Aktivitet argëtues- Bathroom set

Marka

4,900 L

Brand:  Plan Toys

Një aktivitet i mrekullueshëm loje argëtues.  Seti mobiljeve të banjos përbëbëhet nga 5 mobilje, dushi, vaska, tualeti, lavamani dhe një ndarës. Seti ështëm i bërë nga material druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji. Qëllimi i këtij seti loje është që të inkurajojë mësimin e hershëm, zhvillojnë imagjinatën dhe stimulojnë shqisat. Kjo arrihet falë këtyre produkteve argëtuese të cilat inkurajojnë të gjitha aspektet e zhvillimit të një fëmije, duke përfshirë aftësitë motorike, aftësitë gjuhësore, zhvillimin shoqëror dhe ndërveprimin.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe edukues
 • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë zhvillojnë imagjinatën dhe stimulojnë shqisat
 • Inkurajon të gjitha aspektet e zhvillimit të një fëmije, duke përfshirë aftësitë motorike, aftësitë gjuhësore, zhvillimin shoqëror dhe ndërveprimin
 • E ndërtuar nga dru gome i ricikluar i tharë në furrë pa kimikate
 • Ngjyrat janë me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 14 x 6 x 3 cm
 • Pesha: 0.43 kg

Ka stok

 • Aktivitet argëtues- Bathroom set

  4,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aktivitet argëtues- Bathroom set

   4,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 10 – Qer 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740073082 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories