Aktivitet Krijues- Pema e Familjes Time

Marka

2,200 L

Brand:  
Djeco

Pema e Familjes Time është një aktivitet krijues për fëmijët e moshës nga +4 vjeç, me një pemë të bukur të familjes duke përdorur shumë afishe ngjitëse dhe të ripozicionueshme. Një aktivitet edhe argëtues që mund të kryhet si një familje dhe që ndihmon fëmijët për të kuptuar lidhjen familjare. Mbi 70 ngjitëse dhe afishe dekoruese janë pjesë e setit të koleksionit “Do it yourself” nga Djeco. Pema mund të vendoset në çdo pjesë të shtëpisë ose në dhomën e fëmijëve si një dekorues i bukur.

Seti përmban:

 • 1 pemë prej kartoni
 • 2 fletë me afishe ngjitëse të ripozicionueshme
 • 1 fletë me etiketa shumëngjyrëshe letre
 • 1 udhëzues

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues
 • Rrit krijueshmërinë tek fëmijët
 • Mund dhe këshillohet të kryhet si familje
 • Ndihmon fëmijët për të kuptuar lidhjen familjare

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e kutisë: 20 x 26 x 4.5 cm
 • Përmasat e pemës: 36 x 31 x 6 cm
 • Mosha: +4 vjeç

Ka stok

+
 • Aktivitet Krijues- Pema e Familjes Time

  2,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Aktivitet Krijues- Pema e Familjes Time

   2,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Uniseks

   Mosha

   +4 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories