Anija pirate Djeco Ze Pirat

Marka

11,400 L

Brand:  
Djeco

Po, kapiten! Le të nisim aventura përtej detit me anijen Pirate PlanToys! Anija prirate, vjen me një sërë karakteristikash të ngjashme me anijet reale, duke përfshirë një direk, vela, arkë, spirancë, shkallë dhe varkë të vogël me një vozitës. Gjithashtu vijnë edhe figura që plotësojnë në perfeksion dinamikën, Kapiteni, një anëtar i ekuipazhit dhe një i burgosur. Çdo pjesë është projektuar që të përshtatet në mënyrë perfekte me duar të vogla. Fëmijët do të zhvillojnë aftësitë e tyre logjike të të menduarit dhe komunikimit duke përmirësuar gjithashtu koordinimin  sy- duar. Gjithashtu edhe aftësitë krijuese do të stimulohen ndërsa të vegjlit do mundohen të krijojnë skenarë dhe histori të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Anija prirate, vjen me një sërë karakteristikash të ngjashme me anijet reale
 • Çdo pjesë është projektuar që të përshtatet në mënyrë perfekte me duar të vogla
 • Vogëlushët do të argëtohen pafund
 • Fëmijët do të zhvillojnë aftësitë e tyre logjike të të menduarit dhe komunikimit
 • Do të zhvillohet koordinimin  sy- duar
 • Loja stimulon krijueshmërinë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 57 x 22 x 57.5 cm
 • Mosha: +4 vjeç

Ka stok

+
 • Anija pirate Djeco Ze Pirat

  11,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Anija pirate Djeco Ze Pirat

   11,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç

   SKU: 3070900068308 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories