Aktivitet argëtues- Palosjet Fleksanimale

Marka

1,000 L

Brand:  
Djeco

Një aktivitet krijues  dhe argëtues për të krijuar 4 lodra letre me motive të kafshëve të ndryshme, për fëmijët nga mosha +7 vjeç. Kaleidociklet janë ilustrime në formën e një gjashtëkëndëshi që mund të rrotullohen dhe ku shfaqen imazhe të reja dhe ato të vjetrat rishfaqen pafundësisht si iluzione optike. Fëmijët thjeshtë duhet të ndjekin udhëzimet dhe të bëhen gati për surpriza.

Përmban:

 • 4 fletë të ilustruara
 • 2 shirita gome
 • 1 udhëzues

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe krijues
 • Letrat ilustruese janë shumëngjyrëshe dhe me kafshë të ndryshme
 • E përshtatshme për  moshën +7 vjeç

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 22 x 23 cm

S’ka stok

 • Aktivitet argëtues- Palosjet Fleksanimale

  1,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Aktivitet argëtues- Palosjet Fleksanimale

   1,000 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +7 vjeç

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories