Aktivitet krijues- Ndërto një Robot

Marka

5,500 L

Brand:  Plan Toys

Ativitet kreativ, argëtues dhe edukuaes, Ndërto një robot. Roboti vjen me 4 koka në formë gjeometrike që shfaqin emocionet e lumturisë, trishtimit, zemërimit dhe befasisë. Gjithashtu me një sërë teksturash për të trajtuar çështjet shqisore, nga ndjesia e butë në majë të kokës së trishtuar deri te gungat e ngritura në kokën e zemëruar. Një element zëri është gjithashtu i përfshirë në kokën e befasuar, thjesht shtypni butonin në krye të kokës së saj dhe lëshohet një zhurmë kërcitëse. Ky aktivitet krijues përveç argëtimit, inkurajon të vegjlit tuaj të identifikojnë dhe praktikojnë aftësitë jetësore të komunikimit empatinë.

Karakteristikat:

 • Aktivitet, krijues, argëtues dhe edukues
 • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë krijueshmërinë, koordimin dhe përqëndrimin
 • Inkurajon fëmijët të identifikojnë dhe praktikojnë aftësitë jetësore të komunikimit empatinë
 • Roboti vjen me 4 koka në formë gjeometrike që shfaqin emocione të ndryshme
 • Këmbët  mund të vidhosen për ta bërë robotin të qëndrojë, të ulet ose të eci
 • E ndërtuar nga dru gome i ricikluar i tharë në furrë pa kimikate
 • Ngjyrat janë me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 6.6 x 12 x20 cm
 • Pesha: 0.42 kg
 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Aktivitet krijues- Ndërto një Robot

  5,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aktivitet krijues- Ndërto një Robot

   5,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   SKU: 8854740053992-1 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories