Aktivitet me role- Arka e Parave

Marka

5,400 L

Brand:  
EurekaKids

Kjo kasë është aq e kompletuar sa duket e vërtetë. Ka gjithçka të nevojshme që ata të fillojnë të familjarizohen me proceset e blerjes dhe shitjes, duke imituar veprimet që shohin kur shoqërojnë të rriturit në dyqan ose supermarket. Është një shtesë e përsosur për çdo set lodrash me role, por ka kaq shumë veçori dhe aksesorë që mund ta përdorni individualisht. Ajo vjen me një skaner për të skanuar artikujt, një kalkulator për shtimin e një çmimi real, një sirtar për të vendosur para, një mikrofon për të folur, fatura dhe monedha për të blerë sende ushqimore, një rrip transportieri për të vendosur artikuj, shumë produkte për të blerë dhe shitur dhe një shportë të vogël për t’i vendosur ato. Përveç se argëtuese, inkurajon lojën e roleve imagjinative, ndërveprimin social dhe zhvillimin e hershëm të aftësive matematikore.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues me role
 • Përfshin 33 pjesë për të luajtur
 • Sirtar i parave të gatshme
 • Skaner me dritë dhe zë
 • Bërë nga plastika shumë rezistente për të garantuar një kohë të gjatë lojë të sigurtë
 • Punon me dy bateri AA 1.5V
 • Inkurajon lojën e roleve imagjinative dhe ndërveprimin social

Detaje teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 32.5 x 13 x 20 cm

 

 

Ka stok

+
 • Aktivitet me role- Arka e Parave

  5,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aktivitet me role- Arka e Parave

   5,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8435404821470 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories