Aktivitet me plastelinë- Modelimi

Marka

3,300 L

Brand:  
EurekaKids

Kjo lojë është e shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike të të vegjëlve. Një mundësi e mirë për të filluar eksperimentimin me plastelinë. Me kartat e ndryshme të ilustruara ata do të mund të sjellin në jetë kafshët me këtë material plasteline vegjetale pa gluten. Seti përmban 6 karta me 12 aktivitete.

Karakteristikat: 

 • Set argëtuese modelimi
 • 100% plastelinë vegjetale, pa gluten
 • 6 karta me 12 aktivitete
 • 4 shufra plastelinë të kuqe, të verdhë, blu dhe të bardhë.
 • Nuk rekomandohet për fëmijët nën 2 vjeç
 • E shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike

S’ka stok

 • Aktivitet me plastelinë- Modelimi

  3,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aktivitet me plastelinë- Modelimi

   3,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +2 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories