2 Gushore silikoni- Croco Green

Marka

2,900 L

Brand:  
Done by Deer

Asgjë nuk i shpëton gushoreve prej silikoni ushqimor nga Done By Deer. Janë të papërshkueshme nga uji, praktike, të rehatshme dhe shumë të bukura. Fëmija juaj qëndron i thatë dhe rrobat janë të sigurta falë xhepit të madh që mbledh të gjitha copat e ushqimit që nuk arrinjë në gojën e fëmijëve. Seti prej 2 gushoresh ju lejon të keni gjithmonë një të pastër, gati për përdorim. Zbukuruar me imazhet të krokodilit. Falë rripit të butë me 5 vrima tek qafa gushoret i përshtaten lehtësisht përmasave të ndryshme. Lahen lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe sapun dhe thahen shpejt.

Karakteristikat:

 • Seti përmban dy gushore silikoni
 • Të buta, të rehatshme dhe praktike
 • Xhepi i madh mbledh të gjithë ushqimet që nuk arrijnë në gojën e fëmijëve
 • Rripi i butë në qafë ka 5 vrima dhe përshtatet me madhësi të ndryshme 

Të dhëna teknike:

 • Përmasa 27 x 19 x 3,5 cm
 • Materiali: silikon 100 % ushqimor pa bpa, pvc dhe ftalate

S’ka stok

 • 2 Gushore silikoni- Croco Green

  2,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   2 Gushore silikoni- Croco Green

   2,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories