Motion Pack – 24 pjesë

Marka

5,400 L

Brand:  
Connetix

Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit me metodën STEM, që do të frymëzojë paketa jonë Motion Pack prej 24 pjesësh. Kjo paketë përfshin  një shumëllojshmëri pjesësh dhe është dhurata perfekte për të apasionuarit e automjeteve. E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi të pakufishme përmes lojës. Të gjitha pjesët përbërëse janë bërë duke përdorur plastikë ABS jo toksike që është pa BPA dhe ftalate, të mbyllura dhe me thumba për siguri shtesë. Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim.

Paketa përfshin:

 • 2 bazamente makinash me rrota gome
 • 12 katrorë të vegjël
 • 8 drejtkëndësh
 • 2 pjesë dyersh
 • 1 broshurë  idesh
 • 1 çantë udhëtimi 

Karakteristikat:

 • Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit me metodën STEM
 • Motion Pack përbëhet  prej 24 pjesësh
 • Është dhurata perfekte për të apasionuarit e automjeteve
 • E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi
 • Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 1.02 kg
 • Përmasat: 24 x 21 x 6 cm

 

S’ka stok

 • Motion Pack - 24 pjesë

  5,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Motion Pack - 24 pjesë

   5,400 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Connetix

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories