Anija kozmike

Marka

4,080 L

Brand:  Plan Toys

Anija kozmike | Një lodër 11-copëshe e ndërmjetme që do të fillojë zhvillimin njohës dhe më gjerë! Të dizejnuara në mënyrë të zgjuar për të qenë një lodër gjithëpërfshirëse, ‘ndarëse’ dhe enigmë, vogëlushët jo vetëm që duhet të grumbullojnë disqet me ngjyra në mënyrë korrekte për të ndërtuar një anije rakete, ata gjithashtu duhet të sigurojnë që copa të ndryshme të enigmës janë vendosur në vendin e duhur midis secilës grup disqesh! Pjesët e vetë-korrigjimit të enigmës e bëjnë këtë një ndihmë ideale për qasjet Montessori dhe inkurajon seanca të pavarura të mësimit përmes lojës.

Zhvillon:

 • vetë-motivimin
 • aftësi grumbullimi dhe klasifikimi
 • zgjidhjesh të problemeve dhe arsyetimit logjik
 • ndërgjegjësimin dhe marrëdhëniet objekt/ madhësi
 • prakticitetin dhe koordinimin sy-duar

Përfshin:

 • 1 bazë raketash
 • 4 disqe grumbullimi me ngjyra
 • 5 forma enigmash,
 • 1 kokë rakete

S’ka stok

 • Anija kozmike

  4,080 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Anija kozmike

   4,080 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   SKU: 8854740056948 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories