Aktivitet kreativ- Fashion Show

Marka

3,200 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni aktivitetin e magjishëm të dizajnit të veshjeve të ndryshme. Ky është momenti të krijoni atelien tuaj dhe të përgatisni koleksionin tuaj personal. Një aktivitet argëtues dhe krijues për fëmijët e moshës nga 9 deri në 15 vjeç të cilët do lumturohen pafund duke krijuar veshje me stil, që u lë plotësisht dorë të lirë imagjinatës krijuese. Seti përmban 8 stilolapsa me furça, 2 fletë modelesh për t’u kopjuar, 2 fletë ngjitëse aksesorësh, 7 fletë veshje për t’u prerë dhe ngjyrosur dhe një udhëzues. Ky aktivitet mund të nxjerë në pah edhe dëshirën për t`iu përkushtuar modelingut.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe krijues
 • Përshin aktivitet krijues për të përgatitur koleksion e veshjeve
 • Seti përmban gjithçka që nevojitet
 • Zhvillon imagjinatën krijuese dhe mund të nxisë dëshirë për botën e modelingut

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 23 x 23 x 4 cm
 • Mosha: 9- 15 vjeç

Ka stok

+
 • Aktivitet kreativ- Fashion Show

  3,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Aktivitet kreativ- Fashion Show

   3,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories