Lidh pikat – ABC/123

Marka

1,275 L

Brand:  Melissa & Doug

Përmban shkronja nga A – Z dhe numra nga 1 – 50 të lidhura pikë për pikë me njëra tjetrën. Në çdo lidhje pikash përfshihet gjithashtu një sfidë kërko & gjej. Në anën e pasme të tabelës janë të shkruar të gjithë emrat e kafshëve të zbuluara. Përfshin 40 enigma, 20 me shkronja dhe 20 të tjera me numra. Ngjyrosini kafshët e zbuluara me ngjyrat që preferoni. 

Karakteristikat:

 • 40 enigma me lidhje pikash
 • Shkronja nga A-Z dhe numra nga 1-50
 • Ndiq shkronjat e alfabetit dhe numrat dhe zbulo kafshët e egra
 • Emrat e kafshëve janë të shënuara në pjesën e prapme të tabelës
 • Ngjyrosini kafshët me ngjyrat e preferuara

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Lidh pikat - ABC/123

  1,275 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lidh pikat - ABC/123

   1,275 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 000772191043 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories