Art me rërë – Numart me ngjyra

Marka

2,300 L

Brand:  
Djeco

Një set aktiviteti kreativ perfekt për orë të pafundme argëtimi. Fëmijët, duke filluar nga mosha +6 vjeç, do të argëtohen duke krijuar fotografi me rërë sportive. Fëmijët do duhet të përdorin 12 ngjyrat e  rërës për të krijuar me lehtësi katër fotografi dinamike me sportistë të guximshëm. Seti përmban udhëzime dhe gjithçka që nevojitet. Ky set aktiviteti është perfekt për zhvillimin e imagjinatës krijuese.

Karakteristikat:

 • Set aktiviteti kreativ perfekt për orë të pafundme argëtimi
 • Fëmijët do duhet të përdorin 12 ngjyrat e  rërës për të krijuar me lehtësi katër fotografi dinamike me sportistë të guximshëm
 • Seti përmban udhëzime dhe gjithçka që nevojitet
 • Perfekte për zhvillimin e imagjinatës krijuese

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 16 x 23 x 4 cm
 • Mosha: +6 vjeç

Ka stok

 • Art me rërë - Numart me ngjyra

  2,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Art me rërë - Numart me ngjyra

   2,300 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +6 vjeç

   Barkodi: 3070900086586 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories