Krijo – Makinat

Marka

2,300 L

Brand:  
Djeco

Seti i duhur për aktivitet ngjyrosjeje dhe imagjinatë krijuese. Ky set nxit kreativitetin e fëmijëve me një gamë të gjerë formash dhe sfondesh, ngjitës dhe shkumësa me ngjyra për ti ndihmuar të krijojnë gjithçka që dëshirojnë, kryesisht makina. Seti përmban 6 fletë sfondi, 10 fletë për t’u ngjyrosur, 4 shkumësa ngjyrues me dy anë, një  ngjitës dhe një broshurë udhëzuese. Aktivitet perfekt për të nxitur imagjinatën krijuese, shkathtësimin dhe argëtimin e fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Seti i duhur për aktivitet ngjyrosjeje dhe imagjinatë krijuese
 • Fëmijët do duhet të krijojnë makinat e tyre të personalizuara
 • Përmban 6 fletë sfondi, 10 fletë për t’u ngjyrosur, 4 shkumësa ngjyrues me dy anë, një  ngjitës dhe një broshurë udhëzuese
 • Aktivitet argëtues dhe shkathtësues

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  29 x 23 x 6 cm
 • Mosha: 3-6 vjeç

S’ka stok

 • Krijo - Makinat

  2,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Krijo - Makinat

   2,300 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   3- 6 vjeç

   Barkodi: 3070900089952 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories