Rrake – Top BabyBali

Marka

1,900 L

Brand:  
Djeco

Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i siguruar me tingujt e BabyBali të lëshuar nga lëvizja dhe përplasja e formave të ndryshme me njëri- tjetrin. Një lodër aktiviteti shumë origjinale me ngjyra pastel, të cilën vogëlushët tuaj do ta shijojnë në shumë mënyra. Forma që i ngjan një topi do të stimulojë fëmijët ecin këmba – dorazi ose të zavrriten për ta ndjekur. 4 kubat prej druri mund të rrotullohen dhe të zhvendosen nga një pikë në tjetrën si dhe 2 kubat transparent me rruaza shumëngjyrëshe do të krijojnë tinguj tërheqës kur tunden ose sa herë që topi është në lëvizje.

 

Karakteristikat:

 • Ideale për të argëtuar të vegjlit
 • Rrake shumë – funksionale
 • Aktivizon dhe zhvillon të gjitha shqisat
 • Inkurajon fëmijët të zvarriten dhe të ecin këmba dorazi për ta kapur
 • E përshtatshme për moshat nga 3 muajsh
 • Ide dhurate fantastike

Të dhëna teknike:

 • Madhësia: 9 x 9 x 9 cm
 • Mosha: + 3 muajsh

Ka stok

+
 • Rrake - Top BabyBali

  1,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Rrake - Top BabyBali

   1,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories