Aktivitet kreativ- Light Box

Marka

4,500 L

Brand:  
EurekaKids

Rrëshqitni fletët e ndritshme për të dizenjuar modele të shumta! Kur të keni zgjedhur dizajnin që ju pëlqen më shumë, vendosni një fletë letre sipër, ndizni dritën në kutinë e dizajnit dhe mund të gjurmoni modelin. Më pas, mund të përdorni lapsat me ngjyra të përfshira për të ngjyrosur dizajnin tuaj unik. Ju mund të krijoni koleksionin tuaj të modës. Lëreni imagjinatën tuaj të shfrenohet dhe magjepsni me krijimet tuaja. Light Box është kompakte me dorezë në pjesën e sipërme e cila i mundëson ta merrni me vete kudo. Seti përmban kutinë e dritës me fletët e saj ndriçuese, 10 fletë letre për krijimin e modeleve dhe 5 lapsa me ngjyra.

Karakteristikat:

 • Aktivitet krijues dhe argëtues
 • Përmban kutinë e dritës me fletët e saj ndriçuese, 10 fletë letre për krijimin e modeleve dhe 5 lapsa me ngjyra.
 • Fëmijët mund të krijojnë koleksionin e tyre me krijime unike
 • Punon me tre bateri AAA 1.5V

Detaje teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 23.5 x 29 x 4 cm

 

 

Ka stok

+
 • Aktivitet kreativ- Light Box

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aktivitet kreativ- Light Box

   4,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8435404821500 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories