Çanta Ketër

3,500 L

Një çantë bukuroshe me rripa të rregullueshëm, e përsosur për të shkuar në shkollë ose për një shëtitje.  Kjo çantë përmban ilustrime të adhurueshme.
Dizajni përfshin mbylljen me zinxhir, rripat e rregullueshëm, xhepin e brendshëm, dorezën sipër dhe hapësirën për emrin e fëmijës suaj. Brand Little Big Room nga Djeco.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijët nga mosha 3 deri në 5 vjec
 • Çantë shpine me cilësi të lartë, dhe me një model bashkëkohor për fëmijët.
 • Materiali: I papërshkueshëm nga uji
 • Përmasat: 23 x 23 x 7.5cm
 • Cantën mund ta pastroni lehtësisht me një leckë të lagur. Ju këshillojmë të mos e lani në lavatriçe.
 • Modeli: Mente me piktura të ndryshme.
 • E disponueshme në disa variante dhe kombinime ngjyrash.

Ka stok

 • Çanta Ketër

  3,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çanta Ketër

   3,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Një çantë bukuroshe me rripa të rregullueshëm, e përsosur për të shkuar në shkollë ose për një shëtitje.  Kjo çantë përmban ilustrime të adhurueshme.
   Dizajni përfshin mbylljen me zinxhir, rripat e rregullueshëm, xhepin e brendshëm, dorezën sipër dhe hapësirën për emrin e fëmijës suaj. Brand Little Big Room nga Djeco.

   Karakteristikat

   • E përshtatshme për fëmijët nga mosha 3 deri në 5 vjec
   • Çantë shpine me cilësi të lartë, dhe me një model bashkëkohor për fëmijët.
   • Materiali: I papërshkueshëm nga uji
   • Përmasat: 23 x 23 x 7.5cm
   • Cantën mund ta pastroni lehtësisht me një leckë të lagur. Ju këshillojmë të mos e lani në lavatriçe.
   • Modeli: Mente me piktura të ndryshme.
   • E disponueshme në disa variante dhe kombinime ngjyrash.

    

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories