2 Gushore silikoni- Cat rozë

Marka

3,400 L

Brand:  
Liewood

Me këto gushore praktike dhe të bukura, fëmija juaj qëndron i thatë dhe rrobat janë të sigurta sepse nuk i kalojnë lëngjet dhe i mbledhin copat e ushqimit në një xhep të madh. Mund të vendosen dhe të hiqen lehtësisht falë mbylljes së rregullueshme me 6 vrima në lartësi të ndryshme dhe do të mund ti përdorni për një kohë të gjatë teksa fëmija juaj rritet. Të realizuara me silikon 100 %  ushqimor, janë plotësisht të sigurta për fëmijën tuaj. Këto gushore janë gjithashtu jashtëzakonisht të lehta për t’u pastruar, mjafton një leckë e lagur, ose mund ti vendosni direkt në pjatalarëse.

Karakteristikat:

 • 2 Gushore silikoni 
 • Të rehatshme dhe praktike
 • Përdoren për një kohë të gjatë falë mbylljes me 6 vrima
 • Material plotësisht i sigurtë për fëmijët
 • Mund të pastrohen me leckë të lagur ose mund ti lani në pjatalarëse

Të dhëna teknike

 • Përmasat:  29 x 22 cm
 • Materiali: silikon 100 % ushqimor, pa BPA

Ka stok

+
 • 2 Gushore silikoni- Cat rozë

  3,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   2 Gushore silikoni- Cat rozë

   3,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories