

  Sa bukur është të mbani gjithmonë diellin me vete? Një triko origjinale me mëngë të gjata, e zbukuruar me shumë yje të qeshur dhe e gjallëruar nga ngjyra e verdhë e shndritshme. E bukur, por edhe praktike ajo mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht falë zinxhirit përpara. E thurur me pambuk 100% organik, është gjithashtu shumë e butë në lëkurë, hipoalergjike dhe e sigurtë për lëkurën e fëmijëve!

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku me zinxhir për fëmijë
  • Uniseks
  • Pambuk organik  i çertifikuar nga GOTS
  • E ngrohtë, e butë dhe super e rehatshme

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pambuk organik

  Ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Kostum dëbore – Navy Constellation 4,650 L
  6- 12 muajsh12- 18 muajsh18- 24 muajsh

  Kostum dëbore për fëmijë me printe yjesh, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç, dorashkat, çizmet dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

  Karakteristikat:

  • Kostum dëbore për fëmijë
  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 6 – 24 muajsh
  • Materiali: 100% poliestër
  • Larja: Në cikël delikat me 30 °C

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për djem – Military green 1,620 L
  1- 2 vjeç2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për djem
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe perçina
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për vajza – Metallic lilac 2,160 L
  2-3 vjeç12- 18 muajsh

  Xhup dimorër nga Name It për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të perçinave dhe ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për vajza – Rose Bloom 1,080 L
  6- 9 muaj

  Xhup dimëror nga Name It, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 18 muajsh. Ideal në ditët e ftohta dhe me shi, falë kapuçit dhe mëngëve elastike ai ofron mbrojtje maksimale, është i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe mbi të gjitha është super i ngrohtë. Xhupi mbyllet me zinxhir dhe kompletohet nga dy xhepa në pjesën e përparme. Shoqëruesi ideal në stinën më të ftohtë të vitit!

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për vajza
  • Rezistent ndaj erës dhe shiut
  • I butë, super i ngrohtë dhe i rehatshëm
  • Mbyllet me zinxhir
  • Ka 2 xhepa dhe mëngë elastike

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër e riciklueshme
  • Lahet në temperaturë 30°
  • Mosha: nga 1 deri në 18 muajsh

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për vogëlushë – Blue 1,080 L
  4-6 muajsh

  Xhup dimëror nga Name It, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 18 muajsh. Ideal në ditët e ftohta dhe me shi, falë kapuçit dhe mëngëve elastike ai ofron mbrojtje maksimale, është i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe mbi të gjitha është super i ngrohtë. Xhupi mbyllet me zinxhir dhe kompletohet nga dy xhepa në pjesën e përparme. Shoqëruesi ideal në stinën më të ftohtë të vitit!

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Rezistent ndaj erës dhe shiut
  • I butë, super i ngrohtë dhe i rehatshëm
  • Mbyllet me zinxhir
  • Ka 2 xhepa dhe mëngë elastike

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër e riciklueshme
  • Lahet në temperaturë 30°
  • Mosha: nga 1 deri në 18 muajsh

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për vogëlushë – Space Rockets 1,260 L
  2-3 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 1 deri 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me printe raketash hapësinore. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhup dimëror për vajza – Hearts 1,260 L
  1-2 vjeç

  Xhup nga Name It për vajza, i zbukuruar me zemra shumëngjyrëshe është shoqëruesi ideal i këtij dimri. Super i ngrohtë, i papërshkrueshëm nga uji dhe era, me mëngë elastike dhe kapuç i bën ballë më së miri dhe dimrit më të egër. Përshtatet lehtësisht me shumëllojshmëri veshjesh, si elegante ashtu dhe sportive.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për vajza me zemra
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Siguron ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • I përshtatshëm për moshat nga 1 deri në 3 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër e çertifikuar me standardin OEKO TEX 100

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Xhaketë për djem – Red / Navy 1,830 L
  12 muajsh

  Xhaketë për djem me mëngë të gjata dhe me mbyllje me kopsa. E përkryer për vjeshtë ose pranverë kur temperaturat e ajrit fillojnë të ulen dhe xhaketat kthehen në domosdoshmëri veçanërisht në darkë. Përshtatet lehtësisht si me veshje elegante ashtu edhe me një look më sportiv. Veshja e kësaj xhakete do të jetë një kënaqësi e veçantë për vogëlushët falë pambukut super të butë e të ngrohtë.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë me mëngë të gjata dhe me mbyllje me kopsa
  • Material super i butë dhe i ngrohtë
  • Ideale për pranverë / vjeshtë
  • Përshtatet me veshje elegante dhe sportive

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 100% pambuk
  • Mosha: 6/12/18/24/36 muajsh

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories