Albumi i fotove të para- Les Moustaches

Marka

4,200 L

Brand:  Moulin Roty

Zbuloni albumin me ” kartat e mia të 12 muajve të parë” nga koleksioni Les Mustaches të Moulin Roty. Është një kuti e cila përmban 30 karta për nxjerrjen e fotografisë së foshnjës dhe përsëritjen e fazave kryesore të 12 muajve të tij të parë. Në secilën prej tyre, njëra anë është e ilustruar me personazhet tërheqës Les Mustaches  dhe ana tjetër është e rezervuar për të ngjitur foton dhe për të shkruar frazat e para. Përveç se ka një vlerë të padiskutueshme, mund të jetë gjithashtu edhe një dhuratë perfekte lindjeje.

Karakteristikat:

 • Përmban 30 karta për nxjerrjen e fotografisë së foshnjës dhe përsëritjen e fazave kryesore të 12 muajve të parë
 • Karta nga një anë janë me ilustrime të personazheve Les Mustaches  dhe nga ana tjetër foton e vogëlushëve tuaj bashkë me fraza
 •  Është një dhuratë perfekte lindjeje
 • Do tju mundësojë të përjetësoni momentet më të bukura të 12 muajve të parë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 17 x 12.5 x 3 cm
 • Ngjyra: Blu

Ka stok

+
 • Albumi i fotove të para- Les Moustaches

  4,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Albumi i fotove të para- Les Moustaches

   4,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Barkodi: 3575676666012 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories