Aparat fotografik Expert Farbe Laurel

Marka

13,500 L

Brand:  Hoppstar

Aparat fotografik Expert është ideal për fëmijët nga +3 vjeç falë dizajnit unik dhe formës së tij që lejon një kapje optimale. Do t’i shoqërojë fëmijët në të gjitha aventurat e tyre të përditshme. Kamera ka 16 GB memorie me rreth 8000 foto, kamera selfie dhe funksion video.

Karakteristikat:

 • Kamera dixhitale për fëmijë
 • Praktike dhe me një dizajn shumë të bukur
 • Perfekte për të memorizuar aventurat
 • Menu në shumë gjuhë
 • Fokusimi automatik
 • Korrigjimi automatik i ngjyrave
 • Korrigjimi automatik i ndriçimit

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 8,5 x 5,8 x 4,3 cm
 • Pesha: 95 g
 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Aparat fotografik Expert Farbe Laurel

  13,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Aparat fotografik Expert Farbe Laurel

   13,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 9180013128968 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories