Alien Spaceship Spinning Top

Marka

3,100 L

Brand:  Plan Toys

Një lojë argëtuese dhe konkurruese. Kush do ta rrotullojë më gjatë anijen kozmike me alienë? Gati dorezën prej druri, bashkë me fijen dhe rrotullojeni! Doreza dhe maja e anijes kozmike janë bërë prej druri të fortë dhe miqësor me mjedisin. Ndërsa bojrat janë jo toksike me bazë uji.  Kjo lojë argëtuese, mund të luhet edhe nga të rriturit,  inkurajon aftësitë motorike, koordinimin dhe të mësuarit rreth shkakut dhe pasojës.

Karakteristikat: 

 • Argëtim, kënaqësi pafund dhe konkurrencë
 • Inkurajon aftësitë motorike, koordinimin dhe të mësuarit rreth shkakut dhe pasojës
 • Ka stabilitetet të lartë pasi është me material druri të fortë
 • Ngjyrat janë jo toksike dhe me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  10 x 19 x 8 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Alien Spaceship Spinning Top

  3,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Alien Spaceship Spinning Top

   3,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 09 – Qer 09
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740051950 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories