Geometry Pack – 30 pjesë

Marka

6,600 L

Brand:  
Connetix

Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit me metodën STEM, që do të frymëzojë paketa jonë Geometry Pack prej 30 pjesësh. Duke shfaqur gjashtëkëndësha dhe trekëndësha në çdo ngjyrë, kjo paketë do t’i inkurajojë fëmijët të eksplorojnë aspekte të gjeometrisë si forma, linjat, këndet, dimensionet (gjatësia, gjerësia, rrezja), fraksionet, format 2D dhe 3D. E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi të pakufishme përmes lojës. Të gjitha pjesët përbërëse janë bërë duke përdorur plastikë ABS jo toksike që është pa BPA dhe ftalate, të mbyllura dhe me thumba për siguri shtesë. Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim.

Paketa përfshin:

 • 6 gjashtëkëndësha
 • 12 trekëndësha barabrinjës
 • 12 trekëndësha dykëndor

Karakteristikat:

 • Të rriturit dhe fëmijët njësoj do të kënaqen pa fund me mundësitë e pakufishme të të mësuarit me metodën STEM
 • Geometry Pack përbëhet  prej 30 pjesësh
 • Do t’i inkurajojë fëmijët të eksplorojnë aspekte të gjeometrisë si forma, linjat, këndet, dimensionet
 • E krijuar për të inkurajuar orë të tëra krijimtarie, argëtimi dhe mësimi
 • Përveç se edukuese dhe argëtuese janë plotësisht të sigurta për përdorim

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Pesha: 1.45 kg
 • Përmasat: 17.5 x 25.5 x 5 cm

 

S’ka stok

 • Geometry Pack - 30 pjesë

  6,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Geometry Pack - 30 pjesë

   6,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Connetix

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories