Mega Pack – 212 pjesë

Marka

27,900 L

Brand:  
Connetix

Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit dhe argëtuarit, që do të frymëzojë paketa jonë Pastel Mega Pack prej 212 pjesësh. Kjo paketë përmban forma gjeometrike me ngjyra të ndryshme, e cila do të gjallërojë imagjinatën dhe do të inkurajojë lojën pa fund. E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi të pakufishme përmes lojës. Fëmijët mund të ndërtojnë kështjella, robotë, yje dhe shumë figura të tjera. Të gjitha pjesët përbërëse janë bërë duke përdorur plastikë ABS jo toksike që është pa BPA dhe ftalate, të mbyllura dhe me thumba për siguri shtesë. Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim.

Paketa përfshin:

 • 12 katrorë të mëdhenj
 • 36 katrorë të vegjël
 • 36 trekëndësha barabrinjës
 • 36 trekëndësha kënddrejtë
 • 36 trekëndësha dykëndësh
 • 12 gjashtëkëndësha të mëdhenj
 • 12 pjesë dritaresh
 • 12 pjesë dyersh
 • 12 drejtëkëndësha
 • 12 gardhe
 • 2 baza makinash
 • 1 broshurë idesh

Karakteristikat:

 • Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit dhe argëtuarit
 • Pastel Mega Pack përbëhet  prej 212 pjesësh
 • Përmban forma gjeometrike me ngjyra të ndryshme, e cila do të gjallërojë imagjinatën dhe do të inkurajojë lojën pa fund
 • E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi
 • Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 7.25 kg
 • Përmasat: 41 x 31 x 9 cm

 

Ka stok

+
 • Mega Pack - 212 pjesë

  27,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mega Pack - 212 pjesë

   27,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Connetix

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories